Stranica 25 od 26 PrvaPrva ... 1523242526 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 721 do 750 od 763

Tema: World of Tanks

  1. #721
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: World of Tanks

    ajme pa njega sam za 20 minuta otkljuco bez premiuma

    btw: Klan IRUD regrutira nove clanove... uvjet je barem 50% pobjeda, 1500-2000 partija, tier 6 heavy tenk, 18+ godina, hejtanje poljaka.... aktivnost klana je na dnevnoj bazi, igra se platoon i TC medium, igraci su iskusni, kad se igra onda je win/lose 15-2, 21-3 i slicno... komunikacija se odvija preko fejsa, axona, ingame preko voisa i uživo jer smo gotovo svi iz istog grada... ako imate šta ponuditi javite mi se

  2. #722
    Senior Member Giant leap for forum SharpDressedChevap's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Postova
    3.820

    Re: World of Tanks

    Jel igra još itko?
    Svi smo mi Mirko.

  3. #723
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    316

    Re: World of Tanks

    Evo ja pred koji dan instalirao i probao.

    Onak tier I je fun da te navuce, sve super fer pravedno, a poslije te stavi sa tenkovima puno veceg tier-a. Sto nije uopce problem ako si light tenk, ali ako si matilda max brzina 25 na sat i to na ravnom onda se mozes komotno log out.

    4 puta za redom rokam u tenka i nista svaki put pogodi, ali kao okrzne, nije probio oklop, a onda on skuzi da ga ja rokam okrene se prema meni opali jednu i bam nema me vise. Pogledam ime vidim naravno tier VI tenk. Da se ovo desi jednom na dan bilo bi super, ali svaka druga ili treca partija je ovak.

    Opet da sam laki scout tenk ne bi mi smetalo oni ni ne ubijaju, imaju brzinu i tesko ih je pogodit tak da njima ne smeta toliko ni ako su protiv veceg tier tenka.

    Nazalost ni churchil nije nista bajno zapravo jos veca katastrofa jer te trpa sa tier VIII tenkvima iako je navodno borba samo unutar 2 tiera dozvoljena. Churchil je malo bolji nakon upgrade cijevi(pogotovo zadnja konacno uspijes probit okolp i napravit makar neki dmg), ali doci do expa za to je muka. Poraz bez kila je manje od 100 exp, a pobijeda bez kila je opet manje od 200 exp.
    Bodove za osvajanje baze je tesko dobit kad je tenk najsporiji, isto vrijedi i za uocavanje protivnika(scout)

    Toliko je meh da sam odlucio probat SPG. Ovo je vec daleko bolje opet se desi da roknes nekog tko ima 5% hp nakon pogotka ima 4%, ali to je iznimka u pravilu udara dosta jako. Cak 3 do 4 tenka uspijem unistiti u boljim bitkama. Puno manje frustracije nego s sporim tenkom koji ima shit dmg tj. da budem bas pravedan nie toliko shit dmg koliko je problem u tier-u.

    Matilda tier 4 ima 75 oklop okolo, a tier 3 medium ima nekih 13 ili 14, a to je samo 1 tier difference.
    Nazalost prednost matildinog oklopa pada u vodu kad se boris sa jacim tierom.
    Doduse desilo mi se sa matildom da upadnem u vecinom tier III bitku i 3 tenka oko mene sva 3 sam sredim bez da izgubim 5% hp. Udare oni, ali 0 dmg, a ja njih sa 2,3 hita unistim.

    Vjerovatno imaju razlog zasto su tako napravili. Na primjer da se izbjegnu pat pozicije mozda... bubam bezveze recimo jaci tier tenk ce pomoc probit blokadu pogotovo ako artiljerija ne dohvati to mjesto. I sve to zvuci bolje kad se tako gleda, ali nije uopce dobro kad si low tier tenk, vec samo zivciranje i gubljenje vremena.

    pcplay>>>sve ostalo

  4. #724
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: World of Tanks

    Dakle igra je i dalje govno?
    Zakon.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  5. #725
    Senior Member Giant leap for forum SharpDressedChevap's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Postova
    3.820

    Re: World of Tanks

    U usporedbi s betom, ovo je NIŠTA.
    Matchmaking je puno puno bolji, prije bi tier spread bio +-4, sad je +-2. Moguće je sve probit uz malo truda.


    Međutim, glavni problem ove igre su Zero dmg pogotci i retardirani igrači. Igra ima NAJGORI community ikad, tko kaže suprotno - laže.
    Igram, iako je ponekad stvarno mazohizam.


    I da, novi britanski TDovi su OP do određenog tiera. I power creep topovi na njima sa 1750 dmg uz 250 penetracije isto tako uništavaju doživljaj (dobro, imam samo tier 7 ali tako ljudi kažu).
    Svi smo mi Mirko.

  6. #726
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    316

    Re: World of Tanks

    Hehe, pa ja se nekako nadam da ce mi netko reci da sam uzeo najgori tenk u igri ili nesto.

    Izdrzo sam ja sa matildom(medium tank max spd 24km/h ) mislio sam novi tenk ce biti bolji, ali Churchil (heavy tank max spd 25.7kmph) nije nista bolji. A treba skupit exp sad opet za novi tenk sa matilde(tier IV) na Churchil(tier V) je bilo 11 500 exp sad gledam s Churchil(tier V) na Churchil CG (tier VI)49 050 exp.
    Sa 100 i 200 exp se sporo ide do 49 000, jos ako ne uzivas vec se zivciras jos sporije.

    Samo kazem nije sve totalno crno presao sam na SPG(artiljerija) vec sam na tier IV i to je puno bolje.

    Nisu ni tenkovi toliko losi. Pogotovo tier I sve super i zabavno. Problem je sparivanje tenkova razlicitog tiera. Pogotov kad si teski(Churchil) ili medium tank(matilda), a spor pa scouting nema smisla.


    Edit: @SharpDressedChevap

    Pa jel ti 0 dmg pogotci nisu posljedica slabog topa koji udara jak oklop? A to je posljedica razlike u tieru.
    Mislim neznam tocno mehanizam igre ali meni ima smisla da sa recimo metkom iz pistolja neces napravit dmg na tenku. I mislim da je to i tu slucaj svaki metak ima onaj dmg i penetraciju. Jednostavno veci tier ima jaci oklop i jaci top, a manji tier sve to ima manje i to je kao da ja idem s tenkom koji ima montiran pistoljcic i poklusavam probit drugima oklop. Ne ide.

    Na neki nacim govorimo o istoj stvari. Samo sto ja krivim tier, a ti 0 dmg.
    Doduse u pravu si da ja njemu napravim neki dmg makar 1/3 hp, a on meni cijeli to bi bilo podnosljivo ne ib toliko smetalo sto je on veci tier. Kazem desilo mi se da ga pogodim 4 puta i sva 4 puta nista, 0 dmg. Jos vise puta sam dozivio da ga pogodim 3 puta, a 0 dmg. Jednostano to je normalno u igri i jako frustrirajuce.
    I to matilda ima vrlo dobar oklop, ali tier VI tenk je probije sa 1 udarcem najvise 2 tako da ta prednost matilde (oklop) ne znaci nista. Jednostavno si SPORA, LAKA i BEZOPASNA meta i nema puno smisla igrat.

    Cak sam izdrzo do Churchilla. Posada matilde je na 99% 100% 99% 99% znaci nije ni to u pitanju.
    Uglavnom. Sad, churchil je nocna mora dok ne skupis jedno 2 ili 3 upgrade-a topa. Onda konacno pocnes radit dmg. Cak mislim da je onaj prvi top na churchillu isti kao na matildi.
    Je. Identican je, evo:
    hp 50 50 60
    pen 78 121 23
    isto i na churchllu, ali kasnije, 15 400 exp, kasnije (skupito sa recimo 150 po 150 bude nekad vise a nekad 30-tak... znaci oko 100 borbi)
    hp 135 135 175
    pen 145 202 38

    pcplay>>>sve ostalo

  7. #727
    Senior Member Giant leap for forum SharpDressedChevap's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Postova
    3.820

    Re: World of Tanks

    Zero dmg je posljedica jednog od ovoga:

    - pogodio si spaced armor (znači, nekakv armor s više slojeva, u biti si probio površinski ali ne i onaj ispod)
    - pogodio si neki modul (npr. trackse, kad gađaš IS-3 u gusjenice najvjerovatnije nećeš bouncat, ali nećeš ni dealat damage jer to nije dio tenka koji je vitalan što se HPa tiče (ne govorim ovo općenito, nego samo kad primaš štetu, detrack je opasna stvar) ili top npr, meni se događa na Pz III/IV da mi oštete top a i dalje full HP
    - glupi kut pucanja (leti isus krist AMX oko tebe Mach 3 brzinom... pogodiš ga, nula štete, jerbo je valjda čudno naletio)

    Matilda ima zakon oklop i owna sve živo kad je top tier (naravno, ako znaš igrat). Kod većih tierova tu je već drugačije.
    Kad dođeš na tier 7+ vratit ćeš se kad tad na tier 5 da lovu zarađuješ i bit će ti drago i da vidiš dva tiera iznad sebe - možeš relativno sve probit, što znači više expa, e sad ovisi o tipu tenka.
    Zato sam ja išao polako i evo, sad na tieru 7 grindam a usput igram 6 i 5.

    Ako hoćeš tip, evo ti: igraj Ruse ako ti je sve ostalo teško, rusi su i dalje lagano OP koliko god drugi tvrdili suprotno. Npr. KV-1 je tier 5 heavy tank i uz pametno igranje nitko ti ne staje na kraj, osim artiljerije i samohodnih topova. Imaju dobar armor i dobre topove, dobru mobilnost i općenito su najbolji. Inače, moj mali sažetak svih nacija:

    -Rusi (već sam sve rekao, idealno za njubine i početnike)
    -Švabe (mogu da variraju od najvećeg smeća do ok tenkova, ali niti jedna nije truly OP, precizni su i to ti je uglavnom to, imat ćeš puno muka sa 88mm topom na tieru 6 koji slabo probija - igraj samo ako znaš. Hard mode)
    -Ameri (najbalansiranija grana, imaju svega i svačega. Jedino T1 Heavy i M6 ne obećavaju, ali je T29 zato zvijer.)
    -Francuzi (meh, imaju one revolver topove, ali općenito slabog armora, ali isto bi mogli biti vrlo efikasni ko i švabe u pravim rukama, njih igram čim završim sa švabama)
    -Britanci (nemam pojma iskreno, njihovi TDovi su relativno novi i normalno OP, mislim tier 5 i ima 220mm frontalnog oklopa i 110 bočno i odzada)
    -Kinezi (najgluplje stablo, nema smisla uopće, stavili su ga tek tako da navuku i kineze da igraju, copycatovi, komunjare ko i Rusi samo slabiji, dobra penetracija)
    Svi smo mi Mirko.

  8. #728
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    316

    Re: World of Tanks

    Nesto si razmisljam na artiljeriji kupit za 500 000 ono da ima -10% aim time. Jel to bacanje novaca ako se uzme u obzir da je tier IV?
    Nekako od tenkica lagano odustajem arti FTW.
    Stvar je u tom da treba 40k exp za tier V arti pa cu vjerovatno ostat para dana na tier IV sad jel tih 500 000 steta dati?
    Inace bih rekao da je, ali posto si mi rekao da cu se kasnije vracat na manji tier razmisljam zasto ne bih uzeo. Em ce igranje bit mrvicu lakse i ugodnije em ce mi dobro doci kad budem trerbao farmat cash. Sta bi ti napravio?
    Hvala za savijet o ruskim tenkicima mozda i to probam, ali za sad mi je artiljerija zakon. Tenkici nek se sakriju (doslovce hehe )

    pcplay>>>sve ostalo

  9. #729
    Senior Member Giant leap for forum SharpDressedChevap's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Postova
    3.820

    Re: World of Tanks

    Ako planiraš zadržat, zašto ne.

    Npr. ja imam od artya Grillea i Hummela. Grille mi je za medium tank company, i ima 100% crew sa camo net, enhanced laying drive i gun rammer.
    To, naravno, jeste korisno ali ne u TOLIKO primjetnoj količini. Međutim, razlika 75% posade bez equipmenta i 100% sa equipmentom je velika (reloadanje, preciznost itd.)

    Međutim, propustio si equipment discount ovaj prošli tjedan, sve je bilo 50% off


    I arty ti je ono, nerfana na način da ne dobiva veliki profit (da ne bi svatko igrao arty + zato jer imaš najjači top), ali možeš biti u plusu svakako, uz malo sreće i predikcije.
    Svi smo mi Mirko.

  10. #730
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    316

    Re: World of Tanks

    Uzeo!
    Bitno mi je ovo sto si rekao da na kasnijem tieru bude puno teze i da se svejedno vracas na manji tier.

    A ovo mi je bas super. Ovaj tier i ovaj arti koji imam mi odlican. Mogu zaradit oko 10k nekad malo vise nekad samo 8k novca tak da i to mi je ok, ali najbitnije je da je zabavno. Evo bas sad igrao moj tier 4 arti sredio 2 tier VII tenka jedino kad me stavi s tier VIII tenkovima onda nije bas zabavno. od 3 do 5% sa svakim hitom mogu napravit znaci skroz zdrav tenk ne bi sredio ni da stoji nepomicno, ali rijetko me stavi s tier VIII pa mi je to ok. Razmisljam uzet ono da mi loada brze isto.

    E da jos ovo taj kamuflage net imam na tier III arti e sad da li je on stvarno koristan? tj da li te skriva i kad pucas ili to vrijedi samo ako si miran i ne pucas.

    Ako pomaze samo kad ne pucas onda mi je to i nije bas korisno. Znam da camuflage net ne pomaze kad se kreces, ali ako ne pomaze ni kad pucas onda sta ce mi to? pa to je onda dobro samo ako nista ne radis.



    Edit: mozda mi se samo cini ali kao da se osijeti da brze cilja. Pise da je inace 4 sekunda aim time sa 10% manj trebalo bi biti skoro pola sekunde brze. Jos samo 10% loading i super

    e da koliko granata ima tvoj arti tier IV
    meni je 14 nekako premalo s ovim najjacim topom, inace s onim malo slabijim nosi 24 sto je ok.


    Edit2: nisam ni igrao prosli tjedan tek sam ovaj poceo.
    i da stavio sam slike u spoiler

    evo rezultat borbe danas sa arti protiv tier VII tenikca






    pcplay>>>sve ostalo

  11. #731
    Senior Member Giant leap for forum SharpDressedChevap's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Postova
    3.820

    Re: World of Tanks

    Camo net ti je samo kad stojiš (možeš primjetit kako ikonica dolje postane zelena nakon nekog vremena u kojem se ne mičeš) i ofc. daje 25% bonusa za camo, i to je vrlo korisno imati na scoutovima te TDovima, ali i za Arty nije loš.
    Npr. ako scout projuri kraj tebe i ne skuži te šanse su da te nije ni spottao, ili jednostavno te ne napada. Da bi to još dodatno osigurao dok si iza grma, staviš camo net. Simple as that. Naravno kad ispucaš metak camo se razbije do nule pa se opet polako vraća na staro.

    Međutim, korisno ti je mijenjati lokacije nakon ispucane granate da te ne bi njihov arty skužio i uništio. To je ukratko counter-arty (to ja volim radit ) i uglavnom se svede na gledanje protivničke baze i traženja tracera (tj. vidiš obrise granate koji lete iz neke pozicije). E sad, to je isplativo samo ako je stalemate ili baš imaš vremena na bacanje pa sad gledaš gdje je njihov arty. To se ugl. svede na buljenje u grmove i mjesta gdje arty obično kempa (tako ti preporučujem da ne stojiš u najočitijim grmovima i sl., radije stoj negdje malo podalje ili u neko glupo mjesto)

    A što se tvojeg artya tiče (SU-5), heh, to ti je čudna biljka. Ekstremno malen domet za taj tier, i vrlo malo granata (14). Praktički moraš biti vrlo blizu borbi da bi bio koristan. Zato je i Grille najbolja tier 4 artiljerija, jer ima dobar top i domet, mada pretpostavljam sporiji reload. Grille ima 18 granata btw. (kažu da francuski arty isto nije loš, ali Grille je tu ipak naj).
    Poslije njega ti dolazi SU-8 koji je već respektabilan i na razini Hummela.
    Svi smo mi Mirko.

  12. #732
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    316

    Re: World of Tanks

    Zanimljivo, bas sam nub. Jos ja gledam zasto su ostali arti tako blesavi. Ja uvijek idem za tenkovima kao support onak ne bas odmah za njima, ali ih pratim jer inace nikog ne dohvatim.

    Znaci ostali arti imaju veci domet.

    znam za to i ja, ali samo s tenkom volim gadjat sve pozicije na kojima se inace skrivam. Sa arti to ne radim jer je 14 granata i ovako jako, jako malo.

    A eto trebao sam se raspitati prije nego sam poceo igrat. Hvala na savijetima. Nekako mi se ne da pocet ponovo i arti i tenkove.

    pcplay>>>sve ostalo

  13. #733
    Senior Member Giant leap for forum SharpDressedChevap's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Postova
    3.820

    Re: World of Tanks

    Np

    Ali znaj jedno - ako ti jedan određeni tip tenka stvara problema, vozi ga i ti. Nećeš nikad znat kako stat na kraj s npr. tank destroyerima ako ne probaš ih vozit.
    Svi smo mi Mirko.

  14. #734
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    316

    Re: World of Tanks

    Evo malo srece i 6 kills sa arti tier IV medju tier V

    Naravno odmah vicu cheater reported.




    Eto zato je arti zabavniji od tenkica. Ok iskreno ovako izgleda malo OP. Samo jos da je tim bio mrvicu bolji.

    pcplay>>>sve ostalo

  15. #735
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    316

    Re: World of Tanks

    Jedno pitanje samo koji skill/perk odabrati za arti. Gledam brothers in arm kaze povecava skill drugih jel to onda znaci bolji aim reload itd? Da li to za svakog uzet ili samo recimo sta ja znam gunnera driver mi nije bitan ne vozam se puno.
    Ako moze samo savijet u vezi toga znaci posada na 100% arti sta odabrati. Hvala.
    BTW kupio sam SU-8 puno bolji range i dmg.

    pcplay>>>sve ostalo

  16. #736
    Senior Member Giant leap for forum SharpDressedChevap's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Postova
    3.820

    Re: World of Tanks

    Za arty ti je IMO najbolje uzet Brothers in Arms, dakako na svima (jer skill radi na 100% samo kad cijela posada ima taj perk/skill, ista stvar kod repaira, camoa i firefightinga).
    Tako sam barem ja stavio na Grille, a to ti, kao što si rekao, daje vrlo malen bonus na reload, preciznost, brzinu aima itd. Općenito kao da ti crew ide malo preko 100%, ajmo tako reć.
    Svi smo mi Mirko.

  17. #737
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    316

    Re: World of Tanks

    Hvala puno na odgovorima. Imam jedno pitanje kod engleza mi se sad poslije tier V dijeli na tier VI TD ili heavy tank. Koja grana bi bila bolja.
    Znam da heavy tank i TD nisu isto, ali gdje manje suka englez u heavy tanks ili TD.
    Gledam na wiki tanks i ne cini mi se dobra ni jedna ni druga. Imaju pro i cons, a brzina ocaj 20km/h
    Onda sam gledao tier X(zadnji) i ni tu nisam bas odusevljen. Gledam i izmedju sve nekako blah

    evo Caernarvon tier VIII
    "poorly armored, fragile and with a large silhouette which attracts plenty of artillery fire, it also sports terrible traverse speed and lackluster acceleration, often making it a pain to position this tank right. And in order to unlock the top modules that simply render the Caernarvon decently playable, you will have a long grind ahead of you."

    Mozda bolje da se drzim SPG

    Stvar je u tom da je kod tenkica najgore kad te spare s visim tierom(precesto) inace je ok. Pa sam si racuno da je doci do tier IX i X onda te ne mogu sparit s puno vecim tierom.

    Uglavnom u konacnici koji ti grana vise suka kod engleza TD ili heavy koju da odaberem?

    Ili da krenem ispocetka s tenkicima. Neka druga grana(ruse si predlozio) samo sto treba vremena. Na ovu granu sam utuko sati i sati. matilda 143 bitke, Churchill I 185, a SU-5 sam ima 259

    pcplay>>>sve ostalo

  18. #738
    Senior Member Giant leap for forum SharpDressedChevap's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Postova
    3.820

    Re: World of Tanks

    Ma arty je dosadan. U biti nije, ovisi kako te udari raspoloženje (trenutno i ja grindam Hummela) ali ti dopizdi igrat s vremenom. Uostalom, imaš mnogo veći i pouzdaniji utjecaj na bitku kad si zapravo na bojištu kao medium ili heavy tenk.

    Ne znam stvarno što se tiče engleza, znam da imaju OP armor na tieru 5, i OP top na tieru 10. TDovi, jel.
    Najbolje ti je pronaći što ti više odgovara, medium tenkovi ili heavy.

    Ako voliš medium tenkove, moji prijedlozi su ti američka i ruska linija. Ameri imaju Šermane koji su brdo zabave, T20 koji dođe kao vrlo dobar hulldown medium itd. Rusi imaju tipične T tenkove: T-34, T-34-85, T-44, T-54.

    Ako si Heavy, najbolje ti je ruse. Imaš dvije osnovne linije, od KV linija koja vodi do IS-4 te IS linija koja vodi do IS-7. KV su spori, masivni, ali imaju dobar armor dok su ISovi vrlo mobilni s nakošenim oklopom i dobrim topovima, IS-3 je tu koji je po meni OP govno al eto.
    Svi smo mi Mirko.

  19. #739
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    316

    Re: World of Tanks

    Kupio sam tier VI artiljeriju i tier VI churchil GC(TD)

    i da se pohvalim bitkom koja je upravo zavrsila.
    Sredio sam 9
    Matilda je medju tier IV nubovima cuda napravila posada 100% +ventilation i onaj faster reload.



    pcplay>>>sve ostalo

  20. #740
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: World of Tanks

    bome napredovao si.... kad sam vidio pitanja na pocetku, reko neki njub si.... sad kad ti vidim statse nebi se volio naci ispred tebe


    btw:
    = Citat = Izvorno postao SharpDressedChevap
    Za arty ti je IMO najbolje uzet Brothers in Arms, dakako na svima (jer skill radi na 100% samo kad cijela posada ima taj perk/skill, ista stvar kod repaira, camoa i firefightinga).
    Brothers in Arms radi samo kada cijela posada ima taj skilli kada je taj skill na 100%, ostali skillovi rade pojedinacno, može ga imati ko hoce, a koliko ce biti efikasan to ovisi na koliko je posto taj skill

  21. #741
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    316

    Re: World of Tanks

    Ma jos sam njub. Treba imati srece i dobar tim, nemozes sve sam.
    Uglavnom gustam marildu i arti, a ovo ostalo igram polako, napredujem malo po malo. Imam sada at7 (tier 7 TD), black princ (tier 7 heavy) i su14 (tier 6 arti).

    Evo bas sam jucer napravio najbolji skor na matildi.
    10 sam sredio, 1747 exp



    S matildom bas mozes preokrenuti bitku evo gledam imam 3 kolobanov's medal. To je ona medalja kad sam ostanes protiv 5 ili vise tenkova i pobjedis na kraju.

    pcplay>>>sve ostalo

  22. #742
    Senior Member Giant leap for forum SharpDressedChevap's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Postova
    3.820

    Re: World of Tanks

    Trenutno malo pauziram od igre, pokupio sam nešto golda i tako. Ne da mi se svaki dan igrat s idiotima, mali cooldown.
    Svi smo mi Mirko.

  23. #743
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    316

    Re: World of Tanks

    evo jos jedna 10-tka s matildom, svjeza od maloprije.
    10 kills 1405xp



    Znam sta mislis bas me bacio u 4 zaredom bitke sa tier 6.
    3 smo izgubili i to 2 su bile onak 15:4 15:6 za poludit. Ja jos gledam ide mi dobro. Ziv sam, udaram radim malo dmg, ali makar nesto kad ono pogledam rezultat 8:0 gubimo a ni 3 minute nisu prosle.

    pcplay>>>sve ostalo

  24. #744
    Senior Member Giant leap for forum SharpDressedChevap's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Postova
    3.820

    Re: World of Tanks

    Zato Matilde i slične gađam bez milosti kad igram neki sličan tier i mogu ih probiti. Gamad jedna
    Svi smo mi Mirko.

  25. #745
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: World of Tanks

    zato ti staristike i jesu tako dobre kad si doktorirao matildu

    MM je velika kurva... ako vas nema barem 3 u platoonu uvjek baca retardirano...

    = Citat = Izvorno postao SharpDressedChevap
    -Britanci (nemam pojma iskreno, njihovi TDovi su relativno novi i normalno OP, mislim tier 5 i ima 220mm frontalnog oklopa i 110 bočno i odzada)
    203 imaju odnaprjed, to ti je ravno 8 inča.. moguce ih je probiti samo gore u čep

  26. #746
    Senior Member Giant leap for forum SharpDressedChevap's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Postova
    3.820

    Re: World of Tanks

    A koji si nick u WoTu, vidim da je rider zvrk22
    Svi smo mi Mirko.

  27. #747
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    316

    Re: World of Tanks

    evo sta meni MM radi. Vidi sliku.
    Znaci samo 1 tier 4 na obje strane(ja), 0 tier 5, i sve tier 6 tenkovi.
    Uspio sam cak 3 razbit i jos sam skoro at8 sredio dosao sam mu iza ledja i opalim 2, 3 puta kad iza me jos jedan tenk(doberman41). 1 hit i gotovo.



    pcplay>>>sve ostalo

  28. #748
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: World of Tanks

    = Citat = Izvorno postao SharpDressedChevap
    A koji si nick u WoTu, vidim da je rider zvrk22
    mislis wierd?

    ja sam marcavk

  29. #749
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    316

    Re: World of Tanks

    Joj poludit cu s ovim match makerom. Nemogu dobit ni partije vise. Pokusavam sa arti pokupit onu prvu pobjedu u danu 5x je danas za prvu pobjedu i igram prva partija sa su-8 izgubim 15:2, druga 15:4
    A ni sa su-14 nista bolje. I to sve dodje nakom 7 poraza u nizu sa matildom. Nekuzim sto se dogadja
    Stvarno mi ubise volju za igranjem, ali da bas ni 1 pobjedu nemogu ostvarit.
    Match maker treba ozbiljno mijenjati i uzet u obzir i druge faktore.


    Edit: evo sad pobjede kad sam igrao sa su-8 14:5 (nisu isli ubit ovog zadnjeg nego su zauzeli bazu) a ja nisam ubio ni jednog. 5x za nista super.

    pcplay>>>sve ostalo

  30. #750
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    316

    Re: World of Tanks

    Evo unistim 8 tenkova i izgubim.


    Neznam sta je s tom igrom u zadnje vrijeme.

    pcplay>>>sve ostalo

Slične teme

  1. World of Tanks: 1on1 Heavy Tanks Cup #10
    By Čux in forum ESL Hrvatska
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 28-08-2013, 18:11
  2. World of Tanks: 1on1 Heavy Tanks Cup #8
    By Čux in forum ESL Hrvatska
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 05-06-2013, 12:19
  3. World of Tanks: 1on1 Heavy Tanks Cup #7
    By Čux in forum ESL Hrvatska
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 26-04-2013, 11:41
  4. World of Tanks: 1on1 Heavy Tanks Cup #6
    By Čux in forum ESL Hrvatska
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 04-03-2013, 18:00
  5. World of Tanks 1on1 Heavy Tanks Cup #2
    By Čux in forum ESL Hrvatska
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 04-09-2012, 21:55

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •