Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 88

Tema: The Venus Project

  1. #31
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: The Venus Project

    Nemoj biti uvrijeđen mogim idućim pitanjem. I samo da znaš, sa onim drogiranjem nisam optuživao tebe nego autora Zeitgeista.
    Nego, koliko imaš godina?
    Evo, prije nego što odgovoriš, htio bih samo napomenuti da dobna skupina 14-20 u Z1 i Z2 vidi svu pamet svijeta, i automatski se osjećaju kao da drže nepostojećeg boga za jaja.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  2. #32
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Krizevci
    Postova
    827

    Re: The Venus Project

    = Citat = Izvorno postao The Boz
    Nemoj biti uvrijeđen mogim idućim pitanjem. I samo da znaš, sa onim drogiranjem nisam optuživao tebe nego autora Zeitgeista.
    Nego, koliko imaš godina?
    Evo, prije nego što odgovoriš, htio bih samo napomenuti da dobna skupina 14-20 u Z1 i Z2 vidi svu pamet svijeta, i automatski se osjećaju kao da drže nepostojećeg boga za jaja.
    23, zeitgeist mi i nije toliko bitan koliko TVP. Jer i prije nego što sam ga vidio imao sam sličan pogled na to kako bi svijet trebao izgledati, ima tu još puno posla oko definiranja detalja ali dalje se mora ići, ne možemo ostati na ovome. Ili ti možda imaš bolje riješenje, ako imaš kvragu zašto ga ja nebih čuo, sigurno te neću napadati.

    Pogledaj si video ipak i ti, ima 13 youtube filmića ali bit će ti jasnija ideja autorovog pokreta i on sam.


    croat - ne baš tako napredno, više u smislu da su gradovi i zgrade dizajnirane od nezapaljivog materijala, to je i sam Jacques Fresco (94) tako rekao.

    I što još reći, možda bi bilo dobro prvo usavršiti monetarni sustav ? ali sumnjam da je to moguće, vidite i sami da se ruši sve više. U biti ja sam za neke promjene na bolje, i ne znam zašto vi ne bi bili osim ako nemate nekog dobrog vlastitog interesa u trenutnom sustavu ? ali to je opet problem za sebe i ja vas u tim interesima nikad ne bih podržavao.
    ...Memories sharp as daggers pierce into the flesh of todays,..

  3. #33
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070

    Re: The Venus Project

    Imam, doduše, jedno pitanje. CIA i ostala škvadra se nisu, prema Zeitgeistu, libili ubijati i znatno veće ribe tipa predsjednici država. Ako su toliko svemoćni, zašto je još onaj "ekonomski plaćenik" još na životu, kao i ostatak tipova koji si nisu skrivali lice ni glas?

  4. #34
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: The Venus Project

    = Citat = Izvorno postao Lord Coldwolf
    Ovo za bodove, neznam iskreno, ja bi to riješio bodovanjem po zasluzi kod tih stvari kojih bi bilo malo na svijetu.
    Onda si opet u istom sistemu, ali s novom valutom - bodovima.

    Ja želim živjeti na jahti i šmrkati koku, i ne želim to dijeliti s nekim drugim. Koliko bodova trebam imati i kako ih prikupiti? Mogu li negdje uzeti bodove na kredit?

  5. #35

    Re: The Venus Project

    Zašto ljudi misle da nešto fali svijetu?
    Svi to pokreti za mir na svijetu i teorije zavjere samo pokazuju da je svijet savršen kakav je.

  6. #36
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Krizevci
    Postova
    827

    Re: The Venus Project

    = Citat = Izvorno postao Nodakim
    Zašto ljudi misle da nešto fali svijetu?
    Svi to pokreti za mir na svijetu i teorije zavjere samo pokazuju da je svijet savršen kakav je.
    indeed..

    Wedran - samo što ne skupljaš te bodove korupcijom, krađom ili iskorištavanjem drugih I SIGURNO NE NA KREDIT ...ipak malo ljepši sustav od trenutnog.
    Korak po korak.

    Šmrkat možeš koliko hoćeš , a ovo za brod, ne shvaćam toliku želju za vlasništvom, možeš se provesti na tisuće načina dobro bez da nešto mora biti tvoje za stalno.
    ...Memories sharp as daggers pierce into the flesh of todays,..

  7. #37
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: The Venus Project

    Ne znam, meni je dobro na mom brodu. I želim stalno biti na njemu. Već sam se naviknuo na njegov raspored. Nakon njega, ništa mi neće biti isto, i falit će mi vožnjica brodom mada ne znam, krstarim orbitom. Želim svoj brod.

  8. #38
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2009
    Lokacija
    Ploče
    Postova
    627

    Re: The Venus Project

    Humans were never meant to bring each other happiness. From the moment we are thrown into this world, we bring each other nothing but pain and misery. ---Psycho Mantis
    last.fm profil Playfire profil

  9. #39
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: The Venus Project

    Komedija. Jasno je da se radi o tipu koji nije upoznat sa pojmom "red veličine". Pada mi na pamet neki treš film iz ranih '90-ih u kojima glavni junak koristi pištolj sa 25mm mecima koji svaki imaju kapljicu plutonija, tako da eksplodiraju kao raketa kad pogode metu.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  10. #40
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: The Venus Project

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Ne znam, meni je dobro na mom brodu. I želim stalno biti na njemu. Već sam se naviknuo na njegov raspored. Nakon njega, ništa mi neće biti isto, i falit će mi vožnjica brodom mada ne znam, krstarim orbitom. Želim svoj brod.
    Eto, imate primjer tipičnog današnjeg čovjeka (hvala što skačeš na granatu zbog ove rasprave, iako znam da si ozbiljan, pravit ćemo se).

    Altruizam mu je samo riječ koju za koju je nekada davno čuo, bitno mu je samo to da je njemu dobro i ne zanima ga kako će do toga doći.

    Dobrodošao u stvarni svijet. Svijet u kojemu 95% ljudi misli samo na svoje dupe, a 5% je spremno za neku žrtvu.

    "Sve je besplatno" će djelovati samo kada ljudi shvate da trebaju živjeti od onoga što imaju i uzimati samo ono što im treba. To se ne može dogoditi preko noći i to se sigurno neće dogoditi u našem životnom vijeku.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  11. #41
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: The Venus Project

    Pa da. Čika tvrdi da je pohlepa i sebičnost naučeno ponašanje. Ne, to je ljudska priroda.

  12. #42
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: The Venus Project

    Osnove ekonomije, ponuda, potražnja, ovo ono, ne može funkcionirati takav sustav. U zeitgeistima je jedino ok ono u drugom dijelu o centralnim bankama i to stoji, ali alternativa koju pružaju je još manje moguća i održiva.

  13. #43
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Krizevci
    Postova
    827

    Re: The Venus Project

    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Osnove ekonomije, ponuda, potražnja, ovo ono, ne može funkcionirati takav sustav. U zeitgeistima je jedino ok ono u drugom dijelu o centralnim bankama i to stoji, ali alternativa koju pružaju je još manje moguća i održiva.
    Što Peter i njegov Zeitgeist rade je širenje svijesti o boljim mogućnostima, to je dovoljno za početak.
    Traje malo duže ali ovdje jako dobro prezentira redom o čemu se tu radi: ka2umkrrLyI
    Treba prvo osvijestiti ljude da bi to moglo zaživjeti. Vidi se da još masa ljudi nije ni zabrinuta o tome, ne zanima ih to uopće jer to je daleko od njihove stvarnosti.

    Ne postoji nešto kao ljudska priroda , nisu svi po "prirodi" pohlepni i sebični. Po tvojoj logici da se nađeš za jedno 300 godina u civilizaciji sa visoko razvijenom sviješću , onda bi isto rekao da je dobrota, empatija, red i mir - ljudska priroda.
    Jacques zna što priča.
    ...Memories sharp as daggers pierce into the flesh of todays,..

  14. #44
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: The Venus Project

    Stvar je u tome da ljude ne možeš prisiliti na neko ponašanje (mislim možeš pokušati u vidu diktature i slično), a pošto su ljudi različiti nema šanse da će svi prihvatiti neko razmišljanje. Za ovaj sustav bi bilo potrebno da svi ljudi jednako razmišljaju i imaju jednake potrebe što je nemoguće.

  15. #45
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: The Venus Project

    Ne razumiješ.
    Evo, ja kažem da bi svi trebali biti bolesno bogati, i super pametni i ultra sretni. Eto. Jel to bolja mogućnost, ili sam to ja na drogama?
    I da, pohlepa je biološki imperativ. Jedva čekam da sad netko počne tvrditi da smo nadišli biološke imperative, te da ih više ne trebamo...
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  16. #46
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Krizevci
    Postova
    827

    Re: The Venus Project

    = Citat = Izvorno postao The Boz
    Ne razumiješ.
    Evo, ja kažem da bi svi trebali biti bolesno bogati, i super pametni i ultra sretni. Eto. Jel to bolja mogućnost, ili sam to ja na drogama?
    I da, pohlepa je biološki imperativ. Jedva čekam da sad netko počne tvrditi da smo nadišli biološke imperative, te da ih više ne trebamo...
    Možeš se dragat, ja nisam pohlepan i bok

    Pa ovo što bi ti možeš lako postići sa TVP, nijedan trenutno najbogatiji čovjek nema tako dobar život kakav bi svi zajedno mogli imati u sustavu visoko razvijene tehnologije gdje svatko ima dovoljno hrane, krov nad glavom i zdravo okruženje gdje te ne muči kakve susjede imaš.
    ...Memories sharp as daggers pierce into the flesh of todays,..

  17. #47
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: The Venus Project

    Opet ne kužiš... TVP ne kaže kako da budemo sretni, bogati i uspješni, nego samo da bi trebali svi biti takvi. Korisna, opipljiva vrijednost cijele ideje je jednaka vrijednosti stiropora kojeg dobiješ sa novim televizorom. I ne, ta usporedma namjerno nema smisla.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  18. #48
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Krizevci
    Postova
    827

    Re: The Venus Project

    = Citat = Izvorno postao The Boz
    Opet ne kužiš... TVP ne kaže kako da budemo sretni, bogati i uspješni, nego samo da bi trebali svi biti takvi. Korisna, opipljiva vrijednost cijele ideje je jednaka vrijednosti stiropora kojeg dobiješ sa novim televizorom. I ne, ta usporedma namjerno nema smisla.
    Za te stvari čitaj si neke knjige guru financijskih majstora, evo Sanjin Frlan je baš za tebe.
    ...Memories sharp as daggers pierce into the flesh of todays,..

  19. #49
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: The Venus Project

    ...u ovom trenutku bih htio napomenuti da me sama FINA licencirala da laprdam o financijama i ekonomiji.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  20. #50
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: The Venus Project

    = Citat = Izvorno postao Lord Coldwolf

    Što Peter i njegov Zeitgeist rade je širenje svijesti o boljim mogućnostima, to je dovoljno za početak.
    Traje malo duže ali ovdje jako dobro prezentira redom o čemu se tu radi: ka2umkrrLyI
    Treba prvo osvijestiti ljude da bi to moglo zaživjeti. Vidi se da još masa ljudi nije ni zabrinuta o tome, ne zanima ih to uopće jer to je daleko od njihove stvarnosti.

    Ne postoji nešto kao ljudska priroda , nisu svi po "prirodi" pohlepni i sebični. Po tvojoj logici da se nađeš za jedno 300 godina u civilizaciji sa visoko razvijenom sviješću , onda bi isto rekao da je dobrota, empatija, red i mir - ljudska priroda.
    Jacques zna što priča.
    TVP idealizira borgovsku ideju o društvu bez osobnosti. Prema njima, nema marki i mode, nema umjetnosti, neme konkurencije i tržišne utrke. Živiš da bi radio i održavao savršeni svijet, bez da uživaš u njegovim plodovima. Bezličnost u punom smislu postojanja.

  21. #51

    Re: The Venus Project

    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Stvar je u tome da ljude ne možeš prisiliti na neko ponašanje (mislim možeš pokušati u vidu diktature i slično), a pošto su ljudi različiti nema šanse da će svi prihvatiti neko razmišljanje. Za ovaj sustav bi bilo potrebno da svi ljudi jednako razmišljaju i imaju jednake potrebe što je nemoguće.
    Prosperitet kroz samoubojstvo.
    Sviđa mi se.

  22. #52
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Krizevci
    Postova
    827

    Re: The Venus Project

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    = Citat = Izvorno postao Lord Coldwolf

    Što Peter i njegov Zeitgeist rade je širenje svijesti o boljim mogućnostima, to je dovoljno za početak.
    Traje malo duže ali ovdje jako dobro prezentira redom o čemu se tu radi: ka2umkrrLyI
    Treba prvo osvijestiti ljude da bi to moglo zaživjeti. Vidi se da još masa ljudi nije ni zabrinuta o tome, ne zanima ih to uopće jer to je daleko od njihove stvarnosti.

    Ne postoji nešto kao ljudska priroda , nisu svi po "prirodi" pohlepni i sebični. Po tvojoj logici da se nađeš za jedno 300 godina u civilizaciji sa visoko razvijenom sviješću , onda bi isto rekao da je dobrota, empatija, red i mir - ljudska priroda.
    Jacques zna što priča.
    TVP idealizira borgovsku ideju o društvu bez osobnosti. Prema njima, nema marki i mode, nema umjetnosti, neme konkurencije i tržišne utrke. Živiš da bi radio i održavao savršeni svijet, bez da uživaš u njegovim plodovima. Bezličnost u punom smislu postojanja.
    Ne, to je tvoja percepcija , poprilično ekstremna i pogrešna.
    ...Memories sharp as daggers pierce into the flesh of todays,..

  23. #53
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: The Venus Project

    Onda mi otvori oči i reci koja je ideologija Venus poretka.

  24. #54
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Krizevci
    Postova
    827

    Re: The Venus Project

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Onda mi otvori oči i reci koja je ideologija Venus poretka.
    Sigh... pogledaj video (stavio sam ga par puta), otiđi na forum i diskutiraj.. nema instant rješenja čini mi se.
    ...Memories sharp as daggers pierce into the flesh of todays,..

  25. #55
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: The Venus Project

    = Citat = Izvorno postao Lord Coldwolf
    Ne postoji nešto kao ljudska priroda , nisu svi po "prirodi" pohlepni i sebični.
    Naravno da jesu. Ljudi su i dalje, podsvjesno, jako blizu razine prvih čovjekolikih majmuna. Što misliš zašto ljudi idu na fakultet, pišu doktorate i guze se u firmi? Jer ih to čini sretnima?

    Ne, nego zato jer znaju da će tako imati više novca. Novcem mogu kupiti nešto što će im trebati, ili nešto što im neće trebati, ali će to ipak rado imati.

    http://www.youtube.com/watch#!v=TNcHgMw ... re=related
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  26. #56
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: The Venus Project

    Prije nego budemo mogli i pomišljati o takvom sustavu, ljudi će se jednostavno morati poboljšati.
    Jer ovako stvari stoje: Većina ljudi ne žele jednakost. Podjele, predrasude, diskriminacije na sve strane su se pobrinule da je to tako. Evo, sa sigurnošću mogu reći da ima ljudi u našoj divnoj zemlji koji bi bili mišljenja "Nečuveno, da ja budem jednak jednom SRBINU! Nemože!" ili tako nešto.

    Ljudi preziru ljude, i dok ne dođe do globalnog shvaćanja da se mržnjom neće ništa riješiti, nego surađivanjem i suosjećanjem, ništa od ovakvih bajki.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  27. #57
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Krizevci
    Postova
    827

    Re: The Venus Project

    [quote=McPingvin_v2.0][quote="Lord Coldwolf":1bul2t42]Ne postoji nešto kao ljudska priroda , nisu svi po "prirodi" pohlepni i sebični.[/quote]
    Naravno da jesu. Ljudi su i dalje, podsvjesno, jako blizu razine prvih čovjekolikih majmuna. Što misliš zašto ljudi idu na fakultet, pišu doktorate i guze se u firmi? Jer ih to čini sretnima?

    Ne, nego zato jer znaju da će tako imati više novca. Novcem mogu kupiti nešto što će im trebati, ili nešto što im neće trebati, ali će to ipak rado imati.

    [url="http://www.youtube.com/watch#!v=TNcHgMw4nvo&feature=related"]http://www.youtube.com/watch#!v=TNcHgMw ... re=related[/url][/quote:1bul2t42]

    Većina jest takva, ali ne možemo se stalno hvatati za to da je to jednostavno ljudska priroda. To je u biti ironija, točnije je reći životinjska priroda. Biti čovjek je stalno težiti vlastitom poboljšanju i shvaćanju sebe a samit time i svijeta koji te okružuje.

    Pogledat ću video, tnx.
    = Citat = Izvorno postao Sonic_Moronic
    Prije nego budemo mogli i pomišljati o takvom sustavu, ljudi će se jednostavno morati poboljšati.
    Jer ovako stvari stoje: Većina ljudi ne žele jednakost. Podjele, predrasude, diskriminacije na sve strane su se pobrinule da je to tako. Evo, sa sigurnošću mogu reći da ima ljudi u našoj divnoj zemlji koji bi bili mišljenja "Nečuveno, da ja budem jednak jednom SRBINU! Nemože!" ili tako nešto.

    Ljudi preziru ljude, i dok ne dođe do globalnog shvaćanja da se mržnjom neće ništa riješiti, nego surađivanjem i suosjećanjem, ništa od ovakvih bajki.
    True, ali evo ljudi koji žele ove promjene svjesni su toga pa je trenutno najvažniji zadatak upravo na neki način educirati o tome. Tek kada se stvori kritična masa onih koji se slažu sa ovime i žele te promjene možemo razmišljati o nekakvom prvom osnivanju pokusnih gradova pa onda širiti tehnologiju. Tranzicija je najvažniji korak.
    ...Memories sharp as daggers pierce into the flesh of todays,..

  28. #58
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: The Venus Project

    = Citat = Izvorno postao Lord Coldwolf
    Većina jest takva, ali ne možemo se stalno hvatati za to da je to jednostavno ljudska priroda. To je u biti ironija, točnije je reći životinjska priroda. Biti čovjek je stalno težiti vlastitom poboljšanju i shvaćanju sebe a samit time i svijeta koji te okružuje.
    Naravno da možemo, jer ako je debela većina takva to znači da je takva ljudska priroda. Manje je vjerojatno da 95% ljudi ima neki virus zbog kojeg su sebični.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  29. #59
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: The Venus Project

    Z1, Z2 i TVP nisu edukacija. Edukacija proces koji rezultira znanjem, vještinom, tehnikom. Z1 i Z2 su u najbolju ruku humoristični filmovi, a TVP nije čak ni ideja.
    Evo, ja želim da svi budu bogati i sretni. Jel to ideja? Jel to pothvat koji želi ljude educirati?
    Šta ako hodam Zemljom i uporno ponavljam svoju želju? I ako me par budala počne pratiti? Jel oni educiraju? Kada stvorim kritičnu masu debila koji nemaju pojma o tome KAKO biti sretan, samo znaju da MORAJU biti sretni, jel onda vrijeme da osnujem grad u kojem će svi biti sretni? Jel to zaluđivanje budala idiotima najvažniji korak?
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  30. #60
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Krizevci
    Postova
    827

    Re: The Venus Project

    [quote=McPingvin_v2.0]
    = Citat = Izvorno postao "Lord Coldwolf":zvuwp1wt
    Većina jest takva, ali ne možemo se stalno hvatati za to da je to jednostavno ljudska priroda. To je u biti ironija, točnije je reći životinjska priroda. Biti čovjek je stalno težiti vlastitom poboljšanju i shvaćanju sebe a samit time i svijeta koji te okružuje.
    Naravno da možemo, jer ako je debela većina takva to znači da je takva ljudska priroda. Manje je vjerojatno da 95% ljudi ima neki virus zbog kojeg su sebični.[/quote:zvuwp1wt]

    nije ljudska priroda jer to zahtjeva onda da smo zauvijek takvi. Novorođene bebe u nekom novom sustavu ne bi imale te simptome pa pojam "ljudska priroda" jednostavno postoji samo kao ljudska apstrakcija ne i realno stanje u svijetu.

    Boz, edukacija je svaki priljev novih informacija. Ne možeš mi reći da svi znaju za bolji sustav od trenutnog i da on zapravo jest bolji. Evo ti znaš na primjer za TVP al nisi osvješten da je to bolji sustav od trenutnog, imaš svoj definirani pogled i zapravo ni ne želiš se educirati glede ovoga.
    TVP ti pokazuje vrstu sustava , daje do znanja da ima boljih rješenja od trenutnog i na kraju poziva da se osvijestimo koliko možemo da smo svi na svijetu jedno.
    Nisi pogledao video jelda ?
    Što si toliko zapeo uopće protiv toga, ne kužim tvoje komplekse.
    ...Memories sharp as daggers pierce into the flesh of todays,..

Slične teme

  1. V13 Project
    By Nodakim in forum The Elder Scrolls & Fallout
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 22-11-2010, 13:45
  2. Project
    By Kron in forum Programiranje i izrada igara
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 15-10-2010, 23:17
  3. Project I.G.I.
    By MindReader in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 05-05-2008, 10:57
  4. Project: World War
    By djubrex in forum Web gaming
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 25-03-2008, 15:54
  5. Project Hydra
    By Dreamer Deceiver in forum MMOG
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 16-02-2008, 01:30

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •