Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 75

Tema: 2010. RECAP

  1. #1
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    2010. RECAP

    Bliže se jesenski hitovi. Što ste sve trebali odigrati u prvih sedam mjeseci 2010. godine.



    RPG



    Mass Effect 2 + dodaci



    Nastavak odličnog SF hibrida shootera i RPG-a, donio je još bolju i mračniju priču i nevjerojatnu filmsku atmosferu koja vas drži prikovanog za stolac do posljednje sekunde. Ako vam je ovo prvo igranje, obavezno je instalirati dodatke Overlord i Kasumi's Stolen Memory.



    Borderlands + dodaci



    Ovaj neobični koktel Fallouta i Diabla, kako su ga obožavatelji nazvali, donosi neobičnu grafičku prezentaciju i brdo sadržaja koje možete obaviti. Uz prvo igranje obavezno instalirajte The Zombie Island of Dr. Ned i Mad Moxxi's Underdome Riot.



    All Points Bulletin



    Akcijski MMORPG smješten u današnje doba, donosi akciju po uzoru na GTA serijal u okršaju bandi i policije.



    Alpha Protocol



    Moderni špijunski RPG, nepotrebno popljuvan jer se ipak radi o svježoj ideji i sasvim korektnoj realizaciji, s mnoštvom lokacija, likova i događaja.



    AKCIJA



    BioShock 2



    Drugi dio retro steampunk pucačine smještene u podvodnom gradu Raptureu. Orginalni vizualni identitet, nevjerojatan art i velika dubina kakva se ne nalazi često u pucačkim naslovima.



    Transformers: War for Cybertron



    Najbolja igra s licencom Transformersa, vodi vas na Cybertron, gdje preuzimate ulogu obje zaraćene strane, s poznatim likovima iz franšize.



    Battlefield: Bad Company 2



    Dugogodišnja tradicija Battlefielda se nastavlja u najboljem nastavku dosad, s fantastičnim Frostbite engineom koji omogućava uništavanje okoliša u odličnom multiplayeru kojeg igra pruža.



    Assassin's Creed II



    Nastavak povijesne akcijske avanture, ispravio je sve propuste prethodnika i donio dugačku i zabavnu razglednicu iz Italije u 16. Stoljeću. Fantastične lokacije, mnoštvo dodataka i mjesta za istraživanje, brojni zadaci i poznate povijesne ličnosti.



    Just Cause 2



    Igra je savršen odgovor za ona mrtva puhala od nostalgičnih gamera koji tvrde da igre više nisu zabavne. Rico se kreće po najvećem području kojeg je računalna igra ikada vidjela, a jedini cilj mu je svijetom sijati KAOS.



    Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction



    Potpuni zaokret u serijalu ne znači uvijek nešto loše. Možda se neće svidjeti zadrtim obožavateljima Splinter Cella, no mora se priznati da je Conviction jedna od najkoherentnijih, najfilmskijih i najzaokruženijih Cover-TPS pucačina na tržištu uopće.



    S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat



    Treći nastavak popularne ukrajinske pucačine, nastavlja radnju na orginalni Shadow of Chernobyl, s više oružja, straha i znatno poliranijim konačnim proizvodom.



    ArmA II: Operation Arrowhead



    Standalone ekspanzija za simulacijsku pucačinu ArmA, trebala je ispraviti sve propuste orginalne igre. Iako još uvijek pati od dječijih bolesti, ipak se radi o najkompletnijoj realnoj pucačini do današnjeg dana.



    Aliens vs. Predator



    Moderni AvP možda nije na razini Sierrinog prije desetak godina, no dovoljno je raznolik i zabavan SF FPS naslov koji će vas zadržati pred ekranom do kraja.



    Singularity



    Hibrid Half-Lifea, Stalkera i Bioshocka, s fantastičnim moćima i filmskom atmosferom, vodi vas u ruski pogon gdje su znanstevnici eksperimentirali s nepoznatim elementom.



    Metro 2033



    Pucačina s nevjerojatnom grafikom i atmosferom, zasnovana na knjizi, vodi vas u podzemlje željeznice gdje se preostali ljudski rod bori s krvoločnim monstrumima s površine.



    Serious Sam HD: The Second Encounter



    Remake popularne hrvatske pucačine, donosi bolju grafiku i mnoštvo achivementa na Steam klijentu, koji ga nudi po osjetno nižoj cijeni od drugih hit pucačina na tržištu. Za one koji ga nisu igrali kad je trebalo.



    SSTRATEGIJAS



    Napoleon: Total War



    Zabavniji i kompletniji Empire: Total War, donosi konkretnu radnju koja vas stavlja u ulogu najvećeg Europskog osvajača novog doba.



    Supreme Commander 2



    Nastavak modernog Total Anihilationa je prošao dosta nezapaženo. Istina je ipak da se radi o odličnoj strateškoj igri epskih proporcija, s velikim mogućnosti taktiziranja s mnoštvom vojne mašinerije.



    Command & Conquer 4: Tiberian Twilight



    Propuštena strategija smještena u poznati CnC univerzum, donosi nastavak priče o ultimativnom bad-assu Kaneu.



    The Settlers 7: Paths to a Kingdom



    Nakon nekoliko slabijih nastavaka, Settlersi se vraćaju korjenima, u detaljnom hibridu menagementa srednjovjekovnog grada i strategije u realnom vremenu.



    StarCraft II: Wings of Liberty



    Nastavak kultne strategije iz 1998. donosi osvježenu grafiku, nove jedinice i kampanju s ljudakim rodom, u igri koja ce postati novi nacionalni sport.


    SAVANTURAS



    Monkey Island 2: LeChuck's Revenge - Special Edition



    Moderni remake najzabavnijeg nastavka Monkey Islanda donosi potpuno snimljen voice-acting, osvježenu grafiku i kontrole, te zbilja zabavan mod u kojem developeri komentiraju igru od prve do posljednje minute.



    LEGO Harry Potter: Years 1-4



    Nakon Batmana, Indiane Jonesa i Star Warsa, Harry Potter je novi izlet LEGO svijeta u poznate franšize popularne kulture. Duhovit, svestran i prepun dodataka, Harry Potter je idealan naslov za opuštanje u ljetnim danima.



    Prince of Persia: The Forgotten Sands



    Princ se vraća korjenima, i zbog toga biva popljuvan. Radi se o fantastičnoj akcijskoj avanturi koja neke elemente po prvi put uvodi u serijal, te dodatno produbljuje akciju.



    Toy Story 3: The Video Game



    Zabavna akcijska avantura za sve generacije, nastala po uzoru na animirani film koji igra u kinima, no ne slijedi nužno radnju. Donosi elemente RPG-a i avanture, uz mnoštvo dodataka i istraživanja.



    SUTRKES



    Split/Second



    Iako pomalo jednoličan, Split/Second je orginalan, brz i prokleto zabavan. Uključite se u televizijski show gdje su eksplozije i brzi automobili u glavnim ulogama.



    Blur



    Neobična pucačina koja spaja realni vozni model, licencirane automobile i posebne moći koje će vam donijeti značajnu prednost u ključnom trenutku natjecanja.



    SSIMULACIJES



    Wings of Prey



    Lako propuštena odlična igra koja spaja simulacijski i arkadni model aeronautičke borbe, smještena u drugi svjetski rat, s ogromnim područjima borbe i velikim brojem dostupnih letjelica iz tog doba.



    Mount & Blade: Warband



    Veći, ljepši, dotjeraniji i kompleksniji M&B, donosi nevjerojatnu simulaciju srednjovjekovnog ratovanja, u miksu strategije i akcijske igre iz prvog ili trećeg lica.



    Blood Bowl



    Neobična sportska simulacija koja spaja američki nogomet s okršajem fantazijskih rasa poput orkova, goblina i vilenjaka, s puno, puno krvi.



    DODACI



    Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City



    Dva ogromna dodatka za fantastičnu open-world akcijsku avanturu, s više humora, više akcije i više raznolikosti.



    Warhammer 40,000: Dawn of War II - Chaos Rising



    Dodatak odličnom Dawn of Waru dovodi nas u konflikt s opakom rasom Chaos Marinesa, na novim lokacijama, s još detaljnim pričom i odličnim multiplayerom.



    Dragon Age: Origins - Return to Ostagar, Awakening, Leliana's Song, Darkspawn Chronicles



    Brojni dodaci koji će iz vaše Dragon Age seanse izvući još barem desetak sati igre, što je daleko više od mnogih samostalnih igraćih naslova.



    Sins of a Solar Empire: Diplomacy



    Dodaci za Sins of a Solar Empire poliraju igru do posljednjeg detalja, a za to će poslužiti i ekspanzija Diplomacy, koja donosi brojne novotarije, uključujući nove načine poražavanja neprijatelja i bogatu diplomaciju.



    Left 4 Dead 2: The Passing



    Besplatna kampanja možda nije na razini onih inicijalno dodanih u nastavak Left 4 Dead 2 zombie pucačine, ali je besplatna, te po prvi put spaja orginalnu četvorku s novom.



    Ako sam štogod zaboravio, nadopunite me.

  2. #2
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.745

    Re: 2010. RECAP

    Super lista.

  3. #3
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: 2010. RECAP

    Olicna lista,neke naslove nabavljam cim dodjem u Vz.
    Won't Bow Don't Know How.

  4. #4
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: 2010. RECAP

    Dobra lista. Ali ako stavljas lose igre kao sto su APB onda stavi i Sniper: Ghost Warrior

  5. #5

    Re: 2010. RECAP

    You know, that's kinda funny.
    Vidjeti Wedrana kako piše u službenom PCP modu bez pljuvanja.

  6. #6
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: 2010. RECAP

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    You know, that's kinda funny.
    Vidjeti Wedrana kako piše u službenom PCP modu bez pljuvanja.
    My point exactly, lijepo je vidjet kak je to napisao
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  7. #7
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: 2010. RECAP

    Jedini je problem kaj je 75% ovih igara na meh razini...
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  8. #8
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: 2010. RECAP

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    You know, that's kinda funny.
    Vidjeti Wedrana kako piše u službenom PCP modu bez pljuvanja.
    Idd. Politička korektnost je za pedere.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  9. #9
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Karlovac, Banija
    Postova
    2.973

    Re: 2010. RECAP

    ajde me jos vise ubi nijednu igru tu nisam igrao na svom kompu... nijednu nemrem ni pokrenuti...
    vidio uzivo AC2 i malo igrao JC2 a ostalo ni dotaknuo
    DELL Inspiron 3737
    17.3" (1600x900) , i7-4500U 1.8 GHz , 8GB DDR3 1600MHz, 1TB HDD, AMD Radeon HD 8870M 2GB DDR3
    Logitech MX518 i Sennheiser RS 120

  10. #10
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: 2010. RECAP

    ja mogu pokrenut sve igre, pa sam igro samo DA:A koji je expanzija igre izašle prošle godine i još sam probo napoleon tw, uopče mi se nije svidio, obriso nakon nekih 2h

  11. #11
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: 2010. RECAP

    Kada već idemo sa svim wannabe igrama onda se moglo staviti i još nekih naslova, ali ovako je i u redu, dobra lista. Evo recimo mene je podsjetila na Metro 2033 koji sam potpuno zaboravio zaigrati, a sada hoću xD.

  12. #12
    Senior Member Respawned sorcerer Srle's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    U drugom svetlu,gdje ima vise svetla
    Postova
    1.948

    Re: 2010. RECAP

    od svih navedenih igrao samo 4 (ME 2, AC 2, SC:C i DOW II CR),i slažem se za sve navedeno u njihovo ime, samo me malo SC razočarao, jer iako je jedna od najfilmskijih igara, serijal još od CT ide nizbrdo za mene...
    Za ostale igre nemam želju...
    Za mene ove godine ostaju još samo SC 2 (tek je trebam uzeti) Mafia 2, Shank, Crysis 2, AC:B i SW TFU II (kad sam SW hoe)...
    2010 bi do sad dobra, a biće i bolja
    - Always angry, all the time -

  13. #13

    Re: 2010. RECAP

    Vedrane, svaka čast

    "They don't think it be like it is, but it do." Oscar Gamble

  14. #14
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: 2010. RECAP

    Nije mi nešto ova godina, sve neki nastavci ili remakeovi bez daška originalnosti. Najviše sam uživao u Split/Second-u, iako i on s vremenom postane jednoličan.

    Nadam se da će sezona jesen/zima biti bolja.

  15. #15

    Re: 2010. RECAP

    Mislim da je orginalnost nestala neke 98. do kada su napravljeni svi dosadašnji žanrovi.
    Ne shvaćam što vam to opće znači,ako je zabavno,kaj me briga što ima 3 nastavka i 8 klonova?

  16. #16

    Re: 2010. RECAP

    Pa to se traži Nodakime, kla...ovaj, klonovi napadaju i sith happens
    Dok je zabavno, zabavno je, a na originalnosti se radi desetljećima...

    "They don't think it be like it is, but it do." Oscar Gamble

  17. #17
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: 2010. RECAP

    = Citat = Izvorno postao Nodakim
    Mislim da je orginalnost nestala neke 98. do kada su napravljeni svi dosadašnji žanrovi.
    Ne shvaćam što vam to opće znači,ako je zabavno,kaj me briga što ima 3 nastavka i 8 klonova?
    Uvijek se nađu naslovi koji imaju barem nešto drugačiji pristup igranju i koje se može izdvojiti iz hrpe klonova. Ma zapravo me nije niti briga dali je nešto klon ili ne, nisam jedan od oldskul gamera koji će se stalno žaliti kako su igre izgubile dušu, već samo kažem da me ni jedna igra sa popisa (barem od onih koje sam igrao) nije dovoljno impresionirala da kažem: e, ovo je stvarno dobra igra koju ću još barem par puta proći.

  18. #18
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.745

    Re: 2010. RECAP

    Ma današnje su igre puno boljih od onih prije 12 godina, možda jesam vezan posebno za neku igru iz tog razdoblja, ali nemogu reć da su bolje kad nisu, današnje igre imaju sve, treba samo znat izabrati.

  19. #19
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    1.875

    Re: 2010. RECAP

    haha, ovo mi je kul, kao najbolji elementi dobre rpg igre se izdvaja mnoštvo lokacija, likova i događaja. brale, kvalitet je puno bitniji od kvantiteta.

    nego, bolje da si dao nekom ko stvarno igra avanture i u njih se razume da ti pravu listu. od četiri igre samo jedna je avantura (ne, nikako me ne možeš ubediti da su monkey island 2 i lego harry potter igre istog žanra. niti mi je jasna pojava trpanja platformi pod avanture, zašto baš misliš da su avanture? zašto ne strategije ili pucačine? ima otprilike isto logike), a i ta jedna je rimejk. pa gde je tu the whispered world, gde je sjajni puzzle agent (druga najbolja igra ove godine - moje subjektivno mišljenje), gde je jolly rover, 15 days...? jedan čovek ne bi smeo da pravi ovakve teme, nego se skupi sa drugarima, ko se razume u avanture nek sastavi listu avantura, ko u pucačine listu pucačina itd. zato ti i liste u časopisu suckaju žešće - samo jedan čovek nema šanse da se toliko razume, osim ako nije star stotinu ljeta

    nego, meni je alpha protocol najdraža igre godine
    Zokijeva SINEMA je sajt koji se bavi recenzijama filmova, kao i vestima iz sveta kinematografije.

  20. #20

    Re: 2010. RECAP

    tako moćan.

    ja poput TERA zvijezde, pa čak i kupiti neke tera gold bodova website.i nade znati više prijatelja.

  21. #21
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Apr 2009
    Postova
    274

    Re: 2010. RECAP

    Našao nekoliko igara koje trebam odigrati,ovo mi je dobro došlo

  22. #22
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343

    Re: 2010. RECAP

    Kako je SupCom 2 imalo kvalitetan?
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  23. #23
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: 2010. RECAP

    Gledam ovu listu i vidim kolko toga jos nisam odigrao
    Trenutno prelazim SC Conviction (dao sam mu jos jednu sansu tj. gledam igru iz drugacije perspektive nego prije ), Dragon Age ću valjda završiti do kraja godine, te planiram još proći Alien vs. Predator (isto ga igram trenutno), Assassin's Creed 2, Mass Effect 2 (nisam još stigao, radi faksa ), Metro 2033 te Starcraft 2.
    Jesenske hitove ću igrati preko zimskih blagdana
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  24. #24
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    In this thread
    Postova
    1.896

    Re: 2010. RECAP

    Igro Mass Effect 2, Dragon Age, Battlefield eo upravo prešo juče

    Mass Effect mi je poslastica naspram Dragon Agea (iako sam uber fan RPG-a al eto, do sve govori kakav mi je Dragon Age ogavan ) a Battlefield sam samo instaliro zbog DX11 budući da imam DX11 grafu. I ništa posebno nisam vidio

    Prelazak igre je rezutat čisto onog "aj da ne stoji bzvz instalirana". Također nikad nisam volio te pucačine jer mi je sve monotono i linearno. Ideš, pucaš i ubijaš. Nikad me to nije privlačilo/bilo mi jasno

  25. #25
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    rijeka
    Postova
    316

    Re: 2010. RECAP

    prešo just cause 2 i bioshock 2,vidiš singularity nisam ni probo,da nisam vidio nebi ni znao,tako je ni ja ne volim linearne pucačine,zato neću nikad odigrat serious sam.
    e8400@4 ghz scythekamangle,zotac gtx 260 amp2,250+160+80+80 gb sata hdd,corsair vx 550w,2x2 gb mushkin redline,dvd-rwx2.

  26. #26
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360

    Re: 2010. RECAP

    Wings of Prey

    Lako propuštena odlična igra koja spaja simulacijski i arkadni model aeronautičke borbe, smještena u drugi svjetski rat, s ogromnim područjima borbe i velikim brojem dostupnih letjelica iz tog doba.
    arkadni?? gdje je tu arkadni model borbe?
    onak.. igra nema podršku za mouseflight
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  27. #27
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: 2010. RECAP

    Ispada da je na kraju najbolja igra u 2010. bila NBA 2k11, mada uopće nisam ljubitelj košarke. Ispolirana do zadnjeg detalja, odličan gameplay, brdo dodataka.


  28. #28
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: 2010. RECAP

    Ne mogu se ne slagat s ovim.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  29. #29
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    1.875

    Re: 2010. RECAP

    za sada najbolja igra godine jeste puzzle agent
    Zokijeva SINEMA je sajt koji se bavi recenzijama filmova, kao i vestima iz sveta kinematografije.

  30. #30
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: 2010. RECAP

    = Citat = Izvorno postao baldrick_
    za sada najbolja igra godine jeste puzzle agent

Slične teme

  1. Mod DB - 2010 top 100
    By Arbiter of Change in forum Gaming općenito
    Odgovora: 21
    Posljednji post: 05-01-2011, 11:18
  2. E3 2010
    By Grim in forum Gaming općenito
    Odgovora: 66
    Posljednji post: 24-06-2010, 17:50
  3. 2500 kuna za pobjednika PES 2010 VFA turnira 20.3.2010.
    By W1k1n6 in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 17-03-2010, 11:34
  4. ZOI 2010
    By Da_killah in forum Alt-F4
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 25-02-2010, 17:43
  5. KIS 2010
    By Slayer in forum Software
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 02-07-2009, 14:56

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •