Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: TripleA

  1. #1
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Valhalla
    Postova
    2.934

    TripleA

    Jel neko da odigramo ovoga u multiplayeru?
    igra je open source pa je mozete skinuti sa http://triplea.sourceforge.net/mywiki

    Evo nekoliko screenshotova


    Uglavnom nije samo drugi svijetski rat,nego ima i drugih mapa, kao americki gradjanski rat itd
    Nema nazalost na youtubeu gameplay,ali ako vam se svidi,nadam se da cete downloadat pa da igramo u multiplayeru
    Ah da,mape skidate tako da udjete u triplea,idete u download maps i upisete http://sites.google.com/site/tripleaern ... ods_EB.xml
    Mozete igrati i sa botovima kao i praviti sami svoje mape...
    Mislio sam napraviti mapu balcan wars ali moram naci kartu i te sitnice
    Obicno igram sa japancima,jednom sam cijeli istok rusije osvojio,indiju,uglavnom japan je vladao istokom
    My life for Aiur!

  2. #2

    Re: TripleA

    Odlicno izgleda,kakva je ekipa?(kakve sve mape postoje osim ww2 i civil wara?Koji periodi su obuhvaceni?U svakom slucaju,igram,dogovorit cemo se oko detalja,looking forward to Blitzkrieg.

  3. #3
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Valhalla
    Postova
    2.934

    Re: TripleA

    Od drugih mapa koje sam ja skinuo su,ancient times,prvi svjetski,feudal japan(puno klanova koje se bore za moc u japanu),onda mapa invasion USA(4 strane,jug,istok,sjever,zapad i bore se za podrucja SAD-a,Napoleonic empires,world war 2010,zombie apokalipsa(igra se u SAD-u),onda imaju druge mape koje jos nisam skino kao ww2 phillipines,hladni rat,građanski rat u islandu,prvi punski rat,rat na bliskom istoku,staljingrad,Iwo Jima i jos mnoge druge mape
    Ekipe ima skoro u svako vrijeme
    My life for Aiur!

  4. #4
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    2.558

    Re: TripleA

    I ja skidam pa ću probati, naravno prvo protiv AI-a da me odmah ne satere netko.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •