Stranica 3 od 11 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 305

Tema: Warrior

  1. #61
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    = Citat = Izvorno postao M4mut
    = Citat = Izvorno postao Lord Jambrek
    Kaj mi preporučate od opreme da složim fury warriora, oću veću brzinu, veči damage i jaku obranu, koje talente da uzmem...

    Sad sam trenutno lvl 11.
    na lvl 11 apsolutno ništa...oprema je riječ koja se počinje koristiti na lvl 60+

    ovo sad se mjenja iz lvl-a u lvl
    dobro onda mi reci kak da krenem s talentima ak ništ drugo.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  2. #62
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    1337 Zagreb
    Postova
    1.001
    [quote=Lord Jambrek][quote=M4mut][quote="Lord Jambrek":2t5uqr2g]Kaj mi preporučate od opreme da složim fury warriora, oću veću brzinu, veči damage i jaku obranu, koje talente da uzmem...

    Sad sam trenutno lvl 11.[/quote]

    na lvl 11 apsolutno ništa...oprema je riječ koja se počinje koristiti na lvl 60+

    ovo sad se mjenja iz lvl-a u lvl[/quote]

    dobro onda mi reci kak da krenem s talentima ak ništ drugo.[/quote:2t5uqr2g]

    [url="http://www.wowhead.com/?talent=pVMxzhbZVVzugxoVuVo"]http://www.wowhead.com/?talent=pVMxzhbZVVzugxoVuVo[/url]

    tak neš bi ja išo...
    može

  3. #63
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    [quote=M4mut][quote=Lord Jambrek][quote=M4mut][quote="Lord Jambrek":3plldmp7]Kaj mi preporučate od opreme da složim fury warriora, oću veću brzinu, veči damage i jaku obranu, koje talente da uzmem...

    Sad sam trenutno lvl 11.[/quote]

    na lvl 11 apsolutno ništa...oprema je riječ koja se počinje koristiti na lvl 60+

    ovo sad se mjenja iz lvl-a u lvl[/quote]

    dobro onda mi reci kak da krenem s talentima ak ništ drugo.[/quote]

    [url="http://www.wowhead.com/?talent=pVMxzhbZVVzugxoVuVo"]http://www.wowhead.com/?talent=pVMxzhbZVVzugxoVuVo[/url]

    tak neš bi ja išo...[/quote:3plldmp7]

    e hvala, slično sam ja krenuo.

    Koji je najbrži način zarađivanja love trenutno, trenutačno imam skinning profesiju, pa osakatim zeca i prodajem ono kaj skinem s njega.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  4. #64
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680
    skining / mining atm za tebe
    maca na forumu

  5. #65
    Koji da build uzmem za Tauren Warriora? I koje profesije?

  6. #66
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680
    po meni arms al cista odluka arms/fury i ovisi ak oces poslje armor si raditi bs+mining a za pare herb/ming+skining
    maca na forumu

  7. #67
    de nek mi neko sastavi na onoj stranici build dobar. za fury ili arms - sta je bolje

  8. #68
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    1337 Zagreb
    Postova
    1.001
    = Citat = Izvorno postao The Plague
    de nek mi neko sastavi na onoj stranici build dobar. za fury ili arms - sta je bolje
    3 posta iznad

    http://www.wowhead.com/?talent=pVMxzhbZVVzugxoVuVoS

    ffs
    može

  9. #69
    Moze bild za Warrior tank.Zanima me samo dali sam ih dobro postavio.I zahvaljujem unaprijed.

  10. #70
    = Citat = Izvorno postao Backspace
    Moze bild za Warrior tank.Zanima me samo dali sam ih dobro postavio.I zahvaljujem unaprijed.
    http://www.wowhead.com/?talent=TVZZbEtoI0dceotSZa lvl60

    http://www.wowhead.com/?talent=LA0xZZbEtoI0dceotSza 70 (imas 2 slobodna boda), koje mozes investirati u redukaciju CD-ova.

    (Tako su skillani neki (vecina) def warrija na mom realmu).
    Pa, nebih se bas slozio s tobom.

  11. #71
    Valja li ista ovaj moj warrior slucajno sam onaj jedan talent potrosio na fury i sta da mijenjam ako nesto treba mijenjati i za cega da to zamijenim. Za sad je lvl 38.
    http://armory.wow-europe.com/#character ... us&n=Wormm

  12. #72
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    Evo i ja sam sad zarolo jednog orkač warriora,zasad lvl 36

    zasad sam većinom arms ali kako sad vidim arms suxa totalka,respecat cu se na fury,stim da cu u prot uzet improved bloodrage2/2 i u armsu improved heroic strike 3/3
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  13. #73
    Senior Member Lord of The Fleas Spectre's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postova
    442
    Zašto ti Arms tree "suxa"?

    Mene zanima slijedeće, polako levelam warrior alta, i čuo sam da DW Fury je sada bolji za levelanje od Armsa. Jel mi može netko, koji je to actually probao, reći kako je igrati s DW Fury, bez ikakve +hit opreme (jer takva oprema se pojavljuje tek oko lvl 55).
    42

  14. #74
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    1337 Zagreb
    Postova
    1.001
    ja sam do 60 bio arms, 60+ fjuri

    mogu ti reć da je fjuri bolji na 60+, a sad kako je do 60 na fjuri nebih znao...
    može

  15. #75
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680
    ja sam igrao warriora do 60 i fury ima veci burst dmg kao sta je i namjenjeno i a to znaci i i brzi kill,lakse mi je bilo sa furyom
    maca na forumu

  16. #76
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    1.102
    sad mi je tauren 51...5 u cruelty u fury a ostalo arms..rula mi..ninjal sam si destiny kad sam s lockom strat isel al bum ipak nosil av polearm.imba mi je..makar je locka lakse mi za igrat al WARR SIMPLI RULES::::i love taurens

  17. #77
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    ti voliš krave

  18. #78
    Senior Member Lord of The Fleas Spectre's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postova
    442
    Da znam da Fury ima veći burst dmg, nego pitanje je, kako se levelati bez ikakvih +hit itema, budući da se Miss Rate strašno poveća kad Dual Wieldaš. Dali je OK uzeti DW fury prije nego možeš uzeti 3/3 Precision? Ili tek nakon toga?
    42

  19. #79
    ma ok je jer ti je ovak i onak MH glavni izvor dps-a, a miss na MH je 5%. tako da se ne brines, slobodno krenes na fury odma od starta, ne gubis nista

  20. #80
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680
    Ja sam fury dero bez toga oprema dolazi posto sam ga power lvlo i kad sam malo previse otisao od svog lvla ah i kupi i gotovo.Oprema mi nije predstavljala neki problem,al da sam mogo lakse sa boljom mogo sam
    maca na forumu

  21. #81
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    neznam di da to postavim jel se tiče Huntera i Warriora pa ovako samo u kratko. Sa obije klase sam noob jel igram sa roguom,pa zbog toga neznam odgovorit na frendovo pitanje koje glasi: Tko radi veči DPS,opčenito,znači pez obzira na razvijanje TP-a i opreme,i dali je uopće na to pitanje moguće odgovoriti? Hvala unaprijed

  22. #82
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    = Citat = Izvorno postao flander
    neznam di da to postavim jel se tiče Huntera i Warriora pa ovako samo u kratko. Sa obije klase sam noob jel igram sa roguom,pa zbog toga neznam odgovorit na frendovo pitanje koje glasi: Tko radi veči DPS,opčenito,znači pez obzira na razvijanje TP-a i opreme,i dali je uopće na to pitanje moguće odgovoriti? Hvala unaprijed
    Hunter moze radit veliki dps,usporavat warriora sa frost trapovima i tako,međutim ako warrior dođe u meele range hunteru,huntard je mrtav...oba dvije klase znaju biti itekako neugodne(znam to jer sad pvp-am sa svojim warriorom)
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  23. #83
    Senior Member Lord of The Fleas Spectre's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postova
    442
    Ako govoriš o far end-game PvE raidanju, onda DW Fury Warrior bi trebao raditi veći dmg od Huntera. No za to treba jebena oprema...

    Tvoje pitanje je općenito, bez obzira na Talente i opreme, i kao takvo se ne može odgovoriti. Ne možeš baš uspoređivat DPS Fury Warriora s Protection Warriorom
    42

  24. #84
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    approaching nervous breakdown...
    Postova
    195
    Fury warrior ti je fora da se možeš levelirati do 70, i onda respeccat u prot.

    Ne sjećam se da sam ikada vidio fury warriora u rejdu, gdje sam promatrao njegov DPS u odnosu na huntere, pa ne mogu reći što se toga tiče. Valja ti promatrati svaku klasu u određenom trenutku i specifičnoj situaciji; outdoor PvE, PvP, instance, rejdovi. Još danas neću zaboraviti scenu kad smo dobili lika u gildu koji je kao dwarf shadow priest out-DPSao sve u rejdu... Poanta je da neke klase imaju jači burst damage (mage, rogue) druge imaju veći DPS over time (lock, hunter). Naravno da to sve ovisi i od specca svakog lika, rogue speccan za rejd će davati veći DPS over time dok će "suptilni" rogue raditi najviše DPSa u burstu.

    A što se tiče one stare "ko će koga bolje drmnut, limena kanta huntarda ili obratno", oko toga bolje i ne počinjati. To je kao da balaviš oko toga tko ima većeg. Keca iz fizike.

  25. #85
    Valja li mi ista ovaj build za sad http://www.worldofwarcraft.com/info/cla ... 0000000000

    molim vas recite mi.

  26. #86
    Senior Member Lord of The Fleas Spectre's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postova
    442
    Ako si DW Fury, onda makni pointove iz Imp Cleave i Blood Craze i stavi ih u Commanding Presence. Ostalo je super.
    42

  27. #87
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    jel mogu warroiri postići nešto uPvP-u?

  28. #88
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    1337 Zagreb
    Postova
    1.001
    = Citat = Izvorno postao aRaGoN
    jel mogu warroiri postići nešto uPvP-u?
    naravno da mogu, dapače ja sam sa svojim Orc Warriorom bio uvijek među prvima po killovima, i to sa protection specom, nemože me zabit nitko ni da oće, last stand, shield block, lifegiving gem...

    a ja sam intercepto ekipu i whirlwindo, još ako nabaviš svog osobnog priesta/šamana/druju

    vgg
    može

  29. #89
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    meni se uvijek činilo da lock može ownati warra (FEAR ) al warr pwna locka bez problema , mislim da ima onaj talent u fury ili arms koji dispela sve fearove

  30. #90
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    1337 Zagreb
    Postova
    1.001
    = Citat = Izvorno postao aRaGoN
    meni se uvijek činilo da lock može ownati warra (FEAR ) al warr pwna locka bez problema , mislim da ima onaj talent u fury ili arms koji dispela sve fearove
    u berserker stancu, berserking rage, ako se nevaram
    može

Slične teme

  1. Warrior Epic
    By Axwell in forum MMOG
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 12-11-2009, 15:34
  2. Shadow Warrior
    By Rang€r in forum Warhammer + Dawn of War
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 25-09-2009, 23:21
  3. Warrior
    By Chaser in forum Guild Wars
    Odgovora: 61
    Posljednji post: 29-03-2008, 14:39
  4. Gnome Warrior
    By Wolv in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •