Stranica 66 od 75 PrvaPrva ... 16566465666768 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1.951 do 1.980 od 2238

Tema: Sport Chat

  1. #1951
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: Sport Chat

    Imali su i puno jačih momčadi, nemojte pretjerivat
    Won't Bow Don't Know How.

  2. #1952
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: Sport Chat

    Da, svakako su imali po imenima jačih i iskusnijih momčadi u zadnjih desetak godina, također s fantastičnom igrom i isto nisu ništa osvojili, al ovo bi mogla biti njihova godina.
    Well, as long as it's interesting.

  3. #1953
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    2.564

    Re: Sport Chat

    Ključ je u tome što prošlih godina nisu imali tako nekonstantnu i nestabilnu konkurenciju. Chelsea se još uvijek traži, City kiksa u gostujućim utakmicama, a od Moyesa ni ne očekujem da nešto osvoji u prvoj godini. I dalje mislim da će City ili Chelsea osvojiti prvenstvo, ali Arsenal će biti bliže nego prošlih godina.
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Symphony X je najbolji i tehnicki najsuperiorniji metal bend koji je ikad postojao i koji ce ikad postojati sa vokalom i gitaristom koji nisu sa ove planete.

  4. #1954
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: Sport Chat



    CR pist!
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  5. #1955
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Sport Chat

    Vjerovatno je trazio crvene kartone za tu trojicu.

  6. #1956
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: Sport Chat

    Trazio je ostatak tima da mu se pridruzi.
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  7. #1957
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372

    Re: Sport Chat

    i ja popizdim kad mi se to dogodi, kud neće on inače, svaka mu čast, u 90-oj otrči sprint od kojih 40,50m u obrani...
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  8. #1958
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    2.564

    Re: Sport Chat

    15:00 - Nadal vs Federer
    17:10 - Man. Utd. vs Arsenal
    20:45 - Juventus vs Napoli

    Uživancija.
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Symphony X je najbolji i tehnicki najsuperiorniji metal bend koji je ikad postojao i koji ce ikad postojati sa vokalom i gitaristom koji nisu sa ove planete.

  9. #1959
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    1.353

    Re: Sport Chat

    Nije baš dugo izdržao Arsenal, šteta. Ma pravo stanje se ionako gleda tamo u 1 mjesec. Može se do kraja sezone Arsenal boriti za mjesto u ligi prvaka, al je ipak ostatak klubova preočajan. Predviđam mu 2 mjesto u Premieru. Al ako budu ozbiljni mogli bi nekikup osvojiti. Napoli X2.
    AMD Phenom™ II X4 955 BE @ 3.50 GHz
    AMD Radeon™ HD 7770 1GB GDDR5
    ASUS M5A99X EVO
    2x2GB DDR3 Corsair ValueSelect @ 1333 MHz
    Corsair CX430 430W

  10. #1960
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Sport Chat

    To si zaključio iz 1:0 poraza na old traffordu? Gdje Arsenal uopće nije bio lošija momćad. Presudio je krumpir RvP-a iz kornera.

    A tko će biti prvak? Man City koji nemre u gostima dobit zadnju ekipu lige?

    Ili možda Chelsea kojim sudci moraju pomagati da osvoji bod doma protiv WBA?

    :facepalm:

  11. #1961
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2009
    Lokacija
    Here
    Postova
    2.993

    Re: Sport Chat

    Ove godine Arsenal osvaja. A Moyes može sretan biti ako u LP uđe, ma da dio mene uvijek se nada za 21 naslov

  12. #1962
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    1.353

    Re: Sport Chat

    Mislio sam na njihov niz da nije puno trajao. A predviđam im 2 mjesto. Ko da prvi put Premier pratite, vidjet ćete stanje u 1 mjesec. Još ćete reć da će Southhampton u LP.
    AMD Phenom™ II X4 955 BE @ 3.50 GHz
    AMD Radeon™ HD 7770 1GB GDDR5
    ASUS M5A99X EVO
    2x2GB DDR3 Corsair ValueSelect @ 1333 MHz
    Corsair CX430 430W

  13. #1963
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    2.564

    Re: Sport Chat

    Klasično taktičko razaljivanje Arsenala. Bar to nije nestalo odlaskom Fergusona. Kako stvari stoje, pred nama je najzanimljivija sezona premiershipa u zadnjih 10 godina. A onom Bendtneru se divim Fascinantno je kako još uvijek dobiva minutažu u klubu ranga Arsenala. Heroj.
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Symphony X je najbolji i tehnicki najsuperiorniji metal bend koji je ikad postojao i koji ce ikad postojati sa vokalom i gitaristom koji nisu sa ove planete.

  14. #1964
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Sport Chat

    Rekao komentator da je čovjek zabio za Arsenal u Premiershipu zadnji put prije 2 i pol godine. Ali bio je danas blizu, par centimetara.

  15. #1965
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    1.353

    Re: Sport Chat

    Ja neznam što je ono bilo, čovjek se bacio sam od sebe. Kao da nije htio dat gol. Teža propast od čovjeka. Mislim da bi i Chamakh bio bolji.
    AMD Phenom™ II X4 955 BE @ 3.50 GHz
    AMD Radeon™ HD 7770 1GB GDDR5
    ASUS M5A99X EVO
    2x2GB DDR3 Corsair ValueSelect @ 1333 MHz
    Corsair CX430 430W

  16. #1966
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Sport Chat

    = Citat = Izvorno postao Izgubljeni
    Mislio sam na njihov niz da nije puno trajao. A predviđam im 2 mjesto. Ko da prvi put Premier pratite, vidjet ćete stanje u 1 mjesec. Još ćete reć da će Southhampton u LP.
    Pa prošle godine kakvo je stanje bilo u top3 nakon 38 kola je isto kao i kakvo je stanje bilo nakon prvih 11 kola.

    Isto tako je bilo i pretprošle godine.

    Al sad kad je Arsenal prvi nakon 11. kola, a u zadnjih par sezona nije bilo ni blizu top4 u prvih 11 kola, ali je nakraju uspio doći do top4, tebi logika nalaže da budu drugi?

    Nekontam ^^

  17. #1967
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Sport Chat

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    To si zaključio iz 1:0 poraza na old traffordu? Gdje Arsenal uopće nije bio lošija momćad. Presudio je krumpir RvP-a iz kornera.
    Od kad su "korner" i "kumpir" sinonimi?
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  18. #1968
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: Sport Chat

    Kakvi golovi Pirla i Pogbe...prelijepo
    Won't Bow Don't Know How.

  19. #1969
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: Sport Chat

    da, moram se slozit, skroz cudan pocetak premiera.
    kao da se odlaskom fergija balans snaga popravio i sad doslovno nema tima koji dominira.
    makar, rano je za ikakve prognoze tako da cemo vidit
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  20. #1970
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Sport Chat

    PogBang!


  21. #1971
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    2.564

    Re: Sport Chat

    Odlaskom Fergija Utd. je izgubio onaj fear factor i "nepoštenu" prednost koju su imali samom činjenicom da ih vodi vjerojatno najbolji manager u povijesti nogometa. Welbeck, Anderson, Young, Fletch, Valencia i sl. trolovi su vjerojatno samo kod njega mogli biti šampioni. Tako da, možda i nije riječ o čudnom početku prvenstva, možda je ovo realno stanje stvari. Moyes nije Fergie i ne čudi što je doprinos navedenih igrača u ovoj sezoni mizeran. Iz njih ne može izvući ono što je izvlačio Fergie, a sumnjam i da želi. Vjerojatno lete iz kluba naredne sezone, a i Giggsa će vjerojatno umiroviti.

    A Pogba... Unitedu bi danas sjeo kao budali šamar, al' eto, još jedan slučaj gdje igrač ispada zbog Fergijeve tvrdoglavosti i ega Ako se nastavi razvijati i zadrži formu, Juve će morati pripaziti da mu ga ne otmu klubovi iz kvalitetnijih liga kao što su engleska, njemačka, španjolska, turska, ruska itd.
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Symphony X je najbolji i tehnicki najsuperiorniji metal bend koji je ikad postojao i koji ce ikad postojati sa vokalom i gitaristom koji nisu sa ove planete.

  22. #1972
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Sport Chat

    = Citat = Izvorno postao MILF hunter
    Odlaskom Fergija Utd. je izgubio onaj fear factor i "nepoštenu" prednost koju su imali samom činjenicom da ih vodi vjerojatno najbolji manager u povijesti nogometa. Welbeck, Anderson, Young, Fletch, Valencia i sl. trolovi su vjerojatno samo kod njega mogli biti šampioni. Tako da, možda i nije riječ o čudnom početku prvenstva, možda je ovo realno stanje stvari. Moyes nije Fergie i ne čudi što je doprinos navedenih igrača u ovoj sezoni mizeran. Iz njih ne može izvući ono što je izvlačio Fergie, a sumnjam i da želi. Vjerojatno lete iz kluba naredne sezone, a i Giggsa će vjerojatno umiroviti.

    A Pogba... Unitedu bi danas sjeo kao budali šamar, al' eto, još jedan slučaj gdje igrač ispada zbog Fergijeve tvrdoglavosti i ega Ako se nastavi razvijati i zadrži formu, Juve će morati pripaziti da mu ga ne otmu klubovi iz kvalitetnijih liga kao što su engleska, njemačka, španjolska, turska, ruska itd.
    Bez vjerovatno Ferguson je kao menadzer najbolji ikad jer imao svu vlast,medjutim kao strucnjak tu je vec bilo zestokih likova i teko je nejboljeg izabrati. Meni licno je Lippi vrh(sto li jel )

    Mozda da je za pola koraka iznad Serije A trenutno engleska liga ali veliko mozda jer zagartovano Juve, Napoli, Roma i luda Firentina mogu dobiti bilo koga iz te lige,sve ostale su ispod. Spanija ce uskoro postati bukvalno liga 2 tima gdje vec neko vrijeme traje egzodus kvalitetnih igraca ukoliko ne zavrse u nekom od ta 2 tima. Njemacka ima Bajern koji slama protivnike i dosta jaku Borusiju koju opet moze dobiti bilo koja jaca ekipa u evropi.
    A Pogba kada ga gledam na terenu onako smirenog i elegantnog sa nevjerovatnom tehnikom,sutem i pregledom igre ne vidim kako za godinu ili dvije bi neko mogao biti bolji na sredini terena i posteno se nasmijem kad shvatim da je neki dan napunio 20 godina. Ne smiju ga prodati i vrlo vjerovatno da nece jer Juventus zeli trofeje a Pogba uz Vidala je takav tip igraca koji kvalitetom stvara uslove za to. Napreduje u Juventusu,osvaja trofeje,daje golove i sretan je,navijaci ga obozavaju,ako ga pare povuku negdje u neki tim tipa City-a,PSG-a itd onda jebiga. Mada sve je moguce. Fudbal se promijenio.
    Gledam neki dan igru Giggsa ili povratak Zanetija na teren i drago mi sto jos uvijek ima takvih igraca koji vise vole fudbal i klub za kog igraju od bilo cega.

  23. #1973
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Sport Chat

    Pa dali si ti normalan?
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  24. #1974
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Sport Chat

    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    Pa daliSsi ti normalan?
    DA LI si ti sposoban da nekada nesto,makar i slucajno,onako konkretno i bez potrebe da budes samome sebi zanimljiv,kazes?
    Evo za pocetak definisi to "normalan"?

  25. #1975
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Sport Chat

    U potpunosti sam svjestan kako se parvopisno, pa čak i stilski, piše to što sam napisao.

    Imaš li ti potrebu izvaditi glavu iz svog talijanskog dupeta u kojemu je Serie A najbolja liga na svijetu s najboljim momčadima zapadno od Karpata (iako Juve ispred svih, naravno).

    Mozda da je za pola koraka iznad Serije A trenutno engleska liga ali veliko mozda jer zagartovano Juve, Napoli, Roma i luda Firentina mogu dobiti bilo koga iz te lige,sve ostale su ispod.
    Brate mili, čitao sam Ferdeljijev program u kojemu je napisao da će učiniti Savu plovnom od Zagreba, ali da je Serie A iznad Premier lige?



    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  26. #1976

    Re: Sport Chat

    Hvala što priznaješ da si svjesno Srbin.
    Još da Partizan i Zvezda nisu uspjeli smeće veće od Dinama biti, gdje bi kraj bio.



    Neki dan sam čuo na radiu rezultate HNL i zapitao sam se da li itko još to prati? Van Mamićevih eskapada u ludilo.
    HRT je ukinuo bilokakvo praćenje prije dobre 3-4 godine, a na utakmice idu sam najveći kroneri. Nije ni čudo da se Medvescak uspio tu ugurati i da puni dvorane od 15 000 ljudi.

  27. #1977
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Sport Chat

    lol, seria A uvjerljivo najlošija u liga petici....

  28. #1978
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Apr 2008
    Postova
    327

    Re: Sport Chat

    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0

    Brate mili, čitao sam Ferdeljijev program u kojemu je napisao da će učiniti Savu plovnom od Zagreba, ali da je Serie A iznad Premier lige?


    Da budemo pošteni, Marvin je napisao da je premier liga za pola koraka ispred Serie A, a ne obrnuto. Ali to je svejedno suludo, jer je Serie A jedna od najlošijih. Ide Premier, Bundesliga, španjolska liga, onda francuska i talijanska tu negdje.

  29. #1979
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: Sport Chat

    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    Imaš li ti potrebu izvaditi glavu iz svog talijanskog dupeta u kojemu je Serie A najbolja liga na svijetu s najboljim momčadima zapadno od Karpata (iako Juve ispred svih, naravno).

    Ali ne kužim to favoriziranje Juventusa.
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  30. #1980
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372

    Re: Sport Chat

    francuska je odavno ispala iz top5 i sad imaju "samo" psg...
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

Slične teme

  1. e-Sport.hr te treba!
    By Debelii in forum Gaming općenito
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 21-01-2011, 17:46
  2. Moto Sport i susreti
    By ivan in forum Alt-F4
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 18-03-2007, 12:05
  3. Sport
    By lonac in forum Alt-F4
    Odgovora: 32
    Posljednji post: 12-10-2006, 21:08

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •