Stranica 2 od 18 PrvaPrva 123412 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 511

Tema: Shaman

  1. #31
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.853
    = Citat = Izvorno postao flander
    U nadi je spas
    Tko zivi u nadi umire od gladi

    Shaman je zanimljiva klasa i da dobro nekog izejbat atko ti taj neki en dira toteme

  2. #32
    Member Plants Vs Zombies Zenislav's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Ri
    Postova
    52
    Koji ste vi tipovi. Ja iso pogledat sto ste pametno napisali o shamanu,
    kako vam je igrat s njim, linkove na filmice itd jer mi brat misli igrat
    s njim a ono od tolko postova nis!
    Oke, sto da mi brat bilda ako igra PvE shamana i je veci vama
    gust igrat s orc ili krava shamanom? Mislim krava ima kopita i masivan je a orc je vise ala human i tako to.

  3. #33
    Member Plants Vs Zombies Zenislav's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Ri
    Postova
    52
    E i jos ovo. Da bira leatherworking/skinning ili enchantment/nesto?
    Ufuran je da bi on s enchantmentom sebi pojacavao stvari i tako to pa
    koja druga profesija ide s njom. Nikad je nisam birao pa ne znam.

  4. #34
    Guest
    Enchantment je tak-tak, fora izgleda, ali je zapravo blacksmith i engiineering i leatherworking mnogo učinkovitiji. Ali dobro je što s njim možeš uzet bilo koju drugu profesiju, jer ne ovisi o ničem osim skupljanju zelenih, plavih i ljubičastih itema, i disenchantanju istih. A shaman je zakon, makar moje srce pripada Alajansu. Imo sam šamana na Moongladeu, RPG serveru, bio je tauren i mnogo sam se s njim zabavio ali nije niš posebno as far as ajm konsrnd.

  5. #35
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654
    Krava ......lol.........mislim da se zove tauren.....lol.....lollollol......i meni su najbolji od svih na igri Orc/Shaman.
    "The present will pass by if you live in the past."

  6. #36
    Member Plants Vs Zombies Zenislav's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Ri
    Postova
    52
    Znam da su tauren al ono meni su vol/krava (male/female) jer i izgleda
    ko da su se samo digli na dvije noge i obukli i to je to.
    Je fora uzet herbalisam/alchemy? Znam da ono ima healing/mana i buff
    potiona za napravit al pretpostavljam da ima i onih fora koji privremeno
    mijenjaju rasu i tako to.

  7. #37

    Pitanje

    Kako mogu igrati PIRATSKI wow i jeli uopce moguce igrati wow PIRATSKI.

  8. #38
    Senior Member Nuke me please Kibo's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    249

    Re: Pitanje

    = Citat = Izvorno postao Vedran12
    Kako mogu igrati kretenski wow i jeli uopce moguce igrati wow kretenski.
    Ajde se ti kretenu pokupi odavde

  9. #39
    Samo malo ja napisem ne original nego onaj drugi i on meni napise kretenski wow htio sam pitati kako mogu igrati wow koji nije original.

  10. #40
    Senior Member Nuke me please Kibo's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    249
    = Citat = Izvorno postao Vedran12
    Samo malo ja napisem ne original nego onaj drugi i on meni napise kretenski wow htio sam pitati kako mogu igrati wow koji nije original.
    ma nisam ni ja tebi htio reci kretenu nego p.i.r.a.t.e .....

  11. #41
    Kako se moze igrati P.I.R.A.T.S.K.I wow.

  12. #42
    Member Plants Vs Zombies Zenislav's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Ri
    Postova
    52
    = Citat = Izvorno postao Vedran12
    Kako se moze igrati P.I.R.A.T.S.K.I wow.
    Negdje sam procitao da ti je potreban program pa mozes napraviti
    server za sebe i frendove il tako nesto. Nek ti neko PM posalje il
    pogledaj malo po forumu. Mislim da je neko to vec pitao.

  13. #43
    Junior Member Plants Vs Zombies Gr1m R34p3r's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    10
    yo,počeo sam halat wow prije mjesec dana tak da sam još uvjek friški u tome,pa bi imo par pitanjca u vezi shamana (troll) :

    1.kak je bolje nabrijat talente,samo elemental ili paralelno elmental i restoration
    2.s kojim oružjem je bolje igrat,štap ili oružje i štit i kad mogu imat 2 oružja
    3.koji skill uzet, lw ili bs jer obadvoje je dobro za pare dobivat,s tim da mail mogu tek kasnije korisitit

    pomagajte pliz,jer sad moram opet ispočetka počet ,jer buraz dobiva svoj komp,a ja sam se zđiberio da igram s njegovim accountom,pa da se ne zajebem sad kad ću opet počet ispočetka


  14. #44
    = Citat = Izvorno postao Zenislav
    = Citat = Izvorno postao Vedran12
    Kako se moze igrati P.I.R.A.T.S.K.I wow.
    Negdje sam procitao da ti je potreban program pa mozes napraviti
    server za sebe i frendove il tako nesto. Nek ti neko PM posalje il
    pogledaj malo po forumu. Mislim da je neko to vec pitao.
    za razgovor o ovome ide ban tako da pazte o čemu tu pričate..

  15. #45
    Senior Member Lord of The Fleas Spectre's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postova
    442
    Zašto? Privatni, tzv. "p i r a t s k i" serveri uopće nisu ilegalni, Blizzard ih čak i podržava! Privatni serveri uglavnom nemaju GMove koji ih drže up 24/7, te 80%+ ljudi nakon nekog vremena kupe originalni WoW i tamo igraju, jer im se ne da zajebavat na lošem privatnom serveru.
    42

  16. #46
    Senior Member Nuke me please Waylon's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    294
    = Citat = Izvorno postao Gr1m R34p3r
    yo,počeo sam halat wow prije mjesec dana tak da sam još uvjek friški u tome,pa bi imo par pitanjca u vezi shamana (troll) :

    1.kak je bolje nabrijat talente,samo elemental ili paralelno elmental i restoration
    2.s kojim oružjem je bolje igrat,štap ili oružje i štit i kad mogu imat 2 oružja
    3.koji skill uzet, lw ili bs jer obadvoje je dobro za pare dobivat,s tim da mail mogu tek kasnije korisitit

    pomagajte pliz,jer sad moram opet ispočetka počet ,jer buraz dobiva svoj komp,a ja sam se zđiberio da igram s njegovim accountom,pa da se ne zajebem sad kad ću opet počet ispočetka

    evo sused kaj ja mislim o tome:

    1. ovisi dal oces pvp ili pve lika, ja bi ti preporučio da razvijaš 2 smjera odjednom, znaci elemental i restoration, ak si za pve

    2. štap. neznam koji su ti glavni atributi kod shamana, al ak treba bonus na intelect, spirit i staminu onda štapove. neznam.

    3. pošto već imaš skinning, onda uzmi lw, jer bi za bs bilo preporučljivo imat mining u paru jer koristis materijale koje dobijes miningom. logicno mi je nekak skinning/leatherworking, mining/blacksmith. ili probaj skombinirat, your choice

  17. #47
    Istina, najbolje prvo rollati PvE korisni talent build, lako se prebaciš poslije na PvP.

  18. #48
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Samo da napomenem da Shamani ne koriste stapove , maca/sword + shield ti je najcesca kombinacija, iako ima idobrih 2h maca za shammya, staff ne, to je za castere i resto druida
    Well, as long as it's interesting.

  19. #49
    = Citat = Izvorno postao Wizard
    Samo da napomenem da Shamani ne koriste stapove , maca/sword + shield ti je najcesca kombinacija, iako ima idobrih 2h maca za shammya, staff ne, to je za castere i resto druida
    A sad je s pravim talentom moguć i double wield (SP?) so...

  20. #50
    Junior Member Plants Vs Zombies Gr1m R34p3r's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    10
    fala,al još mi niko nije odgovorio jel bolje koristit lw/skining ili bs/minig,pa pliz sam mi to još recite

  21. #51
    Ja bi uzeo lw/skining budući da se poslije možeš specijalizirati tako da možeš napraviti i neku mail opremu, korisno za shamane.

  22. #52
    Junior Member Plants Vs Zombies Gr1m R34p3r's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    10
    Ja bi uzeo lw/skining budući da se poslije možeš specijalizirati tako da možeš napraviti i neku mail opremu, korisno za shamane.
    moš mi objasnit to sa specijaliziranjem, ne kužim kak moš napravit mail ak imaš lw/skining , daj mi pliz to pojasni malo i jel dobro nabrijavat talente sa shammanom za pvp (element/resto)

    fala

  23. #53
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Ja bi uzea da sam Shaman herbalizam i alkemiju ili skining i majning, ipak je tu lova, iako skining i lw je isto dobar izbor, ma sve je na tebi

    Lw moze praviti mail, neznam bas posto nisam lw nikad diza, ali kasnije se specijaliziras, iopet neznam ali bias sta ces dalje uciti, kojerecepte itd. neznam bas puno o tome posto nisam isa nikad na take profesije
    Well, as long as it's interesting.

  24. #54
    = Citat = Izvorno postao Gr1m R34p3r
    Ja bi uzeo lw/skining budući da se poslije možeš specijalizirati tako da možeš napraviti i neku mail opremu, korisno za shamane.
    moš mi objasnit to sa specijaliziranjem, ne kužim kak moš napravit mail ak imaš lw/skining , daj mi pliz to pojasni malo i jel dobro nabrijavat talente sa shammanom za pvp (element/resto)

    fala
    Ma ima gomila za pisati pa malo prosurfaj i pogledaj tu: http://www.wowwiki.com/Leatherworking, http://www.thottbot.com/?q=3502, http://www.thottbot.com/?q=2609S(jedan je za Alliance, a drugi za Horde.

  25. #55
    Junior Member Plants Vs Zombies Gr1m R34p3r's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    10
    fala puno

  26. #56
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    kada shamani dobivaju dual wield??

  27. #57
    Senior Member Nuke me please Keloson's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Lokejšn
    Postova
    237
    pogledaj u talent pointse pod 2 gupu... negdje na pola..
    ....................../´/)
    ....................,/../
    ............./´/'...'/´`·¸
    ........../'/.../..../......./¨\
    ........('(...´...´.... ~/'...') Nerf this.

  28. #58
    Senior Member Lord of The Fleas Voldemort's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    468
    Jeli istina da onaj........kako se zove uglavnom dual wield attack kosta samo 15 mane i cd je 12 sec ili ima rankove?

  29. #59
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    23
    Iskreno sve ovo sto sam sada procitao o shamanima su gluposti,prvo shaman nije neka 1 shot klasa ko prije...ne proca mu se windfury od 3k dmga vise...

    Onaj ko igra shamana sada i trenutno zeli imati pvp arena spec to je definitivno 20/0/41 znaci 41 u resto 20 u elemental....

    Shaman vise nemoze konkurirati drugim klasama jer je njegov dmg nerfan uzasno u zadnje vrijeme,ali ipak sa shamanom se jos uvjek moze ubiti podosta allianca/horde,samo ako znate barem malo kako igrati tu klasu.

    Za mene recimo shaman sa 20/0/41 talentima owna,jer igram 5v5 arenu i uvjek ja zadnji ostanem ziv ili hilam ekipu dok mene jadnoga stalno lupaju nekakvi warriori i rougovi,istina protiv nekih klasa kao npr pom mage shaman nemaju sansi jer ti taj mage u 1 sec moze napraviti preko 8 k dmga koje ti nemozes samo tako lagano izhilati.

    stoga ljudi preporucujem resto / elemental shamana necete raditi ogroman dmg ali bogami nece ni ostali vama,tako da ste u prednosti.

    ljudi koji zele igrati dps klasu sada u TBC'u trebaju uzeti maga.huntera,locka ili tako nesto nemojte ocekivati da ce shaman biti neki opasni dps...


    e a sad ce se javit neki elemental nabrijani shamani koji ce rec da to nije tocno,e pa dragi moji je to je tocno jer je shaman hybrid klasa pa se tako elemental shaman nemoze nikada mjerit s magom ni po jednom spellu ili dmgu,resto shaman pa da vidite ko ce vas napast,prvo taj koji bi vas htio napast ce prije 3 puta dobro promisliti jel mu se da potrositi 10 minuta na fight koji ce on spusiti.



    Resto shamans FTW,a ako netko nevjeruje samo dodite igram na spinebreakeru lvl 70 orc shamy named Murki....

    Dodite i uvjerite se

  30. #60
    Senior Member Lord of The Fleas Voldemort's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    468
    = Citat = Izvorno postao makhega46
    Iskreno sve ovo sto sam sada procitao o shamanima su gluposti,prvo shaman nije neka 1 shot klasa ko prije...ne proca mu se windfury od 3k dmga vise...

    Onaj ko igra shamana sada i trenutno zeli imati pvp arena spec to je definitivno 20/0/41 znaci 41 u resto 20 u elemental....

    Shaman vise nemoze konkurirati drugim klasama jer je njegov dmg nerfan uzasno u zadnje vrijeme,ali ipak sa shamanom se jos uvjek moze ubiti podosta allianca/horde,samo ako znate barem malo kako igrati tu klasu.

    Za mene recimo shaman sa 20/0/41 talentima owna,jer igram 5v5 arenu i uvjek ja zadnji ostanem ziv ili hilam ekipu dok mene jadnoga stalno lupaju nekakvi warriori i rougovi,istina protiv nekih klasa kao npr pom mage shaman nemaju sansi jer ti taj mage u 1 sec moze napraviti preko 8 k dmga koje ti nemozes samo tako lagano izhilati.

    stoga ljudi preporucujem resto / elemental shamana necete raditi ogroman dmg ali bogami nece ni ostali vama,tako da ste u prednosti.

    ljudi koji zele igrati dps klasu sada u TBC'u trebaju uzeti maga.huntera,locka ili tako nesto nemojte ocekivati da ce shaman biti neki opasni dps...


    e a sad ce se javit neki elemental nabrijani shamani koji ce rec da to nije tocno,e pa dragi moji je to je tocno jer je shaman hybrid klasa pa se tako elemental shaman nemoze nikada mjerit s magom ni po jednom spellu ili dmgu,resto shaman pa da vidite ko ce vas napast,prvo taj koji bi vas htio napast ce prije 3 puta dobro promisliti jel mu se da potrositi 10 minuta na fight koji ce on spusiti.



    Resto shamans FTW,a ako netko nevjeruje samo dodite igram na spinebreakeru lvl 70 orc shamy named Murki....

    Dodite i uvjerite se
    Priznajem resto shammy su predobri imaju bolesno brz i velik heal ali isto vecina klasa lomi shammye jer su ih nerfali sve klase s nekim stunlockom ili Cs,kick itd. mogu vrlo lako zgazit shammya.

Slične teme

  1. Shaman na Maghteridonu trazi hrvatski raiding guild
    By Streamliner in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 28-02-2009, 21:12

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •