Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: DnD stvari za kupiti

  1. #1

    DnD stvari za kupiti

    Iz Zagreba sam, pa me zanima da li i gdje ima neke stvarčice za DnD kupiti. DM sam vec neko vrijeme, hvala Bogu, mašta svima funkcionira dosta dobro, ali svejedno bi volio uzeti neke minjature ili neke alate za raditi dungeone(crtanje mi nije jača strana, a ovo mi se čini kao dobro uložena para). Znam da je nekoc More Comics imao DnD stvari, kao i Land of Magic, ali sada nicega vise od toga nema, koliko ja znam, tj, Land of Magic više ne drži DnD stvari.

  2. #2
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: DnD stvari za kupiti

    = Citat = Izvorno postao DarkEternal
    Iz Zagreba sam, pa me zanima da li i gdje ima neke stvarčice za DnD kupiti. DM sam vec neko vrijeme, hvala Bogu, mašta svima funkcionira dosta dobro, ali svejedno bi volio uzeti neke minjature ili neke alate za raditi dungeone(crtanje mi nije jača strana, a ovo mi se čini kao dobro uložena para). Znam da je nekoc More Comics imao DnD stvari, kao i Land of Magic, ali sada nicega vise od toga nema, koliko ja znam, tj, Land of Magic više ne drži DnD stvari.
    Ako nema u Land of Magic ili One2Play, bojim se da nitko to više ne drži, možda kakav manji dućan ili web shop.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  3. #3
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: DnD stvari za kupiti

    Kako je W1k1n6 rekao. Imaš dva LoMa, obiđi oba. Jedan je u Frankopanskoj, drugi iznad trga bana...
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  4. #4

    Re: DnD stvari za kupiti

    Aha, a ima kakvih knjiga u Algoritmu koje nisu samo DM's guide, PhB i Monster Manual?

  5. #5
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: DnD stvari za kupiti

    Ima u Fantasy sekciji dosta Forgotten Realms biblioteke, i sličnih...
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  6. #6

    Re: DnD stvari za kupiti

    Ma mislio sam frendu za rodjendan kupiti neku od knjiga, tipa Complete Adventurer ili nešto, ili tako nešto.

  7. #7
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: DnD stvari za kupiti

    Toga bi trebalo imati, da... Ako ne u Algoritmu, onda u jednom od LoMova.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  8. #8

    Re: DnD stvari za kupiti

    Algoritam ti još ima i direktno naručivanje preko Amazona s plaćanjem i načinima dostave koje pruža sam Algoritam, tj. plaćaš u kunama i možeš poduzećem ako hoćeš. Imaš formular za upit na stranici gdje ti još i jave kasnije koliko će knjiga doći u kunama, samo što će ti obično potrajati više tjedana (2-3) dok stigne paket. Sve je na engleskom ako naručuješ tako, naravno.

  9. #9
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: DnD stvari za kupiti

    I nakon što sam na takav način isporuke potrošio oko dva somakuna, mogu reći da funkcionira savršeno.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

Slične teme

  1. Par novih stvari
    By Wizard in forum Komponente
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 09-09-2011, 16:16
  2. Wacky stvari
    By Mirko L in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 21-05-2010, 23:11
  3. Kupnja 2 stvari
    By Mirko L in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 01-11-2009, 18:15

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •