Stranica 1 od 15 12311 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 442

Tema: Might & Magic: Heroes VI

  1. #1
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Might & Magic: Heroes VI



    Evo ga, konačno je ovdje, šesti nastavak popularnog serijala HOMM. Vjerujem da su poklonici žanra sretni zbog ove vijesti, ali vjerujem i mnogi drugi. Ja znam da jesam

    Might & Magic Heroes VI Announced With Trailer and Screens

    Igra bi treba doći tokom 2011, nadajmo se da nećemo čekati predugo.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  2. #2
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Might & Magic: Heroes VI

    Za mene definitivno vijest dana. Ovo nisam ocekivao sada. Jedva cekam konkretnije detalje
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  3. #3
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: Might & Magic: Heroes VI

    Nice

  4. #4
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Might & Magic: Heroes VI

    Lijepo. Nadajmo se da će biti na razini ostalih Heroes igara.

  5. #5
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Might & Magic: Heroes VI

    kul, nadam se da če uvest neke nove stvari ko i heroes5

    P.S. di su ostali resursi na skrinu??

    http://www.shacknews.com/screenshots.x? ... #img163895

    inače ono o reputaciji zvuči kul

  6. #6
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Area 51 - talking to Helios
    Postova
    2.357

    Re: Might & Magic: Heroes VI

    Intervju sa Ubisoftovim producentom

    Jos skrinosta i istog trailera

    Cini se da su samo 4 resursa (navodno tako "poticu vecu bitku za resurse = vise strategije")
    Gradovi nemaju vise specijalne zgrade vec samo one za produkciju unita
    Maknut je sistem inicijative iz petice i presli su natrag na sistem trojke

    A neznam, nadam se da bu fakat dobro jer bas bi volio igrat dobre nove Heroese
    A.K.A 7h30n
    = Citat = Izvorno postao Terran Marine
    It says press any key....but which one's the any key?!

  7. #7
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Might & Magic: Heroes VI

    Jako mi se sviđa grafika, dizajn likova i atmosfera na mapi(barem ovako iz ovih screenova). Nekako mi izgleda da ima onu zivost i magicnost trojke, ali u 3d-u. Sucelje mi isto super izgleda, iako se te stvari jos mogu lako izmjeniti. Pise takoder u previewima da ce biti nekoliko kampanja, svaka ce biti zasebna za pojedinu rasu. Nesto slicno kao u Heroes IV ako se dobro sjecam sto mi se isto dopada.

    = Citat = Izvorno postao Teon
    Gradovi nemaju vise specijalne zgrade vec samo one za produkciju unita
    Za taj dio cekam jos detaljnije informacije. Neke zgrade jesu bile beskorisne, ali neke su imale svoju tezinu. Vidit cemo, jos je rano davati neke sudove.

    = Citat = Izvorno postao Teon
    Cini se da su samo 4 resursa (navodno tako "poticu vecu bitku za resurse = vise strategije")
    ovo bas nema previse smisla. Kako manje vrsta resursa moze povecati takticku vaznost postojecih?

    = Citat = Izvorno postao Teon
    Maknut je sistem inicijative iz petice i presli su natrag na sistem trojke
    ovo mi se jako svida. Nije mi se bas dopadao sustav inicijative u petici.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  8. #8
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241

    Re: Might & Magic: Heroes VI

    = Citat = Izvorno postao Aral


    Evo ga, konačno je ovdje, šesti nastavak popularnog serijala HOMM. Vjerujem da su poklonici žanra sretni zbog ove vijesti, ali vjerujem i mnogi drugi. Ja znam da jesam

    Might & Magic Heroes VI Announced With Trailer and Screens

    Igra bi treba doći tokom 2011, nadajmo se da nećemo čekati predugo.
    Hvala kurcu na udarcu!
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  9. #9
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Area 51 - talking to Helios
    Postova
    2.357

    Re: Might & Magic: Heroes VI

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    Jako mi se sviđa grafika, dizajn likova i atmosfera na mapi(barem ovako iz ovih screenova). Nekako mi izgleda da ima onu zivost i magicnost trojke, ali u 3d-u. Sucelje mi isto super izgleda, iako se te stvari jos mogu lako izmjeniti. Pise takoder u previewima da ce biti nekoliko kampanja, svaka ce biti zasebna za pojedinu rasu. Nesto slicno kao u Heroes IV ako se dobro sjecam sto mi se isto dopada.

    = Citat = Izvorno postao Teon
    Gradovi nemaju vise specijalne zgrade vec samo one za produkciju unita
    Za taj dio cekam jos detaljnije informacije. Neke zgrade jesu bile beskorisne, ali neke su imale svoju tezinu. Vidit cemo, jos je rano davati neke sudove.
    Potpuno se slazem, i za dizajn i za cekanje jos informacija

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    = Citat = Izvorno postao Teon
    Cini se da su samo 4 resursa (navodno tako "poticu vecu bitku za resurse = vise strategije")
    ovo bas nema previse smisla. Kako manje vrsta resursa moze povecati takticku vaznost postojecih?
    Nemam pojma, samo prenosim kako su sluzbeno "objasnili" nedostatak vise resursa. Kao ciljaju na vise borbe oko resursa a to kao podize taktike i strategije...

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    = Citat = Izvorno postao Teon
    Maknut je sistem inicijative iz petice i presli su natrag na sistem trojke
    ovo mi se jako svida. Nije mi se bas dopadao sustav inicijative u petici.
    Well, meni su oba ok. Tak da mi je svejedno s ovim, samo da naprave ostalo kak spada
    A.K.A 7h30n
    = Citat = Izvorno postao Terran Marine
    It says press any key....but which one's the any key?!

  10. #10
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Might & Magic: Heroes VI

    = Citat = Izvorno postao Teon
    Nemam pojma, samo prenosim kako su sluzbeno "objasnili" nedostatak vise resursa. Kao ciljaju na vise borbe oko resursa a to kao podize taktike i strategije...
    To sluzbeno pojasnjenje je onda smijesno i bez logike.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  11. #11
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Area 51 - talking to Helios
    Postova
    2.357

    Re: Might & Magic: Heroes VI

    E zaboravih jos novosti napisat:

    Moguce je konvertirat novozarobljene gradove u nas tip grada

    Heroji su podijeljeni na might i magic kao nekad

    Edit: Izvor info-a je njemacki site: http://www.gamestar.de/spiele/might-mag ... 17016.html
    A.K.A 7h30n
    = Citat = Izvorno postao Terran Marine
    It says press any key....but which one's the any key?!

  12. #12
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Might & Magic: Heroes VI

    više mi sviđa homm5 sistem neg homm3, nekužim zaš se sad vračaju na staro i još izbacuju stvari :/

  13. #13
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Might & Magic: Heroes VI

    Homm 5 je cista kopija Homm 3, samo su dodali inicijativu
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  14. #14
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Might & Magic: Heroes VI

    vidim da nisi IGRO homm5...

  15. #15
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Might & Magic: Heroes VI

    Neznam, meni se sustav inicijative iz Heroja petice baš dopao tako da mi smeta što ga makivaju.

    U vezi resursa... što god oni izjavili, ovo mi se više čini kao potez da Heroje približe mainstream publici. Više ćeš ti taktizirati dok imaš mnogo resursa raštrkanih po karti koje moraš redovno sakupljati i braniti, nego dok se boriš za svega 1-2 resursa koji su rijeđi. Time se možda mogu dobiti češće bitke za isti resurs, ali više taktiziranja sigurno ne.

  16. #16
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Might & Magic: Heroes VI

    = Citat = Izvorno postao Rang€r
    vidim da nisi IGRO homm5...
    Prosao sam ga uzduz i poprijeko. Novost u petici je bila inicijativa i skill wheel. Ostalo su sve doslovno preuzeli s trojke sa nekim kozmetickim preinakama.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  17. #17
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Might & Magic: Heroes VI

    Ja bi volio vidjeli par vecih prekreta, u suprotnom nebum previse zadovoljan, al da, definitivno vijest mjeseca za mene ^^

  18. #18
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Might & Magic: Heroes VI

    Mislim da je ok da ima manje resursa u samoj igri, bilo ih 8 ili 6 ili 4, manje više ista stvar. U biti, to će možda dovest do više bitaka ali nekak sumnjam da će bit više taktiziranja. U svakom slučaju, možda uvedu neki element koji će dodatno začinit tu situaciju. Nek samo zadrže HOMM štih i da previše ne eksperimentiraju. Ako niš drugo, puno je godina prošlo od kako je petica došla, u vrijeme dolaska šestice bit će oko 5 godina, tak da je lijepo vidjet da rade na novom nastavku. Ak sve dobro ispadne, igrat će se s guštom. Kvragu, petica mi je i dan danas instaliran i zaigram je ponekad. Trojku malo rijeđe al opet, i to se nađe.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  19. #19
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    187

    Re: Might & Magic: Heroes VI

    Ufff sav sam najezio najjaci strategija ikad. Kaj se tice inicijative u petici ja mislim da je dobro kaj su je maknuli jer ak uzmes rangere i onog heroja za incijativu u late gameu te nema niko osim mozda wizarda sa ultimatom(kaj je nemoguce ganjat u multiplayeru), cijela vojska ti igra dva ako ne i tri puta prije protivnika. Jos ak uzmes onaj art za negaciju inc + koji prsten za inc nema sanse da te itko dobije.

    Samo nek budu dobri ala trojka ili petica.

  20. #20
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Might & Magic: Heroes VI

    = Citat = Izvorno postao Aral
    Nek samo zadrže HOMM štih i da previše ne eksperimentiraju. Ako niš drugo, puno je godina prošlo od kako je petica došla, u vrijeme dolaska šestice bit će oko 5 godina, tak da je lijepo vidjet da rade na novom nastavku. Ak sve dobro ispadne, igrat će se s guštom. Kvragu, petica mi je i dan danas instaliran i zaigram je ponekad. Trojku malo rijeđe al opet, i to se nađe.
    This, neka samo zadrže HOMM štih, i svi zadovoljni. Ovo će se definitivno igrati sa guštom.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  21. #21
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Might & Magic: Heroes VI

    = Citat = Izvorno postao bibonzo
    Ufff sav sam najezio najjaci strategija ikad. Kaj se tice inicijative u petici ja mislim da je dobro kaj su je maknuli jer ak uzmes rangere i onog heroja za incijativu u late gameu te nema niko osim mozda wizarda sa ultimatom(kaj je nemoguce ganjat u multiplayeru), cijela vojska ti igra dva ako ne i tri puta prije protivnika. Jos ak uzmes onaj art za negaciju inc + koji prsten za inc nema sanse da te itko dobije.

    Samo nek budu dobri ala trojka ili petica.
    lol i dođi ti banshee, malo vrisne i sve ode u kurac :>
    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    = Citat = Izvorno postao Rang€r
    vidim da nisi IGRO homm5...
    Prosao sam ga uzduz i poprijeko. Novost u petici je bila inicijativa i skill wheel. Ostalo su sve doslovno preuzeli s trojke sa nekim kozmetickim preinakama.
    ummm, ne?

    magijske škole su drukčije, napredovanje heroja je drukčije, drukčiji gradovi i uniti, svaka vrsta heroja ima svoj system, gating, artifacts, reanimating etc., strateške mogučnosti u 5ici su mnogo veče nego u 3ci, koja mi je nakon homm5 tote izgubila sav smisao jer je cilj što prije dobit više vojske i sjebat neprijatelja.

  22. #22
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Might & Magic: Heroes VI

    = Citat = Izvorno postao Rang€r
    magijske škole su drukčije
    Magijske skole su bas cisti copy-paste. Fire, Earth, Water, Air magija je bila u trici, a u petici fire, summoning(ili stari earth), dark i light(zamjena za water i air, ali kopirano iz cetvorke u velikoj mjeri). Gotovo sve magije su videne u prijasnja 2 nastavka.

    = Citat = Izvorno postao Rang€r
    napredovanje heroja je drukčije
    samo djelomicno i to iskljucivo sto je uveden skill wheel (sto sam i rekao da je novost).

    = Citat = Izvorno postao Rang€r
    drukčiji gradovi i uniti
    Ovo definitivno ne stoji. Gradovi su dozivjeli samo mali facelift te vecinom dobili drugacije nazive. Neke jedinice koje su bile u trojci u drugim gradovima su ovdje samo premjestene, ali velika vecina je copy-paste sa malim faceliftom.

    = Citat = Izvorno postao Rang€r
    svaka vrsta heroja ima svoj system
    djelomicna novost, slicno nesto je bilo u cetvorci.

    = Citat = Izvorno postao Rang€r
    strateške mogučnosti u 5ici su mnogo veče nego u 3ci, koja mi je nakon homm5 tote izgubila sav smisao jer je cilj što prije dobit više vojske i sjebat neprijatelja.
    strateske mogucnosti su ostale iste. Razvij dvorac, nastancaj cim vise vojske, imaj dobre i korisne skillove i imas pobjedu. U petici je jedino bolje funkcionirao AI sto je svakako povecavalo gust igranja. Kao sto rekoh, malo je bilo pravih novina. Cini mi se da u 6-ici ce biti vise novosti, samo da ne pretjeruju i previse izmjene osnovni koncept igranja.

    I da se razumijemo, nisam ja rekao da je petica losa niti ista slicno. Samo tvrdim da je petica vise-manje uzela stvari iz trojke, drugacije ih usminkala i nesto malo poboljsala. Ali je to vecinom bio copy-paste.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  23. #23
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Might & Magic: Heroes VI

    Kako sexy izgleda. U najgorem slučaju će biti 6x bolja od Disciples 3 Obožavao sam trojku i peticu, tako da ovo jedva čekam. Dajem glavu da će igra biti pure eye candy...

  24. #24
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    187

    Re: Might & Magic: Heroes VI

    = Citat = Izvorno postao Rang€r
    = Citat = Izvorno postao bibonzo
    Ufff sav sam najezio najjaci strategija ikad. Kaj se tice inicijative u petici ja mislim da je dobro kaj su je maknuli jer ak uzmes rangere i onog heroja za incijativu u late gameu te nema niko osim mozda wizarda sa ultimatom(kaj je nemoguce ganjat u multiplayeru), cijela vojska ti igra dva ako ne i tri puta prije protivnika. Jos ak uzmes onaj art za negaciju inc + koji prsten za inc nema sanse da te itko dobije.

    Samo nek budu dobri ala trojka ili petica.
    lol i dođi ti banshee, malo vrisne i sve ode u prozor :>

    Ma ne radi to kak treba u petici kod mrtvaca sve sam ja probo ne brini najjaci su rangeri, jos imaju morala gro po defaultu jos art nabavis i lidership uzmes i mos se hebat. Treba znat

  25. #25
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Might & Magic: Heroes VI

    gle i meni su elfovi najdraži, i igro sam s frendovima prilično puno one duele, i napravio sam prejebenog rangera i onda mi je došo frend s onom banshee kurvom i sjebo mi s howlom moral luck i inicijativu do kurca, gg mogo sam se jebat.

  26. #26
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    187

    Re: Might & Magic: Heroes VI

    Ma ja ih ne volim lol, ali sam velim da ak nabrijes tog tipa kaj ima inc special(ovi drugi heroji su savladivi), prave skilove i arte uzmes nemre ti niko nis. Meni bratic halo stalno s tim likom nemres mu nis u late gameu osim s wizrdima ak slozis vojsci jebene artove i imas ono za sve spelove na expert al i tad je gusto. Ne stignes mu bacit bunshee ak ima sve kak treba skrsi ti pol vojske dok dodes na red jer mu svi odhalaju 2 puta prije tvog heroja/vojske i jos odma dodu preko u prvom napadu, bas nemres pre jak je lik.

    Al nema veze aj da ne spamam sad tu drago mi je kaj novi rade.

  27. #27
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Krizevci
    Postova
    827

    Re: Might & Magic: Heroes VI

    sve izgleda predobro !! Jedva čekam
    ...Memories sharp as daggers pierce into the flesh of todays,..

  28. #28
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Might & Magic: Heroes VI

    = Citat = Izvorno postao bibonzo
    Ma ja ih ne volim lol, ali sam velim da ak nabrijes tog tipa kaj ima inc special(ovi drugi heroji su savladivi), prave skilove i arte uzmes nemre ti niko nis. Meni bratic halo stalno s tim likom nemres mu nis u late gameu osim s wizrdima ak slozis vojsci jebene artove i imas ono za sve spelove na expert al i tad je gusto. Ne stignes mu bacit bunshee ak ima sve kak treba skrsi ti pol vojske dok dodes na red jer mu svi odhalaju 2 puta prije tvog heroja/vojske i jos odma dodu preko u prvom napadu, bas nemres pre jak je lik.

    Al nema veze aj da ne spamam sad tu drago mi je kaj novi rade.
    ti kužiš da će ti u mpu wyngalla ubit do 15. lvla?

  29. #29
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    187

    Re: Might & Magic: Heroes VI

    = Citat = Izvorno postao Rang€r
    = Citat = Izvorno postao bibonzo
    Ma ja ih ne volim lol, ali sam velim da ak nabrijes tog tipa kaj ima inc special(ovi drugi heroji su savladivi), prave skilove i arte uzmes nemre ti niko nis. Meni bratic halo stalno s tim likom nemres mu nis u late gameu osim s wizrdima ak slozis vojsci jebene artove i imas ono za sve spelove na expert al i tad je gusto. Ne stignes mu bacit bunshee ak ima sve kak treba skrsi ti pol vojske dok dodes na red jer mu svi odhalaju 2 puta prije tvog heroja/vojske i jos odma dodu preko u prvom napadu, bas nemres pre jak je lik.

    Al nema veze aj da ne spamam sad tu drago mi je kaj novi rade.
    ti kužiš da će ti u mpu wyngalla ubit do 15. lvla?

    Nema sanse pa banan je lik skoro svugdje di se igra malo ozbiljnije pogledaj po forumima, ko zna igrat i malo gubi tesko da ga mozes uopce dobit eventualno knjigu za dark da nabavis dosta rano u igri pa pupet na zmajeve ak nema light nabrijan inace si banana kog god da uzmes. Jos uz to se trebat probit u tudi teritorij a tu si vec oko 15lvl ak se igra sa strong ili jacim monsterima, naravno s malim gubitcima jer te ubiju ak puno gubis.

  30. #30
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372

    Re: Might & Magic: Heroes VI

    opa, novi heroji, to je uvijek dobro (osim kod četvorke). nadam se da ću do onda imati i komp koji će to moći pokrenuti.

    btw, ništa od ovog mi se ne sviđa baš previše
    Cini se da su samo 4 resursa (navodno tako "poticu vecu bitku za resurse = vise strategije")
    Gradovi nemaju vise specijalne zgrade vec samo one za produkciju unita
    Maknut je sistem inicijative iz petice i presli su natrag na sistem trojke
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

Slične teme

  1. Heroes Of Might And Magic IV
    By armagedon in forum Online gaming & living
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 12-10-2011, 14:29
  2. Heroes of Might and Magic V
    By netko-xx in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 26-05-2008, 20:03
  3. Heroes Of Might And Magic IV
    By armagedon in forum Gaming općenito
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •