Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Trebam karticu

  1. #1

    Trebam karticu

    Ovo će sada zvučati malo čudno, ali ne preostaje mi drugih mogućnosti. Znači ovako trebao bi jednu dobru dušu da sa svojom karticom plati nešto preko interneta za mene. Naime trebao bih platiti nešto u vezi WoWa. To bi se izvelo na sljedeći način. Prvo ja vama uplatim novce na račun i potom tek kada vam novci sjednu na račun ja vam dam svoj username i password od mog wow accounta i vi to uplatite za mene. Razlog zašto ja vama dam svoj username i pass jest da ja ne želim znati vaš broj kartice i time ste vi osigurani da više nikad neću moći koristit vašu karticu jerbo neću znati broj. Iznos koji bi trebali uplatiti za mene je 55 eura a ja vama na račun uplatim 500 kn, znači na zaradi ste 100+ kn.Znam da najvjerojatnije nikog neću naći ovako preko foruma ali doista neam drugih opcija jer neam prijatelja sa karticama, a sam nisam u mogućnosti uzeti jednu. Ako ste zainteresirani za ovu ponudu javite mi se na PM ili na mail holisleah@gmail.com.TSakođer ako vas zanima što točno u vezi WoWa plaćate također se možete javiti na PM ili gore navedeni mail.

  2. #2

    Re: Trebam karticu

    Nemas roditelje?

  3. #3
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Trebam karticu

    Savjet?

    Odi fino u zagrebacku banku i kupi poklon karticu od 500kn. Ne treba ti osobna ni nista, a dobit ces Visa Electron karticu sa kojom mozes kupovati online bez problema. Karticu dobijes u roku 2 minute.

    Kartica ce te kostati 510kn, a imat ces 500kn na racunu...

  4. #4
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Trebam karticu

    hmmm, jel to ograničeno samo na zagrebačku?

  5. #5

    Re: Trebam karticu

    Sick, dali moram biti punoljetan da i dobio tu karticu, jer imam 17 i uskoro ce mi rodendan al ono tehnicki nisam jos punoljetan pa ne nam dal bi to bio problem.

  6. #6
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Trebam karticu

    ja mislim da moraš imat 14 il 15 godina, nisam ziher doduše :/

  7. #7
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Trebam karticu

    Inače je pravilo da ako imaš manje od 18 godina da roditelj mora doći s tobom u banku i dobiti opunomoćenu karticu

    Ne znam kako radi za ove o kojima Sick priča, odi do banke i pitaj
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  8. #8

    Re: Trebam karticu

    http://www.enabava.net/
    Brzo i efikasno. Ja za sad nemam prigovora.
    CLICK OR DIE!
    Sharing is caring!

  9. #9
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Trebam karticu

    40 kn provizije

  10. #10

    Re: Trebam karticu

    @Vedrann: Mogu ti pomoći oko te transakcije, samo mi pošalji email na: info[at]enabava.net.
    @Wishmaster: Hvala na preporuci!

  11. #11

    Re: Trebam karticu

    Hvala svima na savjetima, našo sam nekog tko će uplatit za mene. Sad me samo zanima kad idem uplaćivat novce recimo u banci tamo kad dodem dali mi trebaju još neki podaci osim broja računa na koji uplaćujem i dali mogu uopće uplaćivat novce u banci ako sam maloljetan.

  12. #12
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Trebam karticu

    = Citat = Izvorno postao Rang€r
    hmmm, jel to ograničeno samo na zagrebačku?
    Zagrebacka banka to ima. Za druge manke nisam ziher. Postoje poklon kartice od 100, 200, 500, 1000 i 1500kn (brijem). Provizija je 10kn za karticu od 500kn, znaci kosta 510kn. Za tu samo znam, ostale nisam kupovao.

    = Citat = Izvorno postao Vedrann
    Sick, dali moram biti punoljetan da i dobio tu karticu, jer imam 17 i uskoro ce mi rodendan al ono tehnicki nisam jos punoljetan pa ne nam dal bi to bio problem.
    Nemoras. Kao sto sam rekao, nikakve podatke nece traziti od tebe u banci.

  13. #13
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Trebam karticu

    = Citat = Izvorno postao Vedrann
    Sick, dali moram biti punoljetan da i dobio tu karticu, jer imam 17 i uskoro ce mi rodendan al ono tehnicki nisam jos punoljetan pa ne nam dal bi to bio problem.
    ne trebas imat 18,ja imam svoj racun u banci od 14-e i visa electron s kojom mozes kupovat online.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •