Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 40

Tema: socket 775 SLI ploča

  1. #1
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jul 2010
    Postova
    20

    socket 775 SLI ploča

    Eto ,dajte neku best buy matičnu da podržava socket 775 i SLI. Proizvođač je nebitan!

  2. #2
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Karlovac, Banija
    Postova
    2.973

    Re: socket 775 SLI ploča

    DDR2 ili DDR3? i daj procesor
    i dal ti treba ATX ili mATX?
    DELL Inspiron 3737
    17.3" (1600x900) , i7-4500U 1.8 GHz , 8GB DDR3 1600MHz, 1TB HDD, AMD Radeon HD 8870M 2GB DDR3
    Logitech MX518 i Sennheiser RS 120

  3. #3
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jul 2010
    Postova
    20

    Re: socket 775 SLI ploča

    DDR2
    procesor je quad core 2.4 ghz
    ATX

  4. #4
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Karlovac, Banija
    Postova
    2.973

    Re: socket 775 SLI ploča

    il sam ja slijep i neznam nac il u adm-u nijedna ta maticna nema podrzani SLI
    DELL Inspiron 3737
    17.3" (1600x900) , i7-4500U 1.8 GHz , 8GB DDR3 1600MHz, 1TB HDD, AMD Radeon HD 8870M 2GB DDR3
    Logitech MX518 i Sennheiser RS 120

  5. #5
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jul 2010
    Postova
    20

    Re: socket 775 SLI ploča

    vjerovatno nema jer i ja nisan naša na admu.

  6. #6
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: socket 775 SLI ploča

    pa imate u linksu...

  7. #7

    Re: socket 775 SLI ploča

    kako nema jebote.

  8. #8
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: socket 775 SLI ploča

    Aj onda nađi takvu ploču u ADMu.

  9. #9
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Karlovac, Banija
    Postova
    2.973

    Re: socket 775 SLI ploča

    sve pregledo koji nisu mATX ploce i nijedna nema 2 utora za graficku tak da sigurno nepodrzavaju SLI... a za link nisam gledao...
    DELL Inspiron 3737
    17.3" (1600x900) , i7-4500U 1.8 GHz , 8GB DDR3 1600MHz, 1TB HDD, AMD Radeon HD 8870M 2GB DDR3
    Logitech MX518 i Sennheiser RS 120

  10. #10
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360

    Re: socket 775 SLI ploča

    bože.. pa kaj nitko ne čita moje postove..

    kupiš bilo koju crossfire ploču, a sli riješiš softverski..
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  11. #11
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: socket 775 SLI ploča

    Ni ti nečitaš
    u ADMu nema nijedna 775 ploča koja ima 2 PCI-E utora.

    aste tulavi , nije link nego linkS

    niko nezna otič tamo i pogledat kake ploče imaju a meni se od početka neda ništa tražit jer slabo znam intelove ploče.


    btw gwin nabavio sam broj i pročitam kad uvatim vremena

  12. #12
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jul 2010
    Postova
    20

    Re: socket 775 SLI ploča

    Kako softverski,čuo sam da to radi samo na 7xxx seriji ,a na novijim ne (dobivam 2 gtx 460).

  13. #13
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360

    Re: socket 775 SLI ploča

    patchaš windowse

    http://xdevs.com/e107_plugins/content/c ... content.30

    provjerio, radi, napisao tekst u vidiju br 170.
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  14. #14
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2010
    Postova
    590

    Re: socket 775 SLI ploča

    = Citat = Izvorno postao Gwin
    bože.. pa kaj nitko ne čita moje postove..

    kupiš bilo koju crossfire ploču, a sli riješiš softverski..

    Kaj to nije malo illegalno?? Ipak radis za Vidi...

  15. #15
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: socket 775 SLI ploča

    A zasto bi to bilo ilegalno?

    Jel ilegalno OC komp?

    Jel ilegalno raditi sa svojim komponentama sta zelis?

    Ako ja uspijem sa 2 procesora, 7 northbridgea i 3 jaja napraviti nuklearnu elektranu to neznaci da je ilegalno...

  16. #16
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2010
    Postova
    590

    Re: socket 775 SLI ploča

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    A zasto bi to bilo ilegalno?
    Da illegalno je tako mjenjati softwer da bi radilo nesto sto inace sto nije podrzano.

    Imas to u pravima Nvidie pa malo prosurfaj.

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Jel ilegalno OC komp?
    Misliš OC-at komp?? Pa ako ti proizvodac kaze da nije onda nije

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Jel ilegalno raditi sa svojim komponentama sta zelis?
    Pa da, neke stvari su illegalne, kao npr przenje kopija igara i prodaja istih trecim osobama. Isto kao i šverc komponenti. A tu spada i stavljanje u javnost te dijeljenje softwera koji prepisava originalni softwer, a proizvodac ima svoja prava. Nije isto staviti neku informaciju na forum i casopis.

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Ako ja uspijem sa 2 procesora, 7 northbridgea i 3 jaja napraviti nuklearnu elektranu to neznaci da je ilegalno...
    Ne to znaci da radis case modding, a ne prepisivaš originalni softwer i to objavljujes u jednom mjesecnom listu.

  17. #17
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: socket 775 SLI ploča

    Mislim da bi ti trebao naci neki link ili nesto gdje je napisano da je to ilegalno prije nego sto napadas covjeka koji pise tamo gdje bi ti zelio pisati samo ti fali hardverskog znanja i opcenito ponasanja...

  18. #18
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: socket 775 SLI ploča

    Ne znam, ali mislim da je ovaj put Doctor Freak barem djelomično u pravu.
    Koliko sam upoznat, da bi matična ploča podržavala SLI mora imati SLI certifikat od nVidie.
    Dok za Crossfire ATI tj AMD ne izdaje certifikate. Otud su i Crossfire ploče povoljnije.
    Zaobilaženje SLI certifikata spada u domenu hakiranja valjda, a to znači da, što se nVidie tiče, nije dozvoljeno.
    Ipak nVidia izdavanjem SLI certifikata proizvođačima ploča za određene ploče zgrće lovu.
    Dakle to je nešto što treba platiti, pribavka istog bez plaćanja nekoga oštećuje i takoreći spada u kategoriju piratstva.
    No opet, valjda oni u VIDIju znaju što i kako to ide pa znaju da su tako smjeli/mogli i na kraju i napisali.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  19. #19
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2010
    Postova
    590

    Re: socket 775 SLI ploča

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Mislim da bi ti trebao naci neki link ili nesto gdje je napisano da je to ilegalno prije nego sto napadas covjeka koji pise tamo gdje bi ti zelio pisati samo ti fali hardverskog znanja i opcenito ponasanja...
    Ajd se napravi pametan pa poslji mail direktno nvidiji i reci sto je netko objavio u casopisu pa ih upitaj jel to bilo legalno i dal ih oni mogu tuziti? Takoder ih odmah pitaj zasto rade zakrpe i updejtove kada takav komad softwera izade na vidjelo od neke obicne fizicke osobe? I zapitaj se zasto nikada takav fix ne izade od strane neke firme nego se uvijek slucajno nade neka fizicka osoba....

    Al ti to naravno vec sve znas : ))))))))


    @ Marijanovic: da tako nekako, samo sto se vidi nema kako ograditi, osima ako nije trazio dozvolu od nvidie da napravi takav test i stavlja ga u javni casopis.

  20. #20
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360

    Re: socket 775 SLI ploča

    1. glavni urednik vidija mi je dopustio takav tekst. tekst je uredno objavljen u vidiju br.170. ja sam uredno napomenuo da nisam 100% siguran u legalnost takvih modifikacija. hvala bogu pa vidi ima nekog pravnika koji je pametniji od mene.
    2. niti u jednom trenutku se ne modificiraju drajveri od grafe tako da nvidia može otić doma.
    3. niti u jednom trenutku se ne modificira ploča,
    4. patchaju se sami windowsi

    SLI patch radi na principu manipulacije podataka koje drajveri dobivaju od OS-a, odnosno patch prevari nvidija drajvere da se na ploči nalazi X58 čipset

    nvidija se može žalit eventualno microsoftu koji je dopustio manipulaciju registryem, odnosno dozvoljava pokretanja subrutina u samom operativnom sustavu. a ako to naprave moglo bi im se desit da ih microsoft kupi i zgasi zbog bahatosti

    no, s druge strane, sloboda novinarstva je jako mutno područje. poanta novina je da pruže informacije. nismo mi krivi za tuđu zlouporabu.
    guns don't kill people.. people kill people..

    cijela poanta teksta i JEST bunt protiv manipulacije kupaca i ograničavanja tehnologije.
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  21. #21
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: socket 775 SLI ploča

    Samo ti piši Gwin. Vidim da je tu jedna osoba malo ljubomorna i zato proziva. To je IMO jedna od najkorisnijih stvari i rješava puno nedoumica kod izbora grafe i platforme. Mogao si samo postupak malo bolje objasniti, tak da ga i harkor njubovi skuže.


  22. #22

    Re: socket 775 SLI ploča

    gj gwin!

  23. #23
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: socket 775 SLI ploča

    Gwin je tako dobar da ću probati negdje nabaviti još jednu 8500GT barem na jedan dan kako bih isprobao SLI.
    Al bilo bi fora kad bi moglo 8500GT i 6600 u SLI xD. Ili kad bi bilo neke valjde od HD 4730 + 8500GT.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  24. #24

    Re: socket 775 SLI ploča

    = Citat = Izvorno postao marijanovic
    Gwin je tako dobar da ću probati negdje nabaviti još jednu 8500GT barem na jedan dan kako bih isprobao SLI.
    Al bilo bi fora kad bi moglo 8500GT i 6600 u SLI xD. Ili kad bi bilo neke valjde od HD 4730 + 8500GT.
    physix?

  25. #25
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: socket 775 SLI ploča

    = Citat = Izvorno postao Razzarach
    = Citat = Izvorno postao marijanovic
    Gwin je tako dobar da ću probati negdje nabaviti još jednu 8500GT barem na jedan dan kako bih isprobao SLI.
    Al bilo bi fora kad bi moglo 8500GT i 6600 u SLI xD. Ili kad bi bilo neke valjde od HD 4730 + 8500GT.
    physix?
    Za Physx je minimum 8600GT.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  26. #26
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: socket 775 SLI ploča

    = Citat = Izvorno postao Gwin

    1. glavni urednik vidija mi je dopustio takav tekst. tekst je uredno objavljen u vidiju br.170. ja sam uredno napomenuo da nisam 100% siguran u legalnost takvih modifikacija. hvala bogu pa vidi ima nekog pravnika koji je pametniji od mene.
    2. niti u jednom trenutku se ne modificiraju drajveri od grafe tako da nvidia može otić doma.
    3. niti u jednom trenutku se ne modificira ploča,
    4. patchaju se sami windowsi

    SLI patch radi na principu manipulacije podataka koje drajveri dobivaju od OS-a, odnosno patch prevari nvidija drajvere da se na ploči nalazi X58 čipset

    nvidija se može žalit eventualno microsoftu koji je dopustio manipulaciju registryem, odnosno dozvoljava pokretanja subrutina u samom operativnom sustavu. a ako to naprave moglo bi im se desit da ih microsoft kupi i zgasi zbog bahatosti

    no, s druge strane, sloboda novinarstva je jako mutno područje. poanta novina je da pruže informacije. nismo mi krivi za tuđu zlouporabu.
    guns don't kill people.. people kill people..

    cijela poanta teksta i JEST bunt protiv manipulacije kupaca i ograničavanja tehnologije.
    Kakav own
    Volim ovog tipa <3

  27. #27
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2010
    Postova
    590

    Re: socket 775 SLI ploča

    = Citat = Izvorno postao Gwin
    1. glavni urednik vidija mi je dopustio takav tekst. tekst je uredno objavljen u vidiju br.170. ja sam uredno napomenuo da nisam 100% siguran u legalnost takvih modifikacija. hvala bogu pa vidi ima nekog pravnika koji je pametniji od mene.
    2. niti u jednom trenutku se ne modificiraju drajveri od grafe tako da nvidia može otić doma.
    3. niti u jednom trenutku se ne modificira ploča,
    4. patchaju se sami windowsi

    SLI patch radi na principu manipulacije podataka koje drajveri dobivaju od OS-a, odnosno patch prevari nvidija drajvere da se na ploči nalazi X58 čipset

    nvidija se može žalit eventualno microsoftu koji je dopustio manipulaciju registryem, odnosno dozvoljava pokretanja subrutina u samom operativnom sustavu. a ako to naprave moglo bi im se desit da ih microsoft kupi i zgasi zbog bahatosti

    no, s druge strane, sloboda novinarstva je jako mutno područje. poanta novina je da pruže informacije. nismo mi krivi za tuđu zlouporabu.
    guns don't kill people.. people kill people..

    cijela poanta teksta i JEST bunt protiv manipulacije kupaca i ograničavanja tehnologije.


    Remember, this tool only allows driverSto see chipset as X58, and inserts ASUS certificationSinto windows registry. It don't allow to run SLI with different GPU's, don't allow to run NVIDIA GPU with ATI GPU together, don't do any magic, all just like running official "NVIDIA SLI-ready" system. It supports all SLI modes, present in current drivers, from 2-way SLI with two single-GPU videocards, to 3 and 4-GPU systems with three or four GPU's (Like two GTX295 in QuadSLI). Also some minor issues may occurShere, if you left enabled SLI for multiGPU's in modded system, and then try to boot original one - in most cases you got BSOD, because NV driver will get errors from unknown mode. Be aware of that, and take attention to enabled modes.

    Vidi je dobio neki Asus certifikat??

    Jesi naveo da je ovo neslužbeni da ga tako nazovemo "fix" i da ogradujes sebe i vidi od mogucih losih posljedica??

    These modifications are for education purposes and are provided "AS IS", without any warranties.

    super zar ne?

    Ja osim uputstva kako to enejblati i kako je to u biti jednostavno nisam vidio ništa drugo da se upozori korisnika.


    I BTW ja sam mislio na jedan drugi "fix" koji direktno mijenja stvari u nvidia driverima (kasnije sam tek shvatio kaj si linkao). Jer kolko je meni poznato postoje dva "fixa".

  28. #28
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360

    Re: socket 775 SLI ploča

    vidi nema asus certifikat.. niti nam ne treba..

    jel novinaru koji piše o autima treba vozačka dozvola? koji certifikat treba imati novinar koji izvještava o zločinu u srebrenici?

    mi smo novine.. i prenosimo informacije..

    imaš tekst u vidiju.. pročitaj ga.

    s obzirom da je cijeli tekst napisan u buntovnom tonu sa naslovom "zašto nas varaju?" mislim da bi čak i tebi bilo jasno da pričam o nečem neslužbenom / nepodržanom

    sorry.. ja samo dajem upute kako sastaviti oružje i kako ga upotrijebiti.. ne govorim ti da ubiješ čovjeka. to bi valjda trebao znati i sam..
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  29. #29
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.327

    Re: socket 775 SLI ploča

    own...

  30. #30
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2010
    Postova
    590

    Re: socket 775 SLI ploča

    = Citat = Izvorno postao Gwin
    vidi nema asus certifikat.. niti nam ne treba..

    jel novinaru koji piše o autima treba vozačka dozvola? koji certifikat treba imati novinar koji izvještava o zločinu u srebrenici?

    mi smo novine.. i prenosimo informacije..

    imaš tekst u vidiju.. pročitaj ga.

    s obzirom da je cijeli tekst napisan u buntovnom tonu sa naslovom "zašto nas varaju?" mislim da bi čak i tebi bilo jasno da pričam o nečem neslužbenom / nepodržanom

    sorry.. ja samo dajem upute kako sastaviti oružje i kako ga upotrijebiti.. ne govorim ti da ubiješ čovjeka. to bi valjda trebao znati i sam..
    Linkaš ono što nijedan časopis prakticki nije, sa dozom nesigurnosti jel to ok odnosno jel to sto posto legalno ili nije i onda se još radiš pametan

    Da procitao sam taj tekst, inace nebih znao da si pisao o postupcima instalacije.

    A kaj se tice filozofiranja, reci reiku neka u sljedecem broju stavlja linkove sa softverom za izradu trojanaca koje bude napravila neka fizicka osoba i neka odmah napise tutorial kak se to radi i da fakat s tim mozes nekoj curici preuzeti facebook.

    I na kraju bude pisalo: Mi vam samo zelimo pokazati kako se puca, a na vama je da li zelite pucati...

    Da je sve tako jednostavno kao sto ti pricas i da se o svemu moze pisati i linkati kao sto ti navodis imali bi vi malo poveci broj tuzbi.

Slične teme

  1. cooler 775 socket na 1156 socket
    By pepec200 in forum Komponente
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 13-11-2009, 21:31
  2. socket A ploča
    By knightkiller in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 02-02-2008, 20:36
  3. Bridge port ASROCK K8, sa socket A na socket 754
    By Ivan_87 in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 10-10-2007, 15:23
  4. amd 939 ploča
    By Gwin in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 18-01-2007, 00:05

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •