Stranica 5 od 31 PrvaPrva ... 3456715 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 121 do 150 od 920

Tema: Rogue

  1. #121
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680
    Gledaj...rogue je smece....to sve kaj vi gledate i takve pizdarije daj molim te ajde....duel pa dobis 6 za redom mislis da si faca sve si owno pa ti dode neko i popapa te.Zake te popal to se nisi nikad pitao zato jer zna igrati svoju klasu.Rogo ljepo ceka ili ofc napadne kad ga najmanje ocekujes a u duelu kad protivnik zna da ces doci heh to koda ni nemas stealth zato dajte lock kad te vidi deathcoil fear dots i moze lagano samo bjezati od tebe.U svim tim filmovima scene u kojima su decki ownani su cut normalno imao sam prilike takve stvari vidjeti.Svaka cast ljudima koji su skilled koji jedu svaku klasu i sve pred sobom drugima samo cast za trud
    maca na forumu

  2. #122
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    de ti nisi normalan,pa rougovi su zato i da imaju element iznenađenja,ak čemo sad koja je klasa bezveze onda bi se tu dalo raspravljat danima,zato muči i igraj kak ti se da,ak nemreš dobit rogua u duelu tvoj problem

  3. #123
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Iza 22" LCDa :P
    Postova
    277
    = Citat = Izvorno postao xaviaz
    Gledaj...rogue je smece....to sve kaj vi gledate i takve pizdarije daj molim te ajde....duel pa dobis 6 za redom mislis da si faca sve si owno pa ti dode neko i popapa te.Zake te popal to se nisi nikad pitao zato jer zna igrati svoju klasu.Rogo ljepo ceka ili ofc napadne kad ga najmanje ocekujes a u duelu kad protivnik zna da ces doci heh to koda ni nemas stealth zato dajte lock kad te vidi deathcoil fear dots i moze lagano samo bjezati od tebe.U svim tim filmovima scene u kojima su decki ownani su cut normalno imao sam prilike takve stvari vidjeti.Svaka cast ljudima koji su skilled koji jedu svaku klasu i sve pred sobom drugima samo cast za trud
    ovako

    npr moj rogue

    will of forsaken, horde pvp trinket, preparation, cloak of shadows itd
    pricas gluposti sada u tbc rogue kolje castere bez greske a i huntere cim mu evasion vrijedi i za ranged attacks tako da...
    a jesi cuja i za stun lock? pricas gloooposti momak

  4. #124
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680
    Slucaj momak....ako ti u duelu upotrjebis sve sta imas heh onda za mene ne vrijedis nista zato jer ces vjerovatno drugi duel spusiti,rogue je imba al treba znati igrati bez da sve ljepo ukljucis i onda popapas nekog,pogledaj ljude skillere koji se duelaju dan i noc bez takvih sranja

    http://video.google.com/videoplay?docid ... +pvp+rogue

    evo jedan stari filmic nije nesto server je bio nov on rank 14 sa jos ponekom opremicom,pretrpan mi je komp al 1. prilikom kad nadem jedan film bum ga stavio

    btw hehe flander i ja sam imao rogua
    maca na forumu

  5. #125
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Iza 22" LCDa :P
    Postova
    277
    = Citat = Izvorno postao xaviaz
    Slucaj momak....ako ti u duelu upotrjebis sve sta imas heh onda za mene ne vrijedis nista zato jer ces vjerovatno drugi duel spusiti,rogue je imba al treba znati igrati bez da sve ljepo ukljucis i onda popapas nekog,pogledaj ljude skillere koji se duelaju dan i noc bez takvih sranja

    http://video.google.com/videoplay?docid ... +pvp+rogue

    evo jedan stari filmic nije nesto server je bio nov on rank 14 sa jos ponekom opremicom,pretrpan mi je komp al 1. prilikom kad nadem jedan film bum ga stavio

    btw hehe flander i ja sam imao rogua
    momak nabrojia san sta imas, btw cloak of shadows cd je 1 min, blind i vanish su mi 1.5min ... tako da .....

    btw taj video vidija san pocetak jadnog warriora koji garant nezna igrat i 2 lika warlock i shadow priest koji su njemu sivi tj -10lvl mozda i manje a jos da ima daggere sredia bi to u 10 sekunda

  6. #126
    Member Plants Vs Zombies voltage's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    rijeka
    Postova
    43
    kad mi kažu n00b lock ... šta sa lockom treba znat bacit fear i stavit impa il kog vec da napada i derat wandom roug je owp isto prvo stelt i šta mi lock može ak ga vidi vanish etc nemožeš vs rogue[/quote]


    ja nub haha

    ja sam uspoređivao locka i rogua i meni je gust igrat oba lika bilo pvp ili pve.ali u pvp ili duelu ili sta god meni je lock puuuuno jaci nego rogue.jesi ikad probao ubit warriora sa roguom?ako jesi znas sta pricam.sa lockom su mi sve klase vise manje iste pogotovo jer sam full affliction.fear,dot,fear,dot....eventualno koji bolt.zvuci dosadno i jednostavno ali to je lock.ubija sporo ali ubija.sto duze borba traje to je izglednije da ces pobijediti.a sto se rogua tice....neka on radi vanish kad ima 5 dotova na sebi.ali ako kakav hemo rogue napadne prvi iz steltha...tada cek ni lock nema bas previse sanse.no to su sve varijacije na temu,svako igra na svoj nacin i za svoj gust.ja volim i lock i rogua i svaki ima svojih gusta.isto tako kogađalo se dobijem u duelu lika 5 levela iznad sebe a isto da i izgubim od 5 levela ispod sebe.ima tu i sreca(citaj kocka)utjecaja.ako zaredas 2 krita za redom......past ce svako

    nema se smisla prepirat ko je bolji ko gori...treba igrat i gustat,to je i namjena igara
    abit nf7s,
    barton2.5+
    1024 corsair vs
    asus x800 pro
    seagate barracuda 80gb
    maxtor 40gb
    tagan super silent 380w

  7. #127
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680
    Ma k bezveze da se sad tu prepiremo slazem se ono je samo flim bio na novom serveru full novi i ja sam bio pokraj lika kad ga je radio a ovaj film cu ti poslati pa pogledaj skill raden je nekih 6 mjeseci ima i dio wsg 10 rogues bilo je fun uglavnom svako ima svoj stav o tome,svako gleda na svoj nacin,tako da se tu sad mozemo svadati danima bez nekog cilja.
    maca na forumu

  8. #128
    Warlocks = Opfer (Njem. Zrtve).

    Slatko se nasmijem kada vidim kombinaciju warlocka s mageem ili nekom drugom klassom u areni.

    Focusom na locka ga ubijem u 3. sek, a ak mi ne uspije prem. onda CoS i daj mu po pi*di.

    Jedina klasa koja je jos "imba wtf uberpwnage plx nerf ffs gief cookies" su paladini (Necu reci Rogue jer se to zna *schala*).
    Pa, nebih se bas slozio s tobom.

  9. #129
    Senior Member It lives by night cmeljo22's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Postova
    591
    bubleboy ftw

    A što se tiće tebe xaviaz jesi ćuo možda ikad za rouge disruption (valjda sam dobro napiso) tj. jesi vidio ikad u duelu kad rouge preskace lika i lupa mu backstab i gauge.... u takvim trenutcima ako se jedan mage ili lock ne snađu na poćetku ili ako rouge neuđe u stealth odma može lagano povući rouga za njegov poison dager
    Boli me K***C !!11

  10. #130
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Iza 22" LCDa :P
    Postova
    277
    = Citat = Izvorno postao voltage
    jesi ikad probao ubit warriora sa roguom?ako jesi znas sta pricam.
    gledaj, o tome se radi..
    sa rogom je lako ubit magea, locka ili nekog clothasa ako imalo znas igrat...

    al protiv warriora ja iman svoju taktiku
    ambush-backstab-(na njemu cripling poison malo se maknes da te nemoze udrit ni interceptat)-kidney shot (sa ambush backstab 4cp zbog seal fatea)-backstab- vanish- sap (čekas restore energya)-stealth-ambush- blind- sealth-sap-stealth-ambush- backstab...

    jos ako ce neko iskoristit thissle tea....

    rog je po meni jedina klasa koju moras znat odlicno igrat da bi uspija nesto u pvpu...

  11. #131
    Junior Member Plants Vs Zombies vexx's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    18
    = Citat = Izvorno postao R€M@h
    Jedina klasa koja je jos "imba wtf uberpwnage plx nerf ffs gief cookies" su paladini (Necu reci Rogue jer se to zna *schala*).
    lollllllllllll Paladin overpowered
    Ovo me dobro nasmejalo.Pala jos jedino solidno hila, a pitanje je koliko ce dugo i to moci.
    Rogue i warrior su jedine klase koje pala moze dobiti, dok sa casterima nema nikakve sanse.
    Inace imam lvl65 paladina, i presto sam ga levelati, kad sam vidio koji bolestan damage prave lock i rogue.
    Doveo sam ih oboje do 33-eg lvl-a, ali mislim da cu nastaviti sa lockom, jer mi je puno zanimljivije igrati sa njim.

  12. #132
    = Citat = Izvorno postao vexx
    = Citat = Izvorno postao R€M@h
    Jedina klasa koja je jos "imba wtf uberpwnage plx nerf ffs gief cookies" su paladini (Necu reci Rogue jer se to zna *schala*).
    lollllllllllll Paladin overpowered
    Ovo me dobro nasmejalo.Pala jos jedino solidno hila, a pitanje je koliko ce dugo i to moci.
    Rogue i warrior su jedine klase koje pala moze dobiti, dok sa casterima nema nikakve sanse.
    Inace imam lvl65 paladina, i presto sam ga levelati, kad sam vidio koji bolestan damage prave lock i rogue.
    Doveo sam ih oboje do 33-eg lvl-a, ali mislim da cu nastaviti sa lockom, jer mi je puno zanimljivije igrati sa njim.
    Valjda i kaže da su OP jer igra rogua..

  13. #133
    Senior Member Lord of The Fleas Voldemort's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    468
    = Citat = Izvorno postao Shadowhell
    = Citat = Izvorno postao vexx
    = Citat = Izvorno postao R€M@h
    Jedina klasa koja je jos "imba wtf uberpwnage plx nerf ffs gief cookies" su paladini (Necu reci Rogue jer se to zna *schala*).
    lollllllllllll Paladin overpowered
    Ovo me dobro nasmejalo.Pala jos jedino solidno hila, a pitanje je koliko ce dugo i to moci.
    Rogue i warrior su jedine klase koje pala moze dobiti, dok sa casterima nema nikakve sanse.
    Inace imam lvl65 paladina, i presto sam ga levelati, kad sam vidio koji bolestan damage prave lock i rogue.
    Doveo sam ih oboje do 33-eg lvl-a, ali mislim da cu nastaviti sa lockom, jer mi je puno zanimljivije igrati sa njim.
    Valjda i kaže da su OP jer igra rogua..
    Haha kažet da rogue lomi locka u Bg moj brat i jos jedan lik lock (ako nađete boljeg locka na Dragnomawu javite) lome,ali doslovno lome svakoga.Prvo lik ima bolesan Spell damage oko 980-1000 da ne kažem skill naravano da se u areni prvo napada hilerska klasa pa onda ostalo,ali ako njega ostaviš da radi.. . E i jošu vezi s pally healom holy prist me moze zgazit u healing amountu ali da ga vidim u dužini heala meni je 150 Flash i s njim derem min 900 podjeli to s 9k mane (buffs) i da vidimo tko može dulje hilavat + mi se vraca mana nakon svakog crita...

  14. #134
    = Citat = Izvorno postao Voldemort
    = Citat = Izvorno postao Shadowhell
    = Citat = Izvorno postao vexx
    = Citat = Izvorno postao R€M@h
    Jedina klasa koja je jos "imba wtf uberpwnage plx nerf ffs gief cookies" su paladini (Necu reci Rogue jer se to zna *schala*).
    lollllllllllll Paladin overpowered
    Ovo me dobro nasmejalo.Pala jos jedino solidno hila, a pitanje je koliko ce dugo i to moci.
    Rogue i warrior su jedine klase koje pala moze dobiti, dok sa casterima nema nikakve sanse.
    Inace imam lvl65 paladina, i presto sam ga levelati, kad sam vidio koji bolestan damage prave lock i rogue.
    Doveo sam ih oboje do 33-eg lvl-a, ali mislim da cu nastaviti sa lockom, jer mi je puno zanimljivije igrati sa njim.
    Valjda i kaže da su OP jer igra rogua..
    Haha kažet da rogue lomi locka u Bg moj brat i jos jedan lik lock (ako nađete boljeg locka na Dragnomawu javite) lome,ali doslovno lome svakoga.Prvo lik ima bolesan Spell damage oko 980-1000 da ne kažem skill naravano da se u areni prvo napada hilerska klasa pa onda ostalo,ali ako njega ostaviš da radi.. . E i jošu vezi s pally healom holy prist me moze zgazit u healing amountu ali da ga vidim u dužini heala meni je 150 Flash i s njim derem min 900 podjeli to s 9k mane (buffs) i da vidimo tko može dulje hilavat + mi se vraca mana nakon svakog crita...
    Kao prvo, ja govorim o areni, jer u BG-u mi nije potrebno ispucati sve CD-ove na jednog protivnika (A u Areni da, sada cete misliti WTF n00b GET A LIFE, ali, i u areni svi drugi protivnici koriste SVE CD-ove.. instant 8000 Pyroblast, wanna cheese&whine?).


    Mislim da bi bilo glupo da sada diskutiramo koja klasa rula koju klasu i protiv koje uopce nitko nema sanse, jer, na kraju opet sve ovisi o covjeku ispred lika.

    Paladini nisu "teski" niti je bilo koja druga klasa, nego je sve pitanje taktike.
    Nisam dobro prostudirao paladina i zato neznam bas koja mu je najslabija tocka, ali do sada sam ga stalno ubijao s Garroteom i ruptureom + deadly poison. (Tako ti nije ni warri ni feral dudu neki "problem" ^^).

    Jos bi pisao al idem jest ;D!!
    Pa, nebih se bas slozio s tobom.

  15. #135
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680
    Gle lol ja cijeli vrijemne pricao o nekim skillerima ne o njubara da znam kaje to i ja sam to radio samo to nemrems exp playeru napraviti shvacas....ak se ne snade onda je nub...
    maca na forumu

  16. #136
    Senior Member Lord of The Fleas Voldemort's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    468
    ok garrote rapture samo sto dwarf palla ima immunost na bleed effectove stone form FTW!

  17. #137
    = Citat = Izvorno postao R€M@h
    = Citat = Izvorno postao Pharun
    Pa i igram, lv38 undead rogue.
    Onda skillaj hemo i dovidenja :>.

    P.s. Ono sto sam rekao da rogue ne pase orcu NIJE zbog vizualnosti orka, nego, zbog toga sto ork od svih rasa ima najmanje agility (mislim 16 , a Nightelf ima 2.
    Undead ima 21

  18. #138
    Member Plants Vs Zombies voltage's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    rijeka
    Postova
    43
    = Citat = Izvorno postao vexx
    = Citat = Izvorno postao R€M@h
    Jedina klasa koja je jos "imba wtf uberpwnage plx nerf ffs gief cookies" su paladini (Necu reci Rogue jer se to zna *schala*).
    lollllllllllll Paladin overpowered
    Ovo me dobro nasmejalo.Pala jos jedino solidno hila, a pitanje je koliko ce dugo i to moci.
    Rogue i warrior su jedine klase koje pala moze dobiti, dok sa casterima nema nikakve sanse.
    Inace imam lvl65 paladina, i presto sam ga levelati, kad sam vidio koji bolestan damage prave lock i rogue.
    Doveo sam ih oboje do 33-eg lvl-a, ali mislim da cu nastaviti sa lockom, jer mi je puno zanimljivije igrati sa njim.
    da lock rula hehe
    i rogue je isto fora,zato ja i igram samo te dve klase(probao sam sve)ali ove dve su mi naj

    vidit ces tek sta je lock na visim levelima,stvarno je zabavan za igrat
    abit nf7s,
    barton2.5+
    1024 corsair vs
    asus x800 pro
    seagate barracuda 80gb
    maxtor 40gb
    tagan super silent 380w

  19. #139
    Šta kažete na ovo http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0000000000

    Komentari (moj prvi rogue ) ne ocekuj da sam iz prve pogodio!


  20. #140
    Senior Member Lord of The Fleas Spectre's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postova
    442
    Zašto bi imao i Dagger i Sword Specialization? Improved Kick je isto bezveze za levelanje... (dalje mi se nije dalo gledat uopće)
    42

  21. #141
    dagger i sword imam zbog toga što se nesam mogo odlucit ocu bit sword ili dagger rogue sad sam odlucio ... dagger ... a kick jer ima stvarno previše castera i kad mi oce shadowblot lupit ili neš trece sam ih kikaš i prekineš je mal bezveze al levelo sam jer mislim da smanjuje cooldown i mogu ga više koristit ... stvarno zna bit oke ... spasilo mi "život" par puta


  22. #142
    Junior Member Plants Vs Zombies vexx's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    18
    Ovo je moj plan.Trenutno lvl 34

    http://www.wowhead.com/?talent=whtboxZMLEz0VzxbGRt

    Prvo imp SS, zatim sve u assassination, i onda povratak na combat, naravno sword-ovi.
    Assassination je jako bitan zbog critova.Na 34-om levelu SS crita oko300, a Eviscerate oko 600.

  23. #143
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    po meni je rogue najjača klasa u wow-u,može dobit bilo koju drugu klasu,rulaju

  24. #144
    = Citat = Izvorno postao aRaGoN
    po meni je rogue najjača klasa u wow-u,može dobit bilo koju drugu klasu,rulaju
    Možda rulaju ali ovo o dobivanju bilo koje klase .. sve je relativno

  25. #145
    Senior Member It lives by night cmeljo22's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Postova
    591
    ma tko kaze ja sa svojim vjernim drujom u zadnjih par dana u svakom duelu sam dobio rouga... (borio se protiv 5 razlicitih likova) 19 smo bili...
    krene duel rouge se baci u stealth, a ja prije toga bacio na sebe thornse i mark of wild upalim si regrowth i nature gasp i samo cekam da me rouge sapa... pošto imam max napunjen talent u gaspu rouge se odma pri prvom napadu roosta na mjestu ja bacim fierie fire, 2-3 wratha i opet ga rosstam i jos 1-2 wratha i krene rouge prema meni a ja samo bjezim unazad i bacam moonfire i PWN (naravno ako ostane mane, ako ne onda bear forma rage i stunt i ako je bas potrebno lupim ga jos jednom il dvaput ....)
    Boli me K***C !!11

  26. #146
    Senior Member Lord of The Fleas Spectre's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postova
    442
    Lvl 19... wow... imba si.
    42

  27. #147
    = Citat = Izvorno postao Spectre
    Lvl 19... wow... imba si.
    Da lol .. tu se vidi skill

  28. #148
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.286
    = Citat = Izvorno postao Shadowhell
    = Citat = Izvorno postao Spectre
    Lvl 19... wow... imba si.
    Da lol .. tu se vidi skill
    da, najbolje da se mi ispod lvl 35 maknemo sa foruma

  29. #149
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Iza 22" LCDa :P
    Postova
    277
    = Citat = Izvorno postao lizard
    = Citat = Izvorno postao Shadowhell
    = Citat = Izvorno postao Spectre
    Lvl 19... wow... imba si.
    Da lol .. tu se vidi skill
    da, najbolje da se mi ispod lvl 35 maknemo sa foruma
    reka je da se tu nevidi skill... nemas ni di talente stavit a ni pola magija tako da... tis bit bilo koja klasa na 19lvl ma nek vas je 3-4 doc ce twink rog pobit ce vas sve sam ko pase necete mu 50% hp skinit

  30. #150
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.286
    I??? pa to je normalno da nas ne pobije bio bi NOOB

Slične teme

  1. Red Rogue
    By Feanor in forum Gaming općenito
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 03-04-2013, 16:11

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •