Vidi rezultate ankete: Najbolji nogomet 2011. će biti...

Glasači
45. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • FIFA 2011

    21 46,67%
  • PES 2011

    24 53,33%
Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 59 od 59

Tema: FIFA 11 VS PES 11

  1. #31
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Opatija
    Postova
    4.594

    Re: FIFA 11 VS PES 11

    za mene fifa je uvijek bila malo bolja i realnija ..
    AMD ATHLON X2 7750BE @3.2GHz ZALMAN 9500LED
    GIGABYTE MA770-DS3 REV. 2.0
    2X1GB G.SKILL PK PC8500 1066 MHz
    POWERCOLOR HD4850 PLAY
    2X500GB SAMSUNG F1
    SEASONIC S12II 430W

  2. #32
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    291

    Re: FIFA 11 VS PES 11

    FIFA vlada zadnjih 4 godine....od kad je ps3 izasel fifa je izdala najbolju simulaciju nogometa!!! pes je prije vladao ali mislim da više nikad nebu uspel potuci fifu, a posebice sad kad je i na PC-u ista igrivost ko na konzolama!!! realnost na najvišem nivou!!! svaka čast
    / q6600 3.0 GHz / DFI LAN PARTY JR P45-T2RS / 2 x 2 gb kingmax ddr2 / hdd hitachi 300gb & hdd wd segate 320gb / ati hd5870 / LG flatron 22" / chieftec 550w /

  3. #33
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: FIFA 11 VS PES 11

    nakon odigranog DEMOa FIFE i PESa, FIFA me ipak najviše očarala

    stvarno jebena nogometna simulacija, nadmašila je PES u svakom pogledu, oces od grafike, navijača, licenci i jebeno dobrog komentatora koji se u 5 tekmi koje sam odigral možda ALI možda jednom ponovio, cak je i neki vic istrkeljal al nisam skužil

    stvarno FIFA svaka čast, kapa do poda

  4. #34
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: FIFA 11 VS PES 11

    Probao i FIFAu. Ovako, kod Fife mi se više sviđaju dueli, kratki pasovi, kretanje igrača, a posebice razni vremenski uvjeti o kojima ovisi i odlična fizika lopte i igrača. Stvarno odlična simulacija nogometa. Opet, smetaju me neobični dugi pasovi, ubačaji i premoćni golmani koji brane skoro sve, a pošto nisam naviknut na taktike i ostale postavke u Fifi, držat ću se PESa koji bar sa dugim loptama potpuno owna.

  5. #35
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: FIFA 11 VS PES 11

    u FIFI nisam jpš skužil kak se cilja svaku loptu puknem previše van gola onak 1v1 sa golmanom i pukne je 20 metara ljevo od gola

    ali to kaj vliš dueli su predobri, možda mi se dva-tri puta desilo da sam nedobio faul a bio je onak na očigled

    cak mi se desilo i ovo, igram skršim lika i to onak startom za žuti odma, sudac pusti prednost, lopta nakon par sekundi završi u autu i evo ti suca i dobim žuti karton za taj start ja onak WTF ?!?!?

    sad me zanima jedna stvar ? dali kad igram onaj Menađer u FIFI dali mogu kako gledat igrače po repkama ? zato kaj mislim dofurat Srnu a nemrem nač Šahtar, da kad pokušam SEARCH ne nalazi ga, a u repki ga ima, pa me zanima dal se to ikako može sredit

    i zanima me dali ima Liga prvaka u FIFI ??

  6. #36
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: FIFA 11 VS PES 11

    Nema, LP i Europa liga su ekskluzivno licencirane u PES-u.

    Inače, meni su šutevi i na PESu i na FIFi podjednaki: Ili ne mogu uopće pogodit gol, ili lik gađa ravno u golmana iako ja ko manijak guram gljivu u stranu.

  7. #37
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: FIFA 11 VS PES 11

    a jebemu, nema LP =/ šteta, da to ima igra bi bila 90% savršena...šteta

  8. #38

    Re: FIFA 11 VS PES 11

    = Citat = Izvorno postao flander
    a jebemu, nema LP =/ šteta, da to ima igra bi bila 90% savršena...šteta
    ma izać će patch ne boj se

  9. #39
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: FIFA 11 VS PES 11

    Nakon odigranih par utakmica na obe igre mogu reci da je fifa druga klasa od pesa, tesko ih je opce usporedjivati, koliko god je pes bia bolji proslih godina, toliko je ako ne i vise sada fifa bolja, drag mi je pes, igram ga odavno, ali kad je razlika tolika jednostavno nemas druge nego preci na fifu .
    Well, as long as it's interesting.

  10. #40
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: FIFA 11 VS PES 11

    Kako kome. Gledajući to najobjektivnije, FIFA ima prednosti ispred PES-a, ali ne previše. PES ima nove feature koje FIFA nema, a neke stvari su jednostavno bolje izvedene. FIFA možda pobjeđuje, ali sve u svemu ove godine je nedoumica najveća ikad.

  11. #41

    Re: FIFA 11 VS PES 11

    Ljudi probajte gledat objektivno u kujcu ste kad gledate subjektivno.
    npr.Neko igra Pes 5 god i kad vidi da je FIFA bolja opet trasha FIFA-u.
    Budite realni.

  12. #42
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Kutina, Rijeka, Shibuya
    Postova
    3.905

    Re: FIFA 11 VS PES 11

    FIFA definitivno, osobito za X360. Osim što su poboljšali i gameplay i grafiku i licence i trikove i šta sve živo ne, moram kao Flander pohvaliti komentatore koji po prvi put pričaju suvislo, ne ponavljaju se, a po prvi put sam čuo da se i smiju .... Zaista dosad najbolja nogometna simulacija koju sam probao.
    I am an island.

  13. #43
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: FIFA 11 VS PES 11

    U pesu mi vise odgovara izvodjenje slobodnih i kornera, mozda je samo problem sto se jos nisan naviknuo na fifu, al osim toga nisam siguran da ima ista u cemu je pes bolji. Ima pes ligu prvaka, to je odlicno, ali vazna je sama igra na terenu, dodatne điđa miđe su lipa stvar, al ni presudno, ionako vecinu pes/fifa igranja provedem igrajuci protiv prijatelja.
    Well, as long as it's interesting.

  14. #44
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    May 2010
    Postova
    12

    Re: FIFA 11 VS PES 11

    FIFA 11 imam cjelu verziju, a ne Demo.
    Jako dobra igrica.
    Sreća prati hr@bre...

  15. #45
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Oct 2010
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postova
    116

    Re: FIFA 11 VS PES 11

    FIFA je simulacija
    PES je arkada
    Simple as that

  16. #46
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: FIFA 11 VS PES 11

    Arkada? Nipošto. To što ima lošiju fiziku od FIFAe i pokoji bug više ne znači odmah da je igra arkada. Osim toga, onda vjerojatno nisi igrao stare Fife, recimo 98. ili 99., pa ne znaš kako to izgleda arkadni nogomet.

  17. #47
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Oct 2010
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postova
    116

    Re: FIFA 11 VS PES 11

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Arkada? Nipošto. To što ima lošiju fiziku od FIFAe i pokoji bug više ne znači odmah da je igra arkada. Osim toga, onda vjerojatno nisi igrao stare Fife, recimo 98. ili 99., pa ne znaš kako to izgleda arkadni nogomet.
    Hhhh, znam ali hajde to je bilo prije 12 godina ne možeš to uspoređivati
    Ali ipak FIFA pokazuje puno veći napredak i puno veću realnost nego PES.. Ok, možda je PES sada neka vrsta simulacije ali budimo realni još prije koju godinu PES je bio puno više arkada nego simulacija. Tek sada i prošle godine su napravili neke veće korake, kako bi sustigli FIFU..

  18. #48
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: FIFA 11 VS PES 11

    Još prije "koju godinu" PES je neizostavno vukao za sobom naslov "simulacija", a FIFA se smatrala nekim tamo ispljuvkom EA-a za koji se ne zna zašto se uopće više i proizvodi, nešto kao NFS. Danas su ona brza mravolika kretanja igrača smiješna, ali u ono doba to se smatralo pravom i vodećom simulacijom, jer je uključivalo neke realistične mehanike u nogometu, ponašanje lopte pri dodavanju i udarcu i slično, za ono doba vrhunsku fiziku sportske igre. PES je simulacija bio i ostao, Fifa ga je prestigla u tome, ali ne znači da je zbog toga magično odmah postao arkada. Ako mene pitate, PES je ove godine osjetno bolji od FIfe što se tiče dugih lopti koje su u Fifi prekratke, a ubačaji neobični i djeluju kao odigrani napamet. Također, imao sam priliku probati igrati protiv AI na World Class težini FIFAe, i nije ni približno zabavno kao na Top Player na PES-u. Dok na FIFAi svi braniči uvijek reagiraju savršeno i ne možeš im ništa prodat, na PESu u pravoj prilici uvijek ih možeš prevariti.

  19. #49
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Oct 2010
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postova
    116

    Re: FIFA 11 VS PES 11

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Još prije "koju godinu" PES je neizostavno vukao za sobom naslov "simulacija", a FIFA se smatrala nekim tamo ispljuvkom EA-a za koji se ne zna zašto se uopće više i proizvodi, nešto kao NFS. Danas su ona brza mravolika kretanja igrača smiješna, ali u ono doba to se smatralo pravom i vodećom simulacijom, jer je uključivalo neke realistične mehanike u nogometu, ponašanje lopte pri dodavanju i udarcu i slično, za ono doba vrhunsku fiziku sportske igre. PES je simulacija bio i ostao, Fifa ga je prestigla u tome, ali ne znači da je zbog toga magično odmah postao arkada. Ako mene pitate, PES je ove godine osjetno bolji od FIfe što se tiče dugih lopti koje su u Fifi prekratke, a ubačaji neobični i djeluju kao odigrani napamet. Također, imao sam priliku probati igrati protiv AI na World Class težini FIFAe, i nije ni približno zabavno kao na Top Player na PES-u. Dok na FIFAi svi braniči uvijek reagiraju savršeno i ne možeš im ništa prodat, na PESu u pravoj prilici uvijek ih možeš prevariti.
    Zato EA proizvodi FIFU koja je nekad tako realna da niti nije realna a KONAMI prozvodi PES koji je zabavan..
    Pa kako se komu sviđa..

  20. #50
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: FIFA 11 VS PES 11

    Oboje su prilično realni, s time da FIFA općenito izgleda i igra se bolje, i ima dosta bolju fiziku. I zabavni su i jedan i drugi.

  21. #51
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Oct 2010
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postova
    116

    Re: FIFA 11 VS PES 11

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Oboje su prilično realni, s time da FIFA općenito izgleda i igra se bolje, i ima dosta bolju fiziku. I zabavni su i jedan i drugi.
    Eto, točno to..

  22. #52
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: FIFA 11 VS PES 11

    Osobno radim najvecu glupost ,igram paralelno fifu i pes sada,fifu sezonu ipo rjesio i tamo sam shvatio kompletnu mehaniku na najtezemu,dok na pesu imam manje od pola sezone odigrano, jako me iritira sto npr vise nema kod quick strategija da se napada preko krila, obrana mi uzasno curi koliko god je stavim da bude deep, oduzimanje lopte mi se potrefi samo ako udjem u putanju,i napadaci su mi preodvojeni od ostatka.Uspjevam i dalje pobjedjivati,ali moram shvatiti te mehanizme
    Won't Bow Don't Know How.

  23. #53
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Oct 2010
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postova
    116

    Re: FIFA 11 VS PES 11

    = Citat = Izvorno postao MasaKrisT
    Osobno radim najvecu glupost ,igram paralelno fifu i pes sada,fifu sezonu ipo rjesio i tamo sam shvatio kompletnu mehaniku na najtezemu,dok na pesu imam manje od pola sezone odigrano, jako me iritira sto npr vise nema kod quick strategija da se napada preko krila, obrana mi uzasno curi koliko god je stavim da bude deep, oduzimanje lopte mi se potrefi samo ako udjem u putanju,i napadaci su mi preodvojeni od ostatka.Uspjevam i dalje pobjedjivati,ali moram shvatiti te mehanizme
    Na GameReportu su upravo pričali o tome kako u novom PES-u treba jako dobro naciljati pri dodavanju lopte i da će to u početku i biti najveći problem.. Zato ja FIFU i PES igram na konzolama..

  24. #54
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: FIFA 11 VS PES 11

    = Citat = Izvorno postao MasaKrisT
    Osobno radim najvecu glupost ,igram paralelno fifu i pes sada,fifu sezonu ipo rjesio i tamo sam shvatio kompletnu mehaniku na najtezemu,dok na pesu imam manje od pola sezone odigrano, jako me iritira sto npr vise nema kod quick strategija da se napada preko krila, obrana mi uzasno curi koliko god je stavim da bude deep, oduzimanje lopte mi se potrefi samo ako udjem u putanju,i napadaci su mi preodvojeni od ostatka.Uspjevam i dalje pobjedjivati,ali moram shvatiti te mehanizme
    Malo strateške mogućnosti izgledaju okljaštreno u usporedbi sa prošlim nastavkom, ali svejedno se može složiti dobra strategija u igri. Baš sam danas sa Tottenhamom u gostovanju kod Barcelone koja me je već na domaćem terenu pobijedila 2:1 uspio izvući isti rezultat u moju korist tako da sam narihtao ekipu da igra na duge lopte, i to je stvarno funkcioniralo. Čim lopta krene prema veznom redu, ofenzivni igrači kreću naprijed i čekaju dugi pas. Crouch mi je spuštao loptu suigračima i tako smo uspjeli stvarati akcije na njihovoj polovici. Jedan gol dao Petar Krauč osobno glavom, drugi pred kraj utakmice praktički u zadnji čas utrpao Kranjčar na krasnu Defoeovu loptu. Baš je bilo gušt. Šteta da sam bezveze izgubio na penale

    Ima definitivno PES svojih trenutaka. Rekao bih da ga je zabavnije igrati protiv AI-ja nego FIFU.

  25. #55
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: FIFA 11 VS PES 11

    Odlicno jer sljedeci susret mi je sa Totenhemom protiv Barce u LP
    Won't Bow Don't Know How.

  26. #56
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Oct 2010
    Postova
    277

    Re: FIFA 11 VS PES 11

    Fifa bolja nego ikada ali previše arkadna,PES minijaturni koraci iz verzije u verziju ali pošto trećeg i boljeg nema igram pomalo i jedan i drugi naslov.Pored tolikog mnoštva igara tu i tamo se odigra poneka partija,ali sve na isti fazon

  27. #57
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    1.275

    Re: FIFA 11 VS PES 11

    Meni je FIFA 11 nekako draža. PES mi je dobar za slom živaca.

  28. #58
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: FIFA 11 VS PES 11

    Blah sad sam igrao fifu jedan period, razocaran sam sa oba nogometa moram priznat.Koliko god su napredovali u nekim segmentima,u drugima su stagnirali ili cak nazadovali po pitanju broja i vrste bugova itd.. Dat cu jos jednu priliku ali neznam,zbilja je frustrirajuce
    Won't Bow Don't Know How.

  29. #59
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Apr 2008
    Postova
    327

    Re: FIFA 11 VS PES 11

    meni je ova Fifa nova odlična, veliki napredak u odnosu na stare

Slične teme

  1. FIFA 11 (PC)
    By SHODAN in forum Gaming općenito
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 26-10-2010, 21:59
  2. FIFA ili PES?
    By TimeLord in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 20-06-2009, 17:25
  3. FIFA 08 PC ... mda..
    By bounce in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 54
    Posljednji post: 06-09-2008, 21:05

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •