Stranica 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 198

Tema: Mafia 2 vs. GTA IV

  1. #61
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Na rubu egzistencije
    Postova
    2.263

    Re: Mafia 2 vs. GTA IV

    S tehnicke strane Mafia 2 bi se prije mogla usporedivat s The Godfatherom 2 od kojeg je za nijansu kvalitetnija, dok su obje igre debelo iza GTA4
    AMD Phenom x4 B35 @3.2 Ghz/Gigabyte HD6850@920/1150Mhz/DDR667 3gb/Dell U2311H

  2. #62
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2009
    Lokacija
    Here
    Postova
    2.993

    Re: Mafia 2 vs. GTA IV

    = Citat = Izvorno postao kikl0p
    Mafia 2 bi se prije mogla usporedivat s The Godfatherom 2 od kojeg je za nijansu kvalitetnija, dok su obje igre debelo iza GTA4

  3. #63
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    661

    Re: Mafia 2 vs. GTA IV

    = Citat = Izvorno postao kikl0p
    S tehnicke strane Mafia 2 bi se prije mogla usporedivat s The Godfatherom 2 od kojeg je za nijansu kvalitetnija, dok su obje igre debelo iza GTA4
    Uzeo si mi riječi iz usta... Ili bolje rečeno/napisano; uzeo si mi post iz tipkovnice...
    Sažem se sa kikl0p-ovim postom
    Kad se sjetim... Godfather (prvi) sam si kupio, original naravno, čim je izašao. Moram priznat da mi se ta igra, tada, stvarno jako svidjela.
    Dvojku, na svom kompu, nisam niti zaigrao. Za nju se nikada nisam toliko zapalio... Zaključio sam, iz onoga što sam onda vidio, da nije niti blizu prvom djelu.

  4. #64
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Mafia 2 vs. GTA IV

    = Citat = Izvorno postao Horny Devil
    Ako su standard monotone misije i ocajni voiceoveri onda je GTA4 definitivno pomakao granice.
    Slazem se. Bilo mi je zanimljivije igrati uzasno dosadni Assasins Creed 1.

    Inace, ponekad se osjecam usamljeno dok vidim kak svi dizu taj GTA IV u nebesa

  5. #65
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Mafia 2 vs. GTA IV

    Pljuvati GTA IV može samo ninja PC user.


  6. #66
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Mafia 2 vs. GTA IV

    Ja bi morao dati igri novu šansu i nekako preći preko tih šugavih sjena. Prva igra koje me odbila zbog grafike, sjene su toliko loše da su mi razjebale čitavu koncentraciju i nisam se mogao uživjeti u taj svijet. Ne znam da li se mogu isključiti, ali to bi totalno uništilo atmosferu. No bolje i to nego ih staviti na High da žderu performanse, a izgledaju kao iz 1999 godine. Igra grafički ne izgleda loše, iako je to daleko od dobroga za 2008 godinu, ali stvarno ne znam koji moron im je radio sjene. I to ne radio, već ih i dovršio i implementirao u igru bez da je otkaz dobio. Kaj ti vrijede dinamičke sjene koje prate položaj sunca kada izgledaju kao šaka u oko

  7. #67
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Mafia 2 vs. GTA IV

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Ja bi morao dati igri novu šansu i nekako preći preko tih šugavih sjena. Prva igra koje me odbila zbog grafike, sjene su toliko loše da su mi razjebale čitavu koncentraciju i nisam se mogao uživjeti u taj svijet. Ne znam da li se mogu isključiti, ali to bi totalno uništilo atmosferu. No bolje i to nego ih staviti na High da žderu performanse, a izgledaju kao iz 1999 godine. Igra grafički ne izgleda loše, iako je to daleko od dobroga za 2008 godinu, ali stvarno ne znam koji moron im je radio sjene. I to ne radio, već ih i dovršio i implementirao u igru bez da je otkaz dobio. Kaj ti vrijede dinamičke sjene koje prate položaj sunca kada izgledaju kao šaka u oko
    Sjene su popeglane patchem.

  8. #68
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Mafia 2 vs. GTA IV

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Ali ako npr. zelim bacati loptu na kos, installirat cu 2K10 i uzivati u pravoj kosarci, a ne da cu se zamarati sa losim "mini igrama" unutar same igre...
    Hrpa tih mini igara prisutnih u San Andreasu je (hvala dragom Bogu) u četvorci izbačeno.

  9. #69
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Mafia 2 vs. GTA IV

    @Vedran, nisam znao. Igrao sam prije par mjeseci, tada valjda još nije bilo tog patcha. Onda bi definitivno morao ponovno zaigrati igru, ipak je ljudi hvale i svrstavaju među remek djela...

  10. #70
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Mafia 2 vs. GTA IV

    MoD Isuse.

    Uglavno, stvar koja me najviše iritira kod GTA IV je užasni voice acting, dok Mafia na tom polju briljira.
    Zbilja ne shvaćam kako su to uspjeli toliko zajebati.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  11. #71
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    May 2010
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postova
    202

    Re: Mafia 2 vs. GTA IV

    Obje igre imaju svoje mane i dobre strane.Ja da imam jaci komp prvo bih odigro GTA IV, a kad bi izasla Mafia II onda bih odigro i nju zato jer mi se obadvije sviđaju.Svaka na svoj način.
    Internet je jako dobar način da se dođe na net.

  12. #72
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241

    Re: Mafia 2 vs. GTA IV

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Ja bi morao dati igri novu šansu i nekako preći preko tih šugavih sjena. Prva igra koje me odbila zbog grafike, sjene su toliko loše da su mi razjebale čitavu koncentraciju i nisam se mogao uživjeti u taj svijet. Ne znam da li se mogu isključiti, ali to bi totalno uništilo atmosferu. No bolje i to nego ih staviti na High da žderu performanse, a izgledaju kao iz 1999 godine. Igra grafički ne izgleda loše, iako je to daleko od dobroga za 2008 godinu, ali stvarno ne znam koji moron im je radio sjene. I to ne radio, već ih i dovršio i implementirao u igru bez da je otkaz dobio. Kaj ti vrijede dinamičke sjene koje prate položaj sunca kada izgledaju kao šaka u oko
    Sjene su popeglane patchem.
    Super... trebalo im je par godina za to a i dalje izgledaju losije nego u igrama iz doba Noe...
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  13. #73
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2010
    Postova
    590

    Re: Mafia 2 vs. GTA IV

    Zašto uopce trebati imati ukljucene sjene?? Zasto te sjene uopce u igrama toliko forsiraju?? Meni je u bilo kojoj igri ljepse igrat bez sjena, ai performanse rastu ko mutave.

    Kad racunas koliko objekata ima u jednoj igri i kako za svaki trebas napravit sjenu i logicno je kolko se to vidi na performansama.

    A meni je ionak svejedno jel vidim od svog lika sjenu na cesti ili ne : )))

  14. #74
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Mafia 2 vs. GTA IV

    = Citat = Izvorno postao Doctor Freak
    Zašto uopce trebati imati ukljucene sjene?? Zasto te sjene uopce u igrama toliko forsiraju?? Meni je u bilo kojoj igri ljepse igrat bez sjena, ai performanse rastu ko mutave.

    Kad racunas koliko objekata ima u jednoj igri i kako za svaki trebas napravit sjenu i logicno je kolko se to vidi na performansama.

    A meni je ionak svejedno jel vidim od svog lika sjenu na cesti ili ne : )))
    potpuno se slažem... barem za gta 4... ali u nekim igrama mi sjene baš odgovaraju jer boostaju atmosferu... najbolji primjer je stalker...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  15. #75

    Re: Mafia 2 vs. GTA IV

    = Citat = Izvorno postao Grim Teh Reaper
    MoD Isuse.

    Uglavno, stvar koja me najviše iritira kod GTA IV je užasni voice acting, dok Mafia na tom polju briljira.
    Zbilja ne shvaćam kako su to uspjeli toliko zajebati.
    Zanimljivo je da GTA 4 dobio razne nagrade za VA(Voice acting/actor),uključujući glavnog VAa Micheal Hollicka koji je radio Nikicu.
    Mislim da je na kraju problem u tome što ljudi prije povezuju nekakav Ruski naglasak sa našim prostorom nego onakav kakav jest.

  16. #76
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jul 2010
    Postova
    176

    Re: Mafia 2 vs. GTA IV

    kod nike je los va, lik bolje govori engleski nego hrvatski/srpski sta li vec

    trebali su radeta serbediju zvat il nekog a ne neki amer.

  17. #77
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Mafia 2 vs. GTA IV

    [quote=IGoR_2803]
    = Citat = Izvorno postao "Doctor Freak":35e34xk9
    Zašto uopce trebati imati ukljucene sjene?? Zasto te sjene uopce u igrama toliko forsiraju?? Meni je u bilo kojoj igri ljepse igrat bez sjena, ai performanse rastu ko mutave.

    Kad racunas koliko objekata ima u jednoj igri i kako za svaki trebas napravit sjenu i logicno je kolko se to vidi na performansama.

    A meni je ionak svejedno jel vidim od svog lika sjenu na cesti ili ne : )))
    potpuno se slažem... barem za gta 4... ali u nekim igrama mi sjene baš odgovaraju jer boostaju atmosferu... najbolji primjer je stalker... [/quote:35e34xk9]
    Slažem se s obo-jicom. Fakat ste lijepo rekli beat.


  18. #78
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Mafia 2 vs. GTA IV

    Ja sam do prije par godina također mrzio sjene pošto su izgledale očajno, a zahtijevale pozamašan HW. Ali danas su sjene jedan od najbitnijih elemenata za stvaranje atmosfere u igri i ne želim igrati bez njih. Vrijeme ide, zašto se vraćati u nazad unutar "nextgen" igara?

  19. #79
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Mafia 2 vs. GTA IV

    @sjene - meni su sjene jako loše u Witcheru, padaju bez neke prevelike logike

  20. #80
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    1.353

    Re: Mafia 2 vs. GTA IV

    = Citat = Izvorno postao Grim Teh Reaper
    MoD Isuse.

    Uglavno, stvar koja me najviše iritira kod GTA IV je užasni voice acting, dok Mafia na tom polju briljira.
    Zbilja ne shvaćam kako su to uspjeli toliko zajebati.
    Ovo mora da je neki teški sarkazam, jel da? Jer ono taman igram Mafiu i ono voice acting nije ništa specijalno, cak je u neki djelovima jako los, recimo onaj kad pratiš Sarah do doma. Dok je u GTA IV jedan od ponajboljih uopce, osim nikinog sprskog (koji je blago receno, odvratan). Mafiu 2 cu odigrat tek kad dođe cijela igra tako da neznam kakav je tu, ne volim igrat demoe.

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Ja sam do prije par godina također mrzio sjene pošto su izgledale očajno, a zahtijevale pozamašan HW. Ali danas su sjene jedan od najbitnijih elemenata za stvaranje atmosfere u igri i ne želim igrati bez njih. Vrijeme ide, zašto se vraćati u nazad unutar "nextgen" igara?
    Inače sjene su meni u GTA IV i one stare čisto ok. I preporucam ti da za GTA IV obavezno staviš Ultimate Grapichs Tweak, sa opcijama Depths of Field i Better Shadows ( i ja koristim i Blur, ali je stvarno previše, a to neki ne vole, no meni je ljepše i s malo više blura nego bez) ja korisitim patch 5 i stavim shadowse na high, i korisitim ovaj tweak, još uvijek su malo usrane, ali PUNO bolje nego prije, NE korisitim zadnja dva patcha jer mi s tim novim sistemom useru totalno perfomanse, a na ovaj način izgledaju čisto ok. Zato ja npr ne patim od distance viema, pa ga smanjim na 1. Ali ti preporucam da staviš nekih 6 (tek tako da vidiš objekte 2 metra ispred sebe) jer ionako kad staviš ta dva slidera na 6 vidit ces normlano sve ispred sebe, a digne ti perfomanse, a zgrade u daljini vidiš samo šta su zbuljane texture, pa kad dođeš ispred njih se ioštri, i svakako pogledaj topic koji sam napravio u GTA podfrumu za tweak guide, pomoc ce ti dosta za FPS, pa uživaj to igretini

    = Citat = Izvorno postao Doctor Freak
    Zašto uopce trebati imati ukljucene sjene?? Zasto te sjene uopce u igrama toliko forsiraju?? Meni je u bilo kojoj igri ljepse igrat bez sjena, ai performanse rastu ko mutave.
    Istina perfomanse rastu ali zato igra izgleda dosta lošije, barem što se GTA IV slučaja tiče, jer ne gasi efekt sjene, vec i refleksije i odsjaja ( što sam samo ja primjetio, ko zna jel još šta gasi ).
    AMD Phenom™ II X4 955 BE @ 3.50 GHz
    AMD Radeon™ HD 7770 1GB GDDR5
    ASUS M5A99X EVO
    2x2GB DDR3 Corsair ValueSelect @ 1333 MHz
    Corsair CX430 430W

  21. #81
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Mafia 2 vs. GTA IV

    = Citat = Izvorno postao Nodakim
    = Citat = Izvorno postao Grim Teh Reaper
    MoD Isuse.

    Uglavno, stvar koja me najviše iritira kod GTA IV je užasni voice acting, dok Mafia na tom polju briljira.
    Zbilja ne shvaćam kako su to uspjeli toliko zajebati.
    Zanimljivo je da GTA 4 dobio razne nagrade za VA(Voice acting/actor),uključujući glavnog VAa Micheal Hollicka koji je radio Nikicu.
    Mislim da je na kraju problem u tome što ljudi prije povezuju nekakav Ruski naglasak sa našim prostorom nego onakav kakav jest.
    Ameri i onako ne razumiju sta Niko kaze na srpskom, tako da je njima svejedno. Steta je da je to ispalo lose. Zbilja su mogli uzeti nekog glumca sa nasih prostora. kao da je to njima problem...
    Ja sjene u igri uopce nisam primjecivao. Igra je toliko odlicna, i obicno si usredotocen na neke druge stvari, a ne sjene. Tek ako se dobas zagledam onda skuzim - joj, vidi sjene su zrnaste. Sta me briga idem dalje krast vozila, ubijati ili vidjeti kako ce se prica dalje razvijati.
    (Inace su sjene popravljene sa zadnjim patchem, mislim da smo to sad vec rekli 100 puta.)
    Zahtjevi za igru su lijepo pali sa zadnjim patchem (ili 1.0.5.0, kako kod koga.)
    I nemoje forsat high detalje ako nemate konfu za to. Godinu i pol sam igrao na medium i razlika između medium i high je fakat mala. Necete nista na medium detaljima propustit, a igranje ce biti fluidnije.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  22. #82
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2010
    Postova
    590

    Re: Mafia 2 vs. GTA IV

    Meni upaljene i ugašene sjene nemaju neke velke razlike, osim u performansama.

    Čak štoviše bolje da imam svjetliju nego tamiju igru, ipak se ne radi o hororu.

    A kaj se tice distance viewa on ovisi o kvaliteti tvog procesora...a ne kako je dobro igra optimizirana i kakav ninja pc imas...Danas preko oglasnika nađeš qudove po 700kn a vi pricate kako trebaš imati ninja PC....bullshit...stvar je u tome da se igrate na kalukulatorima starim više od 2 godine...

    Neznam cemu se patite, uzmite si konzolu i nema brige


    Daleko od toga da nema dobro ispoliranih igara koje su odlicno optimizirane ali zelim reci da GTA IV nije toliko zahtjevan koliko se prica, samo zahtjeva quad core...

  23. #83
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Zelena Dolina
    Postova
    2.214

    Re: Mafia 2 vs. GTA IV

    = Citat = Izvorno postao Doctor Freak
    Meni upaljene i ugašene sjene nemaju neke velke razlike, osim u performansama.

    Čak štoviše bolje da imam svjetliju nego tamiju igru, ipak se ne radi o hororu.

    A kaj se tice distance viewa on ovisi o kvaliteti tvog procesora...a ne kako je dobro igra optimizirana i kakav ninja pc imas...Danas preko oglasnika nađeš qudove po 700kn a vi pricate kako trebaš imati ninja PC....bullshit...stvar je u tome da se igrate na kalukulatorima starim više od 2 godine...

    Neznam cemu se patite, uzmite si konzolu i nema brige


    Daleko od toga da nema dobro ispoliranih igara koje su odlicno optimizirane ali zelim reci da GTA IV nije toliko zahtjevan koliko se prica, samo zahtjeva quad core...

    Samo quad core, da se nisi malo zeznuo Friče. Za maksimalne detalje i fullHD rezu ti treba i grafička kartica sa 1 GB video memorije. Mafia 2 po meni nema ništa lošiji view distance od GTA IV, a zahtjeva mnogo manje. Možete pričati o čemu želite ali meni mafia premašuje GTA što se tiče tehničke strane naveliko. GTA se da modificirati da se makne limiter video memorije, ali opet grafičke kartice koje nemaju gigu memorije se muče sa velikim view distanceom zbog memory leaka, koji je sveprisutan u GTA.
    GTA je šturo portan sa konzole na PC, na Mafia-i se vidi kako je rađeno za svaku platformu posebno te kako je također mnogo pažnje posvećeno optimizaciji za PC, a ne kao GTA. Sada je već prošlo godinu ili malo više od izlaska GTA IV za PC i mnogi su nadogradili svoja računala, ali je GTA već zaboravljen.

  24. #84
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2010
    Postova
    590

    Re: Mafia 2 vs. GTA IV

    Pa ako imam monitor za full HD rezu imam i grafu od 1GB ili ne??

    Tko uopce sa zdravim razumom za 22/24" monitore uzima karticu sa 512mb ili manje??

    Nitko.

  25. #85
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Mafia 2 vs. GTA IV

    Danas ne, ali prije godinu i vise, kad je GTA izasao se uzimala

    Bilo kako bilo GTA je ne optimizirano smece...

  26. #86
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Mafia 2 vs. GTA IV

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Bilo kako bilo GTA je ne optimizirano smece...


  27. #87
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Mafia 2 vs. GTA IV

    Igra je izašla 2008, i dan danas ne radi kako spada na prosječnim konfama.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  28. #88
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Mafia 2 vs. GTA IV

    Odigrao demo Mafije i mogu reći da ide ko beba .Ako uspoređujemo grafiku onda su otvoreni prostori lošiji od GTA IV .Pogled je puno kraći te u tom dijelu su te dvije igre poprilično različite i tu GTA IV odnosi debelu pobjedu .Ali zatvoreni prostori su bolji u Mafiji II .Efekti eksplozija također.Samo napucavanje je bolje u Mafiji koje je u usporedbi sa onim u GTA IV prava simulacija .Bode u oko kopiranja poput trgovina oružjem , oblekom i sl. koje se vidi iz aviona u Mafiji .

    Obje su igre odlične i obje igre treba igrati do besvijesti .

  29. #89
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    1.353

    Re: Mafia 2 vs. GTA IV

    = Citat = Izvorno postao Grim Teh Reaper
    Igra je izašla 2008, i dan danas ne radi kako spada na prosječnim konfama.
    Ja neznam odakle vi izvlacite te podatke.

    Postavke za GTA IV (Patch 1.0.0.4. + Ultimate Graphics Tweak sa Depth Of Fieldom i Shadows fixom i Motion Blurom):
    i commandline.
    Texture: Medium
    Shadows: High
    Water: High
    Reflection: High
    Definition: Off (zapravo je on, ali se tako napravi da ovi graphics tweak radi)
    Vsync: Off
    Distance (oba slidera): 1
    Traffic: 22
    Shadow Destiny: Off
    Reza: 1280 x 1024 60Hz

    Konfa:
    AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4000+, 2x1GB RAM, XFX GeForce 9600GT 512MB DDR3 FarCry2 ed., HDD Seagate Barracuda 80GB, HDD Hitachi 320 GB SATA-II, Gigabyte M52S-S3P, Fortron 400W, Philips 190S 19'', Microsoft® Windows 7™ Ultimate x86

    Igra ide super fluidno i izgleda odlično. A razlike između High i Medium postavki su JAKO male. A da ne govorim kako vecini zadnji patch još više poboljša perfomanse. Ne želite smanjit distance, ali zato nikome ne smeta u CoJ: Bound In Blood, kad se jaše konj kako se kamenčići stvaraju pod nogama -.-. A i ako patiš od distance staviš 6-8 koji je čisto dovoljno.
    AMD Phenom™ II X4 955 BE @ 3.50 GHz
    AMD Radeon™ HD 7770 1GB GDDR5
    ASUS M5A99X EVO
    2x2GB DDR3 Corsair ValueSelect @ 1333 MHz
    Corsair CX430 430W

  30. #90
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Mafia 2 vs. GTA IV

    Aj ti pukni skrinšot iz ugrađenog benčmarka u i gri na tim postavkama...čisto da vidimo koliko je fluidno .Distance (oba slidera): 1 ? Koliko se sjećam to je neki minimum i igra na takvim postavkama izgleda govnasto .Tek na nekih 25- 30 nema pop up-a.A ako igraš igru sa onim zamagljenim pogledom onda je tototalna katastrofa.Nije ni ćudo da ne vidiš razliku između srednjih i visokih postavki .Ti u stvari igraš igru na postavkama lošijim nego što se vrtjela na konzolama.

Slične teme

  1. Mafia 2
    By 4Non1MuS in forum Gaming općenito
    Odgovora: 1502
    Posljednji post: 30-03-2011, 14:42

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •