želio bih spojit televizor na računalo pa me zanima šta je sve potrebno i kako se to radi?
grafička mi jeasus V9250 Video Suite gf 5200;čini se pogodna za to? uz nju sam dobio i neki kabelna kojem su 4 utora:S-VID IN,COMP IN,S-VID OUT,COMP OUT.

ŠTA MI JE JOŠ POTREBNO?

Možete koristiti kompozitni video kabel, a i kabel za zvuk (kablove koje imamo su stereo, dok je vaš TV mono, jer ima samo jedan audio ulaz)
Ako vam je slobodan Euro-AV (scart) utor, onda možete ići na soluciju da kupite scart adapter koji na sebi ima audio i video ulaze (stero audio, kompozitni i s-video) te uzmete s-video kabel i onaj audio kabel od prije (zvuk na tv-u će i dalje naravno biti mono, ali će se miješati oba stereo kanala sa kompa što je ok ) Scart adapter ima i mogućnost prebacivanja in/out moda.
Od scart adaptera imamo banbrige za nekih 50kn a drugi tjedan ćemo imati i jeftije verzije po nekih 25 kn.


Pogledajte koje priključke imate na TV-u (činč (compozitni, žuti) najvjerojatnije imate, ali provjerite da možda nemate i S-Video pošto je preko njega bolja kvaliteta prijenosa video signala). Od video kompzitnih kablova bih vam preporučio Bandridge VL6035 video kabel RCA na RCA, 5.0m pod šifrom 9215, koji stoji oko 56 kn, ali je i kvalitetan. A zvuk također možete spojiti kabelom Bandridge AL344 Stereo Audio kabel 3.5 mm na 2xRCA, 5.0m, pod šifrom 9208 (60,49 kn). Za zvuk vam inače treba audio ulaz na TV-u (činčevi, bijele i crvene boje)



koja mi je solucija bolja?
daj mi pojasnite ovo sa scart adapterom šta trebam sve kupit?(udaljenost kopma i tv-a je 5 metara) možete mi poslat i slike?