Stranica 1 od 52 1231151 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 1537

Tema: Dragon Age 2

  1. #1
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Dragon Age 2

    EA Makes Dragon Age 2 Official, BioWare Teases Reveal Tomorrow

    BioWare appears to be just a day away from revealing Dragon Age 2, officially, going by the role-playing game developer's Twitter tease. Or was it today, when EA and BioWare officially said that Dragon Age 2 is in development? The BioWare biofeed wrote earlier today that "2morrow will be a great day for BioWare fans. Just sayin'." Electronic Arts also wrote earlier today, in a press release about Warhammer Online: Age of Reckoning, that Dragon Age 2 was in development at BioWare, so that's pretty much confirmed.

    See?

    "Currently announced projects at BioWare include the development of ongoing downloadable content for Mass Effect 2, one of the highest rated video games of all time, Dragon Age 2, the highly anticipated sequel to 2009's "RPG of the Year" Dragon Age: Origins, and the story-driven massively multiplayer online game, Star Wars: The Old Republic."

    Of course, Dragon Age 2 isn't much of a surprise, given that EA already blabbed about a sequel to Dragon Age: Origins on the books for the first quarter of 2011. BioWare helped nail down a possible release date of February 1, 2011 with this none-too-subtle teaser included in the retail release of expansion Dragon Age: Origins - Awakening. Oh, and BioWare VP Greg Zeschuk told Joystiq earlier this year that Dragon Age 2 will look "super hot."

    To sum up, if you like Dragon Age, show up to the internet tomorrow.
    ---

    Osobno, mislim da je malo prerano za nastavak, ali nije da mi smeta. Vjerujem da nas BioWare neće iznevjeriti.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  2. #2
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Dragon Age 2

    Mislim da pocetak 2011. nece biti datum izlaska igre. Jer za onda je predviden SW ToR. Nije im marketinski isplatljivo. Naravno, protiv nastavka nemam apsolutno nista protiv. Stvorili su fenomenalne temelje za barem jos 2 nastavka i mislim da ce ovdje kao i u slucaju ME-a biti rijec o triologiji. Jedva cekam neke konkretnije detalje u vezi nastavka.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  3. #3
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Dragon Age 2

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    Mislim da pocetak 2011. nece biti datum izlaska igre. Jer za onda je predviden SW ToR. Nije im marketinski isplatljivo.
    Ne shvaćam zašto im ne bi bilo marketinški isplativo pošto se radi o igrama potpuno različitog kalibra, odnosno radi se o singleplayer igri na jednoj strani i multiplayer igri na drugoj.
    Uz to, po očekivanim datumima između izlaska te dvije igre će proći oko 2 mjeseca. Otprilike je takav razmak bio i između Dragon Age: Origins i Mass Effect 2.

    No iskreno, čisto sumnjam da će Dragon Age 2 izaći u 2. mjesecu 2011. i da će The Old Republic izaći u 4. mjesecu 2011.

  4. #4

    Re: Dragon Age 2

    Sve to je bazirano na jednoj rečenici sa Twittera.
    "2morrow will be a great day for BioWare fans. Just sayin' "

  5. #5
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Dragon Age 2

    = Citat = Izvorno postao Maloki
    Ne shvaćam zašto im ne bi bilo marketinški isplativo pošto se radi o igrama potpuno različitog kalibra, odnosno radi se o singleplayer igri na jednoj strani i multiplayer igri na drugoj.
    prva je SP igra, a druga je isto SP igra sa dodatkom MP-a
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  6. #6
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027

    Re: Dragon Age 2

    February 2011 je malo prebrzo, ali mi se sviđa pomisao na još jedan DAO.

  7. #7
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Dragon Age 2

    Apsolutno nepotrebno.
    Vec je prvi Dragon Age nepotrebno razvodnjen.

  8. #8
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.745

    Re: Dragon Age 2

    Super jedva čekam.

  9. #9
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    503

    Re: Dragon Age 2

    prehebeno brzo...eto to je EA,samo nastavci,samo sto brze,samo sto vise novaca,expanzija,dlc...mada i igra vjerovatno bude dobra prebrzo je dosla...dok nije bio sa EA,bioware nebi ni pomislio na nastavak svakih 2-3 godine

  10. #10

    Re: Dragon Age 2

    Yup, službeno je.
    Experience the epic sequel to the 2009 Game of the Year from the critically acclaimed makers of Dragon Age: Origins and Mass Effect 2. You are one of the few who escaped the destruction of your home. Now, forced to fight for survival in an ever-changing world, you must gather the deadliest of allies, amass fame and fortune, and seal your place in history. This is the story of how the world changed forever. The legend of your Rise to Power begins now.

    Key Features:

    * Embark upon an all-new adventure that takes place across an entire decade and shapes itself around every decision you make.
    * Determine your rise to power from a destitute refugee to the revered champion of the land.
    * Think like a general and fight like a Spartan with dynamic new combat mechanics that put you right in the heart of battle whether you are a mage, rogue, or warrior.
    * Go deeper into the world of Dragon Age with an entirely new cinematic experience that grabs hold of you from the beginning and never lets go.
    * Discover a whole realm rendered in stunning detail with updated graphics and a new visual style.
    http://gameinformer.com/b/news/archive/ ... ealed.aspx

  11. #11
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Dragon Age 2

    Hohohoho, nice
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  12. #12
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Dragon Age 2

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Yup, službeno je.
    Experience the epic sequel to the 2009 Game of the Year from the critically acclaimed makers of Dragon Age: Origins and Mass Effect 2. You are one of the few who escaped the destruction of your home. Now, forced to fight for survival in an ever-changing world, you must gather the deadliest of allies, amass fame and fortune, and seal your place in history. This is the story of how the world changed forever. The legend of your Rise to Power begins now.

    Key Features:

    * Embark upon an all-new adventure that takes place across an entire decade and shapes itself around every decision you make.
    * Determine your rise to power from a destitute refugee to the revered champion of the land.
    * Think like a general and fight like a Spartan with dynamic new combat mechanics that put you right in the heart of battle whether you are a mage, rogue, or warrior.
    * Go deeper into the world of Dragon Age with an entirely new cinematic experience that grabs hold of you from the beginning and never lets go.
    * Discover a whole realm rendered in stunning detail with updated graphics and a new visual style.
    http://gameinformer.com/b/news/archive/ ... ealed.aspx
    priča zvuči skoro isto ko da... šta je s wardenima?

    onda se spominje "across an entire decade"... kolko duga igra mora bit ak će vremenski raspon bit 1 desetlječe?

    hoče bit izmjena dana i noći?

    sumnjivo mi je sve to... :/

  13. #13
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Dragon Age 2

    Fap Fap Fap

  14. #14
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Dragon Age 2

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Fap Fap Fap
    -.-'

    EDIT: Veselim se...
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  15. #15

    Re: Dragon Age 2

    = Citat = Izvorno postao Rang€r
    onda se spominje "across an entire decade"... kolko duga igra mora bit ak će vremenski raspon bit 1 desetlječe?/
    Two words: Morriganin izrod.

  16. #16
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Dragon Age 2

    Tocno to. Bash se vidi kak su pripremili to za dvojku

    Bash me zanima sta ce izmisliti ^^

  17. #17
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Dragon Age 2

    [quote=Arbiter of Change]
    = Citat = Izvorno postao "Rang€r":1q8rgziu
    onda se spominje "across an entire decade"... kolko duga igra mora bit ak će vremenski raspon bit 1 desetlječe?/
    Two words: Morriganin izrod. [/quote:1q8rgziu]

    Ja bi želijo da Morrigan rodi zmaja i da igra traje par stoljeća. Da se izbaci RPG element, i da letaš uokolo sa zmajem i ubijaš civile i onda da svi tebe love, a ti si zmaj. Open-worlded naravno. Eh i da se konverzacija svede na 4 ponuđena odgovora:

    - Burn
    - Set on fire
    - Eat
    - Argharrgagrgara *then set on fire*

    EDIT: Bok, ja sam prosječni konzolaš današnjice.
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  18. #18
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    1.875

    Re: Dragon Age 2

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Vec je prvi Dragon Age nepotrebno razvodnjen.
    drugi ima šanse da bude manje razvodnjen jer je prvi morao da utemelji franšizu, tj. morao je da uspe
    [quote=Arbiter of Change]
    = Citat = Izvorno postao "Rang€r":36y4grgd
    onda se spominje "across an entire decade"... kolko duga igra mora bit ak će vremenski raspon bit 1 desetlječe?/
    Two words: Morriganin izrod. [/quote:36y4grgd]
    bit će morrigan sigurno u igri, ali će razrešenje sukoba sa njom, tj. njenom bebom ostaviti za zadnji deo. predviđam da će da napravi neko sranje i da će onda u trećem delu tom sranju konačno da se stane na put. kao i darkspawnu, to sranje će biti povezano sa darkspawnom.. bar bih ja to uradio, ali se sad nadam da neće. biće i duncana takođe, ali tek na kraju ili u trećem delu

    to za vremenski raspon je i meni bilo čudno, ali mi je onda palo na pamet da je tu uključen i prvi deo, tj. da će se drugi deo odvijati 10 godina posle prvog. mada, možda i grešim
    Zokijeva SINEMA je sajt koji se bavi recenzijama filmova, kao i vestima iz sveta kinematografije.

  19. #19

    Re: Dragon Age 2

    Ma naravno, to ja samo tako kažem. Jer, ono, ne znamo koliko godina nakon ili prije DA:O se uopće i događa.

    EDIT, prozora im.
    http://kotaku.com/5582435/dragon-age-ii ... er-shepard
    "Dragon Age 2 thrusts players into the role of Hawke, a penniless refugee who rises to power to become the single most important character in the world of Dragon Age. Known to be a survivor of the Blight and the Champion of Kirkwall, the legend around Hawke's rise to power is shrouded in myth and rumor. Featuring an all-new story spanning 10 years, players will help tell that tale by making tough moral choices, gathering the deadliest of allies, amassing fame and fortune, and sealing their place in history. The way you play will write the story of how the world is changed forever."

  20. #20
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Dragon Age 2

    Ne znam je ovo dobro ili loše, ali kladim se da će ovaj put naš lik imati potpuni voice acting.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  21. #21

    Re: Dragon Age 2

    Što je kao ono jako bitno.

  22. #22
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Dragon Age 2

    normalno da je

  23. #23

    Re: Dragon Age 2

    Naravno da nije, to su samo razmaženi konzolaši htjeli jer su vidjeli da je ME imao VA glavnog lika i koji ne shvaćaju razmjer DA i ME serijala.
    Ti nisi konzolaš, zar ne?

  24. #24
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Dragon Age 2

    Nazadovanje tehnologije se tesko moze nazvati razmazenost.

    Izgleda da su konzolasi daleko pametniji od PC gamera, jer traze kompletan proizvod, dok se na racunalima oprastaju i bugovi, i rusenja, i napola zavrsene igre.

  25. #25

    Re: Dragon Age 2

    I ja bi tražio "kompletni proizvod" da su mi igre ~500kn.

  26. #26
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    1.875

    Re: Dragon Age 2

    to nije nedovršenost. ja u dao ne bih voleo da vidim va glavnog lika. zašto? zato što mi je teže da se uživim u tu ulogu, teže mi je da roleplayujem tog lika kog sam zamislio (a najčešće roleplayujem samog sebe) ako on ima neki unapred određeni glas. šta ako sam ja zamislio mog lika sa drugačijim glasom?
    Zokijeva SINEMA je sajt koji se bavi recenzijama filmova, kao i vestima iz sveta kinematografije.

  27. #27
    Senior Member Small step for mankind Horny Devil's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    2.299

    Re: Dragon Age 2

    Znaci, zamjenili su ionako oskudni izbor klasa i rasa za voiceover-e? Da mi je voiceover glavnog lika u DAO bitan, bio bih sretan, ali posto nije...
    Through this fog they came along
    Dark creatures singing a terrible song

  28. #28
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Dragon Age 2

    = Citat = Izvorno postao baldrick_
    to nije nedovršenost. ja u dao ne bih voleo da vidim va glavnog lika. zašto? zato što mi je teže da se uživim u tu ulogu, teže mi je da roleplayujem tog lika kog sam zamislio (a najčešće roleplayujem samog sebe) ako on ima neki unapred određeni glas. šta ako sam ja zamislio mog lika sa drugačijim glasom?
    U jedinici si ionako pri izradi lika mogao birati glas kojim će povikivati tijekom borbe tako da nisi mogao puno maštati o glasu lika

    @Horny Devil - mislim da su klase još uvjek tu samo što su maknuli rase.

    Samo se nadam da od ovog nastavka neće napraviti akcijski naslov u trajanju od 20ak sati već da će bez obzira na promjene u vezi samoga lika igra zadržati gameplay i dugotrajnost jedinice.

  29. #29
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    1.875

    Re: Dragon Age 2

    tačno, ali u žaru borbe sam ga retko primećivao, i posle sam se nekako naviko, pa nisam uopšte.. što je dobro jer sam greškom izabrao neki rmpalijski glas, a igrao sam bad ass roguea. u suštini, nisam ja zamišljao glas, ali da ga je bio morao bi da doda neku crtu ličnosti mom liku, a ja sam hteo da to radim apsolutno sam
    = Citat = Izvorno postao Horny Devil
    Znaci, zamjenili su ionako oskudni izbor klasa i rasa za voiceover-e? Da mi je voiceover glavnog lika u DAO bitan, bio bih sretan, ali posto nije...
    realno, ako ti je priča bitna, to što nema izbora rasa je dobra stvar. lakše će napisati bolji i zanimljiviji background za tvog lika. vidi recimo torment - nema izbora rase, izgleda, itd. a igra je najbolja u story departmanu. zamisli da si mogao izabrati da nameless one bude patuljak, pa to bi bilo bedno. tako će biti i ovde, nadam se
    Zokijeva SINEMA je sajt koji se bavi recenzijama filmova, kao i vestima iz sveta kinematografije.

  30. #30

    Re: Dragon Age 2

    Što će biti pomalo komično kad se uzme u obzir da su Originsi i njihov utjecaj na igru bili reklamirani kao glavna stvar originala, a to je sad sve svedeno na samo jednog lika. Ne kažem da je loše ili dobro, samo komično i ironično lagano.

Slične teme

  1. ME2 ili Dragon Age
    By Silent boy in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 27
    Posljednji post: 24-10-2010, 20:43
  2. Dragon Sky
    By crofiren in forum MMOG
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 31-07-2009, 14:33
  3. Dragon Age
    By m777 in forum Gaming općenito
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 10-09-2006, 14:55

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •