Stranica 24 od 26 PrvaPrva ... 142223242526 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 691 do 720 od 763

Tema: World of Tanks

  1. #691
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Olso novn as Cherry <3
    Postova
    6.225

    Re: World of Tanks

    \o/
    [centern4txjf6]
    We&#39;re gonna bring that back!
    HA HA HO HA HI HO
    HA HO HA HA HI HI

    [/centern4txjf6]

  2. #692
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: World of Tanks

    Zaigrao i ja danas po prvi puta .Jako zarazno i jako zabavno .Multi kakav mi baš paše .Možeš u miru taktizirati , pripremiti se za borbu , nanišaniti , pobjeći ali i poginuti .Imam dobar osjećaj simulacije ali je dalje arkadno igriva .

  3. #693
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Ragvseum
    Postova
    2.191

    Re: World of Tanks

    = Citat = Izvorno postao Pro n00b
    50 % više xp i 50 % više kredita zarađuješ nego bez.
    Možda ti se i čini moguće bez premiuma doć do tiera 10 , ali bez premiuma ćeš sa tierom 9 svaku partiju završavat s minusom u kreditima, jer je trošak popravka tenka i granata veći nego što možeš zaradit bez premiuma. Teoretski je moguće doć do t10 bez premiuma ali bi trebalo odigrati nekoliko tisuća partija sa nekakvim tier 5 moneymakeromSsamo da skupiš 6 miliona kredita za t10 tenk + još nekoliko stotina parija s tim t9 da otključaš t10 tenk uopće. Vrlo bolan proces, gotovo nemoguć- ja barem ne znam nikog tko je došao do tiera 10 bez premiuma, a igram još od bete.

    Ako već nemaš love probaj doć do nekakvog tier 6 ili 7 bez premiuma pa onda kupi mjesec dana prem i grindaj cijele dane- može se tako stić do t9 ili 10. Ili , kao što rekoh igraj polako, casual sa nižim tierima besplatno- i oni znaju bit dosta zabavni, pogotovo sad kad postoji team company sa tier 4 ili 6 tenkovima.
    U svakom slučaju preporučujem klan i platoone, jer ti je 10 puta lakše grindat tenkove s nekim, nego solo.

    Lol'd. Do milijuna sam s Pz4 (75mm L/70) došao za nekih 150 bitaka.Računaj da sam creditse trošio i na upgradeanje topa, kupole i ovjesa (suspensions, jel).Pomnožimo to sa 6 i dolazimo do brojke od 900 bitaka za 6 milijuna creditsa.Ajd zaokruži na 1000 da ti bude lakše. Kakvih nekoliko tisuća bitaka? Najgore je zapravo skupiti expireance a creditsi uopće nisu problem.

    Anyways, trenutno imam VK3601, Pz4, Tigra, Tetrarcha, SU-26 i D2.
    Cilj mi je trenutno doći do long 88 s Tigrom, a onda se neću žuriti na KT.Ići ću na Francuze, Nijemci su mi dosadili.

    Let the good times roll...

  4. #694
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jun 2007
    Postova
    204

    Re: World of Tanks

    [quote=josip_kraš]
    = Citat = Izvorno postao "Pro n00b":lj01a9om
    50 % više xp i 50 % više kredita zarađuješ nego bez.
    Možda ti se i čini moguće bez premiuma doć do tiera 10 , ali bez premiuma ćeš sa tierom 9 svaku partiju završavat s minusom u kreditima, jer je trošak popravka tenka i granata veći nego što možeš zaradit bez premiuma. Teoretski je moguće doć do t10 bez premiuma ali bi trebalo odigrati nekoliko tisuća partija sa nekakvim tier 5 moneymakeromSsamo da skupiš 6 miliona kredita za t10 tenk + još nekoliko stotina parija s tim t9 da otključaš t10 tenk uopće. Vrlo bolan proces, gotovo nemoguć- ja barem ne znam nikog tko je došao do tiera 10 bez premiuma, a igram još od bete.

    Ako već nemaš love probaj doć do nekakvog tier 6 ili 7 bez premiuma pa onda kupi mjesec dana prem i grindaj cijele dane- može se tako stić do t9 ili 10. Ili , kao što rekoh igraj polako, casual sa nižim tierima besplatno- i oni znaju bit dosta zabavni, pogotovo sad kad postoji team company sa tier 4 ili 6 tenkovima.
    U svakom slučaju preporučujem klan i platoone, jer ti je 10 puta lakše grindat tenkove s nekim, nego solo.

    Lol'd. Do milijuna sam s Pz4 (75mm L/70) došao za nekih 150 bitaka.Računaj da sam creditse trošio i na upgradeanje topa, kupole i ovjesa (suspensions, jel).Pomnožimo to sa 6 i dolazimo do brojke od 900 bitaka za 6 milijuna creditsa.Ajd zaokruži na 1000 da ti bude lakše. Kakvih nekoliko tisuća bitaka? Najgore je zapravo skupiti expireance a creditsi uopće nisu problem.

    Anyways, trenutno imam VK3601, Pz4, Tigra, Tetrarcha, SU-26 i D2.
    Cilj mi je trenutno doći do long 88 s Tigrom, a onda se neću žuriti na KT.Ići ću na Francuze, Nijemci su mi dosadili. [/quote:lj01a9om]

    Daj prvo nabavi tier 10 pa onda pričaj , jer puno toga ne znaš. Tier 10 i bez premiuma zna izgubit i to dosta love, popravak i granate na t10 su ultra skupe a ako nemaš premium ti je gotovo nemoguće igrat t10.
    Veliš da si milju i pol zaradio. A ne računaš da ti svaki tenk iznad t7 obavezno mora imat rammer koji košta 500 000, a poželjne su i ventilacije , GLD ili stabiliser. Ja se s premiumom mučim pokupovat equipment na svim tenkovima, a imam preko 8600 bitaka sa win ratiom ukupnim 57 % i sa loweom odigranih 920 partija. Zato molim te, prvo dođi do nekog top tiera pa onda pričaj- trebaš još puno špinata papati.

  5. #695
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Ragvseum
    Postova
    2.191

    Re: World of Tanks

    Daj prvo nabavi tier 10 pa onda pričaj , jer puno toga ne znaš. Tier 10 i bez premiuma zna izgubit i to dosta love, popravak i granate na t10 su ultra skupe a ako nemaš premium ti je gotovo nemoguće igrat t10.
    Veliš da si milju i pol zaradio. A ne računaš da ti svaki tenk iznad t7 obavezno mora imat rammer koji košta 500 000, a poželjne su i ventilacije , GLD ili stabiliser. Ja se s premiumom mučim pokupovat equipment na svim tenkovima, a imam preko 8600 bitaka sa win ratiom ukupnim 57 % i sa loweom odigranih 920 partija. Zato molim te, prvo dođi do nekog top tiera pa onda pričaj- trebaš još puno špinata papati.
    Tu se slažem-imam puno špinata papati.
    Iako sam daleko od T10 vidim već da će biti zanimljivo. U Tigru s jednim killom i 5 oštećenih jedva da mogu pokrpati popravke i municiju.U slučaju ako me unište i još izgubimo.Tako da praktički s Pz4 financiram Tigra. Da ne spominjem da je Tigar stock osim L/56 88.A taj top na njemu stvarno saka.

    Let the good times roll...

  6. #696
    Senior Member Giant leap for forum SharpDressedChevap's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Postova
    3.820

    Re: World of Tanks

    Najgluplje je žuriti na neki tenk, gotovo svaki tenk je najbolje polako prelazit (osim 38 nA i još nekih bisera). Ja trenutno imam Traktora, Pz IV, Leoparda, VK 3001 H, VK 3001 P, Stug III, Tetrarcha i KV. Polako ideš. Otključaš sve module. Već sam otključao 3002 DB, još nekih 10k za Panthera. 3601 H ostavljam za kraj, na njemu ću grindat Tigera, a sad na 3001 P idem na Tigera P. Paralelno s tim igram malo TD liniju i nekad (ali jako rijetko) SPG liniju. Ostale nacije ne igram, osim KV-a koji mi služi za onaj slot i da otključam KV-3 za još jedan slot
    Svi smo mi Mirko.

  7. #697
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Apr 2008
    Postova
    327

    Re: World of Tanks

    Meni se nije svidilo. Na početku se bitke odvijaju jako sporo, svi oko mene imaju brži tenk (valjda treba upgradeat nešto? ali nemogu nikog dobit pa nema para za upgrade) a čim otkrijem centimetar tenka izvan bilo kakvog covera, dobijem odma granatu i gotovo. Neznam uopće kako dobit vremena za naučit nišanit kako treba kad zaginem čim vidim protivnika (a ponekad ga ni ne vidim)

  8. #698
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jun 2007
    Postova
    204

    Re: World of Tanks

    = Citat = Izvorno postao Magnus
    Meni se nije svidilo. Na početku se bitke odvijaju jako sporo, svi oko mene imaju brži tenk (valjda treba upgradeat nešto? ali nemogu nikog dobit pa nema para za upgrade) a čim otkrijem centimetar tenka izvan bilo kakvog covera, dobijem odma granatu i gotovo. Neznam uopće kako dobit vremena za naučit nišanit kako treba kad zaginem čim vidim protivnika (a ponekad ga ni ne vidim)

    Mislim da ti u sljedećem patchu koji bi trebao svaki čas izać izlazi ingame tutorial koji bi trebao pomoć novim igračima dosta.
    A i inače te prvih 20 partija ili tako nešto baca uvijek protiv isto tako totalnih početnika tako da te u početku ne bi trebali baš nešto ownat , jer su to sve isto tako početnici ko i ti.
    Ako ne znaš baš nišanit dobro, probaj sa auto aimom- dupli desni klik na tenk, to bi ti trebalo pomoć u početku dok ne naučiš ciljat.
    A savjet za preživljanje nekakav generalan : nikad ne idi nikud sam, ako si slabiji tenk pogotovo, uvijek prati neki jači tenk , nikad ne izlazi iz zaklona ako vidiš da te neki tenk cilja, jednostavno ga spotaj i pusti artiljeriji ili jačim tenkovima da odrade posao do kraja- takvom igrom si vrlo koristan svom timu koliko god slab tenk imaš.

  9. #699
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Ragvseum
    Postova
    2.191

    Re: World of Tanks

    = Citat = Izvorno postao Magnus
    Meni se nije svidilo. Na početku se bitke odvijaju jako sporo, svi oko mene imaju brži tenk (valjda treba upgradeat nešto? ali nemogu nikog dobit pa nema para za upgrade) a čim otkrijem centimetar tenka izvan bilo kakvog covera, dobijem odma granatu i gotovo. Neznam uopće kako dobit vremena za naučit nišanit kako treba kad zaginem čim vidim protivnika (a ponekad ga ni ne vidim)
    Sam tenk na otvorenom je mrtav tenk. Vidjet ćeš da se svi drže grmlja i covera.
    Sam protiv više tenkova nemoj ništa pokušavati bez pojačanja. Drži se u skupinama jer sam možeš malo učiniti.Sudjelovanjem u bitci dobivaš creditse i expireance.S prvim kupuješ opremu a drugim je researchaš kako bi je kupio.Desni klik na tenk u garaži i research. Stock oprema ne vrijedi ničemu.

    Let the good times roll...

  10. #700
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: World of Tanks

    Igro danas. Došo do T4 jednom i T3 4 puta. Igra je i dalje govno.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  11. #701
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Olso novn as Cherry <3
    Postova
    6.225

    Re: World of Tanks

    no u.
    [centern4txjf6]
    We&#39;re gonna bring that back!
    HA HA HO HA HI HO
    HA HO HA HA HI HI

    [/centern4txjf6]

  12. #702
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Mostar
    Postova
    1.655

    Re: World of Tanks

    Počeo opet pomalo i kupio Hetzera. Zanimljivo malo govno, nema sredine, ili me ubiju na početku odmah ko žohara ili ubijem ja 3-4. Naravno ovo drugo ako me zapadne niži tier od običnog matchmakinga. Igram sa 10.5 HE jer ne vidim smisao u onom 7.5.

    Igra je dobra, ali definitivno trebaju poraditi na razdoblju kada si opremio svog tenka, te grindaš da otključaš sljedećeg u nizu. Creditsi i nekako ali exp ide veoma sporo.

  13. #703
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Tyria
    Postova
    366

    Re: World of Tanks

    Igra nema niti malo milosti prema novim igračima.

  14. #704
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Olso novn as Cherry <3
    Postova
    6.225

    Re: World of Tanks

    ..a ono.
    [centern4txjf6]
    We&#39;re gonna bring that back!
    HA HA HO HA HI HO
    HA HO HA HA HI HI

    [/centern4txjf6]

  15. #705
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    1.460

    Re: World of Tanks

    ima neko key za world of warplanes betu?

  16. #706
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Mostar
    Postova
    1.655

    Re: World of Tanks

    Prebacio sam se sa German destroyera na američke i prezadovoljan sam s mojim M18 Hellcatom. Cepa sve u živo meso.

  17. #707

    Re: World of Tanks

    Radovi na serveru su u tijeku a novi patch će biti nakon toga pušten.Naravno kada svi navale brzine će biti u banani .Evo vam direktni link za skinuti;

    http://forum.worldoftanks.eu/index.php? ... oad-links/

  18. #708

  19. #709
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: World of Tanks

    btw i ja igram sa ekipom...

    7.5 mi osobno nije donio ništa zanimljivo, jadno mi je što kineski tenkovi nisu omoguceni i da jedva cekam update sa fizikom

  20. #710
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Mostar
    Postova
    1.655

    Re: World of Tanks

    Rideru aj me dodaj ingame nick Macolla. Ja igram najviše solo, i zato mi je 43% win sa M18.

  21. #711
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: World of Tanks

    Ocito liše pratiš skupinu ja imam po 60ak posto a vecinom igram sam i zapravo stalno ginem.. ^^
    Dodam te, samo neigram bas cesto...

    Usput nove vijesti s fronte: Od subote 04. kolovoz u 08:00h do utorka 07. kolovoz u 08:00h slijedeći bonusi: x3 prva pobijeda dana. PzKpfw IV, AMX 12t, M10 Wolverine i KV-1 zarađuju 200% para. PzKpfw VI Tiger, AMX M4 (1945), T20 i IS su na 50% popusta.
    Znaci vidimo se sa PzIV

  22. #712
    Senior Member Giant leap for forum SharpDressedChevap's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Postova
    3.820

    Re: World of Tanks

    Jedva čekam sjest za svoje VKiće i Pz IV kad sredim komp
    Svi smo mi Mirko.

  23. #713
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Mostar
    Postova
    1.655

    Re: World of Tanks

    Jeli imate premium vas dvojica?

  24. #714
    Senior Member Giant leap for forum SharpDressedChevap's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Postova
    3.820

    Re: World of Tanks

    Dobra šala
    Svi smo mi Mirko.

  25. #715
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: World of Tanks

    Ak neko nije vidio, pičimo opet sa WoTom na ESL.hr pa dojdite igrat malo jer dijelimo golde za najbolje

    http://www.esl.eu/hr/wot/news/203072/

    Živi bili pa umrli

  26. #716
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    mmo-balkan.com
    Postova
    1.283

    Re: World of Tanks

    Balkanski MMO Community http://mmo-balkan.com

  27. #717
    Senior Member Master Blaster Markecgrad's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Odra
    Postova
    4.661

    Re: World of Tanks

    Bamp.

    Igra još tko ovo? Skužio sam da imam nekakvi 7 day premium pa me navuklo opet na igru

  28. #718
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Mostar
    Postova
    1.655

    Re: World of Tanks

    Igram ja, još nisam pomako sa T6. Nemoguće koliko ovo treba igrat da bi napredovao...

  29. #719
    Senior Member Giant leap for forum SharpDressedChevap's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Postova
    3.820

    Re: World of Tanks

    Ja bi igrao da mi se komp ne gasi, ali ok je, igra je optimizirana i ide ka boljemu.
    Svi smo mi Mirko.

  30. #720
    Senior Member Master Blaster Markecgrad's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Odra
    Postova
    4.661

    Re: World of Tanks

    http://i.imgur.com/EUcxn.jpg
    Kako fino ide igra sa premiumom. Igram jedva 2 sata i već sam na ovome

Slične teme

  1. World of Tanks: 1on1 Heavy Tanks Cup #10
    By Čux in forum ESL Hrvatska
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 28-08-2013, 18:11
  2. World of Tanks: 1on1 Heavy Tanks Cup #8
    By Čux in forum ESL Hrvatska
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 05-06-2013, 12:19
  3. World of Tanks: 1on1 Heavy Tanks Cup #7
    By Čux in forum ESL Hrvatska
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 26-04-2013, 11:41
  4. World of Tanks: 1on1 Heavy Tanks Cup #6
    By Čux in forum ESL Hrvatska
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 04-03-2013, 18:00
  5. World of Tanks 1on1 Heavy Tanks Cup #2
    By Čux in forum ESL Hrvatska
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 04-09-2012, 21:55

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •