Stranica 51 od 75 PrvaPrva ... 41495051525361 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1.501 do 1.530 od 2238

Tema: Sport Chat

  1. #1501
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Sport Chat

    Index.hr/sport
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  2. #1502
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Sport Chat

    Aha,fala.
    Bas pregledavam malo,naisao na ovo


  3. #1503
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: Sport Chat

    = Citat = Izvorno postao Vedro
    Vi stvarno gledate te tekme pa znate kako koji klub igra? Ili samo pratite kladionicu, rezultate i sl.?

    Španjolsku da, pomno. Engleska samo derbiji. Italija eventualno Juve-Milan. Njemačka se gledala prošle godine dosta. Francusku uopće ne, to mi je najgora liga.

    Zlatan nosi uređaj za mjerenje otkucaja srca u tom bikiniju.
    Won't Bow Don't Know How.

  4. #1504
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Sport Chat

    To je ok kad ti se da toliko nogometa gledati. Mene je to jako zanimalo prije jedno petnaest godina,kada nije internet bio toliko rasiren kod nas, te nisam imao pristup svemu kao sada,stoga sam obavezno Peticu gledao svaki tjedan.



    Bile su tu naravno i novine kao i danas ali ih nisam volio citati.

  5. #1505
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    1.353

    Re: Sport Chat

    Index lol, nešto najgore poslije 24sata, inače prošle godine sam gledao puno Premiershipa i Bundeslige, nešto sitno Primere nije mi baš ona zanimljiva i naravno gleda se liga prvaka i kup uefa ( da znam da je sad europa league). Ostatak čitam u SN (Sportske Novosti). Da imam više programa od Sportkluba, SKPrime, Eurosport i Eurosport2 vjerovatno bi pogledao i nešto Serie A i HNL-a.
    AMD Phenom™ II X4 955 BE @ 3.50 GHz
    AMD Radeon™ HD 7770 1GB GDDR5
    ASUS M5A99X EVO
    2x2GB DDR3 Corsair ValueSelect @ 1333 MHz
    Corsair CX430 430W

  6. #1506
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Sport Chat

    Najviše gledam Real i LP. Kup Uefa uglavnom kad je u završnom stadiju. A pogledam i veće derbije u svim ligama ako nađem kvalitetan stream. Nemam ništa na TV-u pa se snalazim kako znam.

  7. #1507
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Sport Chat

    Prijatelj u okviru kablovske ima i nekoliko sport arena,tu je sve u hd-u i jedina mana su losi komentatori ali eto

  8. #1508
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    1.353

    Re: Sport Chat

    Na Sportklubu su najgori.
    AMD Phenom™ II X4 955 BE @ 3.50 GHz
    AMD Radeon™ HD 7770 1GB GDDR5
    ASUS M5A99X EVO
    2x2GB DDR3 Corsair ValueSelect @ 1333 MHz
    Corsair CX430 430W

  9. #1509
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Sport Chat


  10. #1510
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    1.353

    Re: Sport Chat

    Jel ono Ramos zombie na prvoj?
    AMD Phenom™ II X4 955 BE @ 3.50 GHz
    AMD Radeon™ HD 7770 1GB GDDR5
    ASUS M5A99X EVO
    2x2GB DDR3 Corsair ValueSelect @ 1333 MHz
    Corsair CX430 430W

  11. #1511
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Sport Chat

    Aha Busquets mi je najjaci Sjecam se utakmice kada je ono izveo ono provirivanje kroz prste i svoje reakcije,ono simuliranje je simuliranje al ono je vrh,najgore sto je iza toga izveo jos trocifren broj ocitijih simulacija ali bez onog sa provirivanjem. Barcina akademija glume
    BTW,nasmijalo me:
    TUŽNA ISTINA: Otkad je Arsenal osvojio svoj zadnji trofej... (G) • Chelsea je osvojio 11 trofeja. • Messi se obogatio i kupio četiri zlatne lopte. • Barcelona je osvojila 16 trofeja. • Terry je spavao sa 4578 različitih žena. • Juventus je izbačen u drugu, ušao u prvu i osvojio spomenutu Ligu. • Giovinco je narastao nevjerovatnih 2 cm. • Ramos je promašio 231 penal. • Više od milijarde ljudi je rođeno. • Robben je asistirao čak 3 puta. • Napravljen je Twitter koji je stekao 500 miliona korisnika. • Busquets je osvojio 12 oscara za glavnu ulogu i 9 za sporednu. • Bivši Arsenalovi igrači su osvojili 44 trofeja. • Valdes skupio 5 obrana.

  12. #1512
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    2.564

    Re: Sport Chat

    Joj, sjećam se te scene. Te sezone ih je baš bilo popularno mrziti. Mada, protiv Manchestera su u oba finala odigrali muški i pošteno, tako da je moguće i da samo Mourinho izaziva taj efekt kod njih Barcelonu sam najviše mrzio dok je Ronaldinho igrao za njih. Nisam mogao podnijeti taj osmijeh. Real je tada lutao s Robinhom, Baptistom, Gravesenom i ostatkom galacticosa, tako da sam nekako navijao za njih u tim dvobojima. Barca mi se dodatno zgadila i nakon slučaja Ovrebo. Međutim, čitava ta generacija mi je s vremenom prirasla srcu (Messi i Iniesta pogotovo), a paradoksalno tome su mi Mourinho, Ramos i Ronaldo sve više počeli ići na jetru, a i Modrić zbog silovanja medija, tako da danas ipak više naginjem Barci. Busquets i Alves su ionako jedini pravi smradovi tamo. Bacaju se i ostali, ali ova dvojica su stvarno posebni slučajevi.

    Random golčina:

    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Symphony X je najbolji i tehnicki najsuperiorniji metal bend koji je ikad postojao i koji ce ikad postojati sa vokalom i gitaristom koji nisu sa ove planete.

  13. #1513
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Sport Chat

    Evo kad je meni Barcelona postala antipaticna pored tih simulacija


  14. #1514
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    1.353

    Re: Sport Chat

    Šta ovo Bale ide za 120 milja u Real, ako stvarno daju za njega toliko ispast će teži idioti, no s obzirom koliki je Levy cigan ne bi me ni iznenadilo previše.
    AMD Phenom™ II X4 955 BE @ 3.50 GHz
    AMD Radeon™ HD 7770 1GB GDDR5
    ASUS M5A99X EVO
    2x2GB DDR3 Corsair ValueSelect @ 1333 MHz
    Corsair CX430 430W

  15. #1515
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Sport Chat

    Ne znam, upitna mi je to investicija. Ali ono, nogometne cifre su odavno prerasle zdrav razum.

  16. #1516
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    1.353

    Re: Sport Chat

    Ma 120 za šta? Za frajera koji je jednu sezonu pretrčao Maicona i onda ga nije bilo nigdje eto tek je imao prošlu odičnu sezonu i toliko davat? I think not. Al da cifre su postale nenormalne. Evo Levy podvalio Caulkera Cardiff Cityu za 8m.
    AMD Phenom™ II X4 955 BE @ 3.50 GHz
    AMD Radeon™ HD 7770 1GB GDDR5
    ASUS M5A99X EVO
    2x2GB DDR3 Corsair ValueSelect @ 1333 MHz
    Corsair CX430 430W

  17. #1517
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Sport Chat

    Upitna u buducnosti,trenutno je pametno i normalno zeljeti zivotinju poput njega u ekipi,ali cifra je van svake pameti... Medjutim on je poput Kake svojevremeno,dakle cista fizikalija sa minimumom tehnike i iskoristava to sto je za korak ili dva brzi od ostalih,medjutim prva povreda ili bilo sta sto bi mu umanjilo fizicke atribute od njega ce napravit prosjek igraca.
    Opet,trenutno je cinjenica da je frajeru ne moze niko nista.

  18. #1518
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    1.353

    Re: Sport Chat

    Da, ne govorim ja da ne valja on, on je meni fantastičan igrač, puno bolji od ostatka ovih razvikanih šta su išli za masne pare tipa Neymar, Cavani, Falcao itd. Al cifra nema veze s mozgom, to da je tražio 65-75m max ajde ajde, al 120 je smiješna cifra.
    AMD Phenom™ II X4 955 BE @ 3.50 GHz
    AMD Radeon™ HD 7770 1GB GDDR5
    ASUS M5A99X EVO
    2x2GB DDR3 Corsair ValueSelect @ 1333 MHz
    Corsair CX430 430W

  19. #1519
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Sport Chat

    Prvi veliki tj nenormalno skupi transfer je bio onaj Zidanea iz Juvea u Real,60-ak miliona. Sjecam se da sam tada imao misljenje da neki igrac ne smije toliko kostati pa cak i ako je rijec o njemu, po meni najboljem nogometasu ikada. Tako da cifre danasnjih nogometasa nistu nista drugo do izdrkavanje naftasa,jako ruzna pojava koji je zapoceo Real.
    Razapet ce me Hexfire i simpatizeri Reala ali steta koji je taj klub nanio fudbalu svojom politikom "kupi sve sto hoda leti ili gmize" je ogromna. Naravno da takva politika ne pije vode Real bi bio jedini klub koji ne vodi racuna o tome koliko trosi(nebitno koliki dug se napravi bit ce iznova oprosten) medjutim kada kupis 11 top igraca tesko da ce rezultati izostati.

  20. #1520
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Sport Chat

    = Citat = Izvorno postao Izgubljeni
    Da, ne govorim ja da ne valja on, on je meni fantastičan igrač, puno bolji od ostatka ovih razvikanih šta su išli za masne pare tipa Neymar, Cavani, FalcaoSitd. Al cifra nema veze s mozgom, to da je tražio 65-75m max ajde ajde, al 120 je smiješna cifra.
    Brazil 39 (24)
    Santos 103 (54)

    Colombia 45 (17)
    River Plate 90 (34)
    Porto 51 (41)
    Atlético Madrid 67 (52)


    Stvarno si uzeo za primjer jebeno loše igrače koji su bez razloga razvikani, u pičku materinu.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  21. #1521
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    1.353

    Re: Sport Chat

    Krivo sam se izrazio, baš sam htio reć da su to odlični igrači pa opet nisu dali 120m za njih. Osim eventualno Cavanija koji i je razvikan i otišao za malo previše para.

    A što se tiče trošenja para, po meni je tu tradiciju pokrenuo Man City. Trošili su prije i Chelsea i Real pa nije bilo toliko klubova što su masno trošili. A poslije Citya su uslijedili PSG, Anzhi, Zenit, QPR (to što su očajni ne znači da nisu potrošili brdo para) i sad najnoviji primjer Monaco.
    AMD Phenom™ II X4 955 BE @ 3.50 GHz
    AMD Radeon™ HD 7770 1GB GDDR5
    ASUS M5A99X EVO
    2x2GB DDR3 Corsair ValueSelect @ 1333 MHz
    Corsair CX430 430W

  22. #1522
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Sport Chat

    Svi troše onoliko koliko im se dozvoli. I koliko imaju. Real si može priuštiti pa troši. Nije to neki random klub ko Juventus koji si može priuštiti samo igrača koji je slobodan.

  23. #1523
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Sport Chat

    = Citat = Izvorno postao Izgubljeni
    Krivo sam se izrazio, baš sam htio reć da su to odlični igrači pa opet nisu dali 120m za njih. Osim eventualno Cavanija koji i je razvikan i otišao za malo previše para.

    A što se tiče trošenja para, po meni je tu tradiciju pokrenuo Man City. Trošili su prije i Chelsea i Real pa nije bilo toliko klubova što su masno trošili. A poslije Citya su uslijedili PSG, Anzhi, Zenit, QPR (to što su očajni ne znači da nisu potrošili brdo para) i sad najnoviji primjer Monaco.
    Real je prvi klub koji je to zapoceo u fulu sa famoznim galaktikosima(koji su bili redovna musterija random Juventusu). Chelsea je prije abramovica bio nesto nebitno u nogometu medjutm dok se City nije prodao Chelsea je vec duzi niz godina nogometna sila nastala iskljucivo na parama koja dovede trenera i pita koga on zeli da dovedu od igraca... Opet sto je najsmijesnije kada pogledas koliko je odlicnih nogometasa propalo odlaskom u Real ovi ostali plasticni klubovi kako ih zovem nisu unistili ni priblizno toliko karijera,a o nekom "pravljenju" igraca bi bilo neozbiljno pricati. Real je jos i prije galaktikosa bio NOGOMETNI KLUB sa svim pratecim aktivnostima,dok su ovi ostali klubovi zajedno sa novopecenim francuzima od starta svoje bitnije uloge na nogometnoj sceni neka institucija,neko utociste placenika...
    Da nije nepresusnog izvora novca i oprastanja ogromnih dugova Real Madrid bi u najboljem slucaju bio sredina tabele u spaniji i to svi navijaci tog kluba,tj institucije znaju,a kamoli neko ko to objektivnije gleda. Razlika je ta sto sad imas vise perverzno bogatih ljudi koji bukvalno ne znaju sta bi sa milionima pa se ovako izrkavaju i fudbal je sve vise njihova licna zabava a sve manje zabava za mase. Odnekuda se vec pojavljuju klinci kao dugogodisnji navijaci Monaka i pricaju o nogometu

  24. #1524
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    2.564

    Re: Sport Chat

    Baš me zanima na šta će to ličit. Bale je praktički lošija kopija Ronalda (po stilu igre). Svaki slobodnjak je njegov, pucat će svaki put kad se nađe na 25 metara od protivničkog gola, čak sve više napušta lijevu stranu kako bi igrao centralno... Zna se tko to radi u Realu i upravo bi to mogao biti problem. Tottenhamov Bale možda i vrijedi 50-55 milijuna eura, ali pitanje je hoćemo li tog Balea vidjeti u Realu. Pa nema teorije da mu daju slobodu na koju je navikao u Tottenhamu, upravo zbog Ronalda, a takav Bale nije ništa bolji od Di Marie. S druge strane, možda je ovo priprema za odlazak Ronalda, a možda je i samo realov odgovor na transfer Neymara...
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Symphony X je najbolji i tehnicki najsuperiorniji metal bend koji je ikad postojao i koji ce ikad postojati sa vokalom i gitaristom koji nisu sa ove planete.

  25. #1525
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Sport Chat

    Bale će igrat lijevo, Ronaldo u sredini i mijenjati će poziciju tokom tekme. Ako Ronaldo ne otiđe.

  26. #1526
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    1.353

    Re: Sport Chat

    Bale je sad praktički napadač a do prije 3-4 godine je igrao lijevog beka. Al po meni je Bale totalno nepotreban Realu, za lijevo krilo imaju Ronalda, treba im pošteni napadač a ne Benzema, srećom su se riješili Higuaina. Koji im je uopće zadnji pošteni napadač, da je baš klasa, sad zadnje 3 sezone im igraju samo neke sjekire ili prosjeci tipa Higuain, Benzema i Adebayor. I što će im Isco di ga Ancelotti uopće planira stavit?
    AMD Phenom™ II X4 955 BE @ 3.50 GHz
    AMD Radeon™ HD 7770 1GB GDDR5
    ASUS M5A99X EVO
    2x2GB DDR3 Corsair ValueSelect @ 1333 MHz
    Corsair CX430 430W

  27. #1527
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Sport Chat

    A jbg, treba široka klupa ako je plan ići na tri trofeja. Ovisi o formaciji. Ako će biti i Bale i Ronaldo onda će Isco biti zamjena za Ozila. Di Maria vjerojatno odlazi. A Benzema je jako dobar napadač, ali nije ga išlo prošle sezone.

    A i ono, baš trenutno na tržištu nema boljih od njega. Samo Lewandowski bi bio stvarno pojačanje u odnosu na Benzemu.

  28. #1528
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    1.353

    Re: Sport Chat

    Slažem se sa svime, osim za Ozila, čovjek igra odlično zadnje 2 sezone bila bi greška riješit ga se. Ja bi se riješio Khedire, malo on previše voli trčat u napad za jednog defanzivnog veznog. A i Alonso je još klasa zasad, iako bi se i to moglo brzo promjenit. Meni se čini da se jedino naš Lukica neće baš naigrat, jest da ga Ancelotti hvali i sve to, al s druge strane i Redknapp je uvijek govorio za Kranjčara: "Niko is fantastic player, I don't know what would we do without him" i slične stvari, pa se nije baš naigrao.
    AMD Phenom™ II X4 955 BE @ 3.50 GHz
    AMD Radeon™ HD 7770 1GB GDDR5
    ASUS M5A99X EVO
    2x2GB DDR3 Corsair ValueSelect @ 1333 MHz
    Corsair CX430 430W

  29. #1529
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Sport Chat

    Ne zamjena za Ozila u smislu da Ozil odlazi, nego će se boriti za istu poziciju.

    Jedini odlasci će eventualno biti Coentrao, Kaka i Di Maria, bar se nadam. Za njih bi se dalo ubosti oko 40-60 milijuna, pa s time doći do preko 100 milijuna zarade od prodaje igrača, što se ne sjećam dal smo ikad napravili u istoj sezoni.

  30. #1530
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372

    Re: Sport Chat

    i arbelou dat besplatno nekom, po mogućnosti napoliju ako je taj još uopće u realu, nisam baš doma zadnjih dana...
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

Slične teme

  1. e-Sport.hr te treba!
    By Debelii in forum Gaming općenito
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 21-01-2011, 17:46
  2. Moto Sport i susreti
    By ivan in forum Alt-F4
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 18-03-2007, 12:05
  3. Sport
    By lonac in forum Alt-F4
    Odgovora: 32
    Posljednji post: 12-10-2006, 21:08

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •