Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Altered Beast

  1. #1
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Altered Beast

    Započeo sam osobnu bitku. Bitku protiv jedne od prvih igara koje sam uopće igrao, i koja me proganja još od djetinjstva.

    Moram preći prokleti Altered Beast.






    Moj prvi susret s ovom igrom je bio kod rođaka, na njihovoj konzoli. NES, SMS, ne sjećam više ni što je bilo. Samo se sjećam kako smo muke mučili pokušavajući igrati ovaj sadizam.

    3 života. Tojeto. Nema continue opcije, nema načina da obnoviš health, nema čak ni osnovne pristojnosti da te heala na početku novog levela. 3 života, pa se ti brate snađi.

    Ali čovječe, kako je to bilo zakon igrati. Gameplay je jednostavan - treba skupiti 3 power-up loptice koje te pretvore u neku živinu, drugačiju za svaki level. Nakon toga se pojavi opaki boss kojeg nekako treba preživjeti.
    Što bude poslije 3. levela nemam pojma, u njega sam kratko ušao kad smo igrali udvoje.



    Uglavnom, vukodlak ti mater, ima da te pređem. Ako sam ikoga zainteresirao ili aktivirao nostalgičan napadaj, neka uzme Sega Genesis verziju. Igra je imala mnogo portova, neki su okrljašteni, ali na Genesisu je prava stvar.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  2. #2
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Altered Beast

    Joj igrao sam ovo aaaaaaaaa
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  3. #3
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Altered Beast



    Evo bacio sad 2 runde, oba puta izgubio sve živote na bossu u 2. levelu. To je još i dobro. Ništa, par mjeseci vježbe i preći će se.

    EDIT: JOJ, ovaj ćelavi lik što ti oduzme power-upove uz zli smijeh. Kako sam ga mrzio.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  4. #4
    Senior Member Small step for mankind System's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    U.S.S. Discovery One
    Postova
    2.707

    Re: Altered Beast

    Igrao sam je na arkadi. Prejebena igra samo meni je bila preteska. Mozda budem opet zaigrao.

    Iako je offtopic Sonicova prica me podsjetila na skorasnji dogadjaj. Sjetio sam se igre koju sam igrao kao mali - Robocop. Nadjem je za emulater i igram, nostalgia rush i sve to. Dodjem do djela koji nisamo mogao preci kao mali, a sjecam sam se kao da sam juce igrao, nisam mogao ni sada da predjem.

  5. #5
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Altered Beast

    Koliko ja znam, na arkadi je igra bila puno teža.

    Inače, najjači su glasovi u igri, to nikada neću zaboraviti. Shit's class.



    WISE FWOM YOUR GWAVE.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •