Stranica 14 od 14 PrvaPrva ... 4121314
Prikazujem rezultate 391 do 393 od 393

Tema: Gdje jesti

  1. #391
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Gdje jesti

    1. Kajkajkaj, jadranske lignje, PC Expert?
    2. Kajkajkaj, Bartuc je živ?!
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  2. #392
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Gdje jesti

    Likovi, jel tko u ovih 2 godine otkako je tema mrtva otkrio kakvo dobro mjesto za klopu... Nije bitno kaj, napisite restoran i kaj valja u njemu...

    Ja sam tek nedavno otkrio Pingvin u teslinoj, imaju jebenu pljeskavicu sa sirom u lepinji (fast food), bas je fino zazare, okusi jebeni, mislim da je oko 26kn.

    Da ne zujim po temi, mozda sam vec napisao, i dalje mi je najbolji kebab u Rubelju (Maricev prolaz), bas pravi komadi raznih sorti mesa na stapu. Dosta unikatni umaci, do jaja kad ste u centru.

  3. #393
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Gdje jesti

    Ali Kebaba kod Antunovića ima dobar kebab.
    Mislim, to je i dalje isti kebab ko svugdje u gradu, ali uvijek imaju jako fino povrće i ne škrtare.

    RogueMarin u folnegovićevom mi je u zadnjih godinu dana postao go to restoran.
    Ugodan ambijent i jako fina hrana. Cijene su mrvicu višlje, ali imaju raznolik meni koji se redovito osvježuje novim receptima. U zadnje vrijeme su počeli gurati pulled pork koji im je jako fin ali mrvicu je lošiji nego što je bio u Bistro 75 (RIP).

    Ginger Sushi mi ima skroz ok sushi i često znam skoknut do njih u Dugavama jer mi je lako dostupno i imaju dobre cijene.

    Stafa’s restoran u Buzinu ima odlične steakove i to ne kažem samo zato jer mi je gazda restorana frend.

    Mislim da je to to. Idem uskoro u China House u radničkoj i planiram u skorije vrijeme skoknuti do R&B Food na zagrebačkoj i u El Toro na kvatriću pa javim dojmove.

Slične teme

  1. Gdje?
    By C in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 15-12-2010, 15:37
  2. Gdje ste?
    By Osiru$ in forum Call of Duty
    Odgovora: 28
    Posljednji post: 02-08-2007, 14:44

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •