Stranica 53 od 81 PrvaPrva ... 343515253545563 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1.561 do 1.590 od 2402

Tema: Android - mobiteli i rasprave o OS-u

  1. #1561
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    1.709

    Re: Android - mobiteli i rasprave o OS-u

    Riješen problem namjestio sam. Sad pitanje muči me što neke aplikacije nemogu skinit jer "nisu dostupne u mojoj državi" kako da to promijenim ?
    F.T.I - Fuck The Industry

  2. #1562
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: Android - mobiteli i rasprave o OS-u

    Preseli se u drugu državu

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Samsung Galaxy S II vs iPhone 4S drop test

    S- Gorilla Glass rastura
    Ajoj kad se sjetim koliko puta mi je zadnja 2 dana mob ispao iz trenerke na poslu... mislim da bi davno ostao bez mobitela da sam uzeo iP4

  3. #1563
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Android - mobiteli i rasprave o OS-u

    A šta si uzeo? IMO, ako si takva šlampava spodoba koja ne pazi na svoje stvari, ne znam zašto uopće uzimaš skupe mobitele? Uzmi si ovaj... http://www.njuskalo.hr/samsung-ostali/a ... as-3670868S...i boli te kifla.


  4. #1564
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: Android - mobiteli i rasprave o OS-u

    GalaxyS

    Nisam šlampav nego sam svaki puta imao neke šlampave trenerke ili bermude sa plitkim đepovima... jendostavno mi ispadne iz đepa. Dok imam rifle nijedanput mi nije ispao, a nosim ih 350 dana u godini.

  5. #1565
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Android - mobiteli i rasprave o OS-u

    Ako imaš džep iz kojeg ti može ispasti ne stavljaj ga u džep. Znaš li koliko je ljudi radilo predbilježbe u T-Com centrima za Galaxy S, a ti tako postupaš s njim...


  6. #1566
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Android - mobiteli i rasprave o OS-u

    Meni je moj Ace do sada par puta ispao. Šljampave ruke, držim ga i ispadne mi. Jednom je bio na predmetu na komadu tkanine kojeg sam slučajno povukao, naravno mob je završio na podu. Svaki put sam se prestravio/uplašio, no hvala Bogu s mobitelom je sve u redu (čak ni ogrebotine nema).
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  7. #1567
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: Android - mobiteli i rasprave o OS-u

    = Citat = Izvorno postao Niko Bellic
    Ako imaš džep iz kojeg ti može ispasti ne stavljaj ga u džep. Znaš li koliko je ljudi radilo predbilježbe u T-Com centrima za Galaxy S, a ti tako postupaš s njim...
    Došao sam tamo i dobio ga odmah... prošla su ta vremena
    Još kad bi ga imao u cem drugom držati...

    Ivane, ispadi sa stola na tepih niti ne racunam kao pad xD

    Prvi pad je bio odmah nakon 2-3 dana, pijana budala u apsolunom pokušava staviti mobitel na krov auta da uslika zvjezde na nebu. Pad na makadam tirekt na ekran, 2 ogrebotine na gorilla glass.
    Drugi, bermude, vozim bic i fulam đep, pad na betonske kocke, jedan smečit čošak, ima srece sto ga nisam još i biciklom zgazio, a malo je falilo...
    Ostali su manje vrjedni, osim onoga od neki dan. Ispad iz trenerke na pod dok sam sjedo na hoklicu, još 2 oštecena coska, puno manje od onog prvog.

    Događa se, što reći

  8. #1568
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Android - mobiteli i rasprave o OS-u

    Ma nije za tebe fensi mobitel, zapravo, kad malo bolje razmislim, šta će ti uopće Galaxy S? Za tebe (i tebi slične) je najbolji izbor Motorola Defy.



  9. #1569
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Android - mobiteli i rasprave o OS-u

    Motorolu ne bih uzeo, smeca i sam dovoljno napravim.

    Martine, meni je pao s perilice rublja na plocice a ne s stola na tepih.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  10. #1570
    Senior Member Respawned sorcerer ezav's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vrapce - roza soba
    Postova
    1.005

    Re: Android - mobiteli i rasprave o OS-u

    Arm imam Defy prek pol godine i vjeruj mi nije smece ..

    Iskreno bolje radi od samsung Ace-a , Wildfire S-a , Desira , X10i ... brza je , fluidnija i baterija dulje traje ...

    Tak da sry ne pricaj o smecu dok ga nemas , a da ne pricamo da build kvaliteta kada primis u ruku defy i ace je na strani defya ...

    Jednostavno je 3 puta bolji od konkurencije za istu cjenu ..
    i7-2600/Corsair H80/MSI P67A-GD65(B3)/Corsair Vengeance 16Gb (4x4)/Corsair Force 3 90Gb/WD Black 1Tb/MSI GTX660-Ti TwinFroz III 3gb /Corsair Carbide 500R/Seasonic SS-620GM/IIYAMA ProLite E2607WS/LG BD-ROM CH12/Razer DeathAdder/Logi Iluminated

  11. #1571
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Android - mobiteli i rasprave o OS-u

    Hoćeš se mijenjati za HTC Legend?


  12. #1572
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Android - mobiteli i rasprave o OS-u

    Motorola je bila i ostala smeće isto kao i LG (što se mobitela tiče naravno).
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  13. #1573
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Android - mobiteli i rasprave o OS-u

    Zašto generaliziraš?


  14. #1574
    Senior Member Respawned sorcerer ezav's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vrapce - roza soba
    Postova
    1.005

    Re: Android - mobiteli i rasprave o OS-u

    @Niko ne fala ja poprilicno zadovoljan , Nebi ga jos dal za nis , barem dok se ne pojavi nekaj vodootprono na ice cream sendviću

    @Marjanovic mogu ti sam rec LOL , da LG stvarno radi smece od mobitela , ali njihovi high end smartphoni se ne kvare i konkurentni su , i sto tako su SE mobiteli sto se tice pouzdanosti smece zadnjih par godina ,ali opet ti problemi ne napadaju njihov top ponude , isto tako motorola , njihovi jeftini mobiteli su fakat smece , ali samrtphoni se ne kvare niti ljud imaju problema snjima , to sto u europi motorola nije toliko zastupljena je druga prica , i zbog toga se njihovi jaci modeli kao Droid serija koja je popularizirala android u americi nisu tu dostupni da se vidi kvaliteta , nego ti tamo se pojavi biser ako Defy ili Milestone . Zato proveri cinjenice prije neg kakas
    i7-2600/Corsair H80/MSI P67A-GD65(B3)/Corsair Vengeance 16Gb (4x4)/Corsair Force 3 90Gb/WD Black 1Tb/MSI GTX660-Ti TwinFroz III 3gb /Corsair Carbide 500R/Seasonic SS-620GM/IIYAMA ProLite E2607WS/LG BD-ROM CH12/Razer DeathAdder/Logi Iluminated

  15. #1575
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Android - mobiteli i rasprave o OS-u

    Ok, ja generaliziram - proizvođač je jak koliko i njegovi cijenom pristupačni proizvodi - a Motorole (pogotovo preklopne) i LG-ji su se kvarili češće nego jeftine kineske igračke.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  16. #1576
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Android - mobiteli i rasprave o OS-u

    Istina. Motorola V3 mi je vjerojatno bila najgora investicija u životu, ali smartphone je ipak sasvim druga kategorija.

  17. #1577
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Android - mobiteli i rasprave o OS-u

    WTF, Motorola ima fenomenalne Androide. LG i Sony Ericsson su trenutno najlošiji Androidi, HTC i Samsung vrh, a Motorola cilja prema vrhu.


    Baš sam prekjučer dobio još jedan Sony Ericsson Arc da ga sredim, opet nisam mogao vjerovati koliko Android iste verzije odstupa od drugog Androida iste verzije. HTC i Samsung su toliko bolji da nemreš vjerovati Može biti da ga onaj Timescape toliko uništi, nemam pojma!? To je ovaj mob - http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_x ... c-3619.php


    Jebeno mi je na tim samsunzima što imaju tako mekanu plastiku za cover, a jebeno je neuništiva. Već sam prije linkao drop testove od GalaxyS, plastika se malo zgrebe, ali niti jednom nije puknula ili olabavila Prije ode Gorilla staklo nego ta plastika Mislim da su ga u tom videu baš sa Legendom uspoređivali pošto je ona aluminijski unibody.


    PS: Meni će za 2 mjeseca biti godina dana otkako imam GalaxyS i još mi niti jednom nije zveknuo Treba paziti malo i to je to.

  18. #1578
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360

    Re: Android - mobiteli i rasprave o OS-u

    timescape je živo sranje..
    tvornički 2.3.3 na xperiji je koma od sporosti, iako je brži od originalnog 1.6
    bilo koji custom rom baziran na sonyevom tvorničkom 2.3.3 sa izrezanim SE glupostima je barem dvostruko brži..
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  19. #1579
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: Android - mobiteli i rasprave o OS-u

    = Citat = Izvorno postao Niko Bellic
    Ma nije za tebe fensi mobitel, zapravo, kad malo bolje razmislim, šta će ti uopće Galaxy S? Za tebe (i tebi slične) je najbolji izbor Motorola Defy.
    Zato što sam ga dobio za male pare. Prakticki sam u zadnjih 6 (tj4) godina uložio 2 kune u mobitel. a provozo sam ih 4-5 komada.
    A i zato što je otprilike baš ono što tražim, velik ekran, kvalitertan display, glasan zvučnik, dobra kamera, a ostalo se podrazumjeva...

    Motorola Defy bi mi definitivno bio iduci izbor, da ne prolazim dobro sa mobitelima vjerojatno bi si uzeo njega jer je fenomenalan i neuništiov.

    Ivane, Motorola nema sjaju prošlost, ali preživjela je bankrot i nedavno je odjel za mobitele prodan Googleu. To znaci da bi defy u buducnosti trebao imati odlicnu softversku podršku. A ni hardare nebi trebao biti zakinut poznavajući google. A o kvaliteti izrade Defya; jel se treba šta pricati kada na netu imaš toliko dokaza o neuništivosti...
    Došlo je vrjeme kada se treba gledadi svaki mobitel posebno koliko je kvalitetan a ne cijelu kompaniju. Da nisam tako gledao nebih ni dns imao samsunga.

  20. #1580
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Android - mobiteli i rasprave o OS-u

    @Gwin...

    Najviše me smeta to što ne postoje komande na notification zastoru, već moraš koristiti toggle widgete za tu svrhu. Tak da je taj zastor više manje beskoristan pošto ima uzalud gro prostora koji nije iskorišten, a mogao je služiti za toggle gumbiće.

    Custom ROM-ovi mogu spasiti situaciju, ali kad mi tak netko donese mob nema čanse da idem riskirati sa njime Na svom se usudim, ali za tuđe baš i nebi odgovarao. Još ovom liku 2x kažem da će resetom uređaja izgubiti SVE iz telefona, gledam ga u oči i polako pričam da me razumije... on meni dobro dobro nema veze, da bi mi već isti dan srao kako više nema slika i kontakata u telefonu... ono WTF frajeru xD Pa ti takvom objasni ako ujebeš sa custom ROM-om i da mora nositi mob na servis

  21. #1581
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360

    Re: Android - mobiteli i rasprave o OS-u

    ovak nekak?



    to ima svaki drugi custom rom.. a u cyanogenu je taj toggle moguće kompletno podešavat..
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  22. #1582
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Android - mobiteli i rasprave o OS-u

    To da, to je pre korisna stvarčica. GalaxyS to ima po defaultu, sad u Darky-u ih imam 5 umjesto 4. Vidio sam da postoji fora da se čak i 2 reda po 5 komada stave, mada nisam probao i ne sjećam se u kojem je to ROM-u bilo...

    Tak i onak nitko nema toliko notifikacija da bi iskoristio svih 800px sa njima, onda bolje da vrh služi za toggleove.





    EDIT:

    1 od 3 najveća razloga zašto se iPhone jailbreaka je zbog SBSettings aplikacije koja upravo doda taj zastor sa tim funkcijama Drugi razlog je Winterboard, a treći je piratiziranje appova

  23. #1583
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Android - mobiteli i rasprave o OS-u

    installirao sam jebeni go launcher i onaj sms widget za njega... nisam bio zadovoljan pa sam uninstalirao i aplikaciju i taj sms addon ali mi je sad na default sms ikoni ostao broj '1' koji označava da imam jednu nepročitanu poruku... međutim, sve poruke su pročitane, štoviše, izbrisao sam sve sms-ove ali jebena ikonica još ima iritantnu brojku 1 iznad sebe i nemrem vratiti default ikonu... wtf da radim?!? osim hard reseta ofc...

    mobitel je xperia neo...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  24. #1584
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360

    Re: Android - mobiteli i rasprave o OS-u

    odi na "manage aplications" u sms aplikaciju i probaj sa "clear defaults" i "clear data"
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  25. #1585
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Android - mobiteli i rasprave o OS-u

    = Citat = Izvorno postao Gwin
    odi na "manage aplications" u sms aplikaciju i probaj sa "clear defaults" i "clear data"
    da, to mi je inače prvo palo na pamet ali sam zajebo što sam u međuvremenu uninstalirao aplikaciju a ikona je ostala takva... sad bi morao ponovno instalirati taj go sms widget i onda probati clear data... bumo vidli... jučer sam instalirao desktop visualizer aplikaciju koja dopušta izmjenu ikona tako da sam sad uspio vratiti na default ikonu ali samo ovu u dock-u, u glavnom meniju mi je još uvijek iritantna jedinica preko sms ikone... psmtr!

    edit:

    nevermind, restore-ala se ikona sama od sebe, upravo sam pogledao u glavni meni i normalna je ikona... rofl... anyways, tnx na savjetu

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  26. #1586
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Oct 2011
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    28

    Re: Android - mobiteli i rasprave o OS-u

    koji je najbolji rom za SE X10 ?
    Matična ploča:Gigabyte GA-M720-US3,Procesor:QuadCore AMD Phenom X4 9650, 2300 MHz (11.5 x 200),Memorija:kingston ddr2 667 4gb,Grafička kartica:ATI Radeon HD5570,Hard Disk:660GB,Monitor:Philips 190C Operativni sustav:Windows 7 Ultimate x64

  27. #1587
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360

    Re: Android - mobiteli i rasprave o OS-u

    = Citat = Izvorno postao Scarecrow
    koji je najbolji rom za SE X10 ?
    ja sam trenutno na EWJet. skoro savršen..
    http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1192326
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  28. #1588
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360

    Re: Android - mobiteli i rasprave o OS-u

    samsungovci.. pitanje.. kako napravit downgrade sa 2.3 na 2.2? upgrade je napravljen preko odina...
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  29. #1589
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Android - mobiteli i rasprave o OS-u

    Isto ideš preko ODIN-a, treba ti 2.2 ROM i ODIN + PIT...

    Evo npr. prouči ovo - http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1040769

  30. #1590
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2009
    Lokacija
    Here
    Postova
    2.993

    Re: Android - mobiteli i rasprave o OS-u

    Ovak. Mogu dobit Motorolu Droid iz amerike za sitniš(100kn) i sad me zanima da li bi taj mobitel radio ovdje, tj. da li bi radio s karticom od T-coma? Čak i ako bi ga trebalo "otključati".

Slične teme

  1. Djeca i mobiteli?
    By Arbiter of Change in forum Alt-F4
    Odgovora: 85
    Posljednji post: 04-09-2008, 14:31
  2. mobiteli
    By InfernoCRO in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 12-01-2008, 00:10
  3. Prljavstina i mobiteli
    By Outmind in forum Alt-F4
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 30-08-2006, 19:58

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •