Stranica 1 od 6 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 167

Tema: Umire li PC gaming?

  1. #1
    Senior Member Small step for mankind IgGy's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Između redaka
    Postova
    2.668

    Umire li PC gaming?

    PC gaming je mrtav!!! PC gaming umire!!! PC gaming je na smrtnoj postelji!!! Još samo jedan čavao u lijes PC gaminga!!! - i ostale izjave kojima PC gamere obasiplju razni developeri, "celebrityji" industrije i drugi svima su već poznati. No prokleti PC gaming nikako da umre. Čak štoviše, Valveu biznis sa Steamom ide i više nego dobro, Microsoft je u posljednje vrijeme počeo poklanjati nešto više pažnje gamingu na PC-u, a kolege s Kotakua donose jedan jako interesantan i šaljiv video nazvan "The many, many deaths of PC gaming". Svakako pogledajte.


  2. #2
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Krizevci
    Postova
    827

    Re: Umire li PC gaming?

    nema sanse majku im

    dok je god moj komp ziv i moze pokretat igre, FPS ce se vrtit na njemu + moba games poput Lol-a, dote , HoN-a sto mi je nesto najbolje u gejming industriji trenutno jednostavno zasad ne idu na konzolama.
    ...Memories sharp as daggers pierce into the flesh of todays,..

  3. #3

    Re: Umire li PC gaming?

    najboliji komentari su mi oni koji svjedoce o vrijednosti pc gaminga,
    svode pc gaming na wow, simse i p&c avanture...
    a bas su mogli spomenuti jos i strategije te pucacine, a nasla bi se i pokoja simulacija svega i svacega... steta

  4. #4
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    6.839

    Re: Umire li PC gaming?

    boli me ona stvar. Ja cu PC gejmati dok god gejmam.
    Липе цвату и у Србији!

  5. #5
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Zemlja
    Postova
    86

    Re: Umire li PC gaming?

    Kaka zanivnito,a trenutno se bas govori suprotno radi OnLive-a sta se pojavio u americi
    za one koji neznaju http://www.onlive.com/S- Cloud computing igranje..
    Za one koji neznaju morete imat totalno shit comp samo vam je vazno da imate ja mislim da su rekli min 14 mbitnu vezu i mores igrati najnovije igre na svim max opcijama. Jer ti igras na njihovim kompovima,a tvoj koristi samo za kontrolu.

    + Bolja grafika od konzola
    + samo ti treba laptop i 14 mbitna veza i rokas

    I onda govore kako ce pc gaming umrijet su oni bolesni ili na cracku xD
    jeste onlive je trenutno jos samo u americi dostupno, ali ofc najavili su širenje te i pojeftinjenje svojih usluga kako će sve više korisnika imat.


    Ivka - Sunstrider
    Katica - Sunstrider
    Other char's TOP SECRET

  6. #6
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Umire li PC gaming?

    Ta brzina je trenutno skuplja tijekom npr. jedne godine nego dobar PC i "zastarjelo" klasično igranje sa vlastitog harda.Dana kada OnLive postane standard ja tražim novi hobi .

  7. #7
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Umire li PC gaming?

    PC gaming je umro 1995., kad je Sony predstavio superiornu platformu PlayStation.

  8. #8
    Senior Member Small step for mankind IgGy's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Između redaka
    Postova
    2.668

    Re: Umire li PC gaming?

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    PC gaming je umro 1995., kad je Sony predstavio superiornu platformu PlayStation.
    I onda je izašao Voodoo.

  9. #9
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Umire li PC gaming?

    I ništa se nije promijenilo.

  10. #10
    Senior Member Small step for mankind IgGy's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Između redaka
    Postova
    2.668

    Re: Umire li PC gaming?

    Osim što je započela neprikosnovena tehnološka dominacija PC-a kao platforme, što do danas nije promijenjeno, a nikad ni neće.

  11. #11
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Umire li PC gaming?

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    PC gaming je umro 1995., kad je Sony predstavio superiornu platformu PlayStation.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  12. #12
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Umire li PC gaming?

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    PC gaming je umro 1995., kad je Sony predstavio superiornu platformu PlayStation.
    "Još uvijek postoje stvari koje te mogu iznenaditi."
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  13. #13
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Umire li PC gaming?

    Istina je uvijek negdje u sredini.Dolaskom PS1 PC nije umro kao gaming platforma ali je dobio ljutu konkurenciju zbog koje ga zaobilaze mnogi dobri naslovi...neki su i vrhunski .I tako je ostalo sve do danas.Pobjednik je neizvjestan a utrka duga sa mnogim usponima i padovima za sve natjecatelje.

  14. #14
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Umire li PC gaming?

    Ja sam mišljenja da je PC gaming u jednoj tranziciskoj fazi. Inicijativu na PC-u drze MMO igre koje toj platformi donose najveću zaradu. Osim toga, po meni stvar spašava digitalna distribucija i socijalne mreže ( i Kinezi ). Komunikacija igrača nikada nije bila jednostavnija, a akcije na Steamu gdje možete za 10€ kupiti blockbuster igru su ono čega će u budućnosti samo biti više. PC gaming neće i ne može umrijeti. Kao i sve, prilagođava se drugačijim uvjetima na tržištu i polako će postati oštar konkurent konzolaškom igranju. Svaka platforma ima svoje prednosti i mane i konzole su i više nego pune mana. Ne mogu ni prismrditi mogućnostima i potencijalu koje ima PC. To su uvidli i u Microsoftu čiji je software instaliran na 90% svjetskih računala. Zato su odlučili ponovno oživjeti Games for Windows platformu te podršku za PC igre. Budućnost PC-a? Ovako nekako:

    1. Digitalna distribucija (Steam, Games for Windows)
    2. Co-op igranje i jednostavna komunikacija među igračima (dok se samo sjetim L4D 2 i ekipe^^)
    3. MMO igre i free-to-play sustav
    4. Battle.Net
    5. Farmwille i slične igre (to će tek donositi zaradu)
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  15. #15
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Umire li PC gaming?

    lol.

    milijun puta prožvakana tema.

    guild wars2, witcher 2, diablo 3, rage, dota2; 5 različitih igri koje če doč i siguran sam da če rulat, s druge strane postoji još igara koje pokušavaju uvest nešto svoje, rift: planes of telara, rock of ages itd.

    da, definitivno umire

  16. #16
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    503

    Re: Umire li PC gaming?

    ajmo sad opet ispocetka malo nismo dugo...

    to se prica vec 10 godina da umire i ocito je da su to hrpe gluposti

    kako moze nesto umrijeti sto postoji prije bilo kakvih konzola,igre sa konzola se prave na racunalima,konzole imaju dijelove racunala,da nema racunala koja guraju hardver konzole bi jos imale grafiku nes-a

    dalko od toga da PC gaming umire,dapace,nikad nije bilo bolje.napravljen je solidan raspored,klinci i noobovi su osli na konzole

    samo da je vise ovakih igara kao sto ce biti witcher 2,prava PC igra koja nece izaci na konzole ili ako izade da im je pojednostave sto vise

  17. #17
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    503

    Re: Umire li PC gaming?

    al od svega je najjace kad vidim "fps žanr dead na PC-u i preso je na konzole" hahahaha i onda je vidis autoaim i halo kako igraju na gljivama...omg

    al dobro,to je za nenapredne korisnike,djecu i sve ostale koje neznaju instlirati igru jer je to izuzetno kompliciran postupak

  18. #18
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Umire li PC gaming?

    Konzole postavljaju grafičke standarde unutar pet godina. Po izlasku su nadmoćnije od PC-a, onda tjeraju istu grafiku, a kad ih PC sustigne, izdaju novu generaciju koja ponavlja postupak.

    FPS na kompu jest mrtav. Prošla generacija konzola je bila tranzicijski period kad su se FPS-ovi prilagođavali. Uz novu generaciju, konzole su osnovna platforma za svaki kvalitetniji shooter. Pri tome ne mislim na jeftine istočnjačke shootere tipa Stalker, već na pravu kremu tipa Bad Company, Modern Warfare i drugi, od kojih su oni najbolji, tipa Killzone, Halo i Resistance rezervirani samo za konzole.

  19. #19
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    503

    Re: Umire li PC gaming?

    pa kad to dječije šarenilo na PC-u ne prolazi

    tu pricu kako je bolje igrati fps na konzoli prodaji nekome drugom,mozda vama nezahtjevnim korisnicima i je,al gljivama igrat fps i brijat si jos da je to bolje,aha sigurno lol.

    mozda za spore i kamperske konzolaske igritce i je,al jedan UT i slicne igre,mozes samo gledat kako si fragan od strane miša

    i jos ovo zadnje,konzole imaju bolju grafiku

    to sigurno

  20. #20
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Umire li PC gaming?

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Konzole postavljaju grafičke standarde unutar pet godina. Po izlasku su nadmoćnije od PC-a, onda tjeraju istu grafiku, a kad ih PC sustigne, izdaju novu generaciju koja ponavlja postupak.

    FPS na kompu jest mrtav. Prošla generacija konzola je bila tranzicijski period kad su se FPS-ovi prilagođavali. Uz novu generaciju, konzole su osnovna platforma za svaki kvalitetniji shooter. Pri tome ne mislim na jeftine istočnjačke shootere tipa Stalker, već na pravu kremu tipa Bad Company, Modern Warfare i drugi, od kojih su oni najbolji, tipa Killzone, Halo i Resistance rezervirani samo za konzole.
    Trolololololool, mislim da će ti 90% foruma posvjedočit da je više uživalo u Stalkeru nego u MF-u 2 i Bad Companyu zajedno... što ti to govoru o gamerskoj kremi?

    Samo tvrdim da je u MF2 uloženo više sredstava za marketinšku promociju nego za sva tri Stalkera zajedno, MF2 je naporan i loš ali je barem kratak, sva tri Stalkera su vrhunsko gamersko survival iskustvo. Eh i da nemoj mi govorit o bugovima kad su autori igre bili dovoljno obzirni da ih isprave sve, a modding komuna je toliko jaka da mjesecima nakon sto prijedjes igru mozes igrati s modovima sasvi drugačijuu i dopunjeniju igru....
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  21. #21
    Senior Member Giant leap for forum SharpDressedChevap's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Postova
    3.820

    Re: Umire li PC gaming?

    Mislim, što se uopće obazirete na njega
    Svi smo mi Mirko.

  22. #22
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Umire li PC gaming?

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    glup sam i volim trolat.

  23. #23
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Umire li PC gaming?

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Konzole postavljaju grafičke standarde unutar pet godina. Po izlasku su nadmoćnije od PC-a, onda tjeraju istu grafiku, a kad ih PC sustigne, izdaju novu generaciju koja ponavlja postupak.
    Nope, PS3 je bio oko razine PC-a kad je izašao, danas već i low end PC-i šišaju sve konzole po pitanju grafike. Isto je vrijedilo i za prošle generacije konzola, a nova generacija konzola još nije ni na vidiku ne bi se čudio da uskoro i mobiteli prešišaju PS3 po pitanju grafike ili barem handheld konzole.

  24. #24
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Umire li PC gaming?

    Tužno ali istinito: više se nema što igrati na PC-u.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  25. #25
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Umire li PC gaming?

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Konzole postavljaju grafičke standarde unutar pet godina. Po izlasku su nadmoćnije od PC-a, onda tjeraju istu grafiku, a kad ih PC sustigne, izdaju novu generaciju koja ponavlja postupak.

    FPS na kompu jest mrtav. Prošla generacija konzola je bila tranzicijski period kad su se FPS-ovi prilagođavali. Uz novu generaciju, konzole su osnovna platforma za svaki kvalitetniji shooter. Pri tome ne mislim na jeftine istočnjačke shootere tipa Stalker, već na pravu kremu tipa Bad Company, Modern Warfare i drugi, od kojih su oni najbolji, tipa Killzone, Halo i Resistance rezervirani samo za konzole.
    Ja više nemam pojma kako da reagiram na ovako nešto...
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  26. #26
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Umire li PC gaming?

    Shvaćaj ga najozbiljnije moguće. To je pravi način.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  27. #27

    Re: Umire li PC gaming?

    Stvar je u tome kad je MW izašal, i developeri vidjeli da verzije za konzole prodaju više , 90%ih fps developera se prebacilo na njih, Ostali su tamo stalker(i on će na konzole), ARMA , neznam ..

    MW1 i 2 imaju 5 i 8mil prodanih komada samo na PS3, još više na xboxu, sve jasno.
    Crysis su uništili preveliki zahtjevi i p i r a t i, 3 mil u 3 godine ,je jako slabo.

    A meni bio i ostao najbolji Operation Flashpoint ,America army,morrowind.
    Govorim što se tiće FPS.

    Ja ćekam Cata, GT5, Killzone 3 , Civ 5 imam ,

    šteta kaj ste pretulavi da shvatite neke stvari

  28. #28
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Umire li PC gaming?

    = Citat = Izvorno postao The Boz
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Konzole postavljaju grafičke standarde unutar pet godina. Po izlasku su nadmoćnije od PC-a, onda tjeraju istu grafiku, a kad ih PC sustigne, izdaju novu generaciju koja ponavlja postupak.

    FPS na kompu jest mrtav. Prošla generacija konzola je bila tranzicijski period kad su se FPS-ovi prilagođavali. Uz novu generaciju, konzole su osnovna platforma za svaki kvalitetniji shooter. Pri tome ne mislim na jeftine istočnjačke shootere tipa Stalker, već na pravu kremu tipa Bad Company, Modern Warfare i drugi, od kojih su oni najbolji, tipa Killzone, Halo i Resistance rezervirani samo za konzole.
    Ja više nemam pojma kako da reagiram na ovako nešto...
    Četiri najjača igrača u FPS industriji za PC: Epic, ID, Valve i Crytek su izjavili da je u konzolama budućnost i da su im one glavni prioritet za razvoj visokobudžetnih naslova.

  29. #29
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Umire li PC gaming?

    Epic je to izjavio, i onda tjedan dana kasnije rekao da je to bila loša provala. Valve je rekao "lol" na tu ideju. Id, koliko ja znam, nije to komentirao uopće. Crytek je rekao da su se opekli ponajprije zbog zahtjeva, i da im igre u buduće neće biti PC-exclusive, nego multiplatformske.
    Troll sum moar.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  30. #30
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Umire li PC gaming?

    = Citat = Izvorno postao The Boz
    Crytek je rekao da su se opekli ponajprije zbog zahtjeva, i da im igre u buduće neće biti PC-exclusive, nego multiplatformske.
    Also, na demou CryEnginea3 se vidi razlika u kvaliteti između konzola i PC-a, na korist potonjeg
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

Slične teme

  1. mis za gaming
    By Kiklop in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 10-05-2007, 19:27
  2. Pro gaming
    By BlueFlaME in forum Gaming općenito
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 16-09-2006, 12:39
  3. ZG-gaming
    By kamikaza in forum Gaming općenito
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 09-02-2006, 12:30

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •