Stranica 2 od 10 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 274

Tema: MOROWIND KRALJ IGARA

  1. #31
    Senior Member Nuke me please 4Non1MuS's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Bikini bottom
    Postova
    225
    Jedini konkurent Morrowindu je Fable. Nisam igrao igru ali sam čuo da je odlična.
    Everywhere I look around I see everything is aught to be
    Every time I see myself there's always something wrong with me.

  2. #32
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506
    = Citat = Izvorno postao 4Non1MuS
    Jedini konkurent Morrowindu je Fable. Nisam igrao igru ali sam ćuo da je odlična.
    fable je dobar, ali je malo, puno prekratak...
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  3. #33
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Šestine, Mlinovi
    Postova
    686
    = Citat = Izvorno postao 4Non1MuS
    Jedini konkurent Morrowindu je Fable. Nisam igrao igru ali sam ćuo da je odlična.
    Fable: The lost chapters je igra dostojna Morrowindu, no ne u svim segmentima....
    Kraj u Fableu je koma (oni koji su igrali, znaju) i to mi je "ubilo" cijelu igru....
    "Arogantnim ljudima treba povremeno polomiti ruke i noge. Tako da dok leze bespomocni pod tvojim nogama u lokvi krvi shvate da u biti i nisu mocniji od tebe."

    WOW player

  4. #34
    Senior Member Lock'n'Load Danny's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    188
    Ma jesi ti lud. Fable Morrowindu nije ni do koljena.

    Morrowind sam igrao 6 mjeseci (svaki dan satima). Fable 21 sat. Nuff said.

    Oni koji su gledali onaj E3 filmić od 20 min za Oblivion znaju da to jednostavno ne može biti loša igra. Sa smanjenim postavkama će sigurno vrtit ok. Ali ja se nadam da će moći u full detaljima na mojoj 7800GT.

    Jednu stvar koju Morrowind ima a Fable nema je replayability (eh hrvatski?..). Fable mi se jednostavno više nije dalo ni pokrenut nakon što sam prešo. A Morrowind sam 3 ili 4 puta prešo sa različitim likovima.

    Jednostavno fenomenalna igra. Jedina igra koja u mojim očima ide blizu je NWN. Daklem Oblivion + NWN2 će biti par godina igranja.
    I am a leaf on the wind. Watch how I soar.

  5. #35
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506
    = Citat = Izvorno postao Danny
    Ma jesi ti lud. Fable Morrowindu nije ni do koljena.

    Morrowind sam igrao 6 mjeseci (svaki dan satima). Fable 21 sat. Nuff said.

    Oni koji su gledali onaj E3 filmić od 20 min za Oblivion znaju da to jednostavno ne može biti loša igra. Sa smanjenim postavkama će sigurno vrtit ok. Ali ja se nadam da će moći u full detaljima na mojoj 7800GT.

    Jednu stvar koju Morrowind ima a Fable nema je replayability (eh hrvatski?..). Fable mi se jednostavno više nije dalo ni pokrenut nakon što sam prešo. A Morrowind sam 3 ili 4 puta prešo sa različitim likovima.

    Jednostavno fenomenalna igra. Jedina igra koja u mojim očima ide blizu je NWN. Daklem Oblivion + NWN2 će biti par godina igranja.
    to i ja kazem, ;;DDD
    Ja sam krenuo igrati Fable, igrao, i prosao, sda mi trune ...

    Morrowind sam isto igrao nekoliko puta, igrao, igrao, nije me bilo briga, jedanput ovako, jedanput onako...bas zato mi se svidja.. ;;DDD

    Jos uvijek sumnjam u gameplay... ali ce grafika biti mrak, ak ne zaseru...
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  6. #36
    Senior Member Lord of The Fleas Robertus's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    9th circle of HELL
    Postova
    440
    = Citat = Izvorno postao 4Non1MuS
    Jedini konkurent Morrowindu je Fable. Nisam igrao igru ali sam čuo da je odlična.
    Ma svaka čast Fable-u, priša san ga tri puta. ALI, ni u kom slučaju se ne može uspoređivati s VELIKIM morrowindom!
    MORROWIND JE jedini KRALJ i jedino će ga MOŽDA dostojno zamjeniti OBLIVION!!! AMEN
    Smrt jednog čovjeka je tragedija. A smrt milijarde ljudi je statistika!!!


  7. #37
    Senior Member Lord of The Fleas jeretik's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    486
    Fable vise lici na KOTOR nego na Morrowind, pa ga s KOTOR-om treba i usporedjivat
    Psihopatološki poremećaji kod slabo samosvjesne kvazi-individue (kojoj je identitet otet od strane "Identitetnog Entiteta Vječnosti Trajanja Ojha Uzduž i Poprijeko Bijeli Labud Limunativ Grah Trešnjo") mogu izazvati teške... poremećaje... kupus...

  8. #38
    Senior Member Lord of The Fleas Robertus's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    9th circle of HELL
    Postova
    440
    = Citat = Izvorno postao jeretik
    Fable vise lici na KOTOR nego na Morrowind, pa ga s KOTOR-om treba i usporedjivat
    Slažem se s tobom
    Smrt jednog čovjeka je tragedija. A smrt milijarde ljudi je statistika!!!


  9. #39
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao Büre
    = Citat = Izvorno postao 4Non1MuS
    Jedini konkurent Morrowindu je Fable. Nisam igrao igru ali sam ćuo da je odlična.
    Fable: The lost chapters je igra dostojna Morrowindu, no ne u svim segmentima....
    Kraj u Fableu je koma (oni koji su igrali, znaju) i to mi je "ubilo" cijelu igru....
    zašto je kraj u fableu koma

  10. #40
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169
    Nisam još prešao ali čuo sam da ima 5 različitih završetaka

  11. #41
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    [quote=T.N.T.]
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    = Citat = Izvorno postao "Prince-Artas":2w3bjwj0
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    = Citat = Izvorno postao dFixxx3r
    morovind nije kralj igara
    slazem se kralj igara je MGS
    MGS je dobra igra ali ne kao Morrowind. Morrowind je bio revolucionaran u svakom pogledu a MGS to nije.

    PS. Splinter Cell je puno bolji od MGSa
    pa da SC je bolji od MGS jer je SC unio nesto novo i revolucijonalno


    Za morrowind same pohvale...
    probao ko procio kao onaj tip za 15 min?[/quote:2w3bjwj0]

    oprosi bure zbog offtopika ali moram....zar niko nije skuzi sta sam napiso, pa to je bio cinicni humor, pa jel vi niste vidjeli kako sam pljuvo po MGS-du u pljuvacnicu, a jeste svi za lol, pa nista nekuzite!!!

  12. #42
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    gol ispred kompa
    Postova
    561
    = Citat = Izvorno postao v4MP1r3
    = Citat = Izvorno postao Danny
    Ma jesi ti lud. Fable Morrowindu nije ni do koljena.

    Morrowind sam igrao 6 mjeseci (svaki dan satima). Fable 21 sat. Nuff said.

    Oni koji su gledali onaj E3 filmić od 20 min za Oblivion znaju da to jednostavno ne može biti loša igra. Sa smanjenim postavkama će sigurno vrtit ok. Ali ja se nadam da će moći u full detaljima na mojoj 7800GT.

    Jednu stvar koju Morrowind ima a Fable nema je replayability (eh hrvatski?..). Fable mi se jednostavno više nije dalo ni pokrenut nakon što sam prešo. A Morrowind sam 3 ili 4 puta prešo sa različitim likovima.

    Jednostavno fenomenalna igra. Jedina igra koja u mojim očima ide blizu je NWN. Daklem Oblivion + NWN2 će biti par godina igranja.
    to i ja kazem, ;;DDD
    Ja sam krenuo igrati Fable, igrao, i prosao, sda mi trune ...

    Morrowind sam isto igrao nekoliko puta, igrao, igrao, nije me bilo briga, jedanput ovako, jedanput onako...bas zato mi se svidja.. ;;DDD

    Jos uvijek sumnjam u gameplay... ali ce grafika biti mrak, ak ne zaseru...
    nemoj sumnjat jer nakon svih nastavaka koje su napravuli stvarno nema šanse da neš pođe krivo šta se gempleja tiče. ali eto,nastavit ćemo s raspravom o oblivionu tamo negdje u 2.mjesecu...
    When you kill 5 enemies in a row in UT its MONSTERKILL,in Quake 3 its EXCELLENT in Counter Strike its KICKED BY CONSOLE.

  13. #43
    Morrowind - KOTOR- Fable je moje sveto trojstvo ovih mjeseci

    Morrowind
    Games are mind killers!
    >MY MIND IS UNDEAD!<

  14. #44
    Senior Member Nuke me please Imothep's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    279
    Pošto ste svi ishvalili Morrowind, samo ću potpisat te pohvale :P

    Samo mi nije drago što su otkazali Oblivion za drugi rok :'( Baš sam se nadao preko praznika igrat :'(((
    Suckin up all you can, suckin up all you can suck.
    Workin up under my patience like a little tick.
    Fat little parasite.

  15. #45
    Senior Member It lives by night Letva's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Sarajevo,BiH
    Postova
    742
    pa meni je drago što su ga odgodili....zbog poliranja...a to znači da će igra biti puuuno bolja...morrowind je kasnio puuno....ali kakva je ispala??PREDOBRA
    <3 ya all.

  16. #46
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Bordel
    Postova
    1.005
    = Citat = Izvorno postao Outmind
    = Citat = Izvorno postao ROCCO_GRANDE
    Meni se Morrowind čini kao jako dbra igra ali momoram priznati da se jako slabo snalazim u njoj. Zapeo sam nakon već pri samom početku nalon što sam dobio zadatak da odem u nekakve dwemerske ruševine i donesem nešto. Kako od nikog nisam uspio doznati gdje se to nalazi, besciljno sam lutao okolo sve dok nisam naletio na nešto što je nalikovalo na nekakve ruševine, međutim, čim sam se tome približio izletila je nekakva bijesna spodoba protiv koje je moje oružje bilo nemoćno, i naravno, nakon toga nisam još jako dugo poživio.
    E ovog se sjećam kao da sam prije 5 minuta igrao...

    Ovako: prvo kad taj quest dobiješ izađeš iz Balmore na onaj ulaz gdje je silt strider. Onda tamo imaš 2 ceste, jedna ide za legion fort, a druga ide uzvisinom i kraj nje je par suhuh drveća. Idi njom. Nakon kratkog vremena dođeš do mosta na kojem ti je neki pljuga necromancer kaj ti pošalje skeletona. Ubij lika pa će i skeleton nestati. Kad prijeđeš most vidjet ćeš na jednoj cijevi ručku kaj izgleda kao polumjesec ili tak neš. Povuci to i otvorit će ti se prolaz u dwemer ruins.

    Kad si u nutra spustiš se dolje i potamaniš sve frikove u velikoj prostoriji. Onda se preko kamenja kaj je na sredini sobe popneš na drugi kat i uđeš u prostoriju na kojoj piše nešto " of the hollow hand", ne sjeća,m se točno. Tamo bi te trebao napast neki lik sa velikim sekirčetom, pa kad njega riješiš, puzzle box ti je na lijevoj polici, mislim da na drugoj odozdo. Uzmi to i vrati se u Balmoru i razgovaraj sa likom kaj ti je taj quest dao.

    To je riješenje questa. Ako nisi dovoljno jak nabildaj se malo prije toga. Kad sam prvi put išao riješavat main quest bio sam već lvl 8 warrior tak da mi nije bilo pre teško. Eto nadam se da je pomoglo a vi drugi me ispravite ako sam kaj fulao...

    P.S. Ovo bi možda trebalo ić u faq ali kad je čovjek već ovdje pitao eto mu
    Hvala ti na pomoći. Pomogao si mi da se puno bolje ufuram u igru. Stvar je u tome što nemam puno iskustva s ovakvim igrama. Ovo mi je tek treći čisti RPG. Prije toga sam igrao Arx Fatalis (nisam daleko stigao jer me redovtio prikolju kao odojka) i Cold Zero (nije loše ali je blesava kamera radila poteškoće u borbi sa više protivnika pa sam odustao).

  17. #47
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571
    Ma nemaš problema! Glavno da sam uspio pomoći. A kaj se arx fatalisa tiče moj savjet je BUDI MAG!!! Sa warriorom je pljuga i teško je igrat. Ako još trebaš kakvu pomoć vezanu uz te igre ili neki drugi rpg (kojeg sam nadam se igrao) pošalji mi pm pa ćemo to probat riješit
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  18. #48
    Senior Member It lives by night Letva's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Sarajevo,BiH
    Postova
    742
    joj namučio sam se dok sam našao dweamer puzzle...u onim ruševinama
    <3 ya all.

  19. #49
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Bordel
    Postova
    1.005
    = Citat = Izvorno postao Letva
    joj namučio sam se dok sam našao dweamer puzzle...u onim ruševinama
    Kako ti en nakon toga išlo? Ja trenutno nemam volje tražiti gdje je ona grobnica pa sam se privremeno više orijentirao na obavljanje questova za Fighters Gulid.

  20. #50
    Senior Member Lock'n'Load Danny's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    188
    Kad se samo sjetim koliko sam igrao Morrowind. Ajme boli glava...

    Nevjerojatno je to da igra izgleda da je bolje radila na mojoj staroj MX440 nego na mojoj trenutnoj 7800GT.

    Sad ste me opet natjerali da instaliram. Taman da ubijem tih 2-3 mjeseca. Ali dok Oblivion jos do nas dode..
    I am a leaf on the wind. Watch how I soar.

  21. #51
    Senior Member It lives by night Letva's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Sarajevo,BiH
    Postova
    742
    Kako ti en nakon toga išlo? Ja trenutno nemam volje tražiti gdje je ona grobnica pa sam se privremeno više orijentirao na obavljanje questova za Fighters Gulid.




    pa lijepo odeš do te ruševine....imaš malo da poubijaš neprijatelja i desno od ulaza imaš police...i tu traži...istina,kocka je jaaako mala
    <3 ya all.

  22. #52
    Senior Member It lives by night Letva's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Sarajevo,BiH
    Postova
    742
    isprika nisam lijepo citirao...dole ti je objašnjenje
    <3 ya all.

  23. #53
    Senior Member It lives by night Letva's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Sarajevo,BiH
    Postova
    742
    eh ovako imam problem...zapeo sam na jednom početnom questu...nakon što mi je jedan tip iz Balmore zadao da nađem Crassiusa(mislim da se tako zove) u Vivecu....ja ga ne mogu naći...svi govore da je u Hlaalu Cantonu u Vivecu...ali ja sam sve pretražio a njega nema!Molim vas za odgovor!!
    <3 ya all.

  24. #54
    Senior Member Lock'n'Load Danny's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    188
    Er.. pa on je u Balmori? Kad ides sa Silt Stridera, sides dolje i skrenes desno. Preko rijeke, onda skroz do kraja i gore stepenicama. Onda lijevo i ravno. Kuca na kraju je njegova.
    I am a leaf on the wind. Watch how I soar.

  25. #55
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao Letva
    eh ovako imam problem...zapeo sam na jednom početnom questu...nakon što mi je jedan tip iz Balmore zadao da nađem Crassiusa(mislim da se tako zove) u Vivecu....ja ga ne mogu naći...svi govore da je u Hlaalu Cantonu u Vivecu...ali ja sam sve pretražio a njega nema!Molim vas za odgovor!!
    to je onaj pederko. kako sam se samo smijao kad sam ga prvi put vidio. tražio je da mu se skinem i da ga poljubim. Naći ćeš ga na vrhu Hlallu kantona u curio manuru

  26. #56
    Senior Member It lives by night Letva's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Sarajevo,BiH
    Postova
    742
    ne kužim??znam da je u Hlaalu Canton samo ja ga ne mogu naći...sve sam pretražio....kažu na vrhu....ali ja ne mogu naći put ka vrhu...može li mi neko objasniti?
    <3 ya all.

  27. #57
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    gol ispred kompa
    Postova
    561
    samo nabavi potion of rising force ili levitate spell i odleti do vrha.
    ili uđi u canton i ljepo po stepkama na gornji kat pa onda vani po onom jako strmom koridoru odeš do vrha.ali prvi način je jednostavniji.
    When you kill 5 enemies in a row in UT its MONSTERKILL,in Quake 3 its EXCELLENT in Counter Strike its KICKED BY CONSOLE.

  28. #58
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao Letva
    ne kužim??znam da je u Hlaalu Canton samo ja ga ne mogu naći...sve sam pretražio....kažu na vrhu....ali ja ne mogu naći put ka vrhu...može li mi neko objasniti?
    Na vrhu ti je ulaz u Hlallu Plazu. Kada uđeš u Hlallu Plazu naći ćeš unutra kuću koja se zove Curio manor. On te je unutra

  29. #59

    oblivion

    jel zna tko kad izlazi morrowind ovaj novi

  30. #60
    jel znaš možda kad izlazi oblivion

Slične teme

  1. IZRADA IGARA
    By MarkaN in forum Gaming općenito
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 04-11-2006, 16:13
  2. - NOVA GENERACIJA IGARA -
    By MarkaN in forum Gaming općenito
    Odgovora: 61
    Posljednji post: 31-10-2006, 21:58
  3. TOP 5 LJESTVICA NAJDOSADNIJIH IGARA!!
    By Nightyx in forum Gaming općenito
    Odgovora: 76
    Posljednji post: 03-08-2006, 12:20

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •