Dakle, počinjemo, malo sam updateao pravila, i napravio mapu.

Svako pleme će započeti sa 200 odraslih stanovnika, tj. muškaraca i žena, osim toga imat će 50 starijih ljudi i 25 djece.
1/10 djece svake godine odrasta, ovo se zaokružuje na manji broj.
Svake godine 1 u 50 odraslih će ostariti, a 1 u 50 starijih ljudi će umrijeti, ovo se računa kao dva za svaki broj iznad 50(znači od 70 ljudi dvoje će ostariti, a od 35 starijih ljudi jedno će umrijeti)

Svake godine možete svom plemenu zadati do četiri zadatka, s tim da ako zadate jedan imate +2 bonus na roll a ako zadate dva imate +1 na jedan od ta dva.
Točni rezultati će ovisiti od akcije ali se uglavnom mogu svrstati:
1=Do 10 ljudi će poginut
2=Do 5 ljudi će poginuti
3=Do 3 ljudi će poginuti
4=Namjeravana akcija
5=Mali bonus, ako je vezano sa hranom dobivate do 5 ljudi
6=Veliki bonus, ako je vezano sa hranom dobivate do 7 ljudi
7+=Veliki bonus i +1 na datu vještinu koja ovisi od zadatka (za skupljanje hrane npr. dobili bi godišnji +1 bonus na roll) i do 15 ljudi ako je vezano sa hranom.

Borba će se odvijati između svake strane tako da će se bacati kocka za svakog sudionika, bonusi se dodaju na rollove ako ih ima i onda se izračunava ukupni rezultat i razlika između strana.Ovo ću još morati razraditi ali o tom potom





Mapa je povelika, ovo bijelo trebate tek istražiti, mislim da je većina stvari jasno prikazana, ako vam nešto nije jasno upitajte.
Pozicije:
1-Luka123
2-Hrčak
3-Sickpetey
4-Bingboingman
5-Markecgrad




Niste puno pričali o ovome tako da sam odlučio uzeti srednju opciju, dakle više manje normalan svijet, ima neka fantastična bića poput trolova, gargoylea, divovskih paukova i sličnog, magija je možda nekad i postojala ali nije sigurno, dio u igri imaju i božanstva koja su jako oslabila ali i dalje mogu zagorčati život nekome ako ih se fino zamoli.Na vama je da istražite svijet i vidite što je još u njemu.
Također, sve lokacije u igri vi imenujete, ako prvi otkrijete nešto zanimljivo ili čudno imate to pravo imenovati, regije također, ali morate ih istražiti prvo.



Gentlemen, shall we play a game