Stranica 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 193

Tema: Soul of the Ultimate Nation (SUN)

  1. #61
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Soul of the Ultimate Nation (SUN)

    Meni je igra super Ajd dajte nickove da vas addam imam brdo Dragon Knight opreme pa da podjelim.

  2. #62
    Senior Member Lord of The Fleas Zica's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    354

    Re: Soul of the Ultimate Nation (SUN)

    moj nick je Saturas
    maloprije sam upao na neki GM event...prvih 9 ljudi koji su usli u battlezone su isli i eto nasao sam se medu njima nego ovo nije normalno koliko ljudi vreba mobove koje treba ubiti za quest...npr moras ubiti jednog moba za quest a oko njega 20 ljudi stoji i kolje cim se spawna mob al ajde uspio sam to brzo rijesiti kad su pol njih noobovi

    nego gdje se kupuju skillovi? zasad imam 2 skilla sa dragon knightom i jedan je samo za spear...

  3. #63
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Soul of the Ultimate Nation (SUN)

    Jebote upo si na GM event ja nisam stigo radio sam grupni quest kad je bila obavjest. Šta si dobio ? I koju klasu igraš i koji si lvl

  4. #64
    Senior Member Lord of The Fleas Zica's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    354

    Re: Soul of the Ultimate Nation (SUN)

    hah i ja sam radio neki dugacak quest al sam umro jer je doslo previse mobova pa sam otisao na event
    igram sa dragon knight, sad lv 13 i dobio sam dragon plain shirt i jedan level an eventu XD
    nego vidim da ze neku opremu treba dragonic pa za sta jos to sluzi..to i combat da ne bi bilo da stavljam bezveze pa da bude nisam znao XD

  5. #65
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Soul of the Ultimate Nation (SUN)

    Ajde nađemo se ingame pa da malo popričamo moj je nick Xero

  6. #66
    Senior Member Lord of The Fleas Zica's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    354

    Re: Soul of the Ultimate Nation (SUN)

    evo addao sam te za frenda..jos samo da skuzim kako se pm XD

  7. #67
    Senior Member Respawned sorcerer mronki's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    tu i tamo
    Postova
    1.463

    Re: Soul of the Ultimate Nation (SUN)

    Jel ko zna jel u igri ima auto pathing ili nešto da mogu lakše nač mobove koji mi trebaju? Ovako samo lunjam okolo i gledam da neki ne naiđe

  8. #68
    Senior Member Lord of The Fleas Zica's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    354

    Re: Soul of the Ultimate Nation (SUN)

    pa gore na radaru ti pokaze koje treba ubiti i jos te strelica vodi... uokviri ti mobove na mapi koje moras ubiti samo je tesko jer oko njih ima 50 igraca koji ih isto kolju za quest pa mozda ih zato ni nemozes naci

  9. #69
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Soul of the Ultimate Nation (SUN)

    Ajde ljudi davajte nickove mogu vam pomoć , ako ste ispod 15 levela , a i meni treba oprema za berserkera.

  10. #70
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Soul of the Ultimate Nation (SUN)

    Ja sam danas igrao 2 i pol sata, i level sam 14, na 70% do 15 levela, berserker, i većinom obavljam one najteže misije, gdje trebam npr. ubiti tri bossa koji su level 20. Za sada imam plan otići iz ove vukojebine na evil područje, na svjetskoj mapi je to dolje-desno, i tamo obavljati questove, jer tamo na sjeveru, gdje svi počinju, meleei nemaju šanse, npr. čekaš kripa da se pojavi, da ga ubiješ, i ti s melee-om ne možeš ništa, jer rangeri sve killove pokradu. A malo dalje, nema puno njih, uđeš u grad, tamo 5 usera aktivno...a ne 1 000...
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  11. #71
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Soul of the Ultimate Nation (SUN)

    Pa zato su svi u grupama kad kampaju bossove
    Nego ja sam u ova 4 dana došo do 39 levela i napravio guild znam da je rano , al šta češ. Uglavnom , ako se neko hoće pridružit nek se samo javi imamo još samo 6 slobodnih mjesta u guildu.

  12. #72
    Senior Member Lord of The Fleas Zica's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    354

    Re: Soul of the Ultimate Nation (SUN)

    tako je evo ja i Xero napravili guild (xero glavni) pa nam se pridruzite...
    nego evo doso ja do 50lv sa dragon knightom te se 2 dana mucio da napravim sve misije da dobijem dragon transform i eto sad mogu biti zmaj
    inace nije losa igra, postaje mi sve bolja i bolja samo oni dungeoni kasnije su bolesno teski i dugacki, rade se satima XD

  13. #73
    Senior Member Respawned sorcerer mronki's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    tu i tamo
    Postova
    1.463

    Re: Soul of the Ultimate Nation (SUN)

    Ja odusato i vratio se pwiu, ugl. ako nisi znao svi koji naprave gildu do nekog 11. dobe 100K heimsa natrag tako da je staranje gilde praktiččki besplatno

  14. #74
    Senior Member Lord of The Fleas Zica's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    354

    Re: Soul of the Ultimate Nation (SUN)

    da vidio sam to za pare sad ce za noc vjestica davat petove...

  15. #75
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Soul of the Ultimate Nation (SUN)

    Šta došo si do 50 levela ? Ja sam odusto za danas crashala mi se igra usred misije pa mi se nije dalo izpočetka

  16. #76
    Senior Member Lord of The Fleas Zica's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    354

    Re: Soul of the Ultimate Nation (SUN)

    jesam i napokon sam zavrsio onaj dungeon al ovaj put je bio laksi jer sam bio u pt sa likovima 50-60 lv al opet trajalo je pre dugo, nego neznam tko ima taj buff al dode mi def preko 1000, mobovi ne rade nis dmga lol

  17. #77
    Senior Member Lord of The Fleas Zica's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    354

    Re: Soul of the Ultimate Nation (SUN)

    evo par slika sa prijasnjih levela










  18. #78
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Soul of the Ultimate Nation (SUN)

    Ja sam na prvom screenu tamo u pozadini baš kul izgledam s leđa.

  19. #79
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Soul of the Ultimate Nation (SUN)

    Ja sam igrao s Radius-om, berserkera, došao do 36 levela, i taj prvi screenshoot, tamo nema žive duše, grad mrtvaca, nema još dovoljno toliko razvijenih playera, itd., i berserkera sam zaiebao 4 puta, tako da sam ga isključio, kreirao novi, Automata, dragon knight, i izvršiti ću možda transformaciju dragon knighta u shadow-a, igram 4 sata, plus današnji dan i sada sam negdje 35 level, za full malo vremena.

    BTW Kada dobijem onu misiju gdje trebam ubiti dva glavna, sa hrpom kripova, i doći do toga, ne mogu sam, pa ću te tražiti, onako, ideš po mapi, po špiljama, nije zasebna, i na tom jednom mjestu imaš da obaviš taj quest, i dočepaš se tog nečega, zaboravio sam šta je, javim ti.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  20. #80
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Soul of the Ultimate Nation (SUN)

    Na prvom screenu je ustvari bilo oko desetak ljudi , ali se ne vide Nego šta ne valja s berserkerom ? Ja dosad nisam imo problema s njim teško ga je ubit radi ogroman damage jedino sporo udara to mi ide na živce.

  21. #81
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Soul of the Ultimate Nation (SUN)

    Ja kada sam prije došao do tog grada, tamo je bilo 5 ljudi. možda jedan više...

    Nisam rekao da Berserker ne valja, ali sam ga siebao. Naravno, veliki defense, bonusi armora što ima manje HP-a, bonusi napada što ima manje SP-a, svako malo neku stun kick, itd., ali ja sam na kraju imao udarac nogom 400, a kritikalni s mačem 350. Pored toga, nisam dizao određene skillove, tako da sam imao berserk 60%, defender 40%, ostalo najviše u str. i vit. za brže udaranje. Na kraju sam s 36 levelom imao odijela i mačeve za prvi level, što se lako potroši, a slabo je. Na kraju sam išao kroz mjesto gdje nije sigurno (crveno je na mapi), i tamo te može svatko napasti, i imao sam oko 100 HP-a, i neka tipica me bila finishirala taman kada sam pobjegao od kripova i sl. Tu sam se odmah respawnao, i išao da ju zabijem, a ubijem ju u 4 poteza, s time da je počela bježati, pa sam ju praktički ubio van tog crvenog područja, i dobio status "murderer", te su me onda svi počeli napadati (a ja ih počeo ubijati), i da bi maknuo taj status, trebam obaviti neki quest, ili čekati 18 sati po ubojstvu jednog usera, što je nemoguće, jer svi idu da me ubiju, gdje god sam, shopovi mi ništa ne prodaju, ništa ja njima ne mogu prodati, neće mi popraviti oružija, itd., itd., svatko tko me napadne, ako me ubije, izbacim mu nešto od svog armora/oružija, ili šta sam ja radio, ja sam se borio, tako da sam ubio kojih 20 ljudi, polomio mač od borbe, ostao bez armora/weapona, sve popucalo, ponešto mi oni ukrali, tako da sada nemam ništa, a uz to, ako znači trebaš čekati 18 sati za ubojstvo jedne osobe, ja sam ih ubio oko 20, jer sam se svaki puta branio, pa ti sada pomnoži 18 sa 20, i dobiveni rezultat su sati koliko ja trebam čekati, da ne budem murderer, i da budem čist, jer obaviti neki replay quest ne mogu, dok ja stignem do njega, makar dva naoružana usera trče na mene, i dok oni skupe party, jednostavno nemoguće da obavim ikakav quest. Tako da sam isključio taj profil, i uništio guild. Sada sam s knightom 36 level, u samo 2 dana. I crvenim područijima se šetam da protegnem noge, tko god da naiđe, a nije berserker, njega killam, kripove usput, a one velike ne mogu, jer su besmrtni. Ja i još njih par smo se bili jednom skupili i išli ubiti onog knighta i dva velika psa što trčkaraju po gradu i svih tjeraju, tukli smo ih neprestano pola sata, ništa nam ne skidaju (tada sam bio berserker kao i moji frendovi), i uspijeli smo mu skinuti max. 1% HP-a, tj. ostalo mu je još 99%, a naravno, to mu se regenerira odmah, tako da je besmrtan.

    BTW A usput, htio sam biti Shadow, a po pričama knight će se preko questa moći pretvoriti u shadowa, jer je povezan s time, tako da knight i treba, i sada kada znam već sve, super mi ide. Dragoniku imam 0, Combat 51, ostalo u str i vit. Ne znam, dali bi trebao s njime najviše dizati dodge?
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  22. #82
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Soul of the Ultimate Nation (SUN)

    Ah pa nemožeš ulagat i u berskerer i u defender ja sam samo u berserker ulago pa mi je fizički damage veći od likova koji su 46 lvl , a ovo s pk što se reko tako sam ja jednom slučajno ubio elemenalisticu samo sam je jednom kliknio da vidim koji je lvl , ali pošto sam bio u pvp zoni udario sam je i ubio u jednom potezu

  23. #83
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Soul of the Ultimate Nation (SUN)

    Pa znam, zato sam ga i ostavio. Knighta sam sada preuredio, sve u str (130) i combat (75), u ovo drugo ama baš ništa. Po tvom mišljenju, šta je najbolje? Ja sam išao str/combat.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  24. #84
    Senior Member Lord of The Fleas Zica's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    354

    Re: Soul of the Ultimate Nation (SUN)

    gle ja sam dragon knight sad 53lv i mislim da str/combat ne valja i cuo sam da govore da ne valja, ja sam str/dragonic i u zmaj formi je super jer ti digne hp i def i sve a u combat ces brzo umirati

  25. #85
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Soul of the Ultimate Nation (SUN)

    Da, ali ja ne želim u zmaja. U tome je poanta. I zato ću dizati combat. A uz combat, šta je još dobro dizati? I da pri tome odgovara opisu armora/weapona, jer npr. neke ne odgovaraju, npr. str i agi može, ali str i spd ne može, jer nema armora/weapona za to...
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  26. #86
    Senior Member Lord of The Fleas Zica's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    354

    Re: Soul of the Ultimate Nation (SUN)

    pa ako bas oces combat onda samo str/combat puni, ovo drugo ti netreba

  27. #87
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Soul of the Ultimate Nation (SUN)

    To i radim, imam dosta velik napad, pogotovo sa combatom, ali regeneracija i sve ostalo je za k****, ubije me tko hoće, ako ne stignem iskoristiti sav SP, imam cca 260 SP-a, od toga, prvi napad troši oko 20, drugi oko 25, treći oko 30, i četvrti oko 55, zavrtim ta dva kruga, skinem puno HP-a, i ostanem bez SP-a, pa ne mogu ništa, napad spor ali jak i sigurno pogađa. Tako da na PVP zabijem koga hoću, ali ako mi dođe fini berserker koji je sigurno defender, može me zabiti, jer mu ne mogu ništa, čak i ako mu šta skinem dosta, ostanem bez SP-a, i onda me zabije. Ovo drugo, tipice (obje vrste) zabijem u jednom krugu (ili u jednom, eventualno dva poteza), jedino protiv knightova, ponekad je potrebno dva kruga, više-manje, ali ih zabijem.

    Imam taktiku, od combata, izeo sam u drugom stupcu za redom tri combat skilla, i u prvom stupcu četvrti skill. I tako sam ih poredao, 1, 2, 3 i 4. Prva je na 9 levelu, druga na 8, treća na 7 i četvrta na 3.
    Kada ulazim u fajt, bacim drugi na 14 metara, dosta skinem i dam mu slow, da mi se ne miče od sljedećih combat napada, onda mu priđem, bacim 1, isplešem mu s mačevima, skinem dosta, i dam stun na 2-3 sec, što je dovoljno meni da skupim za 4 combat s kojim ga spičim (potreban je cost time od 2 sec), gdje ga dosta već siebem, i onda gratis s iluzijama prijeđem oko protivnika sa bonusima, i mrtav je, ako nije, cooldown mi se puno svaki drugačije, tako da odmah kao prvi imam 1, za stun i 2 za slow.

    Ali velim, dođe mi berserker zabijem ga na knap, a ako je defender, nema me. Jedini izazov mi je knight poput mene, 1v1, naravno, tko će koga prije, ili jedan ili drugi preživi s 20 HP-a.

    Edit:
    BTW I ako bude kako se govorka, Dragon Knighta transformiram u Shadow-a, str/combat će biti savršen.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  28. #88
    Senior Member Lord of The Fleas Zica's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    354

    Re: Soul of the Ultimate Nation (SUN)

    hah lijepo si to srocio XD
    nego koji ti je nick u igri da te addam za frenda

  29. #89
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Soul of the Ultimate Nation (SUN)

    Prvi mi je Radius, tada sam napravio guild Dangerous, sada mi ne nick Automata, kreirati ću guild za 3 dana, već imam membere, Aaronel, Poisy, Azzie, oni su Elementali, i možda Cdum, on je Dragon, mislim da je sada već 60 level.

    Najjača spika mi je bila s Poisyem:
    Aaronel: where u from?
    Poisy: bulgaria
    Poisy: you
    Aaronel: cro
    Poisy: pa pricaj onda bre srpski

    A sa Radius-om, onako, crvenim podebljanim slovima piše:
    <Dangerous>
    Radius
    I imaš attack na mene. Nema Boga da održim taj character. Ne može, a da me se ne primjeti.

    BTW Idem sada igrati malo, ako hoćeš, možeš mi pomoći.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  30. #90
    Senior Member Lord of The Fleas Zica's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    354

    Re: Soul of the Ultimate Nation (SUN)

    btw zas radis guild, bolje da se spojimo jer mi imamo vec guild pa da budemo skupa

Slične teme

  1. Soul/R&B
    By The Great Duck in forum Multimedia
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 29-07-2013, 17:03
  2. Kupovina majici na KungFu Nation
    By Nee Joe in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 25-05-2013, 10:57
  3. Blade & Soul
    By _Cox in forum MMOG
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 24-07-2011, 01:10
  4. Nation Red
    By GODSKILLER in forum Gaming općenito
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 16-09-2009, 01:03
  5. Soul Calibur IV
    By W3DR4N in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 24-02-2008, 15:04

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •