Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 31

Tema: Povijest Mysta

  1. #1
    Senior Member Lock'n'Load 2fast4u's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    134

    Povijest Mysta

    Ovu temu sam otvorio sa zeljom da okupim sto vise Myst fanova ili onih koji su je tek tako u prolazu odigrali.Meni je osobno Myst IV najbolja avantura.Volio bi da se raspravlja o cijelom serijalu Myst tj. o Mystu I, II, III, IV, V.

  2. #2
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    bus
    Postova
    793
    Konačno da je neko otvorio temu vezanu oz ovu legendarnu igru! Baš me zanima kolko je vas igralo myst. Kažu jedna od najprodavanijih igara u SADu.
    KAD ĆE TAJ BAN!!!??!


  3. #3
    Senior Member Lock'n'Load 2fast4u's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    134
    Ja sam igro sve Mystove osim prvog djela, pa me zanima ako je neko mozda igro Myst I, i dali se puno razlikuje od Myst-a II.

  4. #4
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    bus
    Postova
    793
    Nisam ni ja igro jedinicu. Vidio sam prije u algoritmu je bilo dost mysteva, sad samo uru kojeg isto nisam igro! Jedinica je izašla 1995 i bila je prva igra ikad na cdu! Petica, zadnji dio je ove godine izašla i po prvi put u Mystu se možemo kretati kao u FPSu.
    KAD ĆE TAJ BAN!!!??!


  5. #5
    Senior Member Lock'n'Load 2fast4u's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    134
    Mislim da su jedino pogrijesili kod Myst-a V,svaki Myst do sad je bio bolji od svog prethodnika,ali mislim da jedino ˝petica˝ to nije.Jednostavno Myst IV je neopisiv, one lokacije, grafika kakvu nema nijedna avantura.

  6. #6
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    bus
    Postova
    793
    Slažem se. Petici nešto fali, ko da su je prebrzo napravili(a i jesu, svakom mystu je trebalo oko3 godine). Fale detalji, glazbe NEMA (jedno od glavnih obilježja Mysta) nego samo zvukovi. Grafika je stvarno dobra, al je jako je teška igra(jedna,meni, od najtežih igara ikad) i zahtjevan je. Myst 4 je grafički još ljepši,al je ono staro kretanje od 360 stupnjeva na koje sam se naviko.
    KAD ĆE TAJ BAN!!!??!


  7. #7

    Myst V End Of Ages

    Napokon, da mogu popljuvati shit koji se zove Myst:

    Veliki sam fan avantura, i bilo me je pomalo stid sto nisam poigrao najprodavaniju, a kazu i najbolju, avanturu svih vremena. Iako sam planirao kupiti Barrow Hill, odlucio sam se ipak za Myst. Moram reci da sam pogrijesio.PRICA???Kakva prica? IAko je prica najveci adut avanture, i jos kada uzmete u obzir da je igra bazirana na knjigama, prica sucks! I to puno! Nisam igrao prosle nastavke, tako da nisam neki hardcore fan... a samim tim sam i objektivan.Fakat je nista ni sa cim, te mogu slobodno reci da je najveca glupost ikad!!! Zlatna tabla? Table? Crtanje? Sve se svodi na tulumarenje na jednom malom prostoru rijesavajuci neke glupe i dosadne zagonetke, koje uopce nemaju veze sa pricom, da biste dosli do table...

    Prvi svijet se svodi na pisanje znakova na tablu i okretanja ventila, ako to uradite u dobrom redoslijedu prosli ste svijet. Grubo receno, ali je istina, i bas se na to svodi!Treci i najgluplji svijet. Svodi se na saranje po tabli, kao da niste znali...i na okretanje nekih glupih kamenih blokova, koje su fakat nigdje veze... Imate priliku da pricate samo sa 2 lika, koja su po meni totalno skrenuli. Esher je pravo dosadan, i podsjeca me na moju baku kako govori, To su bila dobra stara vremena. Muzike skoro da i nema, a i kada je ima ubaci se bas kada taj Esher prica, pa niti njega cujes dobro niti muziku. Kretanje je debilno, jer daje mogucnost free kretanja, a ne bi trebalo jer je ovo ipak point i click avantura zar ne??? Samo sebi skacu u stomak. Interfejs je slab, izbornik jadan... a sve to jos dode na DVD??? Ali ono sto me je najvise razocaralo je glupa prica sa jos gluplji dogadajima koji nemaju nikakve veze jedno s drugim. Jedino sto valja je grafika... Stari dobri Full Throttle ili kako se vec pise... je majstor ovakvoj igri... ma sta majsot, BOG!

  8. #8
    Senior Member Lord of The Fleas jeretik's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    486

    Re: Povijest Mysta

    = Citat = Izvorno postao 2fast4u
    Ovu temu sam otvorio sa zeljom da okupim sto vise Myst fanova ili onih koji su je tek tako u prolazu odigrali.Meni je osobno Myst IV najbolja avantura.Volio bi da se raspravlja o cijelom serijalu Myst tj. o Mystu I, II, III, IV, V.
    Myst IV jest najbolji dio, Myst V je razocarenje...
    Psihopatološki poremećaji kod slabo samosvjesne kvazi-individue (kojoj je identitet otet od strane "Identitetnog Entiteta Vječnosti Trajanja Ojha Uzduž i Poprijeko Bijeli Labud Limunativ Grah Trešnjo") mogu izazvati teške... poremećaje... kupus...

  9. #9
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506
    myst...sto da kazem

    1. tako staro, a tako dobro
    2. prekrasna igra, grafika iznad svoga vremena
    3. nezasitno
    4. za pravo mozganje


    mislim da ovo i jos puuuno toga se veze uz tu igru...
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  10. #10
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    bus
    Postova
    793

    Re: Myst V End Of Ages

    = Citat = Izvorno postao Valtiel
    Napokon, da mogu popljuvati shit koji se zove Myst:

    Veliki sam fan avantura, i bilo me je pomalo stid sto nisam poigrao najprodavaniju, a kazu i najbolju, avanturu svih vremena. Iako sam planirao kupiti Barrow Hill, odlucio sam se ipak za Myst. Moram reci da sam pogrijesio.PRICA???Kakva prica? IAko je prica najveci adut avanture, i jos kada uzmete u obzir da je igra bazirana na knjigama, prica sucks! I to puno! Nisam igrao prosle nastavke, tako da nisam neki hardcore fan... a samim tim sam i objektivan.Fakat je nista ni sa cim, te mogu slobodno reci da je najveca glupost ikad!!! Zlatna tabla? Table? Crtanje? Sve se svodi na tulumarenje na jednom malom prostoru rijesavajuci neke glupe i dosadne zagonetke, koje uopce nemaju veze sa pricom, da biste dosli do table...

    Prvi svijet se svodi na pisanje znakova na tablu i okretanja ventila, ako to uradite u dobrom redoslijedu prosli ste svijet. Grubo receno, ali je istina, i bas se na to svodi!Treci i najgluplji svijet. Svodi se na saranje po tabli, kao da niste znali...i na okretanje nekih glupih kamenih blokova, koje su fakat nigdje veze... Imate priliku da pricate samo sa 2 lika, koja su po meni totalno skrenuli. Esher je pravo dosadan, i podsjeca me na moju baku kako govori, To su bila dobra stara vremena. Muzike skoro da i nema, a i kada je ima ubaci se bas kada taj Esher prica, pa niti njega cujes dobro niti muziku. Kretanje je debilno, jer daje mogucnost free kretanja, a ne bi trebalo jer je ovo ipak point i click avantura zar ne??? Samo sebi skacu u stomak. Interfejs je slab, izbornik jadan... a sve to jos dode na DVD??? Ali ono sto me je najvise razocaralo je glupa prica sa jos gluplji dogadajima koji nemaju nikakve veze jedno s drugim. Jedino sto valja je grafika... Stari dobri Full Throttle ili kako se vec pise... je majstor ovakvoj igri... ma sta majsot, BOG!

    Reko sam ti da myst5 nije neš! Priča opće nije važna u svim mystovima!
    Meni je trojka još uvijek najbolja! Jel tko igrao URU?
    KAD ĆE TAJ BAN!!!??!


  11. #11

  12. #12
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    gol ispred kompa
    Postova
    561
    ne volim takav tip zagonetki,broken sword,monkey,syberia,the longest journey..to puno vise volim.
    When you kill 5 enemies in a row in UT its MONSTERKILL,in Quake 3 its EXCELLENT in Counter Strike its KICKED BY CONSOLE.

  13. #13
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    bus
    Postova
    793
    Ja mystu za mjeravam samo zbog zagonetki (neke su lakše, al večinom su preteške)! Meni je to problm sa svim avanturama, sve lijepo onda dođe neka teška zagontetka, ne želiš na prohod jer onda postaneš ovisan o njemu, a želiš igrat dalje i što prije, pogotovo ak je napeta priča! Nisam niti jednu avanturu pešo a da nisam barem jednom pogledo na prohod! Mislim da je myst odličan zbog atmosfere(glazba i maštovite lokacije)!
    KAD ĆE TAJ BAN!!!??!


  14. #14
    Meni najbolje avanture su Full Throttle i Indiana Jones & The Fate Of Atlantis

  15. #15
    Senior Member Lock'n'Load MRKWA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Jastrebarsko
    Postova
    103
    -Igrao sam demo Mista V i nije mi se bas svidio. probat cu onda nabavit Mist IV da vidim kakav je on.
    -no, sve u svemu, najbolja avantura mi je SYBERIA i SYBERIA 2, te nezaboravna igra RETURN TO THE MYSTERIUS ISLAND...ne znam koja mi je bolja. Obje imaju savršene price, grafiku, efekte...

  16. #16
    Legendarna avantura, ali Myst 5 me razočarao a po meni ima i jebeno teške i dosadne zagonetke!

  17. #17
    Senior Member No Mercy Frky's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pored sastrane iza naprijed!
    Postova
    5.211
    Myst je teška i ... neznam .....

    Bolja mi je Wild western adventure !

  18. #18
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    bus
    Postova
    793
    = Citat = Izvorno postao MRKWA
    -Igrao sam demo Mista V i nije mi se bas svidio. probat cu onda nabavit Mist IV da vidim kakav je on.
    -no, sve u svemu, najbolja avantura mi je SYBERIA i SYBERIA 2, te nezaboravna igra RETURN TO THE MYSTERIUS ISLAND...ne znam koja mi je bolja. Obje imaju savršene price, grafiku, efekte...
    Meni je Syberia(1 i 2, makar 1 bolja) najbolja igra. Island je dost dobar, al malo kratak. Dal u Mystu 5 možeš konačno doć u svijet Myst????
    KAD ĆE TAJ BAN!!!??!


  19. #19
    Mozes... Myst je hebeni mali otocic... na njemu mala kucica, i nigdje nista... nista ne mozes... Inace, to samo na kraju, i predstavlja bad end...

  20. #20
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    bus
    Postova
    793

    Re: Myst V End Of Ages

    = Citat = Izvorno postao Valtiel
    Napokon, da mogu popljuvati shit koji se zove Myst:

    Veliki sam fan avantura, i bilo me je pomalo stid sto nisam poigrao najprodavaniju, a kazu i najbolju, avanturu svih vremena. Iako sam planirao kupiti Barrow Hill, odlucio sam se ipak za Myst. Moram reci da sam pogrijesio.PRICA???Kakva prica? IAko je prica najveci adut avanture, i jos kada uzmete u obzir da je igra bazirana na knjigama, prica sucks! I to puno! Nisam igrao prosle nastavke, tako da nisam neki hardcore fan... a samim tim sam i objektivan.Fakat je nista ni sa cim, te mogu slobodno reci da je najveca glupost ikad!!! Zlatna tabla? Table? Crtanje? Sve se svodi na tulumarenje na jednom malom prostoru rijesavajuci neke glupe i dosadne zagonetke, koje uopce nemaju veze sa pricom, da biste dosli do table...

    Prvi svijet se svodi na pisanje znakova na tablu i okretanja ventila, ako to uradite u dobrom redoslijedu prosli ste svijet. Grubo receno, ali je istina, i bas se na to svodi!Treci i najgluplji svijet. Svodi se na saranje po tabli, kao da niste znali...i na okretanje nekih glupih kamenih blokova, koje su fakat nigdje veze... Imate priliku da pricate samo sa 2 lika, koja su po meni totalno skrenuli. Esher je pravo dosadan, i podsjeca me na moju baku kako govori, To su bila dobra stara vremena. Muzike skoro da i nema, a i kada je ima ubaci se bas kada taj Esher prica, pa niti njega cujes dobro niti muziku. Kretanje je debilno, jer daje mogucnost free kretanja, a ne bi trebalo jer je ovo ipak point i click avantura zar ne??? Samo sebi skacu u stomak. Interfejs je slab, izbornik jadan... a sve to jos dode na DVD??? Ali ono sto me je najvise razocaralo je glupa prica sa jos gluplji dogadajima koji nemaju nikakve veze jedno s drugim. Jedino sto valja je grafika... Stari dobri Full Throttle ili kako se vec pise... je majstor ovakvoj igri... ma sta majsot, BOG!
    Kaj oćeš onda kupit Barrow hill?
    KAD ĆE TAJ BAN!!!??!


  21. #21
    vjerovatno... cim nadem vremena... nesto sam zauzet ovih dana

  22. #22
    Senior Member It lives by night antrax5's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Somewere from Middle Earth
    Postova
    644
    Ja sam veliki fan avantura. Kupio sam jednom myst IV ili V ono kada si na početku u pustinji i ona neka kampkućica i tak nešto i igra mi je bila sranje, ne znam možda su prijašnji djelovi bolji. Najbolja avantura mi je monkey island (3 najbolji,ali i svi ostali djelovi su super) , a ostale syberia 1,2, broken sword 3 , runaway, martin mystere ima ih još al se nemogu sjetiti, sve te igre rulaju
    The DOOM shall apear from dark caves of Moria. And there shall be no peace...

  23. #23
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    bus
    Postova
    793
    = Citat = Izvorno postao antrax5
    Ja sam veliki fan avantura. Kupio sam jednom myst IV ili V ono kada si na početku u pustinji i ona neka kampkućica i tak nešto i igra mi je bila sranje, ne znam možda su prijašnji djelovi bolji. Najbolja avantura mi je monkey island (3 najbolji,ali i svi ostali djelovi su super) , a ostale syberia 1,2, broken sword 3 , runaway, martin mystere ima ih još al se nemogu sjetiti, sve te igre rulaju
    Kakva kamkučica ? LOOL
    KAD ĆE TAJ BAN!!!??!


  24. #24
    Senior Member It lives by night antrax5's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Somewere from Middle Earth
    Postova
    644
    ono kao u pustinji, pa ima neki lik koji sjedi kraj kampkućice, pa onda ideš dole pa trebaš neka vrata otvorit, onda bude neki hologram... pa se stvoriš u nekoj kući u kojoj imaš hrpu teleportera i tak....
    The DOOM shall apear from dark caves of Moria. And there shall be no peace...

  25. #25
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    bus
    Postova
    793
    = Citat = Izvorno postao antrax5
    ono kao u pustinji, pa ima neki lik koji sjedi kraj kampkućice, pa onda ideš dole pa trebaš neka vrata otvorit, onda bude neki hologram... pa se stvoriš u nekoj kući u kojoj imaš hrpu teleportera i tak....
    Nemam pojma! Il je myst1 il neki URU(ak je 3.lice).
    KAD ĆE TAJ BAN!!!??!


  26. #26
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    To je URU, neslavni Myst Online projekt, i NE stvara pravu sliku Mysta kao serijala.

  27. #27
    Senior Member It lives by night antrax5's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Somewere from Middle Earth
    Postova
    644
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    To je URU, neslavni Myst Online projekt, i NE stvara pravu sliku Mysta kao serijala.
    Onda dobro, a da imaš pravo sada sam se sjetio... valjda je mist ok
    sorry
    The DOOM shall apear from dark caves of Moria. And there shall be no peace...

  28. #28
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    Unatoč tome šta je star gotovo dvije godine, Myst IV još uvijek drži titulu najljepše grafike na današnjim igračim strojevima.

  29. #29

  30. #30
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    bus
    Postova
    793
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Unatoč tome šta je star gotovo dvije godine, Myst IV još uvijek drži titulu najljepše grafike na današnjim igračim strojevima.
    Sigurno, ljepša je od farcrya, al nije isti 3D, što je Myst5. Nažalost nije ni četvorka lakša! Zato mi je trojka najbolja!
    KAD ĆE TAJ BAN!!!??!


Slične teme

  1. Povijest
    By Mirko L in forum SCIENCE!
    Odgovora: 490
    Posljednji post: 09-02-2012, 06:39
  2. Povijest Fallouta
    By Domy in forum The Elder Scrolls & Fallout
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 12-11-2009, 14:45

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •