Stranica 4 od 11 PrvaPrva ... 23456 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 91 do 120 od 305

Tema: Warrior

  1. #91
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    = Citat = Izvorno postao M4mut
    = Citat = Izvorno postao aRaGoN
    meni se uvijek činilo da lock može ownati warra (FEAR ) al warr pwna locka bez problema , mislim da ima onaj talent u fury ili arms koji dispela sve fearove
    u berserker stancu, berserking rage, ako se nevaram
    Riječ je o Death Wish(fury)talentu,poveća mu se damage done za 20%,damage taken za 5% i immun je na fear efekte 30 sekundi,može se koristiti u svim stancovima
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  2. #92
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    approaching nervous breakdown...
    Postova
    195
    = Citat = Izvorno postao aRaGoN
    jel mogu warroiri postići nešto uPvP-u?
    U battlegroundu mogu, ako ih prate healeri. Inače, jedan na jedan, i nisu baš najbolja klasa za PvP, svaka čast igračima. Igrao sam magea i huntera, nikada nisam izgubio od warriora jedan na jedan, sa svojim Tauren shamanom sam ubio dobrog warriora u AB-u jedan na jedan, full HP i nisam ga čak ni zaskočio, a lik je bio osam levela iznad mene.

    Klasa koju mrzim do boli u PvPu je loladin, mrzio sam ih kad sam igrao shamana an strani horde, mrzim ih sada kad naletim na njih kao BElfadine. Prokleti bubble. Strgam ih na 5%, a onda se pohilaju na full. Ne gubim od njih jedan na jedan, bez obzira jel igram magea, huntera, shammyja, priesta ili štogod već, ali fajt traje pola sata uvijek i snesem jaje dok ga ne sravnim s zemljom... Ali kad su u areni s nekom drugom klasom, primjerice warriorom, gotovo su nepobjedivi.

  3. #93
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    pa,pala ima tri života.Jedan,onaj "normalan".Drugi je Lay on hands (hila te za max healtha) i treći jest bubble i hilanje,tako da kada vidiš paladina uvijek računaj na tri puta veše healtha nego obično.Ljudi pljuju na paladine,ja mislim da su fora,doduše nisu baš nešto protiv mageova,ali ownaju warriore i
    rogove.

  4. #94
    Senior Member It lives by night cmeljo22's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Postova
    591
    kako rece jedan lik na mom serveru.. paladini su wariori za noobove i djecu... hehe
    Boli me K***C !!11

  5. #95
    Senior Member Ninja hurdle JedimiNjoke's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Svašta me pitaš...
    Postova
    773
    = Citat = Izvorno postao Voigtkampf
    Fury warrior ti je fora da se možeš levelirati do 70, i onda respeccat u prot.

    Ne sjećam se da sam ikada vidio fury warriora u rejdu, gdje sam promatrao njegov DPS u odnosu na huntere, pa ne mogu reći što se toga tiče. Valja ti promatrati svaku klasu u određenom trenutku i specifičnoj situaciji; outdoor PvE, PvP, instance, rejdovi. Još danas neću zaboraviti scenu kad smo dobili lika u gildu koji je kao dwarf shadow priest out-DPSao sve u rejdu... Poanta je da neke klase imaju jači burst damage (mage, rogue) druge imaju veći DPS over time (lock, hunter). Naravno da to sve ovisi i od specca svakog lika, rogue speccan za rejd će davati veći DPS over time dok će "suptilni" rogue raditi najviše DPSa u burstu.

    A što se tiče one stare "ko će koga bolje drmnut, limena kanta huntarda ili obratno", oko toga bolje i ne počinjati. To je kao da balaviš oko toga tko ima većeg. Keca iz fizike.
    Ne znam što si raidao, ali fury warr radi najbolji dmg u raidu ako ima imalo mozga. Outdmga skoro sve klase, jedino ako je baš teški njub ili ima neku šrot opremu. Pričamo o DW warrioru. 2h je već malo teže...

    DW fury nije za PvP, ali i tamo se može iskoristit sa malo mozga. Pre TBC sam bio DW fury, tek kad sam počeo sam bio prvi na MC dmg listi iako su bili tamo t1 rogovi sa brutality bladeom itd, dok sam ja furao Dal`rend set.

    TBC sam respecco na arms i mogu reći da paladini nisu nepobjedivi (bar ne svi, oni koji stvarno znaju igrat je skoro nemoguće dobit, još ako je gearan, uf!). Charge/hamstring/odamakni se - intercept/rokaj po njemu sa MS i pummelaj kad se krene healat/upalio je bubble - odmakni se, bandage/ bubble se maknuo - charge/ ponovi prethodne korake. To bi bilo to u biti jednostavno objašnjeno, naravno ima preinaka ovisno o igraču. Ovo smatrajte nekom šablonom

    Još ako ti imaš mace pa opali mace specc, milina! Koristiti PvP trinket protiv pallya obavezno!
    Zabušant...

    = Citat = Izvorno postao lukas2
    ej kaj kazete da osnovamo super guild Hunters Guild
    Perun - lvl70 warrior - <Deeprun Pest Control> - Aggramar

  6. #96
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    jel mi može netko stavit build koji je imbatic za pvp?

  7. #97
    Senior Member Lord of The Fleas Spectre's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postova
    442
    = Citat = Izvorno postao JedimiNjoke
    Ne znam što si raidao, ali fury warr radi najbolji dmg u raidu ako ima imalo mozga. Outdmga skoro sve klase, jedino ako je baš teški njub ili ima neku šrot opremu. Pričamo o DW warrioru. 2h je već malo teže...

    DW fury nije za PvP, ali i tamo se može iskoristit sa malo mozga. Pre TBC sam bio DW fury, tek kad sam počeo sam bio prvi na MC dmg listi iako su bili tamo t1 rogovi sa brutality bladeom itd, dok sam ja furao Dal`rend set.

    TBC sam respecco na arms i mogu reći da paladini nisu nepobjedivi (bar ne svi, oni koji stvarno znaju igrat je skoro nemoguće dobit, još ako je gearan, uf!). Charge/hamstring/odamakni se - intercept/rokaj po njemu sa MS i pummelaj kad se krene healat/upalio je bubble - odmakni se, bandage/ bubble se maknuo - charge/ ponovi prethodne korake. To bi bilo to u biti jednostavno objašnjeno, naravno ima preinaka ovisno o igraču. Ovo smatrajte nekom šablonom

    Još ako ti imaš mace pa opali mace specc, milina! Koristiti PvP trinket protiv pallya obavezno!
    Lijepa pričica, i složio bih se da smo još uvijek lvl 60. No sad su se stvari promijenile, i DW Fury je daleko od prvog mjesta na dmg listi. Da li će se stvari promijeniti sa boljom opremom, budući da je warrior klasa koja najviše ovisi o itemima? Možda, no za sada casteri ga daleko peru.
    42

  8. #98
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.286

  9. #99
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    = Citat = Izvorno postao lizard
    nemaš defiance i anticipation za tanking,ali inače odličan build
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  10. #100
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.286
    aha...hvala ...

    btw pogledajte ovo
    Emu7P1yGg0kS

  11. #101
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    = Citat = Izvorno postao lizard
    aha...hvala ...

    btw pogledajte ovo
    Emu7P1yGg0kS
    nakon ovog razmišljam da se respecam na arms
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  12. #102
    Senior Member Lord of The Fleas Spectre's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postova
    442
    Osim kaj je film star već godinu dana. Things have changed, young one.
    42

  13. #103
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.286
    istina....cak i server na kojem je igro taj tip vise ne postoji...ali sword je zakon...

  14. #104
    = Citat = Izvorno postao Spectre
    Osim kaj je film star već godinu dana. Things have changed, young one.
    Exactly..

  15. #105
    Senior Member Ninja hurdle JedimiNjoke's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Svašta me pitaš...
    Postova
    773
    Daj povratit ću od Maydiea... Buffan, pottan, reck "vječno" uključen, 2 personal healera. Jedino što poštujem je GM rank kod njega. Mislim u redu je lik, ali ima puno boljih warriora.

    Probajte nać koji vid od Vikturusa, on je u redu. Ima fury i arms vid pa pogledajte oba. (vikturus - undead warrior). preTBC film.
    Zabušant...

    = Citat = Izvorno postao lukas2
    ej kaj kazete da osnovamo super guild Hunters Guild
    Perun - lvl70 warrior - <Deeprun Pest Control> - Aggramar

  16. #106
    Daj povratit ću od Maydiea... Buffan, pottan, reck "vječno" uključen, 2 personal healera. Jedino što poštujem je GM rank kod njega. Mislim u redu je lik, ali ima puno boljih warriora.
    Sjecam se onog "TH-Farming" videa od "Darkmystify". Ako film pogledate u dobroj kvaliteti vidjet cete mu sve moguce buffove... Slicno onom videu o 8k Ambush-u .

    But Things changed.

    "Watchin' the game, havin' a Bud" __True,True__
    Pa, nebih se bas slozio s tobom.

  17. #107
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    approaching nervous breakdown...
    Postova
    195
    = Citat = Izvorno postao JedimiNjoke
    Ne znam što si raidao, ali fury warr radi najbolji dmg u raidu ako ima imalo mozga.
    Deadminse. Kakvo je to pitanje, što si rejdao? Znam da warriori dobivaju puno po glavi...

    Rejdao sam kao mage, class leader i kao hunter. Ostavio sam previše sati svog dragocjenog života u tim rupčagama. Sve sam vidio, čak i shadow priesta koji je davnih dana došao u raid (istina, fullT2) i out-DPSao sve nas ostale, ali ne znam niti za jednog jedinog fury warriora u instanci, od ZG-a do starog BWL-a, a ni dan-danas, niti sam vidio, niti čuo da se koriste u nekoj gildi. Ako se malo stisnem, dingam s druidom kroz dva tjedna sedamdeset, i već sad znam da moj feral specc neće moći ostati, ne zbog toga jer će me natjerati da respeccam , nego jednostavno zato što će resto druid biti mnogo potrebniji u KZ-u i ja čak ni kao oficir među ekipom nemam srca balaviti da idem s feral druidom kad nam upravo resto druid fali...

    Njokica, daj me PMaj na kojem si serveru i koja uopće strana, ja igram s masom ekipe iz VG-a, možda se znate... A možda se i znamo...

  18. #108
    Senior Member Ninja hurdle JedimiNjoke's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Svašta me pitaš...
    Postova
    773
    To se tako kaže, figure of speech ("šta si ti radio" exmp.). I ne dobivam puno po glavi.

    Niste imali fury warra u raidu? Bože sačuvaj, mislim da si ti upao u jedinu guildu koja nema fury warra lol. Daj molim te napiši to na forum od neke hardcore guilde pa ćeš vidjet reakcije.

    Pa barem preTBC su DW warrovi rulali dmg chartove, sada ne tolko ali ipak.

    Igram na Aggramaru, guilda Chaotic Illusion (napiši u google ako te više zanima). Poznajem Xistanca i Shadowblasta (sad ima nekog rouga) sa horde na Aggramaru - dečki iz VG. Ak oćeš imena i prezimena - PM.

    Btw. kakve veze feral specc ima sa fury warrom?
    Zabušant...

    = Citat = Izvorno postao lukas2
    ej kaj kazete da osnovamo super guild Hunters Guild
    Perun - lvl70 warrior - <Deeprun Pest Control> - Aggramar

  19. #109
    Senior Member Ninja hurdle JedimiNjoke's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Svašta me pitaš...
    Postova
    773
    Podaci pišu u sigu btw.
    Zabušant...

    = Citat = Izvorno postao lukas2
    ej kaj kazete da osnovamo super guild Hunters Guild
    Perun - lvl70 warrior - <Deeprun Pest Control> - Aggramar

  20. #110
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    approaching nervous breakdown...
    Postova
    195
    = Citat = Izvorno postao JedimiNjoke
    To se tako kaže, figure of speech ("šta si ti radio" exmp.). I ne dobivam puno po glavi.
    Ajd dobro, i to je bila samo šala, za svaki slučaj.

    Niste imali fury warra u raidu? Bože sačuvaj, mislim da si ti upao u jedinu guildu koja nema fury warra lol. Daj molim te napiši to na forum od neke hardcore guilde pa ćeš vidjet reakcije.
    Hm, hm, hm. Bio sam u naj-hardcore gildama po mom serveru na strani alijanse, a u najvećoj gildi na strani horde, na drugom serveru. Promijenio sam u svojoj karijeri nekih sedam gildi, bio u više njih s različitim likovima (iako u pravilu zabranjeno, meni nitko nikada nije rekao ni riječ, iako su svi znali). Sam nikada nisam bio toliko hard-core, jer mi se fakat nije dalo ostaviti life i postati apsolutni debil u rejdanju. Mislim, ovo mi sve smrdi na prepucavanje male dječice o tome čiji je tata jači, hehe, ali najozbiljnije, nikada nisam vidio niti čuo neku hard-core gildu koja drži fury warriora u rejdu. Čak štoviše, dok sam bio officer u gildi i dok su kroz moje ruke prolazila brda aplikacija za warriora, kao i na forumima mog servera, imao sam prilike uvijek vidjeti jednu te istu stvar; protection warrior. Samo to.

    No, ne bih li se zabavio malo, a uvijek volim izazov, raspitat ću se među svojom ekipom. Da ti dam predodžbu o kome se radi, među mojim prijateljima ti mogu nabrojati redom GMove i glavne likove najjačih gildi na mom serveru, ljude koji imaju po nekoliko lvl 70, koji igraju od starta samog servera, koji su rejdali sve u WoWu i to s više različitih klasa... Trenutno sam u 5man arena timu u kojem sam čini mi se ja jedini da nemam rank 14, a njih dvoje su bili među prvim na serveru. Mislim, od ovih ljudi nećeš naći većih hard-koraša.

    Btw. kakve veze feral specc ima sa fury warrom?
    Nisi pratio kontekst. Naime, feral druid za rejd nije niti izbliza koristan kao resto druid, a isto vrijedi i za fury/prot warriora. Drugim riječima, kad dođem u rejd s druidom, bit ću resto specced, a ne feral. Također se ne sjećam niti jednog druida s kojim sam ja rejdao da je bio feral. Niti paladina da je bio retribution. Od najneozbiljnije gilde u kojoj sam rejdao do one naj naj hard-core.

    Inače, ja rejdam s dosta njih iz VG, ali nismo na žalost na istom serveru, pa te ne mogu pozvati u rejd da te testiramo.

  21. #111
    = Citat = Izvorno postao Voigtkampf
    ...
    U pravu je čovjek za fury warriore ( bar za pre-BC koliko ja znam.. ) .. Čudi me što se nisi susreo s takvima..

  22. #112
    Senior Member Ninja hurdle JedimiNjoke's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Svašta me pitaš...
    Postova
    773
    To što netko ima puno lvla 70 ne znači mi puno hehe. PreTBC sam bio u najjačoj guildi na Aggramaru "Unseen Legion", raidao Naxx, do horsmena došli (naime nisam toliko puno jer sam se dosta kasno priključio). Bio rank 12, nisam htio 14 jer isto imam RL do kojeg mi je stalo malo više od WoWa. Nisam tu da se prepucavam, niti da ikome solim pamet. Govorim ono što znam, a znam WoW da me jeb**. Igram od samog izlaska WoWa, i eto stvarno se čudim da nisi vidio fury warra u raidu. Kod nas je DPS lista izgledala: prva mjesta fury warrovi (obično su išli 2 il 3) tu i tamo je znao zalutat neki rogue ili imba lock, čak i neki magovi. Onda slijede classevi ovisno o skillu. Jedini nedostatak fury warra u raidu je low aggro managment, naime warr nema nikakav ability da smanji ili se riješi aggroa. U TBC je malo lakše izgleda, ali nisam baš još gearan pa ćemo vidjet kasnije.

    Mislim da bi se trebao malo još raspitati. Btw. najveća guilda ne znači nužno i najbolja Najjači lik hardcore kojeg sam ja imao prilike upoznati je moj bivši GM Memy (također Hrvat) koji je 2 il 3 mjeseca prije izlaska TBC imao oko 300 dana /played.

    P.S. Sada sa crap gearom (počeo sam igrat malo kasnije TBC jer sam planirao odustati od WoWa pa malo kaskam) u izdanku TBC Unseen Legiona ----> Chaotic Illusion (jedna od 3 najbolje guilde na serveru) sam opet DW fury warr, bez puno +hit geara sam među prva 3 na DPS listi (nerijetko i prvi), a ostatak fura barem 2 dijela t4 i ostale "prljavštine" iz Karazhana.
    Zabušant...

    = Citat = Izvorno postao lukas2
    ej kaj kazete da osnovamo super guild Hunters Guild
    Perun - lvl70 warrior - <Deeprun Pest Control> - Aggramar

  23. #113
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    63
    pozdrav ljudi
    zanime me dali je ovo dobar build za wariora
    http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0000000000
    ~~~Copkati nos je kod nekih ljudi jedini put uci u sebe.~~~

  24. #114
    Senior Member Ninja hurdle JedimiNjoke's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Svašta me pitaš...
    Postova
    773
    http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0000000000

    Eto, ja bi to ovako nekako. Ovo ti je više za PvP, al svejedno dobar build
    Zabušant...

    = Citat = Izvorno postao lukas2
    ej kaj kazete da osnovamo super guild Hunters Guild
    Perun - lvl70 warrior - <Deeprun Pest Control> - Aggramar

  25. #115
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654
    Čudno mi je to na WoW-u što nemaju skillovi koji dealaju određen dmg, nego stalno ovo +5%, nešto treće + 10%..
    "The present will pass by if you live in the past."

  26. #116
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    = Citat = Izvorno postao Thrall
    Čudno mi je to na WoW-u što nemaju skillovi koji dealaju određen dmg, nego stalno ovo +5%, nešto treće + 10%..
    Imaš Bloodthirst,Mortal strike,Heroic strike...
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  27. #117
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    63
    za mene je ovaj build dobar ali ako nešto nevalja ja bih molio da mi predloži to da mi složi, build ali tako nešto slično
    ~~~Copkati nos je kod nekih ljudi jedini put uci u sebe.~~~

  28. #118
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    63
    ispricavam se zbog predhotnog posta malo sam se krivo izrazio ono šta sam htio reci je da ako mi nešto nevalja sa buildom da mi to kaže

    http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0000000000
    ~~~Copkati nos je kod nekih ljudi jedini put uci u sebe.~~~

  29. #119
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    = Citat = Izvorno postao Colossus
    ispricavam se zbog predhotnog posta malo sam se krivo izrazio ono šta sam htio reci je da ako mi nešto nevalja sa buildom da mi to kaže

    http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0000000000
    Makni bodove iz imp. demoralising shout i stavi u improved bloodrage i improved overpower,još ti ostaje 1 bod i stavi ga di očeš po želji
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  30. #120
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    63
    aj hvala
    ~~~Copkati nos je kod nekih ljudi jedini put uci u sebe.~~~

Slične teme

  1. Warrior Epic
    By Axwell in forum MMOG
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 12-11-2009, 15:34
  2. Shadow Warrior
    By Rang€r in forum Warhammer + Dawn of War
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 25-09-2009, 23:21
  3. Warrior
    By Chaser in forum Guild Wars
    Odgovora: 61
    Posljednji post: 29-03-2008, 14:39
  4. Gnome Warrior
    By Wolv in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •