Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Kvar kod laptopa

  1. #1
    Senior Member Giant leap for forum SharpDressedChevap's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Postova
    3.820

    Kvar kod laptopa

    Ovako, imam Acer Aspire 5610. Kupljen prije dvije godine, više-manje radi dobro. U zadnje vrijeme je počeo zezat i zadavat probleme, tipa pojavljivanje crvene, plave i/ili žute crte na zaslonu. Međutim, danas sam išao pokrenut laptop i upalio se početni screen (onaj vrag u kojem stisneš F2 ili F12 pa si mijenjaš postavke) ali poslije toga ništa. Prazan ekran (osim tih glupih crta) i ništa. E sad, kada pritisnem neku tipku na tipkovnici, začuje se prodoran, iritantni BEEP. Nekad su to samo slova, nekad brojevi, a nekad sve tipke zajedno. Probao sam Ctrl + Alt + Del ali ne pomaže. samo restarta na staro. Gledao sam i jel možda Brightness na nulu, al nije.


    Pa ako može pomoć brzo bilo bi super, laptop nije za igru već za posao (mog oca, jelte) pa bi to trebalo što je prije moguće riješiti. Nemojte me napadat, ja se ne kužim u to.
    Svi smo mi Mirko.

  2. #2
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    2.427

    Re: Kvar kod laptopa

    Imao sam takav problem, isto s Acer laptopom. Ja sam samunjao na grfau i odnio u servis.

    I što misliš što je bilo? Otišao mi lcd ekran... imao sam još garanciju, pa sam su mi ga zamijenili s novim
    // P55A-UD3R // i5 750 // Scythe Katana 3 // G.Skill 4GB DDR3 // HD5850 // EVO840 SSD // Chief 650W TS //
    // Bach VX // P2414H // X-540 // Blackwindow Elite & Deathadder / KrakenPRO V2 // Asus Xonar DG //


    & Asus G75VW - DS72

Slične teme

  1. Kvar grafičke ili možda nešto drugo
    By Iceman in forum Komponente
    Odgovora: 24
    Posljednji post: 12-10-2013, 18:46
  2. kupnja 3 laptopa
    By loo in forum Konfiguracije
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 22-07-2012, 11:22
  3. Ekran laptopa
    By GDra in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 24-04-2010, 13:16
  4. spajanje laptopa na net
    By blackman in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 02-07-2009, 08:05
  5. umrežavanje 2 laptopa
    By Tegla Ajvara in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 16-06-2009, 15:34

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •