Stranica 26 od 26 PrvaPrva ... 16242526
Prikazujem rezultate 751 do 763 od 763

Tema: World of Tanks

  1. #751
    Senior Member Giant leap for forum SharpDressedChevap's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Postova
    3.820

    Re: World of Tanks

    Nađeš platoon i imaš automatski nekih 40% više šanse da pobjedite ako vas trojica carryate tim. Ako ste dobri dakako. Evo ja baš imam sad losing streak od nekih 5 ili 6 borbi pa se izlogiram da sačuvam živce. Jebiga, možeš im samo psovat mater i ništa drugo
    Svi smo mi Mirko.

  2. #752
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    316

    Re: World of Tanks

    pa to je i meni losing streak i juce 7 zaredom s matildom pa sam jednostao odustao log out i nista do danas, ali i danas isto i sa arti i sa matildom. 4 sam mislim zaredom izgubio danas s matildom. Ubijem 4 izgubim, ubijem 5 izgubim, ubijem 8 izgubim, dobro jedna je bila gdje sam ubio 0 i izgubio. Gold ammo hetzer me 1 hitao kampirao je u grmu ima i camu i 700 borbi bas sam ga provjerio poslije borbe.

    Ali gold amo garant. Imao je 6 kills. Ljudi znaju reci i da je koristim gold, ali to je glupo i samo njub ce reci da na matildi koristis gold jer nema skoro nikakve koristi.
    Usporedi
    hetzer
    60 ili 70 pen i 350 dmg normal i
    150 pen 350 dmg gold,
    a matilda 121 pen 55 dmg normal i
    145 pen, 55dmg gold
    Samo malo veci pen, a vise od 120 ne trebas za svoj tier (tier4)

    Edit: evo izgleda da treba samo 10 za pobjedu


    pcplay>>>sve ostalo

  3. #753
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    316

    Re: World of Tanks

    Evo da se pohvalim sa 11 na matildi. Doduse taj 11. je bio afk u bazi



    I jedna 10-ka od prije


    pcplay>>>sve ostalo

  4. #754
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: World of Tanks

    = Citat = Izvorno postao weird1
    Joj poludit cu s ovim match makerom. Nemogu dobit ni partije vise. Pokusavam sa arti pokupit onu prvu pobjedu u danu 5x je danas za prvu pobjedu i igram prva partija sa su-8 izgubim 15:2, druga 15:4
    A ni sa su-14 nista bolje. I to sve dodje nakom 7 poraza u nizu sa matildom. Nekuzim sto se dogadja
    .........
    kad su ti eventi onda je najveca navala retardiranih idiota (poljaka, ceha i ostale beskorisne gamadi)...
    savjetujem ti da tada niti ne pokušavaš igrati, eventualno neki TC sa dooobro provjerenim igracima ili troica također kvalitetnih igraca u platoon... a i tad ce te se napatiti...

    btw evo nesto od maloprije


  5. #755
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    316

    Re: World of Tanks

    Cestitam fantastican score sa kv-1s iako svi kazu da su jako dobri i pomalo OP kv-1 i kv-1s, ja bas nisam bio nesto pretjerano odusevljen bio s njima. jednostavno ih je probiti cak i sa matildom(prostor izmedju hull i turret). Znao sam s matildom naletiti na kv-1s sa nekih 40% hp licem u lice i bez problema ga unistiti. A da ne govorim sa churchillom ili churchillom VII.

    Inace nakon patch sam odusto od arti i prije je bila pomalo dosadnjikava, a sad jos vise
    Najgore mi sto su ovi engleski tenkovi totalna banana. Nemam ni arti ni tenkice za gustat.
    Cak mi je i at-15 katastrofalno los tak da ni TD nisu nesto.

    Da mi je t-34 ili is3 ili neznam cini mi se da bi bilo koji tier 8 bio bolji od ovog mog caernarvona. To mozes igrat eventualno kao izvidjaca ili ako bas naletis na nekog solo tenka mozes se zaletit oko njega pa ga probijat sa strane ili s ledja sto je opet taktika nekog srednjeg tenka ili izvidjaca.

    Najjace mi nakon ovog patch pucam na izvidjaca tier 7 dva puta i svaki put kaze critical hit ali nista dmg 0. Niti se ista dogodilo tenku(npr da mu je pukla gusjenica ma nista)
    zadnji put sam sa tier 6 TD 214 pen 250 dmg pogodio tier 4 izvidjaca kaze critical hit i 0 dmg.

    Edit: joj da zaboravih reci da nesto nije uredu s view range ili sa camu kada pucas. ovaj tenk ima 400m view range sa binocu taman 500 maksimalan. na 280 metara se nalazi protivnik. puca i ostane nevidljiv
    A u jednom drugom slucaju e-75 na nekih 180 metara puca na mene i ne pokaze se. nije me unistio ostanem ziv ali neotkrije se taj koji puca a znam da je e-75 jer pise da mi je smrdo gusjenicu i znam da je 180 metara jer sam trenutak prije puco na njega i povuko se malo iza.

    pcplay>>>sve ostalo

  6. #756
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: World of Tanks

    Iako su ih vec 100 puta rezali i dalje su OP zbog cega ih opcenito bas i nevolim, ali igrat sa njima je baš gušt
    KV-1S nema nikakav armor... kad se nađem sa istim tenkom lice u lice gađam ga di stignem... cek i u sredinu kupole probijem bez problema... i naravno kad opalim samo bježim jer nema nikakav armor.. njemu je top glavna prednost.

    artije su redovno sjekli u zadnjih par updatea, ali zato su skoro svi skocili za tier gore...
    inace ih bas nevolim tao da mi nije žao xD

    nemam nijedan britanski tenk... to meni nisu tenkovi, to mi je ko poljuca za komarce... jedino dobro sto imaju ti britanci je prednji armor. nista vise...
    t-34 je super tenk samo dođe para i para... IS3 je fenomenalan, 110 kažu da je super i vjerujem da je takav, t32 je loš, ustvari ima top je dobar ali je isti ko na t29, tiger II nije loš, inace su ga n forumu proglasili najboljim tier 8 tenkom...

    kad ti to kaže znaci da si mu oštetio neki modul, npr gusjenice, ali nisu puknile. isto je bilo i prije samo što onda nije bilo tog zvuka...

    može bit da taj tenk ima dobru kamuflažu... par put mi se desilo da tenk (obicno to bude skaut) dođe maltene do mene i tek onda ga spotam... nije problem u meni nego u njemu...

  7. #757
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    316

    Re: World of Tanks

    Malo da se pohvalim. TD su dosta jaci nakon update-a ovaj GC je daleko prcizniji sad i camu imje jaci. Inace se ljudi sprdaju s njim. Cak ima tema na forumu i skoro se nitko ne suprotstavlja misljenju da je ovo los TD.
    evo pobjeda 9 sam unistio 2446 exp 70k coins



    Samo da dodam opet me zivcira taj novi view/camu system. Na caernarvonu imam default 400m view range coated optics i binocular + recon i situational awearnes a nemozes spotat recimo TD koji puca na tebe sa 170 metara. A da ne govorim kako tenk moze fino izac iz zaklona na nekih 120 metara opucat i vec se na pola vratit i tek ga onda uocis. Okrenuta cijev tamo samo cekas da izadje prvo vidis hit sekundicu kasnije njega kako se vec vratio u zaklon

    Gle sto ti kazes za kamuzlazu je ok ali svim tenkovima kad opucaju kamuflaza pada na ispod 10 bio on skaut ili heavy. kuzis. Bilo je na forumu gledao sam za matildu camu vrijednosti jos prije. kad stoji nekih 26, 27 ili 28 ne sjecam se najbolje, kad se krece nekih 16, kad puca 4 ili 6 tak nesto. Izvidjacii svi light tenkovi imaju skoro identican camu stajali ili se kretal, znacinije kao kod npr matilde upola manji kad se krece, ali zato je kad pucaju isto jako jako mali i sa 500metara view range nema smisla da ga ne uocis na 200 i manje metara kad puca. Uostalom koja je logika da nemozes uocit tenk koji puca zato sto je obojan zeleno? Riga vartu iz cijevi kad opali cujes ga na 200 metara a ne da ga vidis.

    I lova me nevjerovatno zivcira. Ovaj caernavron nemoze zaradit lovu da neznam sta napravis. Mi pobjedimo ja treci po redu na kraju poredano po expiriencu znacimedju najboljima. I kazem pobjeda, a detailed report kaze da sam u minuse 1500 kad se sve zbroji i oduzme. Kad izgubim u minusu budem i 8k. svaki dan skoro 100 tisuca izgubim
    Grindam sad malo vise igram hocu conqurora i onaj L1A1 top imam oko 90 000 na caera trebam 110 000 za conqerora.
    E da i at 15 ista stvar vecinom u minusu nakon bitke pa makar i pobjedio. to mi je totalno glupo. Kuzim ja sta je imaju dobar rate of fire i granate koje kostaju pa ispucaju puno, a sta da radim da ne pucam
    Inacemijenjalisu granate nakon patch-a znam po hetzer-u cijena onih gold 150 350 je porasla i pen je smanjen, ali trebaju nesto mjenjat jer cijena ovih moji 226/230 je prevelika a nemozes probit svaki put posto u 99% slucaja moras gadjat weak spot.

    pcplay>>>sve ostalo

  8. #758
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    mmo-balkan.com
    Postova
    1.283

    Re: World of Tanks

    Intervju s Wargaming.net pročitajte ovdje http://mmo-balkan.com/intervju-s-wargaming-net/
    Balkanski MMO Community http://mmo-balkan.com

  9. #759

    Re: World of Tanks

    Izdržao mjesec dana bez igre i sad ju ponovno instalirao. Stalno mi nešto falilo u životu. Koji mi je ?


  10. #760
    Senior Member Giant leap for forum SharpDressedChevap's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Postova
    3.820

    Re: World of Tanks

    I ja nekidan ponovno instalirao, frend iz razreda igra, pa ovo ono, navukao me opet. Da bih nakon dva dana shvatio koliko su igrači u toj igri jebeno retardirani i nema više šanse da ikad zaigram to govno. Žao mi je nekih sitnih para što su otišle u neke premium tenkove, ali nisam baš toliki mazohista.
    Svi smo mi Mirko.

  11. #761
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: World of Tanks

    igra tko ovo? frend igro otprije ja poceo tek tako pa sad halamo. furam kv-1 rusku topcinu

  12. #762

    Re: World of Tanks

    7 dana premmiuma + 500 golda


    http://alienwarearena.net/?ref=vl4r6OsVb


  13. #763

    Re: World of Tanks

    Zaboravite, link za naivne


Slične teme

  1. World of Tanks: 1on1 Heavy Tanks Cup #10
    By Čux in forum ESL Hrvatska
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 28-08-2013, 18:11
  2. World of Tanks: 1on1 Heavy Tanks Cup #8
    By Čux in forum ESL Hrvatska
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 05-06-2013, 12:19
  3. World of Tanks: 1on1 Heavy Tanks Cup #7
    By Čux in forum ESL Hrvatska
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 26-04-2013, 11:41
  4. World of Tanks: 1on1 Heavy Tanks Cup #6
    By Čux in forum ESL Hrvatska
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 04-03-2013, 18:00
  5. World of Tanks 1on1 Heavy Tanks Cup #2
    By Čux in forum ESL Hrvatska
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 04-09-2012, 21:55

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •