Stranica 3 od 12 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 347

Tema: Mislite li da postoje izvanzemaljci??

  1. #61
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    2.558

    Re: Mislite li da postoje izvanzemaljci??

    Čak i ako se isključe sva lažna svjedočanstva, zabune, ili neke koje se može racionalno objasniti, uvijek ostane par koje se ne može objasniti, a to znači da ima nečega što ljudi još ne mogu shvatiti.

  2. #62
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Krizevci
    Postova
    827

    Re: Mislite li da postoje izvanzemaljci??

    = Citat = Izvorno postao keko
    Čak i ako se isključe sva lažna svjedočanstva, zabune, ili neke koje se može racionalno objasniti, uvijek ostane par koje se ne može objasniti, a to znači da ima nečega što ljudi još ne mogu shvatiti.
    neznam za takve, imaš linkove ?
    ...Memories sharp as daggers pierce into the flesh of todays,..

  3. #63
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Mislite li da postoje izvanzemaljci??

    Negdje sam,u nekom filmu ja mislim, sam cuo zanimljivu recenicu vezano za ovo. Kaze "da smo sami u svemiru to bi bilo uzasno tracenje prostora". I slazem se po tom pitanju.

  4. #64
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2009
    Postova
    516

    Re: Mislite li da postoje izvanzemaljci??

    = Citat = Izvorno postao keko
    Čak i ako se isključe sva lažna svjedočanstva, zabune, ili neke koje se može racionalno objasniti, uvijek ostane par koje se ne može objasniti, a to znači da ima nečega što ljudi još ne mogu shvatiti.
    Ima puno toga "što ljudi još ne mogu shvatiti", ali teško da u to spadaju priče o malim zelenima.


    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Negdje sam,u nekom filmuSja mislim, sam cuo zanimljivu recenicu vezano za ovo. Kaze "da smo sami u svemiru to bi bilo uzasno tracenje prostora". I slazem se po tom pitanju.
    KontaktSvjerojatno.

    Često se pogrešno misli da je to Saganova misao, a zapravo se pripisuje jednom slabije poznatom Škotu, Thomasu Carlyleu, i glasi:
    "A sad spectacle. If they be inhabited, what a scope for misery and folly. If they be not inhabited, what a waste of space."
    Huzzah!

  5. #65
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Krizevci
    Postova
    827

    Re: Mislite li da postoje izvanzemaljci??

    = Citat = Izvorno postao Kvothe
    = Citat = Izvorno postao keko
    Čak i ako se isključe sva lažna svjedočanstva, zabune, ili neke koje se može racionalno objasniti, uvijek ostane par koje se ne može objasniti, a to znači da ima nečega što ljudi još ne mogu shvatiti.
    Ima puno toga "što ljudi još ne mogu shvatiti", ali teško da u to spadaju priče o malim zelenima.


    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Negdje sam,u nekom filmuSja mislim, sam cuo zanimljivu recenicu vezano za ovo. Kaze "da smo sami u svemiru to bi bilo uzasno tracenje prostora". I slazem se po tom pitanju.
    KontaktSvjerojatno.

    Često se pogrešno misli da je to Saganova misao, a zapravo se pripisuje jednom slabije poznatom Škotu, Thomasu Carlyleu, i glasi:
    "A sad spectacle. If they be inhabited, what a scope for misery and folly. If they be not inhabited, what a waste of space."
    Ovo "užasno traćenje prostora" je totalno ljudska i egoistička percepcija.
    ...Memories sharp as daggers pierce into the flesh of todays,..

  6. #66
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Mislite li da postoje izvanzemaljci??

    Meni djeluje logicno. Nije rijec o tracenju prostora u konzervi sardina vec u hebenom beskraju... Ko god "napravio" svemir,ako nas je ostavio same u njemu mogao ga je napraviti manjim,manje bi pitanja si postavljali

  7. #67
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: Mislite li da postoje izvanzemaljci??

    A na čemu se temelji tvoja teorija da ga je "netko" napravio?
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  8. #68
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: Mislite li da postoje izvanzemaljci??

    Sve dok se ne dogodi prvi kontakt (citaj, ili haug mi smo svemirski indijanci ili bacena termo fuzijska mega nuklearka) tek cemo onda dobit potvrdu. Dotad možemo nagađat i spekulirat, teoretizirat do beskonacnosti. Cinjenica je da je svemir masovan i da u masi galaksija postoji masu zvijezda oko kojih postoji umjereni pojas u kojem je život moguc. E sad u kakvoj su evolucijskoj fazi ti organizmi teško je predvidit, možda su vec evoluirali dalje od nas, možda su tek u fazi jednostanicnih organizama, možda ce nastat tek za milijardu godina, stvar je u tome da ne znamo niti cemo ikad saznati. Ako ima inteligentnog oblika života dalje od nas cisto sumnjam da su ucinkovito svladali svemirska putovanja ili da posjeduju tako naprednu tehnologiju jer znamo koliko je to zapravo komplicirana znanost. Mali zeleni su ZNANSTVENA FANTASTIKA, zato get real

  9. #69

    Re: Mislite li da postoje izvanzemaljci??

    = Citat = Izvorno postao MindReader


    Dreakeova jednadžba - vjerojatnost da će negdje u svemiru postojat neki solarni sustav gdje će bar jedan planet bit na idealnoj udaljenosti, idealnoj putanji, imati idealni položaj u odnosu na druge planete da ga ne spizdi malo-malo neki asteroid, imati atmosferu pogodnu za život i biti u mogućnosti razviti inteligentan život za 3 milijarde godina. onak.. ne kažem da smo jedini,ali da postoji inteligentan život.. hm..

    Temeljna pogreška je misliti da smo mi na idealnoj putanju,na idealnom položaju i da postoji jedinstvena atmosfera pogodna za život.Idealno za nas,jer smo mi nastali po tome.
    A ne to po nama. Da je bilo drukčije,razvio bi se drukčiji oblik života ili ne bi.
    Ekstremofili npr.
    Gledajte da ljudska civilizacija kojoj je cilj od prvog dana da se pobi došla do toga da se više ulaže da u žute magazine nego u tehnologiju.

  10. #70
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: Mislite li da postoje izvanzemaljci??

    = Citat = Izvorno postao MindReader


    Dreakeova jednadžba - vjerojatnost
    = Citat = Izvorno postao MindReader
    Dreakeova jednadžba - vjerojatnost
    = Citat = Izvorno postao MindReader
    jednadžba - vjerojatnost
    = Citat = Izvorno postao MindReader
    vjerojatnost
    Vjerojatnost je kuja, ne mora značiti apsolutno ništa
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  11. #71
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Mislite li da postoje izvanzemaljci??

    = Citat = Izvorno postao PR3DAT0R
    A na čemu se temelji tvoja teorija da ga je "netko" napravio?
    A na cemu tvoja da nitko nije? Oduvjek je tu i to je to? Nije to "moja" teorija,samo kazem ako razmisljanja ovoj temi pogoni logika...nije logicno da smo sami u beskraju. A ako jesmo,poslije nas nece biti nista i nikoga. E to je vec tema za razmisljanja.

  12. #72
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2009
    Postova
    516

    Re: Mislite li da postoje izvanzemaljci??

    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    = Citat = Izvorno postao PR3DAT0R
    A na čemu se temelji tvoja teorija da ga je "netko" napravio?
    A na cemu tvoja da nitko nije?
    *sigh*

    http://en.wikipedia.org/wiki/Russell%27s_teapot
    Huzzah!

  13. #73
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Krizevci
    Postova
    827

    Re: Mislite li da postoje izvanzemaljci??

    Vjerujem ( ne znam) da ima još mnogo života izvan našeg planeta, jer svemir je beskrajan, bilijuni galaksija a za nas je i jedna previše još narednih 200 i više godina , ali upravo zato što je svemir beskrajan a život vjerojatno dosta udaljen jedan od drugog - nama to izgleda kao da nema nikog "blizu"

    Who or what made this all ? sve je zapravo u suštini ideja / zamisao ... igra ako hoćete.
    ...Memories sharp as daggers pierce into the flesh of todays,..

  14. #74
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Mislite li da postoje izvanzemaljci??

    = Citat = Izvorno postao Lord Coldwolf
    Vjerujem ( ne znam) da ima još mnogo života izvan našeg planeta, jer svemir je beskrajan, bilijuni galaksija a za nas je i jedna previše još narednih 200 i više godina , ali upravo zato što je svemir beskrajan a život vjerojatno dosta udaljen jedan od drugog - nama to izgleda kao da nema nikog "blizu"S

    Who or what made this all ? sve je zapravo u suštini ideja / zamisao ... igra ako hoćete.

    Potpis.

  15. #75
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Mislite li da postoje izvanzemaljci??

    Matematički i statistički bi se reklo kako gotovo sigurno ima života na drugim planetama, pa tako i inteligencije (vanzemaljaca), tu se vjerojatno svi slažemo.
    Ostalo sve je vrlo mutno područje obzirom da još uvijek nema nikakvih "službenih" dokaza, barem gledano s čiste znanstvene strane. Problem je također u tome što još uvijek ne znamo sa sigurnošću kako uopće nastaje život, nitko još nije uspio "skuhati" živi organizam od raznih sastojaka i procedura temeljenih na vrlo uvjerljivim pretpostavkama i teorijama.
    Sljedeća je stvar u tome što još nigdje u svemiru nije pronađen život i ne zna se koliko je česta pojava.
    I na kraju, što se tiče samih vanzemaljaca koji navodno posjećuju Zemlju, pručavanje tih stvari pretvorilo se iz znanosti u religiju ili ezoteriju, pa se sve svodi na "vjeruješ-ne vjeruješ", a katastofalno ogromna masa ljudi koji uživaju u lažiranju pojava aliena odbijaju sve imalo ozbiljne znanstvenike da se uopće odluče baviti time. Ako doista postoje inteligentni oblici života pridošli s drugih planeta koji se motaju oko nas, sve dok nam se sami javno ne otkriju i predstave, ne vrijedi uopće trošiti vrijeme na tu tematiku.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  16. #76
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    6.839

    Re: Mislite li da postoje izvanzemaljci??

    sto se tice ovih signala u svemiru koje odasiljemo, netko je u prvim stranicama topica napis'o da ih nismo pimili, nijedan.

    Jesmo.
    Davno, prije tri-cetiri godine, sam gledao dokumentarac, primljeni su ti valovi iz svemira, u 20stoljecu, spominjali su se i kvazari. Ugl ima zivota u svemiru osim nas, ako nema, e onda pingac nije admin.
    Липе цвату и у Србији!

  17. #77
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    May 2010
    Postova
    455

    Re: Mislite li da postoje izvanzemaljci??

    sjecam se jednog dokumentarca u kojem se spominjao "wow signal", evo link o njemu:
    http://en.wikipedia.org/wiki/Wow!_signal

  18. #78
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Mislite li da postoje izvanzemaljci??

    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  19. #79
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    661

    Re: Mislite li da postoje izvanzemaljci??

    Spoiler ti je prazan...

  20. #80
    Senior Member Master Blaster GDra's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Vvardenfell
    Postova
    4.623

    Re: Mislite li da postoje izvanzemaljci??

    Evo još nečega, jeste li ikada čuli za trokutasti NLO?
    http://www.net.hr/planet-x/page/2010/08/26/0722006.html
    "Snow falls. Why worry where it goes. M'aiq thinks the snowflakes are pretty."

  21. #81
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Mislite li da postoje izvanzemaljci??

    Vanzemaljci ili Vanzemljaci ili Svemirci, postoje, ali to su Ovozemaljci!

    Evo, otkriti ću vam tajnu koju svi možete vidjeti i dokazati.

    Vanzemaljci, kako ih mi zovemo žive na planetu po imenu Zemlja, jeste, tako je, na našem planetu, koliko god to vama ludo zvučalo, to je istina. Mi nismo iztražili ni 30% Zemlje, a kamoli 70% nje koje su oceani. Vanzemaljci kako ih zovemo žive u morima!
    Osim što su to objavljivali ovi iz Area 51, imao sam puno njihovih članaka i slika (jeste oni drže neke vanzemljake i vrše eksperimente na njima, itd.), i dokaza, znači, laički ću vam dočarati...

    "Svemirci" nemaju kapke, zašto?
    To znači da žive na mjestu gdje nema zraka koji će im isušivati oči, s obzirom da nemaju kapke koje će im "močiti" oči, znači da žive u vodi. Tako je, žive u moru, u oceanu. Kada su van njega na očima imaju nekakve gumice kao leće koje im služe da im se oko ne može isušiti.

    Imaju glatku kožu, zašto?
    Da žive na zraku, vjerojatno bi imali bilo kakve dlačice, ali ne, oni su 100% bez dlačica, kao ribe, glatki su i skliski, zašto? Zato što žive u takvoj okolini, znači gdje možeš živjeti a da ti glatka koža pomaže? To je voda, znači more.

    Imaju razvijena stopala, kako to?
    Lijepo, da i mi ljudi živimo u vodi, i da umjesto hodanja i trčanja plivamo i ronimo, sigurno bi imali extra razvijena stopala. Oni su plivači, žive u oceanima.

    Imaju maleni nos i pluća?
    Da, to znači da ne koriste puno kisika, vjerojatno zato što žive u morima.

    Imaju malena usta, ne razvijene zube i sve organe kao i mi?
    Tako je, to znači da ne žvaču hranu kao mi ljudi, već ju samo gutaju, gutaju živo i tako se hrane. A kako se hrane ribe? Gutaju i samo gutaju, čak ni morski pas koji ima opake zube ne žvače hranu, već ju guta.

    Velika glava i razvijena psiha?
    Naravno, imaju usta, a ne govore, zašto? Kada već živiš u moru, teško je pričati pod vodom. Trebali su razviti drugačiji način komuniciranja, s obzirom da ne mogu pričati pod vodom, pa im se tako razvio govor telepatijom.

    Tijelo im je nabijeno?
    Da, nisu mišićavi (osim nogu gdje su im totalno razvijeni mišići), ali nemaju sala, niti mekanih dijelova tijela. Kako to? Fino, kada se rodiš i živiš na tolikoj dubini mora, pod takvim tlakom, moraš biti sprešan.

    Leteći tanjuri imaju jaka svjetla, zašto, šta će im tako jaka svjetla?
    Da žive u svemiru, ne bi im trebala tako jaka svjetla. Znači, jaka svjetla, kakva mi ljudi još nismo proizveli im trebaju kako bi vidjeli na velikim dubinama. Mi ih možemo uloviti i vidjeti na Zemlji sa stand by svjetlima, kao pozicije na autu, i toliko su jake, znači kada su na velikoj dubini vjerojatno upale maglenke i duga svjetla, s kojima mogu sve vidjeti dok mi ljudi ne možemo na te dubine ići, čak i da možemo, nemamo tako jaku rasvjetu. Znači, tako jaka svjetla im služe da bi mogli vidjeti na velikim dubinama mora.

    Mogu li svemirci s tanjurima usisati nešto, a da ne usisaju i nešto iz okoline? Kako to mogu?
    Mogu,s obzirom da žive u morima, a ne žele dodatni teret (vodu) u svojoj mečki, razvili su princip usisavanja tijela, znači usisavaju samo živa bića, bez mogućnosti da im voda ili bilo što drugo uđe u brod.

    Zašto imaju tako brze letilice?
    S obzirom da istražuju cijeli svemir morali su smisliti način za nešto brži transport, s obzirom da u njihovoj moći, niti inteligenciji nemaju ništa što bi ih moglo teleportirati, napravili su letilicu koja osim što može startati extra brzo, može i voziti extra brzo. I mi ljudi to možemo, samo nas koče neke stvari. Recimo, možemo li napraviti auto koji juri 1000 km/h? Možemo! A što nas koči? To što će se svake gume rastopiti već na 400 km/h. Znači nas koče materijali, njih ne koče, ili su uspjeli pronaći riješenje.

    Imaju li oni svoje tehnologije?
    Imaju, međutim njihove tehnologije su drugačije od naših. Osim što su sofisticiranije i manje, rade na drugačijim principima. Dok recimo kod nas skrivena mala kamerica radi na baterije, kod njih nema izvora energije, i telepatski se povezuju s tom stvarčicom. Kada kradu ljude obično im umetnu razne predmete koji nama ništa ne znače, međutim ti predmeti imaju razne sile u sebi koje oni mogu detektirati.

    Jesu li njihove tehnologije razvijenije od naših?
    Na istoj smo razini, oni imaju ono što mi nemamo, a mi imamo ono što oni nemaju. Ako kažemo, vidi ih, oni imaju leteći tanjur, napredniji su od nas, to ništa ne znači jer oni nemaju mečke. Isto tako ako kažemo da su njihovi predmeti sofisticiraniji i njihova tehnika je bolja, isto ništa ne znači, oni barataju s nano i mikrotehnikom, jer imaju takve uvijete, ali sigurno nisu izumili toliko toga koliko mi jesmo.

    Može li nam svemirac čitati misli?
    Oni imaju odličnu inteligenciju i telepatiju, ali ne, ukoliko mu to ne dozvoliš. Sve što ti misliš, to on čuje, jer je tako naučio komunicirati/pričati, mislima.

    Ljudi koje oni otmu i seciraju nemaju ožiljaka?
    Osim što barataju s nano i mikrotehnikom, vjerojatno imaju skalpele s kojim nam režu između čestica atoma (npr. skalpel debljine 1 pikometra) i sl., a osim toga žive u vodi, a svi znamo da voda pospješuje brzu regeneraciju.

    Kada otimaju ljude, znaju što rade?
    Znaju, osim što imaju oružije s kojim te mogu onesvjestiti, nakon što te otmu, u svojem brodu u tebe ubace vodu, napune te vodom, vodom ti napune želudac, pluća, itd., sve-sve, ne smije biti zraka u tebi. Zašto? Zato jer akda te transportiraju, njihov brod ima mogućnost velikih brzina čime i tlakovi variraju munjevito brzo, tj. ako s brodom zaranjaju u dubinu od 100 km u 1 sec, tvoje tijelo će vjerojatno eksplodirati od tako naglih varijacija tlakova, a voda koja je zato u tebi je teško stlačiva (voda je stlačiva, ali jako malo; tolika naprezanja tvoje tijelo može izdržati).

    Zašto nas otimaju?
    Zato jer im se može. Kada te otmu, u tebe ugrade predmet pomoću kojeg te mogu locirati, i samim time te prate i promatraju, kako živiš, što sve radiš, itd. Takvi predmeti se kod lječnika mogu izvaditi, čime se smanjuje mogućnost, da će te opet posjetiti/oteti. Neki predmeti poput ugrađenog predmeta u prst ili pod kožu se može lako maknuti, a neki predmeti se ne mogu izvaditi tako lako, bio je jedan slučaj kada su jednom čovjeku ugradili maleni predmet u oko, u centar oka, unutra, pomoću čega su predpostavljamo, sve što je on gledao i svemirci mogli vidjeti, da bi se to izvadilo, trebali bi mu rasjeći oko na pola, nakon čega naša medicina ne bi znala vratiti oko u prvobitno stanje, srećom, oni nakon nekog vremena izvade svoj predmet iz tebe.
    Mi njih otimamo isto, ali o tome se šuti, tek pokoja fotka i video iz Area 51.

    Koriste li oni mape?
    Koriste, ali stare, kakve i mi imamo, mape kakve su kreirali ljudi, i to su obično mape svemira i planeta, ne u 2D-u, niti 3D-u, već naprednije i kompliciranije.

    Ima li dokaza da žive u morima?
    Da, osim što imaju sve predispozicije za extra velike dubine, mnoge ribarice i brodovi su ih viđale, slikale i snimale kada uranjaju i izranjaju iz oceana.

    Hoćemo li ratovati protiv njih?
    Najvjerojatnije ne. Mi se njih možemo bojati, zbog straha ih možemo i napasti, ali oni nam neće uzvratiti, boje se i oni nas, međutim oni nemaju laserske puške i sl. oružija kao što mi mislimo. Oni su miroljubivi i avanturisti željni istraživanja cijelog svemira, oružije koje oni rabe jest njihov mozak, ne samo inteligencija, nego psiha, pod "upotrijebiti ćemo silu" oni misle baciti te u nesvjest, bez da ti naude.

    Eto, toliko od mene, i od mojeg old istraživanja.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  22. #82
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Mislite li da postoje izvanzemaljci??

    Zaranjaju 100km/s, a maximalna dubina 12 km. LoL.
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  23. #83
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Mislite li da postoje izvanzemaljci??

    Postoje velike dubine u koje mi ne možemo zaroniti, jer nemamo opremu koja bi izdržala takav tlak, a čak i da ju imamo, nemamo rasvjetu, ne bi vidjeli ništa.
    To je razlog zašto još uvijek ne istražujemo more, a more čini 70% ovog planeta, a mi na onih 30% gdje živimo jedva da smo istražili 10%, ma ni toliko.
    Govorio sam na eventualnu brzinu tanjura u moru. Na zraku piče puno brže.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  24. #84
    Senior Member Master Blaster GDra's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Vvardenfell
    Postova
    4.623

    Re: Mislite li da postoje izvanzemaljci??

    C, zanjimljiva teorija, dobar post.
    Ne sječam se da sam ikad pročitao nešto o podvodnim vanzemaljcima.
    Iako, to nisu vanzemaljci, nego samo nove vrste.
    "Snow falls. Why worry where it goes. M'aiq thinks the snowflakes are pretty."

  25. #85
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    2.558

    Re: Mislite li da postoje izvanzemaljci??

    Bome si ti to C jako razradio. Kad malo bolje razmislim, ne zvuči to tako glupo kako bi možda neki na prvi pogled pomislili. Mi ljudi bi istraživali svemir, a 2 trećine našeg planeta su nam još neistražene.

  26. #86
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: Mislite li da postoje izvanzemaljci??

    = Citat = Izvorno postao C
    Postoje velike dubine u koje mi ne možemo zaroniti, jer nemamo opremu koja bi izdržala takav tlak, a čak i da ju imamo, nemamo rasvjetu, ne bi vidjeli ništa.
    Onak... Ne? :I

    Also, lol na ostalo.
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  27. #87
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Mislite li da postoje izvanzemaljci??

    THX.

    @PR3DAT0R
    -Ne.
    Nadavno su Kinezi napravili neku podmornicu s kojom mogu ići na zapanjujuće dubine, to ti je jedan od dokaza da ne možemo zaroniti na max. dubinu, zbog tlaka, a dolje je tako mračno da mi moramo gledati s raznim tehnikama poput IRDA, jer nemamo tako jaku rasvjetu da vidimo prst pred nosom, a kamoli nešto više.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  28. #88
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: Mislite li da postoje izvanzemaljci??

    viewtopic.php?f=107&t=41277

    Bazinga!
    Koj veće dubine pobogu. >_>
    Ocean je dubok koliko je dubok i nema više.
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  29. #89
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Mislite li da postoje izvanzemaljci??

    Pa nisam ja ni rekao da ima više.
    Samo velim da mi ne vidimo dolje sa svjetlom...ma pročitaj što sam napisao, skrećeš s teme.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  30. #90
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Mislite li da postoje izvanzemaljci??

    Jesi ti ozbiljan?

    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

Slične teme

  1. Sta Mislite o Ovom Hladnjaku??
    By viperpitbull in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 26-01-2008, 17:26
  2. Mislite li da postoji talent u igranju FPS-ova???
    By Leoo in forum Gaming općenito
    Odgovora: 59
    Posljednji post: 08-12-2006, 09:14
  3. Mislite li da postoje izvanzemaljci??
    By croking1994 in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •