Vidi rezultate ankete: Are Apple owners selfish elites?

Glasači
37. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • Steve Jobs and all Apple owners are narcissistic twats

    17 45,95%
  • Hell yea

    7 18,92%
  • Maybe a little

    7 18,92%
  • No way

    3 8,11%
  • Other (Please specify)

    3 8,11%
Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 60

Tema: Are Apple owners selfish elites?

  1. #1
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Are Apple owners selfish elites?



  2. #2
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: Are Apple owners selfish elites?

    Wedran............................................ ........................................

  3. #3
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Are Apple owners selfish elites?

    hodate po tankoj žici sa ovom temom...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  4. #4
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Are Apple owners selfish elites?

    Sve će biti ok dok se:
    a) ne pretjera
    b) Weky ne vidi temu
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  5. #5
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Are Apple owners selfish elites?

    U vecini slucajeva DA.

    Imam dva dobra frenda koji su ludi za Appleovim proizvodima i sa njim raspravljati o necemu je gotovo nemoguce.

    Tak da ona fora ima smisla:

    Lakse je pregovarati sa teroristom nego sa Mac userom....

  6. #6
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Are Apple owners selfish elites?

    Ovo je samo bezopasna anketa. Nije uvredljiva za nikoga pošto je anonimnog karaktera. Ukoliko netko i napiše post koji nekoga vrijeđa to treba riješiti sa tom osobom, a ne dirati temu. Ako bi netko ipak bio toliko bezobrazan i zaključao temu, to bi značilo da mu ista smeta i da očito smatra kako je na pitanje iz naslova odgovor da, jer ako smatra da to nije istina, nema mu zašto smetati ova anketa, baš kao ni ova tema.


  7. #7
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Are Apple owners selfish elites?

    Apple je jučer predstavio novi operativni sistem i nova računala. Kad to vidiš, zapitaš se je li konkurencija zapela u devedesetima.

  8. #8
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Are Apple owners selfish elites?

    wat?
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  9. #9
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Are Apple owners selfish elites?

    PS: Odgovor na anketu... ne na postove...

    Ne nužno... Korisnici MAC kompova/laptopa bome i jesu panjevi sa previše love, ali iPhonea baš i ne pošto je to postao jedan od najjeftinijih Smartphoneova. Za iPod sam podijeljenog mišljenja, a iPad također moraš biti panjina da ubodeš

  10. #10
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Are Apple owners selfish elites?

    Mislim složili smo se već i previše puta, da je PC bolji zbog neograničenosti sustava, a Mac bolji zbog stabiliteta i jednostavnosti. Sad ako su ti windowsi prekomplicirani, a imaš para i želiš glumit facu uzmi Mac-a, ako se želiš zabavit i upotrebljavat malo mozak dok obavljaš ranzorazne funkcije,igraš raznorazne igre,korsistiš se raznoraznim programima uzmi PC

    Eh i da...

    @Wedran: WAT?
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  11. #11
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Are Apple owners selfish elites?

    = Citat = Izvorno postao Feanor
    Mislim složili smo se već i previše puta, da je PC bolji zbog neograničenosti sustava, a Mac bolji zbog stabiliteta i jednostavnosti.
    Nismo se složili. Ako su ti winsi komplicirani... neznam... upucaj se ili kupi plekju.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  12. #12
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Are Apple owners selfish elites?

    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  13. #13
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Are Apple owners selfish elites?

    = Citat = Izvorno postao The Boz
    = Citat = Izvorno postao Feanor
    Mislim složili smo se već i previše puta, da je PC bolji zbog neograničenosti sustava, a Mac bolji zbog stabiliteta i jednostavnosti.
    Nismo se složili. Ako su ti winsi komplicirani... neznam... upucaj se ili kupi plekju.
    Ne mozes poreći da Mac nije jednostavniji od Winsa za koristit...
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  14. #14
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Are Apple owners selfish elites?

    = Citat = Izvorno postao Feanor
    Mac bolji zbog stabiliteta i jednostavnosti.
    Meni je čak ovo loš argument u obranu MAC-a. Kad se bilo kome zadnji put crashao Win7? I što je toliko jednostavno na MAC-u, a da nije jednako jednostavno na PC-u? Snimiš si esencijalne programe i optimiziraš sustav u roku od 2-3 sata, nakon toga se sistem samostalno održava, a sve što radiš je toliko intuitivno da se i noobina snađe u roku par minuta. Neka i je jednostavniji, ali koliko je jednostavniji, nijanse su u pitanju, nebitne nijanse...

  15. #15
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Are Apple owners selfish elites?

    Zašto sad ja ispadam kao da branim Mac, sustav na kojem sam proveo cijelih 15 minuta, i to dok sam ga frendu cuvao(I onda ga ima samo zato što je DJ, pa mu je jako puno stalo do stabilnosti i brzine.)
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  16. #16
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Are Apple owners selfish elites?

    Apple je u aluminijsku leguru od 11.6 inča ugurao Core 2 Duo procesor, 2 GB RAMa i odvojenu grafiku. Konkurencija ima prespore i nefunkcionalne netbooke u toj veličini.
    Tim više, uspjeli su flash memoriju pretvoriti u režim za operativni sistem, pri čemu je podizanje sustava apsolutno instantno, umjesto loših tvrdih diskova i nerazvijenih SSD-ova.




    S druge strane, Mac App Storeom, derivatom App Storea za mobilne platforme, na putu su da uspješno riješe problem piratizacije softvera koji uništava industriju.
    Lion operativni sistem je godinama ispred sedmice i nefunkcionalnih distribucija Linuxa.

  17. #17
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Are Apple owners selfish elites?

    = Citat = Izvorno postao Feanor
    Zašto sad ja ispadam kao da branim Mac
    Ja nisam napao tebe Već te poopćene argumente u korist MAC-a koji su na razini onih da ATI ima ljepše boje od nVidie ili da je AMD bolji za gaming dok je Intel stabilniji

  18. #18
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Are Apple owners selfish elites?

    To za Intel je istina, kao i za stabilnost Mac OS X operativnog sistema.
    Ti si naviknuo na Microsoftova ograničenja i zato ti je sedmica super. Jednostavno od nje, nakon godina iskustva, ne tražiš ništa zahtjevno.

    Kad na Microsoftovom operativnom sustavu budeš pisao taj post dok se u pozadini prži disk i enkodira video, Windows će se moći nazvati stabilnim i pouzdanim.

  19. #19
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Are Apple owners selfish elites?

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Kad na Microsoftovom operativnom sustavu budeš pisao taj post dok se u pozadini prži disk i enkodira video, Windows će se moći nazvati stabilnim i pouzdanim.
    Molim ? Ne samo to nego mi sa na dva ekrana vrte istovremeno različite stvari ...dok se na jednom vrti HD film na drugome snimam tv program , pržim i piskaram po forumu + sve drugo što mogu smisliti .O toni podržanih igara koje rade na Windowsima a ne rade na MAC OS-u ne želim ni pričati jer pričamo o KOMATIBILNOIM i SVENAMJENSKIM Windowsima VS nekompatibilnom os-u gotovo u ravnini nekog besplatnog linuksa iz perspektive kućnog korisnika . Super je MAC ako želiš platiti više i pri tome imati nekompatibilnu , ne-multimedijalnu i ne-gemersku mašinu .Uz Mac usere valjda idu po difiltu i konzole .

  20. #20
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Are Apple owners selfish elites?

    Pržio sam dok sam igrao Crysis a u pozadini se vrtili Sins of a Solar Empire.
    Weky opet nezna što priča. Jel i moj laptop prespor i nefunkcionalan? Mislim, ako na trenutak ignoriramo činjenicu da je tvoj spomenuti laptop "vrijedan" dvanaest tisuća kuna (da, weky, nisi jedini koji prima Apple newsletter).
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  21. #21
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Are Apple owners selfish elites?

    Otkad je Linux nefunkcionalan? Jest da nije baš za prosječnog korisnika, ali se radi o iznimno stabilnom i prilagodljivom sustavu. Da ne spominjem male hardverske zahtjeve. Mac je možda sve to, ali je i do 17.000 kuna skuplji.

    Vjerojatno ću kupiti iPod touch negdje za Božić. Kad razmislim o svemu, više mi se isplati to nego imati smartphone uz/umjesto postojećeg moba. Neki su alergični na držanje više uređaja po džepovima kad jedan smartphone ima sve funkcije koje možeš poželjeti, nisam ni ja daleko, ali ne želim nositi uređaj od 2-3 ili više tisuća kuna sa sobom na nogomet ili neki party u nekoj random štali sa podovima ljepljivim od pive samo da bih mogao pozvati ili primiti poziv kad zatreba. Plus, alergičan sam na mobitele koji traže punjenje svaki dan. Ja ga često potpuno zaboravim tokom dana, pa bi sigurno kod mene jedan noviji smartphone uglavnom bio prazan. Usto, cijena iPod toucha, čak i nove generacije je sasvim prihvatljiva. Moćan džepni uređaj za cca. 2000 kuna. Jeftinije od smartphoneova i bez ugovora ili bilo čega.
    Mac računala s druge strane mi djeluju jako precijenjeno. U redu bi bilo dati 7000 kuna (to studenti imaju popust ja mislim) za jedan macbook, ali kome treba računalo od 10, 15 ili 17 soma kuna? Na svakom iole dobrom osobnom računalu možeš obrađivati slike, raditi u Autocadu/Catiji ili slično, na Macu je to možda fluidnije i brže & shit, ali je li zbilja vrijedno da to platiš 5000 kuna?

  22. #22
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Are Apple owners selfish elites?

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Mac računala s druge strane mi djeluju jako precijenjeno. U redu bi bilo dati 7000 kuna (to studenti imaju popust ja mislim) za jedan macbook, ali kome treba računalo od 10, 15 ili 17 soma kuna? Na svakom iole dobrom osobnom računalu možeš obrađivati slike, raditi u Autocadu/Catiji ili slično, na Macu je to možda fluidnije i brže & shit, ali je li zbilja vrijedno da to platiš 5000 kuna?
    Nije, to je upravo priča koju upravo prodaju. Radio sam na Macovima u svačemu, morao sam zbog faksa. Nikad više.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  23. #23
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Are Apple owners selfish elites?

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    SJest da nije baš za prosječnog korisnika
    Upravo sam o takvim korisnicima pričao .

  24. #24
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: Are Apple owners selfish elites?

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    S druge strane, Mac App Storeom, derivatom App Storea za mobilne platforme, na putu su da uspješno riješe problem piratizacije softvera koji uništava industriju.

    Negdje sam čuo za Unlock i Jailbreak... neznam šta je to al ako te zanima onda googlaj, bingaj... šta got te volja. Na Macu je to barem lako.
    Da krenem od cijene različitih softwarea, pa do teškog kompliciranja prilikom instalacije itditd... I onda još platim...
    Uostalom vec se kolko puta raspravilo koliko piraterija zapravo uništava industriju softwarea.

  25. #25
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Are Apple owners selfish elites?

    Samo 18 ljudi je glasalo? Očito je veliki problem kliknuti mišem. Mislio sam da bar o ovoj temi svako ima svoje mišljenje...


  26. #26
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Are Apple owners selfish elites?

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Kad na Microsoftovom operativnom sustavu budeš pisao taj post dok se u pozadini prži disk i enkodira video, Windows će se moći nazvati stabilnim i pouzdanim.
    Molim ? Ne samo to nego mi sa na dva ekrana vrte istovremeno različite stvari ...dok se na jednom vrti HD film na drugome snimam tv program , pržim i piskaram po forumu + sve drugo što mogu smisliti .O toni podržanih igara koje rade na Windowsima a ne rade na MAC OS-u ne želim ni pričati jer pričamo o KOMATIBILNOIM i SVENAMJENSKIM Windowsima VS nekompatibilnom os-u gotovo u ravnini nekog besplatnog linuksa iz perspektive kućnog korisnika . Super je MAC ako želiš platiti više i pri tome imati nekompatibilnu , ne-multimedijalnu i ne-gemersku mašinu .Uz Mac usere valjda idu po difiltu i konzole .
    daj o cemu ti pricas, konzole su ne-multimedijalne, ne-gamerske i nekompatibilne? jel ima granica tvom retardiranom pc fanboyizmu bez ikakvih valjanih argumenata?

  27. #27
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Are Apple owners selfish elites?

    Kakve konzole? Lik priča o Macu...
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  28. #28
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Are Apple owners selfish elites?

    = Citat = Izvorno postao hansi
    Sjel ima granica tvom retardiranom pc fanboyizmu bez ikakvih valjanih argumenata?

    Nema . I nisam pričao o retardiranim konzolama .

  29. #29
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Are Apple owners selfish elites?

    Jedino što valja od MAC-a je Čobanac, tko nije probao neka ode do Dugava Ako meni ne vjerujete, pitajte Pingua

  30. #30

    Re: Are Apple owners selfish elites?

    Meni izbaci neki error u anketi. svakoj.

Slične teme

  1. P: Apple Earphones with Remote and Mic
    By Niko Bellic in forum Oš kupit ciglu?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 08-01-2012, 00:48
  2. Apple iPad
    By X Sync in forum Mobilno
    Odgovora: 222
    Posljednji post: 15-10-2011, 16:05
  3. Apple laptop
    By Wizard in forum Mobilno
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 20-05-2011, 21:25
  4. Apple tuži Samsung
    By Karlo_from_Bjelovar in forum Mobilno
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 23-04-2011, 10:06

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •