Stranica 3 od 33 PrvaPrva 1234513 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 965

Tema: Max Payne 3

  1. #61
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Kaj ti GodMode treba da bi rasturao sa Desert Eagle-om

    Nego, ozbiljno, jedinica je za klasu bolja! Od igrivosti, pa preko priče i sve do atmosfere! U svakome segmentu je superiornija od dvojke! Čak mi se i grafika više sviđa u jedinici! U dvojci mi je nekak..."mršava" grafika


    EDIT: Bannali su BigBaru I to u trenucima pisanja ovog posta!

  2. #62
    Oho, nešto ludi administracija ovih dana.
    I meni je 1. dio bio bolji i imao je bolji Bullet time od ovog 2. Baš filmski (posebno sa modom).

  3. #63
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Da, Bullet Time mi je totalno razočaranje u drugom nastavku!

    PS: Jel netko probao KungFu modS Ajme kako je to zaaaakon! Salto u nazad i rešetaj sa pištoljima! Meni je taj mod digel igru na novi nivo

  4. #64
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Da, Bullet Time mi je totalno razočaranje u drugom nastavku!

    PS: Jel netko probao KungFu modS Ajme kako je to zaaaakon! Salto u nazad i rešetaj sa pištoljima! Meni je taj mod digel igru na novi nivo
    meni nema ništa ljepše nego pump avtion shotgun + bullet time...kako je to divno.
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  5. #65
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Shadow Moses Island
    Postova
    979
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Kaj ti GodMode treba da bi rasturao sa Desert Eagle-om

    Nego, ozbiljno, jedinica je za klasu bolja! Od igrivosti, pa preko priče i sve do atmosfere! U svakome segmentu je superiornija od dvojke! Čak mi se i grafika više sviđa u jedinici! U dvojci mi je nekak..."mršava" grafika[/b]
    To i ja mislim osim grafike, a i bullet-time u duji mi je bolji, ostalo pripada jedinici. Moooožda mi je i priča u duji bolja zericu ali to je to.
    Moja l337 hax00r baja: [AMD x2 4200+] [nVidia 8800 GTS (640 MB)] [OCz 2GB DDR 2 (1066Mhz)] [HDD: Seagate Barracuda 320GB] [PSU: Chiftec 550 W]

  6. #66
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    tamo na klupici,sa žujom...
    Postova
    178
    max mi bolje izgleda u jedinici,jel se to meni činilo il ga u dvojci glumi neki neki drugi lik(mislim na one stripovske sekvence)
    Everything is subjective.There are only personal apocalypses.Nothing is a cliche when it's happening to you.

  7. #67
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Shadow Moses Island
    Postova
    979
    Je, 100%
    Oba su mi jednako dobra.
    Moja l337 hax00r baja: [AMD x2 4200+] [nVidia 8800 GTS (640 MB)] [OCz 2GB DDR 2 (1066Mhz)] [HDD: Seagate Barracuda 320GB] [PSU: Chiftec 550 W]

  8. #68
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Vodnjan
    Postova
    645
    Ma, drugi je bolji zbog Havoka....

  9. #69
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683
    u drugom je bullet-time očajno izveden, uopšte nemaš osećaj da je vreme usporeno, a max mi se sav čini kockast i kreće se nekako čudno. 1 deo mi je osobno bio bolji.

  10. #70
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    1.549
    malo updejta za maxa
    počelo je snimanje filma Max Payne, ne zna se još dosta toga, ali Maxa nam glumi Mark Whalberg (Departed), a u glumačkoj ekipi se našla i Mila Kunis (Lude 70-e), iako se još ne zna koga će ona glumit.
    što se tiče max payne-a 3, i tu su objavljene neke vijesti - još nije ništa potvrđeno ali šuška se da ga radi rockstar, i da će izaći paralelno s filmom, iako igra neće pratiti priču filma. Dakle ništa prije 2009. I neke hm, ajmo reć loše vijesti, igra će vrlo vjerojatno izaći na konkurentnim konzolama, i to istovremeno, a možda čak i prije pc verzije.

  11. #71
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    ma ukratko ne očekujte još dugo novog maxa jer su trenutno preokupirani alan wake-om

  12. #72
    Senior Member Respawned sorcerer Ogg The Dogg's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Našice,Rupa
    Postova
    1.494
    ali men zanima... kolko će godina imat max... jbt u 2 je djedusina već, šta će onda u 3? penzioner? iliMax Payne 3: afterlife?
    POZDRAV ZDENKU!!!!!!!!1

  13. #73
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755
    Kako će tek bullet-time izgedat.. Kad se baci onako na stranu i slomi kuk.

  14. #74
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ..::Bizovac::..
    Postova
    5.373
    = Citat = Izvorno postao Ogg The Dogg
    ali men zanima... kolko će godina imat max... jbt u 2 je djedusina već, šta će onda u 3? penzioner? iliMax Payne 3: afterlife?
    a možda će bit pre-sequel? (il kako god se već pisalo ).... šta znaš....
    // E8200 2.66 @ 3ghz||Gigabyte DS3L||ASUS 8800GT 512mb + Zalman Vf700Cu||Seagate 250Gb + Samsung 250Gb||2x 2Gb DDR2 800mhz||Raptoxx 550W rev1.3||Audigy SE||MX518 \\
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    .........,,,,,,,,,
    Evo ti par točki i zareza, pa ih strateški rasporedi po rečenicama.

  15. #75
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Shadow Moses Island
    Postova
    979
    Ili će se radnja odvijati godinu ili dvije nakon. A u 2 dijelu igre mi ne znamo točno koliko on ima godina. Moržda je u prvom djelu imao 22-23 a u drugom oko 30. Znači nije još toliko star.
    Moja l337 hax00r baja: [AMD x2 4200+] [nVidia 8800 GTS (640 MB)] [OCz 2GB DDR 2 (1066Mhz)] [HDD: Seagate Barracuda 320GB] [PSU: Chiftec 550 W]

  16. #76
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755
    U prvom je imao sigurno preko 25, u drugom dosta više, bar 40.

  17. #77
    Senior Member Lock'n'Load vkgamer16's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Rapture
    Postova
    153
    ja sam negdje vidio trailer mislim na youtubeu
    Lunatics.Leaks.Rebellion.And now bleeding ghosts.Aint life in Rapture grand?

  18. #78
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    70
    Nema još nikakvih trailera i screensa, tek je nedavno Take-Two najavio mogućnost da će u 2009. doći trojka, info. još nikakvih nema.

  19. #79
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    god knows where
    Postova
    832
    Dakle,što je tu je,valja čekat 3.dio,a sada jedan sažetak.
    Dakle u prvom dijelu su njemu ubijeni žena i kčer,a to je učinio netko tko je radio V tagove po gradu,te je on bio osumnjičen za to ubojstvo,poslje je premješten iz DEA u NYPD te je radio pod krinkom da bi otkrio tko je kriv za smrt njegove žene i djeteta,na kraju je u razgovoru sa Alfredom Wodenom otkrio da je njegov pravi neprijatelj neka ženska imenom Nicole Horne,koja je sa wodenom radila u nekoj tajnoj službi,nju je nakon dulje vremena ubio,takodjer,Vinniea Gognitti-a je ostavio da krvari u nekoj uličici nakon što je od njega dobio sve informacije koje su ga zanimale,Sklopio je dogovor sa Vladimirom Lemom da otkrije točno tko je kriv,a u njegovom nočnom Klubu "Ragnarock"je upoznao plačenu ubojicu Monu Sax,koja mu se dopala u ljubavnom smislu,a nakon što je ubio Nicole Horne,znalo se da nastavak tek sljedi.
    2.Dio
    U drugom dijelu:Max Payne se budi u bolnici previjenih prsa sa dovoljno snage da iščupa infuziju iz ruke,i u misli mu se vračaju nedavni događaji a oni se odnose na to što je ubio detektivku Valerie Winterson na gradilištu iako taj dio prelazimo poslje.I dakle,hoda Max po bolnici vani pada nekakva kiša kad on uđe u operacijsku salu,a na podu...truplo muškarca i kraj njega pištolj,max uzima pištolj i najedanput nailazi neki lik koji izgleda kao lopov i čuješ ga da priča "I'll Take a deal with Payne,He's Good as dead'i onda najedanput max uperi pištolj u njega i kaže 'Freeze,NYPD',A LIK PREKO MIKROFONA JAVLJA:'Found Him'te nakon toga,kad ubije tog lika odlazi u hodnik,te u dizalo,na kraju u katu ispod kao slučajno susreče LT.Jima Bravuru,koji je njegov Šef,i dakako bravura ga optužuje za sve nedavne zločine uključujuči i ubojstvo Valerie Winterson,i odjedanput naleti drugi lik sa maskom i uzijem u ruci i izrešeta Bravuru,te zbog eksplozije plinske boce Maxov lift pada u podrum,i on ulazi u bolničku mrtvačnicu,a na stolu te bolničke mrtvačnice je truplo detektivke koju je ubio.Taj dio se poslje nastavlja u trečoj particiji.Nakon toga,Max se prisječa zadnjih tjedan-dva,i to počinje time da je u obližnjem skladištu,koje pripada Vladimiru Lemu,prijavljena pucnjava,kad Max uđe u dvorište,odgodi se još jedna pucnjava te on,zbog bojazni da ima taoca,zove pojačanje.I ulazi u skladište sa stražnje strane pošto je s prednje sve zaključano.i sve je u redu dok ne naleti jedan "Cleaner" koji radi za "Squeky Cleaning Company",Max njega upita je li primjetio što čudno,a ovaj mu odgovara da postoji trgovina oružjem na katu,Max se njemu obrati sa povišenim tonom i izgovara:"Take me There,Move",lik ga odvodi te nakon što otključa iduča vrata kaže:"After You,Detective"Ako ti stisneš E onda će ti on kao nastavit pokazivat,ali na kraju on ulazi te viče svom kolegi koji je na drugoj strani:"He's A cop!",i obadvojica vade pištolje kad ih se ubije,nakon 2 minute dolazi do nekih stepenica gdje vidi jednog cleanera kako priča drugome da ih neki Kaufman čeka u kombiju i da moraju požurit,nakon daljnjih pola sata tumaranja po zgradi dolazimo u prostorije gdje je bila trgovina oružjem i sa prozora te trgovine se jasno vidi Dvorište skladišta i Maxov auto,a na tom prozoru je Max vidio pucnjeve kad je došao,nadalje dolazimo do telefona,na njemu poruka za Annie Finn od Vladimira Lema,u kojoj pokazuje koliki je Gentleman,na kraju izlazimo iz te prostorije,ulazimo u drugu i kroz zid več čujemo da netko viče,kad se približimo skužimo da to zapravo neka dva šarlatana muče neku ženu koja je uz to sve i vezana,prema glasu te žene Max zaključuje da je to Annie Finn te ulazi u prostoriju sa riječima:"NYPD,drop'em",jedan od ta dva lika počne pucat sa uzijem po maxu,a drugi za to vrijeme ubije tu Ženu,kad njih pobije dolaze mu sa druge strane Clenaer komandosisa jasnom namjerom,koja uključuje Maxovu smrt,nakon svega toga dolazimo s vanjske strane do drugih vrata,i pokazuje se film,Cleaneri žele pobječi dolje uz pomoč lifta pošto se čuju policijske sirene,dizalo se otvori iz njega izlazi Mona Sax te pogodi tri komandosa u glavu i pobjegne,nakon što sa balkona max ubije 2 cleanera koja ga gađaju,ulazi u dizalo,spušta se te u konačnici nakon što pobije ostatak cleaning ekipe,izlazi van te skoro biva pregažen od strane vozača kombija kojeg je gađao.Nakon svega togaodlazi u Lemov Restoran kojega su napali Mobsersi kojima zapovijeda Vinnie Gognitti,nakon svega toga na jednome mjestu upoznajemo drugog rusa kojemu je nadimak "Mike The Cowboy"njega kasnije ubiju jer malo njih uspije preživit takve valove napada.Kad Gognitti skuži da je Payne došao šalje svoje Mobsterse da ga ubiju,no oni nisu ni upola jaki kao Max,te ih on pobije i ulazi u dvoranu ali Gognitti uspijeva pobječi,te se Lem u tom trenutku dobro izlaže Maxu da je Vinnie neki kriminalac i šta ti ja znam šta ne.Nakon te misije ide jedna od gorjih u nizu a to je Maxova nočna mora i u njoj je neka glazba od koje se čovjek naježi,nakon te misije max se budi u svome stanu i dolazi mu Mona u posjet,u jednom trenutku Max ustane te odlazi do prozora,i u istom tom trenu ga iz suprotne zgrade umalo pogodi snajperist,Mona tog trena počinje bježat te kako pobjegne tako maxu blokira vrata za izlaz,a i Dizalo je pokvareno zahvaljujuči Cleanerima,ali Max je uporan pa vidi izlaz kod prozora,no onda iz jednog otvorenog stana čuje zvuk neke babe koja viče:"Oh,No,You Won't,Get Out,Get Out"Max uđe kod nje i ona mu nudi pumpericu koju max prihvača,kad izlazi kaže babi da zatvori vrata i ne otvara nikome osim policiji.Max izlazi iz zgrade preko nekih greda te dolaze 4 cleanera u kombiju koje on skida sa vidika sviju prisutnih te kroz otvoren prozor nekog stana ulazi u drugu zgradu,nakon što prođe taj dio odlazi u treču zgradu ulazi te čuje i vidi trojicu cleanera kako idu sa suprotne strane,kad ih ubije,na drugoj strani izlazi druga baba koja mu nudi painkillerekad ih on uzme,odlazi iz njenog stana i preko skela dolazi do snajperskog skrovišta,koje je okruženo nekim paranoičnim snimkama,i prisluškivačima te foto-aparatom,kad max pogleda kroz njega skuži da je ekipa cleanera več u njegovom stanu i postavlja eksploziv,koji igrom slučaja aktivira treči cleaner a ne max,kako su oni nažalost očekivali da će bit.Nakon svega toga se svašta drugo događa,ako koga zanima koja druga misija u MP2 neka se javi pa ću mu je drage volje objasnit.
    Što se tiče Izgleda Max Payne-a u prvom dijelu je on imao oko 32 godine,dok je u drugom več skoro 40 možda i više,također Bullet Time je poboljšan jer u prvom dijelu se bullet time trošio čak i pri bočnom skoku dok se u dvojci ne troši pri bočnom skoku.
    Ne znam što bi trebalo biti u trojci,ali očito bi trebalo bit i novih likova jer na kraju dvojke svi umiru osim Maxa,koliko sam imao prilike vidjet.
    Koliko je policajaca potrebno da promijeni žarulju?
    "Pet",Jedan Stoji na stolu i drži žarulju,a četvorica okreču stol.

  20. #80
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755
    Nitro, ako već pišeš toliko o dvojci u temi koja je namjenjena trojci daj barem uzmi 30 sekundi vremena da napraviš odlomke za taj tekst,boli glava kad se tako čita.

  21. #81
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    god knows where
    Postova
    832
    Ne govori mi što da radim,jer ću ja radit što ja budem htio kad se smatram ex članom.A to što ti ne možeš toliko čitat nije moj problem.
    Koliko je policajaca potrebno da promijeni žarulju?
    "Pet",Jedan Stoji na stolu i drži žarulju,a četvorica okreču stol.

  22. #82
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755
    Ne, ti NEĆEŠ raditi što ti budeš htio, u to budi siguran. Lijepo sam te zamolio. To što se ti smatraš "ex članom" nije moj problem.

  23. #83
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    god knows where
    Postova
    832
    A šta si ti na ovom forumu da ćeš mi određivat šta ću radit?
    Koliko je policajaca potrebno da promijeni žarulju?
    "Pet",Jedan Stoji na stolu i drži žarulju,a četvorica okreču stol.

  24. #84
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755
    Ja tebi ne određujem ništa, odredit će ti netko drugi. Ali taj bahati bezobrazni stav koji imaš ti ne pali kod mene. Tko si ti da se tebi ne smije ništa reći?

    Uletio si u temu koja se zove "max payne 3" i stavio kilometar spojenog teksta o misiji iz dvojke, i problem ti je što sam rekao da razdvojiš tekst malo. "ja ću radit šta ja hoću, ja sam ex član". Onda odi ća s foruma ako si ex član.

  25. #85
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    god knows where
    Postova
    832
    A dobro,vidim da si primitivna šupčina kojemu svaki vrag smeta,ali se neču svađat s tobom neka bude tvoja zadnja.
    Bezobrazna svinjo.
    Koliko je policajaca potrebno da promijeni žarulju?
    "Pet",Jedan Stoji na stolu i drži žarulju,a četvorica okreču stol.

  26. #86
    Senior Member Lock'n'Load vkgamer16's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Rapture
    Postova
    153
    de nek ih neko banna dosadni su.SMIRITE SE!!!
    Lunatics.Leaks.Rebellion.And now bleeding ghosts.Aint life in Rapture grand?

  27. #87
    Senior Member Small step for mankind Tegla Ajvara's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Špaiz
    Postova
    2.104
    = Citat = Izvorno postao flander
    daj molim te Max 3,lošiju igru nisam igro,bas je bez veze. Sad jos i trojka,daj molim te
    kako netko se uvjek nadje da popljuje legendarne igre koje ce ostat medju popisima najboljih igara ikad napravljenih, al neka, bog je na nebu!
    Intel core i7 5820k 3.3 ghz // nVidia gtx 970 // 12gb ram ddr4 // gigabyte ud4 x99 // ssd samsung 128 gb // hdd caviar black 500gb // dvd rw samsung // internal card reader // xfx 750w

  28. #88
    Senior Member Small step for mankind revenion's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    2.360
    aj procitaj datum tog posta...i jesi primjetio uopce smjalic na kraju posta?

    anw...a neznam kad je vec neko revajvo...meni dvojka i nije bila nest al je jdinica bila dobra...i vise od toga...no ako se i bude radio treci dio ne vjerujem da ce bit dobar kao i prva dva jer ga vjerojatno nece radit remedi
    alo?

  29. #89
    da bar bude sto prije... Jedna od najboljih igra koje sam ikad igral... i jedinica i dvojka...

  30. #90
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    1.549

    Re: max payne 3

    dok čekamo bilo kakvu najavu trojke, evo trailer i za film
    http://www.gametrailers.com/player/36014.html
    čini se solidnim i hell jedva čekam, ali i hitman se činio solidnim no ipak na kraju nije bio na razini. anyways, izgleda da će mila kunis bit Mona Sax.

Slične teme

  1. Max Payne 3
    By IgGy in forum Gaming općenito
    Odgovora: 172
    Posljednji post: 11-01-2010, 23:29
  2. Max Payne
    By Kron in forum Multimedia
    Odgovora: 63
    Posljednji post: 26-10-2008, 10:02
  3. Max Payne 2
    By smartass in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 27-05-2008, 07:09
  4. Max Payne The Movie - Payne And Redemption
    By bounce in forum Multimedia
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 28-05-2007, 20:23

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •