Stranica 1 od 18 12311 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 511

Tema: Shaman

  1. #1
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    1337 Zagreb
    Postova
    1.001

    Shaman

    Sve o šamanima pitajte i diskutirajte ovdje...
    može

  2. #2
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    1337 Zagreb
    Postova
    1.001
    može

  3. #3
    Senior Member Ninja hurdle dex's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    underworld
    Postova
    777

  4. #4
    = Citat = Izvorno postao M4mut
    http://forums-en.wow-europe.com/thread.aspx?fn=wow-general-en&t=1141585

    drenei će moć bit šamani

    gg
    a da to ukratko tu opišeš meni se neda čitat

  5. #5
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    evo ovako dranei ce bit shamani a bloodelfici ce bit paladini... te da hordovska ili allianskova ne prigovara da jdeni imaju shamani a da oni nemaju

  6. #6
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654
    Kakvi su to dranei znam za blood elfove , ali za ove druge.....
    "The present will pass by if you live in the past."

  7. #7
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    1337 Zagreb
    Postova
    1.001
    = Citat = Izvorno postao Thrall
    Kakvi su to dranei znam za blood elfove , ali za ove druge.....
    http://www.wow-europe.com/en/burningcru ... aenei.html
    može

  8. #8
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Dranei mogu biti i shamani i paladini, tatalno usrano i glupo, jadno, sramotno, ovo je najgori potez Blizzarda sto je Horda dobila pallya, a ally Shamana, smece, grozno
    Well, as long as it's interesting.

  9. #9
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    = Citat = Izvorno postao Wizard
    Dranei mogu biti i shamani i paladini, tatalno usrano i glupo, jadno, sramotno, ovo je najgori potez Blizzarda sto je Horda dobila Shamana, a ally palya, smece, grozno
    oni su to naprabili da neki ne bi srali da horda ima shaman ili allience paladuine,pa da budu horda i allince "ravnopravni"

  10. #10
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Nisam mislio da je vako grozno, ali Blood Elfovi nece moci biti Warriori, to je zalosno, ta je glup potez, warrior je urnivezalna klasa i to se nije smijelo napraviti, kakvi paladin, daj im warriora, ja se vec zpredbiljezio za BC, sad se moje misljenje promjenilo, jedva cekam LOTR Online, onda cu zaboraviti sto je to blizzard ucinio od najboljeigre ikada, ovo bi im mogao biti najveci promasaj u povjesti, najveca sramota sigurno je, pokupit ce love, ali vise Blizzard nece biti sto je nekadabio, grozno je ono sto se dogadja s prije par dana najocekivanijom igrom, koja sada polako postaje najneocekivanija igra, da barem od nje oductanu i pocnu raditi pravu ekspanziju bez ovih sranje
    Well, as long as it's interesting.

  11. #11
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    1337 Zagreb
    Postova
    1.001
    = Citat = Izvorno postao Wizard
    Dranei mogu biti i shamani i paladini, tatalno usrano i glupo, jadno, sramotno, ovo je najgori potez Blizzarda sto je Horda dobila Shamana, a ally palya, smece, grozno
    malo si se zajebo..ally ima paly od početka, horda ima šamana od početka
    može

  12. #12
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    1337 Zagreb
    Postova
    1.001
    = Citat = Izvorno postao Wizard
    Nisam mislio da je vako grozno, ali Blood Elfovi nece moci biti Warriori, to je zalosno, ta je glup potez, warrior je urnivezalna klasa i to se nije smijelo napraviti, kakvi paladin, daj im warriora, ja se vec zpredbiljezio za BC, sad se moje misljenje promjenilo, jedva cekam LOTR Online, onda cu zaboraviti sto je to blizzard ucinio od najboljeigre ikada, ovo bi im mogao biti najveci promasaj u povjesti, najveca sramota sigurno je, pokupit ce love, ali vise Blizzard nece biti sto je nekadabio, grozno je ono sto se dogadja s prije par dana najocekivanijom igrom, koja sada polako postaje najneocekivanija igra, da barem od nje oductanu i pocnu raditi pravu ekspanziju bez ovih sranje
    kolko ti gluposti moš nasrat u 10 redaka...strašno

    daj molim te reci po čemu znaš da će blizz sjebat?misliš da su glupi?misliš da su ta tvoja 3 komentara zaobišla njihove mozgove i da će sjebat?
    može

  13. #13
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Da bas to mislim kako si samo pametan da si skuzio da to mislim, mislim da ce se sjebati i to sam lipo napisa, mislim zakljucat ti je legendaran, mislim uspio si zakljuciti sto sam napisao gore, nemoze to svatko, ti bi mogao malo pogledati sto igraci kazu o tim novostim pa onda govoriti je su li im ti komentari vazni, ma daj, misljenje igraca je najvaznije, a ono je sada na veoma niskoj razini i pada, mislim da ce BC biti smece i to je to, mozda ce biti drugacije ali meni ne izgleda tako, volio bi ja da hoce, ali ipak mi ostaje WoW, meni se nesvidjaju mnoge promjene u BC-u, i nisam jedini koji tako misli, igrace postiti legendarni uspjeh, to svatko zna, ali to nije vazno, bazno je koliko ce ta igra biti dostojna WoW-a
    Well, as long as it's interesting.

  14. #14
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    1.102

  15. #15
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    1337 Zagreb
    Postova
    1.001
    = Citat = Izvorno postao Wizard
    Da bas to mislim kako si samo pametan da si skuzio da to mislim, mislim da ce se sjebati i to sam lipo napisa, mislim zakljucat ti je legendaran, mislim uspio si zakljuciti sto sam napisao gore, nemoze to svatko, ti bi mogao malo pogledati sto igraci kazu o tim novostim pa onda govoriti je su li im ti komentari vazni, ma daj, misljenje igraca je najvaznije, a ono je sada na veoma niskoj razini i pada, mislim da ce BC biti smece i to je to, mozda ce biti drugacije ali meni ne izgleda tako, volio bi ja da hoce, ali ipak mi ostaje WoW, meni se nesvidjaju mnoge promjene u BC-u, i nisam jedini koji tako misli, igrace postiti legendarni uspjeh, to svatko zna, ali to nije vazno, bazno je koliko ce ta igra biti dostojna WoW-a
    U jebeno svakom topicu u ovoj sekciji sereš po wowu..ok..odjebi od wowa i blizzarda..šta samo od tebe žive pa da tebi ugađaju? daj fof
    može

  16. #16
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    = Citat = Izvorno postao M4mut
    = Citat = Izvorno postao Wizard
    Da bas to mislim kako si samo pametan da si skuzio da to mislim, mislim da ce se sjebati i to sam lipo napisa, mislim zakljucat ti je legendaran, mislim uspio si zakljuciti sto sam napisao gore, nemoze to svatko, ti bi mogao malo pogledati sto igraci kazu o tim novostim pa onda govoriti je su li im ti komentari vazni, ma daj, misljenje igraca je najvaznije, a ono je sada na veoma niskoj razini i pada, mislim da ce BC biti smece i to je to, mozda ce biti drugacije ali meni ne izgleda tako, volio bi ja da hoce, ali ipak mi ostaje WoW, meni se nesvidjaju mnoge promjene u BC-u, i nisam jedini koji tako misli, igrace postiti legendarni uspjeh, to svatko zna, ali to nije vazno, bazno je koliko ce ta igra biti dostojna WoW-a
    U jebeno svakom topicu u ovoj sekciji sereš po wowu..ok..odjebi od wowa i blizzarda..šta samo od tebe žive pa da tebi ugađaju? daj fof
    Skad si ti mene cuo da serem po WoW-u, ajde reci, WoW je najbolja igra ikada, a Blizzard ju je napravio i za to zasluzuju golemo postovanje koje im dajem, ja ne serem po nikome, samo se bojim sto ce se dogoditi s WoW-om kada BC izadje zato sto mi se BC svakim trenutkom sve manje i manje svidja, ja se bojim da ce Blizzard zafrknuti stvar i to ne bez razloga, vec je razloga i previse, nadam se da ce BC biti dostojan WoW-a ali se ipak bojim da nece, njegove sanse da me ne razocara su male, ali ko zna sto ce jos biti, sto ce se promjeniti, ali meni se ovo ne scidja i volio bi da toga niti nema, volio bi da se drze formule kao i dosada, da ne pokare najbolju igru ikada
    Well, as long as it's interesting.

  17. #17
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    1337 Zagreb
    Postova
    1.001
    ok..ja znam da se bojiš..bojim se i ja..boji se i 6 milja wow playera..ali šta bude bude...ti ionako nemoš utjecat nikako u to..nemogu ni ja...čekaj...i vidjećemo
    može

  18. #18
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    = Citat = Izvorno postao M4mut
    ok..ja znam da se bojiš..bojim se i ja..boji se i 6 milja wow playera..ali šta bude bude...ti ionako nemoš utjecat nikako u to..nemogu ni ja...čekaj...i vidjećemo
    Snadat cemo se skupa zajedno, svi mi i mozda nas Blizzard ne izevjeri

    P.S. Drago mi je sto smo ovo rijesili
    Well, as long as it's interesting.

  19. #19
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    1.102
    ja se isto nadam...
    isto tak se i bojim...

    zamislite da sad blizzard pokvari tu idilu mmorpg-a,istu idilu koju je stvori,savrsenu...

    neki ljudi misle da ce se to desit...opet mozda u praksi te nove stvari budu 10 puta bolje...

    nikad se nezna....

    ipak oni su napravili wow,starcaraft i diablo,tj. napravili su si odlicnu reputaciju u gaming svijetu i vjerujemo im...sam da to ne upropaste,a vjeroajtno nece...

  20. #20
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    blizzard nece zasrat i to svi znaju

  21. #21
    Senior Member Lord of The Fleas Dark Saruman's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Kod table pa desno
    Postova
    381
    nadajmo se
    3
    reda
    teksta

  22. #22
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    U nadi je spas

  23. #23
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    = Citat = Izvorno postao Morgoth
    blizzard nece zasrat i to svi znaju
    SHmmmm, i onisu ljudi, a ljudi moraju grijesiti, vidit cemo sto ce namponuditi, ja se nadam jos bolju igru nego prije, Nada umire zadnja
    Well, as long as it's interesting.

  24. #24
    Guest
    najvljuju velike promjene u cijelom gameplayu ...HAIL Blizzard...nebude više grindanja reputacije i takvih grind sranja,uvođenje 3 načina PvP-a ,,,možda čak i ja koji ne volim PvP postanem fan ,sve novo..brand neu ..nadam se da neče usrat ..ali i nemogu..makar jesu se malo usrali s ovim donošenjem prašinu u silithusu kao "veliki" PvP rewamp ali već im je oprošteno makar nije patch ni izašao...PS: moj server se nalazi prvi na listi za HW upgrade---nadam se da nebude više izlažena iz BWL zbog prokletog laga)

  25. #25
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    ako zajebu budimo sigurni da ce napravit Ctarraft2 da nas opet privucu k sebi

  26. #26
    Senior Member Lord of The Fleas Imam Feebasa/Milotca's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Napredni Tamnice i Zmajevi
    Postova
    332
    Čovjeće govorite ko da je WoW jedina igra na svijetu. Ako zeznu zeznu koga briga, ima barem 5-6 mmorpg-a koje su bolji i manje poznati ili mmoprpg-i koji tek trebaju izići.
    Fuckas crni deck koji Dark Rituala nema.

  27. #27
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    i nitijedan ne nudi nešto novo(čast izuzetcima)

  28. #28
    Senior Member Lord of The Fleas Imam Feebasa/Milotca's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Napredni Tamnice i Zmajevi
    Postova
    332
    = Citat = Izvorno postao Morgoth
    i nitijedan ne nudi nešto novo(čast izuzetcima)
    Ne nude ništa novo!! Sry što te moram razočarat ali i WoW je kopija. Blizzard je iz ostalih sve dobro pokupio (dodao nečeg svojeg), lijepo upakirao, adekvatno reklamirao i dobro naplatio. To što je najpoznatiji ne znači da je najbolji. Nisam rekao da je loš, daleko od toga ali da je donio neš revolucionarno - nije.

    Da nebude off-topic, Shaman je zakon i mlati okolo.
    Fuckas crni deck koji Dark Rituala nema.

  29. #29
    Guest
    OMFG kopija čega? prije nega su izašli Eq , Lineage i ništ više..oboje nemaju veze s WoW-om...ovo dvoje su istočnjačkog štiha....tak možeš reć da su SVI FPS-ovi kopije---jednostavno jedno te isto---ali Far Cry nije isto ko i neki Will Rock..ako razumiješ šta hoću reć

  30. #30
    Senior Member Nuke me please Shadow's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postova
    227
    WoW je odmah na početku bio popularan zbog 3 Warcraft serijala i ostalih blizzardovih dostignuća, teško da je kopija ičega i blizz ne bi trebo usrat jer će im neko to reć, prije (ako) nešto ne bude valjalo
    ?????????????????????????????????????
    NEMAM IDJEU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Slične teme

  1. Shaman na Maghteridonu trazi hrvatski raiding guild
    By Streamliner in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 28-02-2009, 21:12

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •