Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Prijedlog Bethesdi za igru...

  1. #1
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.994

    Prijedlog Bethesdi za igru...

    Imam ideju. Idemo skupit milijun ljudi na svijetu i nagovorit Bethesdu da napravi The Elder Scrolls o Ayleidima!!! Sve što znamo o njima da su prva kultura na području Tamriela i nešto malo svjedočanstva ostavljaju ruševine širom Cyrodiila...

    Kad bi napravili igru tipa KotOR-a, gdje se radnja vraća u prošlost, da malo pojasne stvari. Da sve bude na Cyrodilicu, nema prijevoda na latinicu ni engleski, a da samo rijetki znaju prevesti to na nama razumljv jezik (to se da doradit, recimo neki magovi otvorili portale u prošlost, ostavili knjige s prijevodima iz kojih se mi onda snalazimo). Pretpostavka je da smo i mi onda došli tim nekim portalom jerbo bi znali Cyrodilic da smo živjeli u tom vremenu,jel

    Uglavnom, da im je to napravit... U stilu Morrowinda, da nema onog kompasa, da se treba snalazit po knjigama i kupit informacije od NPC-eva... A radnja bi pokazala način života predaka Tamriela, njihovu kulturu, a i razlog zašto su od njihovih građevina ostale samo random ruševine

    Oćemo skupit milju ljudi? xD

  2. #2

    Re: Prijedlog Bethesdi za igru...

    Tako mogu i ja predložiti da rade TES 5 u Akaviru, ali to ne znači da bi bila pametna ideja.

Slične teme

  1. Prijedlog Bethesdi za igru...
    By MindReader in forum Gaming općenito
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 10-07-2010, 20:15
  2. Prijedlog
    By crowap in forum PC Play Forum
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 01-03-2009, 15:47
  3. Prijedlog
    By Worthaur in forum PC Play Forum
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 07-10-2006, 16:32

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •