Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Budućnost

  1. #1
    Senior Member Master Blaster GDra's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Vvardenfell
    Postova
    4.623

    Budućnost

    Što mislite, kako će izgledati budućnost? Iako većina tema pomalo naginje prema tome, mislim da je dobro imati i opću temu za to.
    Kakav će biti svakodnevni život, koja će biti nova zanimanja i prijevozna sredstva, predviđajte ovdje.
    "Snow falls. Why worry where it goes. M'aiq thinks the snowflakes are pretty."

  2. #2

    Re: Budućnost

    = Citat = Izvorno postao GDra
    Što mislite, kako će izgledati budućnost? Iako većina tema pomalo naginje prema tome, mislim da je dobro imati i opću temu za to.
    Kakav će biti svakodnevni život, koja će biti nova zanimanja i prijevozna sredstva, predviđajte ovdje.
    lol

  3. #3
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070

    Re: Budućnost

    U bliskoj budućnosti, dakle pedeset do sto godina, će manje više sve ostati isto, naravno modernizirano. Medicina, transport i tehnologija će uznapredovati u smislu - auti će manje trošiti, bit će brži, medicinski zahvati precizniji i kvalitetniji, današnje konfiguracije će biti u muzeju, ali i dalje će ljudi u Africi gladovati,i dalje će frizeri šišati, i dalje će biti sukobi u Afganistanu.

    U daljnoj budućnosti, naravno istražit će se svemir i primiti određene, nejasne poruke vanzemaljaca, koristiti će se alternativni izvori energije, osnovni oblici robota će se uvoditi u kućanstva.

  4. #4
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.994

    Re: Budućnost

    sve će zemlje imat crnog presjednika.

  5. #5
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Budućnost

    = Citat = Izvorno postao GDra
    Što mislite, kako će izgledati budućnost? Iako većina tema pomalo naginje prema tome, mislim da je dobro imati i opću temu za to.
    Kakav će biti svakodnevni život, koja će biti nova zanimanja i prijevozna sredstva, predviđajte ovdje.
    Dobru si viziju buducnosti mozes izgraditi proucavajuci dosta radova od Carl Sagana ili Asimova i sloziti neku svoju sliku.
    Poslije istorije, mislim da je znanstvena fantastika ultimativna uciteljica zivota, istorija ovoga vremena, istorija koja gleda na uobicajene stvari kroz drugacije oci, oci stvorenja koja nikada nisu iskusila tvoj svijet.
    SF je stvar koju treba postivati jer te uci mnogo, plod je promisljanja i filozofskih pitanja mnogih generacija velikih mislioca naseg vremena, bas kao i Platon, Pitagora i veliki umovi proslosti koji su svojim mislima definirali ovu nasu stvarnost, od atoma pa na dalje. Pisci SF-a danasnji su veliki mislioci, neograniceni formama društva. Velika je steta sto je SF zamro u zadnjh 30 godina, to samo govori o stanju u drustvu koje je postalo zadovoljno svojom interpretacijom stvarnosti, hraneci se SF-om iz proslih vremena.
    Bas me zanima kako ce izgledati SF buducih vremena, misljenja sam da je vrijeme za rusenje nekih granica spoznaje, jako zanimljive nauke nas cekaju jednoga dana kad sve to opet krene.

    Btw, svaki super inovativan film koji pogledate ideja je stara bar 50 godina u knjigama.....Inception, Star Trek, Stargate, "matrix 2000 godina stara ideja" etc etc
    Nemojte si ni na tren pomisljati da ste na vrhuncu ljudske misli jer ako je doslo do vas vjerojatno je vec odavno prozvakan mediokritet, ali eto tek su sad likovi koji vole novac shvatili da bi vam se moglo svidjeti i da bi mogli zaraditi na tom
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  6. #6
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Budućnost

    Ah, prevelik sam ljubitelj budućnost i sf-a da bi sad mogao predvidjet kak i kaj će bit. Idem pitat Sheldona Coopera, on uvijek ima odlične ideje
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  7. #7

    Re: Budućnost

    Do sada smo već trebali imate leteće auto. Samo zbog perspektive.

  8. #8
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Budućnost

    Trebali smo pred 30 godina imat žirokoptere, ali ih žene ne bi mogle vozit.

  9. #9
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Budućnost

    Volio bih doživjeti budućnost u kojoj će letovi do neke orbitalne stanice ili baze na Mjesecu biti poput današnjih letova avionom. Radovala bi me budućnost u kojoj bi postojalo puno zdrave, čiste i jeftine energije. Veselio bih se računalima koja bi bila 100 puta jača od današnjih, a istovremeno da imaju potrošnju struje u milivatima. Uživao bih u zamjeni krhkog ljudskog tijela neuništivim mehaničkim. Oduševilo bi me kad bismo stvorili igru-simulaciju života u kojoj bi likovi posjedovali ljudsku inteligenciju i osjećaje i bili uvjereni da žive u pravom svijetu. Usput bismo skužili da Bog definitivno postoji, jer smo i mi sami likovi u nečijoj simulaciji. U kvantnom svemiru svaka čestica, foton, atom, hibbsov bozon, stvoreno je od neke vrste piksela, tko kaže da nismo i mi? Bilo bi lijepo kada bi nam budućnost sve to otkrila i omogućila bezbrižnost u saznanju kako je sve igra
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  10. #10
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: Budućnost

    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Uživao bih u zamjeni krhkog ljudskog tijela neuništivim mehaničkim.
    to ^^
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  11. #11
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Budućnost

    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Uživao bih u zamjeni krhkog ljudskog tijela neuništivim mehaničkim.
    H+ FTW!
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

Slične teme

  1. Budućnost Steama
    By W3DR4N in forum Gaming općenito
    Odgovora: 42
    Posljednji post: 25-05-2010, 21:36
  2. Budućnost žanrova?
    By Arbiter of Change in forum Gaming općenito
    Odgovora: 47
    Posljednji post: 23-06-2009, 18:08
  3. Budućnost?
    By Neven <R> in forum Gaming općenito
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 21-04-2008, 10:54
  4. Budućnost je pred vratima
    By POSA in forum Alt-F4
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 27-07-2006, 09:44

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •