Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: pomoć pomoć pomoć pomoć pomoć

  1. #1
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    672

    pomoć pomoć pomoć pomoć pomoć

    želio bih spojit televizor na računalo pa me zanima šta je sve potrebno i kako se to radi?
    grafička mi jeasus V9250 Video Suite gf 5200;čini se pogodna za to? uz nju sam dobio i neki kabelna kojem su 4 utora:S-VID IN,COMP IN,S-VID OUT,COMP OUT.

    ŠTA MI JE JOŠ POTREBNO?

    Možete koristiti kompozitni video kabel, a i kabel za zvuk (kablove koje imamo su stereo, dok je vaš TV mono, jer ima samo jedan audio ulaz)
    Ako vam je slobodan Euro-AV (scart) utor, onda možete ići na soluciju da kupite scart adapter koji na sebi ima audio i video ulaze (stero audio, kompozitni i s-video) te uzmete s-video kabel i onaj audio kabel od prije (zvuk na tv-u će i dalje naravno biti mono, ali će se miješati oba stereo kanala sa kompa što je ok ) Scart adapter ima i mogućnost prebacivanja in/out moda.
    Od scart adaptera imamo banbrige za nekih 50kn a drugi tjedan ćemo imati i jeftije verzije po nekih 25 kn.


    Pogledajte koje priključke imate na TV-u (činč (compozitni, žuti) najvjerojatnije imate, ali provjerite da možda nemate i S-Video pošto je preko njega bolja kvaliteta prijenosa video signala). Od video kompzitnih kablova bih vam preporučio Bandridge VL6035 video kabel RCA na RCA, 5.0m pod šifrom 9215, koji stoji oko 56 kn, ali je i kvalitetan. A zvuk također možete spojiti kabelom Bandridge AL344 Stereo Audio kabel 3.5 mm na 2xRCA, 5.0m, pod šifrom 9208 (60,49 kn). Za zvuk vam inače treba audio ulaz na TV-u (činčevi, bijele i crvene boje)



    koja mi je solucija bolja?
    daj mi pojasnite ovo sa scart adapterom šta trebam sve kupit?(udaljenost kopma i tv-a je 5 metara) možete mi poslat i slike?
    Jack is back

  2. #2
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postova
    575

    Re: help

    = Citat = Izvorno postao fisher
    želio bih spojit televizor na računalo pa me zanima šta je sve potrebno i kako se to radi?
    grafička mi jeasus V9250 Video Suite gf 5200;čini se pogodna za to? uz nju sam dobio i neki kabelna kojem su 4 utora:S-VID IN,COMP IN,S-VID OUT,COMP OUT.

    ŠTA MI JE JOŠ POTREBNO?
    triba ti još i kabel kojim češ spojit taj kabel(komp!!!) s tv-om. e sad neznam kako radi, jel možeš sve radit priko tv-a, ja mislin da možeš.
    Let the bodies hit the floor!

  3. #3
    Senior Member Lord of The Fleas NiX@tHeG4M3R's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Sjeverna tribina Maksimira!!!
    Postova
    418
    Ne možete otvarati nove teme.
    Ne možete odgovarati na postove.
    Ne možete uređivati vaše postove.
    Ne možete izbrisati vaše postove.
    Ne možete glasovati u anketama.

    E da evo moje stranice!!!My web site!!!

    DSL PETICIJA!!!NE ZAJEBAVAM!!!MOLIM VaS POTPIŠITE SE!!!

  4. #4
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    672
    = Citat = Izvorno postao NiX@tHeG4M3R
    pogledal sam postove; ja na tv-u imam dva žuta ulaza video in i audio in?
    Da li da onda radim kao i gad?
    p.s. moja tema je povezana i sa temom "za čega služi ovaj kabel"
    Jack is back

  5. #5
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    4.862
    ja sam lijepo otišao u hg spota i kupio kabel audio/s-video at scart

    imaš od pet metara za 100 kn ....

    i od deset metara za 150 kn...

    ja mislim da ima i manje metara....

    Pogledaj u kutiju od grafe to večina dobije taj kabel sa grafom .... samo ja sam ga dobio i dug je metar jedan....

  6. #6
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    672
    = Citat = Izvorno postao olio
    ja sam lijepo otišao u hg spota i kupio kabel audio/s-video at scart

    imaš od pet metara za 100 kn ....

    i od deset metara za 150 kn...

    ja mislim da ima i manje metara....

    Pogledaj u kutiju od grafe to večina dobije taj kabel sa grafom .... samo ja sam ga dobio i dug je metar jedan....
    pa ne želim platit 150 kn za kabel koji imam;zar ne postoji drugi način kako da se spojim
    Jack is back

  7. #7
    Senior Member Lord of The Fleas NiX@tHeG4M3R's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Sjeverna tribina Maksimira!!!
    Postova
    418
    = Citat = Izvorno postao fisher
    = Citat = Izvorno postao olio
    ja sam lijepo otišao u hg spota i kupio kabel audio/s-video at scart

    imaš od pet metara za 100 kn ....

    i od deset metara za 150 kn...

    ja mislim da ima i manje metara....

    Pogledaj u kutiju od grafe to večina dobije taj kabel sa grafom .... samo ja sam ga dobio i dug je metar jedan....
    pa ne želim platit 150 kn za kabel koji imam;zar ne postoji drugi način kako da se spojim
    nabavi si msn pa ću ti sve reći!
    Ne možete otvarati nove teme.
    Ne možete odgovarati na postove.
    Ne možete uređivati vaše postove.
    Ne možete izbrisati vaše postove.
    Ne možete glasovati u anketama.

    E da evo moje stranice!!!My web site!!!

    DSL PETICIJA!!!NE ZAJEBAVAM!!!MOLIM VaS POTPIŠITE SE!!!

  8. #8
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    672
    = Citat = Izvorno postao NiX@tHeG4M3R
    = Citat = Izvorno postao fisher
    = Citat = Izvorno postao olio
    ja sam lijepo otišao u hg spota i kupio kabel audio/s-video at scart

    imaš od pet metara za 100 kn ....

    i od deset metara za 150 kn...

    ja mislim da ima i manje metara....

    Pogledaj u kutiju od grafe to večina dobije taj kabel sa grafom .... samo ja sam ga dobio i dug je metar jedan....
    pa ne želim platit 150 kn za kabel koji imam;zar ne postoji drugi način kako da se spojim
    nabavi si msn pa ću ti sve reći!

    evo jesam; email mi je kos05@msn.com
    Jack is back

  9. #9
    Senior Member Lord of The Fleas NiX@tHeG4M3R's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Sjeverna tribina Maksimira!!!
    Postova
    418
    ajde sign in ajde
    Ne možete otvarati nove teme.
    Ne možete odgovarati na postove.
    Ne možete uređivati vaše postove.
    Ne možete izbrisati vaše postove.
    Ne možete glasovati u anketama.

    E da evo moje stranice!!!My web site!!!

    DSL PETICIJA!!!NE ZAJEBAVAM!!!MOLIM VaS POTPIŠITE SE!!!

  10. #10
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    672
    = Citat = Izvorno postao NiX@tHeG4M3R
    ajde sign in ajde
    prvi put vidim msn pa neznam šta trebam sve napravit može pomoć?
    Jack is back

  11. #11
    Senior Member Lord of The Fleas NiX@tHeG4M3R's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Sjeverna tribina Maksimira!!!
    Postova
    418
    = Citat = Izvorno postao fisher
    = Citat = Izvorno postao NiX@tHeG4M3R
    ajde sign in ajde
    prvi put vidim msn pa neznam šta trebam sve napravit može pomoć?
    Ok samo polako!jesi sve napiso adresu,pasword i korisničko ime i onda sign in aj pošalji sliku gdje si zapeo
    Ne možete otvarati nove teme.
    Ne možete odgovarati na postove.
    Ne možete uređivati vaše postove.
    Ne možete izbrisati vaše postove.
    Ne možete glasovati u anketama.

    E da evo moje stranice!!!My web site!!!

    DSL PETICIJA!!!NE ZAJEBAVAM!!!MOLIM VaS POTPIŠITE SE!!!

  12. #12
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    672
    [quote=NiX@tHeG4M3R][quote=fisher][quote="NiX@tHeG4M3R":18k73plx]ajde sign in ajde[/quote]

    prvi put vidim msn pa neznam šta trebam sve napravit može pomoć? [/quote]

    Ok samo polako!jesi sve napiso adresu,pasword i korisničko ime i onda sign in aj pošalji sliku gdje si zapeo[/quote:18k73plx]

    napisao sam to sve; sada me traži da potpišem neki ugovor Review and sign the Agreements

    Welcome to MSN! To finish signing up and access your MSN services, you need to accept the following Agreements. If you have questions about why you need to do this, please see the bottom of this page.

    Your MSN subscription is governed by all of the following, which are collectively the "agreements":

    Microsoft service agreement

    Microsoft online privacy statement




    To view and print the agreements, click each link and print a copy of each agreement. To accept all of the agreements, type your e-mail address and click I Accept.

    [email="kos05@msn.com"]kos05@msn.com[/email]S
    By typing your e-mail address and clicking I Accept, you are accepting all of the agreements, and consenting to receive all information from Microsoft electronically. You understand that you are creating credentials that you can use on other sites on the Microsoft Passport Network. You also agree to receive targeted advertisements and periodic member e-mail messages from Microsoft. If you do not accept the agreements as written, click the Cancel button to discontinue sign-up.



    --------------------------------------------------------------------------------

    Q: I thought I already accepted this Agreement. Why do I need to accept it again?
    A: You may have previously accepted the Agreement for the Microsoft Passport Network. However, you're about to go to an MSN service that requires an MSN Agreement. After you've accepted the MSN Agreement, you can access MSN services.

    Q: Do I have to pay anything extra?
    A: This Agreement doesn't change your existing services. If you're using the free version of MSN Hotmail, it will still be free. If you're using paid services, they will stay the same.

    Q: Why are these Agreements needed?
    A: These Agreements define the rights and responsibilities for you and Microsoft Corporation for MSN services. Microsoft Corporation, as with most companies, needs customers to accept the terms and conditions of a service agreement before they provide the service.
    Jack is back

  13. #13
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    672
    to je neki ugovor ja mislim za hotmail a piše da se i plaća;
    inače registriral sam se na messenger,e-mail mi je kkos5@hotmail.com
    i kos05@msn.com

    Šta da radim s ovim ugovorom?
    Jack is back

  14. #14
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    672
    Možete koristiti kompozitni video kabel, a i kabel za zvuk (kablove koje imamo su stereo, dok je vaš TV mono, jer ima samo jedan audio ulaz)
    Ako vam je slobodan Euro-AV (scart) utor, onda možete ići na soluciju da kupite scart adapter koji na sebi ima audio i video ulaze (stero audio, kompozitni i s-video) te uzmete s-video kabel i onaj audio kabel od prije (zvuk na tv-u će i dalje naravno biti mono, ali će se miješati oba stereo kanala sa kompa što je ok ) Scart adapter ima i mogućnost prebacivanja in/out moda.
    Od scart adaptera imamo banbrige za nekih 50kn a drugi tjedan ćemo imati i jeftije verzije po nekih 25 kn.


    Pogledajte koje priključke imate na TV-u (činč (compozitni, žuti) najvjerojatnije imate, ali provjerite da možda nemate i S-Video pošto je preko njega bolja kvaliteta prijenosa video signala). Od video kompzitnih kablova bih vam preporučio Bandridge VL6035 video kabel RCA na RCA, 5.0m pod šifrom 9215, koji stoji oko 56 kn, ali je i kvalitetan. A zvuk također možete spojiti kabelom Bandridge AL344 Stereo Audio kabel 3.5 mm na 2xRCA, 5.0m, pod šifrom 9208 (60,49 kn). Za zvuk vam inače treba audio ulaz na TV-u (činčevi, bijele i crvene boje)



    koja mi je solucija bolja?
    daj mi pojasnite ovo sa scart adapterom šta trebam sve kupit?(udaljenost kopma i tv-a je 5 metara) možete mi poslat i slike?
    Jack is back

Slične teme

  1. pomoć u c++
    By programer1994 in forum Programiranje i izrada igara
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 15-05-2008, 13:03
  2. pomoć oko DSL-a
    By Dux in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 04-03-2007, 00:04
  3. pomoć
    By Y0$$1p in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 03-08-2006, 13:27
  4. pomoć
    By matthew in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 21-07-2006, 10:36

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •