Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 61 do 80 od 80

Tema: Vukodlaci & Vampiri

  1. #61
    Senior Member Master Blaster Markecgrad's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Odra
    Postova
    4.661

    Re: Vukodlaci & Vampiri

    Zli duhovi postoje? ))))

  2. #62
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Vukodlaci & Vampiri

    = Citat = Izvorno postao C
    Ja ne bi rekao da su to vampiri, ljudi koji zrače loše od problema i bedova da okolo sebe i druge ljude bace u bed.
    Phihički vampiri su vrsta ljudi od koje se pokušavam distancirati, te ih iz svog društva filtriram van.

    = Citat = Izvorno postao C
    Šta mislite o urokljivim očima? Neki misle da crvenokose osobe imaju razne negativne energije u očima.
    Za tipove nemam pojma, ali sa crvenokosim curama se nikada nisam loše osjećao...

    = Citat = Izvorno postao C
    BTW I zombiji postoje u stvarnosti, na Jamajci jedino, dokazano, i to nisu šeprtljavi zombiji zaraženi T-Virusom koji bi samo jeli, već su to zli duhovi koji vole plašiti narod.
    Drugs are bad, mmkay?
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  3. #63

    Re: Vukodlaci & Vampiri

    Ako je neko citao strip 'West' dobro je upoznat sa Islerom i 'zombijima' Kube.
    Naime,vrac Islero koristi vudu magiju da prizove kojekakve bestije a kao poklon im daje tela stanovnika Kubanskih sela.Dobar je strip,stavicu par stranica.

  4. #64
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Vukodlaci & Vampiri

    Ma frigaj strip, pokušavamo biti realni.

    @Boz - Bilo je na TV-u davno da stvarno postoje, a tko zna, možda su ih raznim drogama opili. Iako ne vjerujem, vjerujem da postoje duhovi, samo ih oni zovu Zombijima.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  5. #65

    Re: Vukodlaci & Vampiri

    = Citat = Izvorno postao Forengner
    @bozreterivao je,pozvao je svoje Bojare na gozbu,napio ih,pustio ih da pricaju svasta o njemu,kritikuju ga,potom ih sve ubio.U zelji da sacuva sopstveni narod od Turaka ucinio je suprotno,sopstevni narod ga je zamrzeo.
    Nije njih pobio nego neke lijene seljake koji nisu htjeli ništa raditi. Pozvao ih je na gozbu, nahranio ih i pitao žele li ovako svaki dan ili žele raditi na što su dali logičan odgovor zbog kojeg ih je on zabarikadirao u kuću i zapalio žive. Bojarima je rekao da će to napraviti svim lijenim ljudima. Pravi uzor.

  6. #66
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Vukodlaci & Vampiri

    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  7. #67

    Re: Vukodlaci & Vampiri

    Bogami,radio je isto i sa Bojarima,samo sto je u njihovom slucaju,testirao lojalnost.Ali ga je narod generalno zamrzeo,otuda i mnogo razlicitih teorija vezanih za njegovu smrt-neki kazu da su ga ubili Turci,neki ipak kazu da su ga ubili sopstveni vojnici,itd itd.

  8. #68
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    2.558

    Re: Vukodlaci & Vampiri

    Koliko ja znam, imao je i vrlo originalno riješenje siromaštva u zemlji, organizirao je feštu za sve prosjake i beskućnike, zatvorio ih unutra i dao ih zapalit.

  9. #69
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Vukodlaci & Vampiri

    = Citat = Izvorno postao C
    @Boz - Bilo je na TV-u davno da stvarno postoje, a tko zna, možda su ih raznim drogama opili. Iako ne vjerujem, vjerujem da postoje duhovi, samo ih oni zovu Zombijima.
    Se sječaš onog kompota od bunike kaj su pojeli pa je tip ušetao u lomaču iz dosade? E, sušena bunika u prahu i sušeni otrov pufferfisha su pronađeni u svim do sada istraženim slučajevima zombifikacije, a oba praha su česta komponenta voodoo i vodun vračeva. Coincidence? I think not!
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  10. #70
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Vukodlaci & Vampiri

    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Tema je nekima vjerojatno zanimljiva ali ne znam što radi u ovom podforumu. Možda bi kakvo pseudoznanstveno afirmativno tumačenje vampira i vukodlaka moglo izvući stvar. Za vampire se doduše odavno zna da postoje, čak je i znanstveno dokazano. Naravno to nisu čudovišta velikih očnjaka koja ispijaju krv, već se pod tim nazivom smatraju osobe koje su u stanju sisati energiju iz osoba u svom okruženju. Recimo ljudi koji dođu u neko veselo društvo i u roku od pet minuta svima prenesu svoje bedove, a sami se napune njihovom pozitivnom energijom.
    Listam malo stare teme i naidjem na ovo

    A je, totalno se slazem s tim sto ste rekli.

    Uglavnom da, o ovoj temi sam i sam razmisljao i super da ste to spomenuli jer vjerujem da svi ovdje znaju kako to izgleda kada te netko iscrpljuje i cini te nevoznim, sumornim i naravno pojede ti svu energiju da kasnije nisi dobar ni sebi ni drugima.

    Lako je kada se nalazis u situaciji kada se mozes ukloniti od takvih ljudi, takodje je super ako mozes da ne utjecu na tebe ali ponekad te zivotne situacije stave na mjesto gdje ne mozes mrdnut nigdje pa ostajes na milost zderacu koji te prozdire.

    Uzasno je kada Oni toga nisu svjesni. npr. moja sefica na proslom poslu je bila takva. Svojom negativom, brigom i stavom jednostavno je sisala zivot iz mene. Kada sam sam osjecao se najbolje, ni samoca mi nije smetala, znao je proci cijeli tjedan da sam sam na poslu, 8 sati i ne smeta mi uopce. Zabavim se malo poslom malo citanjem, malo crtanjem, ali osjecam se ok. I onda ona dodje jedan dan, ostane par sati i pojede me. A ne mogu nista, ne mogu joj niti reci nista, jer ona ne radi nista lose, niti govori ista lose, samo jednostano davi. Davi pricama kojima se sama truje pa truje i mene. Ja racionalno i pristojno pricam sa njom ali ne dozivljava ona to uopce. Onda zavrsis tako da pokusavas ne slusat i klimas glavom ali i to me iscrpljuje. Ponekad sam bio toliko lose volje da ne pricam sa njom vec radim pored nje svoje i ignoriram je jer znam da cu pocet biti agresivan (sto se inace desava jednom godisnje pa se cisto i sam iznenadim u takvim trenutcima)

    Takodjer ima ljudi kojima je ego toliko jak da valjda ni sami sebe ne cuju kada pricaju. Ponekad im je cijeli razgovor monolog gdje velicaju sebe i svoje "vrline i postignuca" da ti ni ne mozes izmjeniti energiju sa tom osobom. A i da hoces, ne cuju. Od nedavno smo frendica i ja u kontaktu sa nekim ljudima koji su bas takvi. I svaki put kada takva osoba ode budes u soku pitas se; kako to da ni malo ne slusaju sto govore? Kako to da misle da su najpametniji i najiskusniji i najbolji u svemu da imaju potrebu tebi ukazivati "na pravi put" svaki put kada te vide. U takvim situacijama je jedino rjesenje biti strasno otvoren i iskren pa distancirati se od takvih osoba dok ne nadju neku drugu zrtvu jer se inace rijetko desi da malo preispitaju sebe da si odluce preformulirat zivot. Inace u sirokom luku izbjegavam osobe koje mnogo koriste "ja" u izrazavanju, uvijek sam drzao da koliko god mislio da si dobra ili losa osoba ili zelio da se predocis u odredjenom svjetlu drugima, neke stvari jednostavno nije na tebi da govoris.


    Otisao sam malo u dälekSofftopic od teme, nemojte zamjerit
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  11. #71
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831

    Re: Vukodlaci & Vampiri

    = Citat = Izvorno postao The Boz
    = Citat = Izvorno postao C
    @Boz - Bilo je na TV-u davno da stvarno postoje, a tko zna, možda su ih raznim drogama opili. Iako ne vjerujem, vjerujem da postoje duhovi, samo ih oni zovu Zombijima.
    Se sječaš onog kompota od bunike kaj su pojeli pa je tip ušetao u lomaču iz dosade? E, sušena bunika u prahu i sušeni otrov pufferfisha su pronađeni u svim do sada istraženim slučajevima zombifikacije, a oba praha su česta komponenta voodoo i vodun vračeva. Coincidence? I think not!
    Gledao sam i ja to.
    Enivejz neka je smjesa biljaka u pitanju i uspori ti disanje, motoricke funkcije, otkucaj srca, svako bi rekao u toj situaciji da ste mrtvi. No kako ste još živi ali usporeni eventualno cete ustati i nastaviti raditi ono što ste radili prije. Percepcija i sve to ce vam biti umanjena i bukvalno cete biti zombi, samo na mentalnom pogledu.
    Plants are weird.

  12. #72
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    Down Under
    Postova
    4.055

    Re: Vukodlaci & Vampiri

    = Citat = Izvorno postao Forengner
    Vlad Cepeš III -AKA Drakula je bio vladar male drzave Vlaske,i ujedno vladar koji je ratovao protiv turaka,ali je ostao zapamcen po neopisivoj surovosti i uzasnom nacinu na koji je mucio zarobljenike-Nabijenjem na kolac-dakle od zadnjice pa do grla.
    To nabijanje na kolac je vidio od turaka, pa se tako osvećivao.
    [center:1qx20gpn][/center:1qx20gpn]

  13. #73
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Vukodlaci & Vampiri

    Imate onaj legendarni film Banović Strahinja u kojemu možete vidjeti kako su Rade Šerbeđiju fino nabijali na kolac. Edukativno i zabavno
    Nemoj me Alija na kolac, uzmi jatagan i ubij me ko čovjeka!
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  14. #74
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    6.839

    Re: Vukodlaci & Vampiri

    = Citat = Izvorno postao Tsaя
    = Citat = Izvorno postao Forengner
    Vlad Cepeš III -AKA Drakula je bio vladar male drzave Vlaske,i ujedno vladar koji je ratovao protiv turaka,ali je ostao zapamcen po neopisivoj surovosti i uzasnom nacinu na koji je mucio zarobljenike-Nabijenjem na kolac-dakle od zadnjice pa do grla.
    To nabijanje na kolac je vidio od turaka, pa se tako osvećivao.
    Zapravo, ne, to je bila baš njegova ideja (iako su i turci isto to radili). I piše se Tepeš a ne Cepeš

    @Viking: Gledao sam taj film nedavno, dobar je. Fascinira me to što taj gospodin Strahinja dijeli prezime sa mnom
    Липе цвату и у Србији!

  15. #75
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Valhalla
    Postova
    2.934

    Re: Vukodlaci & Vampiri

    Vampiri su fascinantni ali dajte i malo vise o vukodlacima,kako se nesto pretvara u vukodlaka na puni mjesec i tako to
    My life for Aiur!

  16. #76
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Apr 2011
    Postova
    787

    Re: Vukodlaci & Vampiri

    sklopiš ugovor sa đavolom da ti on da krzno i da te štiti a ti zauzvrat treba da kolješ djecu i žene po selu
    And then she'll know the things I learned
    That really have no value in the end she will surely know
    I wasn't born to follow

  17. #77
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Valhalla
    Postova
    2.934

    Re: Vukodlaci & Vampiri

    Bolje tinejdžerke i tinejđere po šumi
    My life for Aiur!

  18. #78
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Apr 2011
    Postova
    787

    Re: Vukodlaci & Vampiri

    to su moderni vukodlaci..
    And then she'll know the things I learned
    That really have no value in the end she will surely know
    I wasn't born to follow

  19. #79
    Senior Member Giant leap for forum Wolfwrath's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    The Abyss
    Postova
    3.531

    Re: Vukodlaci & Vampiri

    Ima par tinejđera za koje bi vrijedilo dat dušu da ih se prikolje... Pogodte koji...
    Consciousness: that annoying time between naps.

  20. #80
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    2.564

    Re: Vukodlaci & Vampiri

    Čitam sve i najbolja stvar mi je ona koja s temom nema veze:

    = Citat = Izvorno postao C
    Ne bojim se ja tih pizdarija. Ako vjeruješ u to onda djeluje na tebe, trust me što se tiče magije na meni i mojoj mami je rađena crna magija na smrt više od tri puta u razdoblju od 10 godina, ja sam ti mogao umrijeti od straha, recimo kao klinac sam bio plašljiv od crne magije, iako nisam ni znao za nju, ali mama je skužila, jer recimo ne smijem na WC oprati zube od straha, ići stepeništem, svi psi su me mrzili i htjeli me razderati po bilo koju cijenu, nisam smio u stanu od 50 kvadrata iz jedne sobe otići u drugu, a sobe su povezane samo vratima, totalni strah od kojeg se doslovno može umrijeti, tako što se tiče toga imam osobna iskustva, na kraju su neki ljudi nestali, a neki umrli, od toga jedna osoba je umrla za mene, i zbog toga danas nemam strahova, u pola noći mogu otići u podrum gdje nema svjetla i uzeti krumpir i odnijeti doma, prije da tako nešto napravim, vjerojatno bi umro od lupanja srca i ne disanja. Danas imam isto susrete s crnim magijama, čupe dlaka, kosti, veliki komadi mesa, od životinja odrezane noge, jaja u jajetu, gledati kukuruz kako se sam iskopava iz zemlje i sl., tako da vjerujem da postoje sve te sile, međutim ne bojim ih se uzimati u ruke i zapaliti, i šta mi je bilo? Ništa. Brijem da sam zaštićen.

    Jedna stara vračara je napravila tri konca koja mogu nositi i koja ne smijem izgubiti, nosio sam jedan i jednom prilikom me udarila struja iz tog konca koji mi je bio zamotan oko ruke, bio sam na stolici nešto čeprkao oko viseće, nisam ništa dirao, samo me spizdila struja, kada se nisam polimio sa stolice. Mislim, čudno da me lupi tako jaka struja iz konca. Drugi konac sam dao malom bratiću, a treći u sekundi kada je mama shvatila da ga je izgubila, vračara je umrla. Čudne okolnosti.
    Strašno
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Symphony X je najbolji i tehnicki najsuperiorniji metal bend koji je ikad postojao i koji ce ikad postojati sa vokalom i gitaristom koji nisu sa ove planete.

Slične teme

  1. Vampiri ko rakova djeca
    By W1k1n6 in forum =]SABBAT[=
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 22-01-2008, 13:53
  2. Vampiri traže membere za ETQW
    By W1k1n6 in forum Wolfenstein
    Odgovora: 29
    Posljednji post: 18-07-2007, 18:16

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •