ma de. nadroid vec sada lagano sisa ios, kako po izgledu...

ios nema niti home screene, nego ojnaj mutavi menu pun kockastih ikona, dok na androidu imam 7 lijepin fluidnih home screena koje mogu sam customizirati, imam widgete live wallpappere (sada koristim city at night - brutala)

na youtubeu se moze vidjeti kako owna iphona 4 po brzini pri surfanju, rotaciji ekrana... na gsm areni ima detaljno iphone 4vs galaxy s po svim segnentima gdje galaxy s dobiva u 98% slucajeva.

iphone ne podrzava divix/avi nego se mora konvertati kolko sam skuzio, a ovdje si samo prebacim film, ili citavu sezonu serijice, takoder tu je tv-out pa ga mogu spojit na monitor preko hdmi i uzivat u full hd filmovima

sto se tice igara pogledaj malo po netu pa ces vidjet da ima svega i za android od gamelofta (gameloft hd) i ostalih, iako mi mob ne sluzi za igranje i niikada tome ne bih davao neki veliki plus ili minus, jer kada mi se nesto igra imam komp pa igram prave igre, nemam 12 godina da se igram po "mobacu"

mob je brutala, a tek kad vidim na sta ce licit kad stigne v2.2 update :jawdrop:

ne bih uopce usporedivo iphone sa ovim cudom, eno kad vidim na indexu ili dnevnik.hr-u paris hilton/ onu kardasian kak li pa nosaju iphone okolo, to sve govori