Stranica 31 od 31 PrvaPrva ... 21293031
Prikazujem rezultate 901 do 920 od 920

Tema: Rogue

  1. #901

    Re: Rogue

    pitanje... jel ovo dobar build za lvlanje rogua s daggerima http://www.wowhead.com/?talent#fhxcoZ0gVbgcxoru0gRtcbSjel cu uskoro dingat 80 s Dkom i namjeravam nabavit sve od heirlooma sta mogu ^^

  2. #902
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Rogue

    ja bi ovako

    http://www.wowhead.com/?talent#f0eb0xZMgVb0cxqruMgRtSčisti combat

    stealth ti netreba kad se baziraš na pure dmg

    imaš na WoW head buildova kolko oš pa pročitaj tamo

  3. #903
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    25

    Re: Rogue

    flander svejedno jer koji gear imam , istina pomaze ako imas bolji gear al ja mogu ubit drugog rogua ili warr ili dk samo sa offset gear i weaps. tak da nije tolko bitan gear kolko skill

    mozemo to isprobat moji svi char. su na stormscale imam sve class i 2 acc tak da ako si mozda tamo ili nes mozemo se duelat da ti dokazem , mozes vidjet armory ud rog Scyter s tim da je gear od prosle sezone jer sam igrao na paladina i mage u zadnje vrijeme

  4. #904

    Re: Rogue

    I roge su došle na svoje.
    Cataclysm Class Preview: Rogue

    SWe are also providing rogues with a new low-level ability, Recuperate, to convert combo points into a small heal-over-time (HoT).
    Wait, what?
    In addition, we hope to allow rogues to apply poisons to their throwing weapons.

  5. #905
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    220

    Re: Rogue

    = Citat = Izvorno postao Pacman
    flander svejedno jer koji gear imam , istina pomaze ako imas bolji gear al ja mogu ubit drugog rogua ili warr ili dk samo sa offset gear i weaps. tak da nije tolko bitan gear kolko skill

    mozemo to isprobat moji svi char. su na stormscale imam sve class i 2 acc tak da ako si mozda tamo ili nes mozemo se duelat da ti dokazem , mozes vidjet armory ud rog Scyter s tim da je gear od prosle sezone jer sam igrao na paladina i mage u zadnje vrijeme
    punkass mofo
    al moram priznat da nisam nikad volil mrtvace zato sta su ruzni

  6. #906
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Rogue

    zanimljivi buju sad rogovi, samo čem neki haste rating buff ^^

  7. #907
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Re: Rogue

    Imam pitanjce u vezi rogua. Trenutno se levlam i totalno sam zbunjen xD Čitao sam masu topica na wow official forumu, wow headu i skoro svi su različiti. Neki preporučuju 2 slow weapona, neki mh spor i oh brz pa neki kažu da koristim samo daggere dok drugi kažu da su 2xswords(mace/axe) ili sword+dagger bolji. Ovo mi je lik. Mi može netko pomoć u vezi odabira weapona (swordovi ili daggeri ili mix te u koju ruku ide koja brzina)? Je sub spec dobar za leveling ili sam failo stavljajući pointove tamo?

  8. #908
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: Rogue

    Neznan koji je najbolji za lvlanje, al sub svakako ne, idi assassination il combat, ako si assassination koristis daggere za combat spori mh (sword valjda, skirila il maca mozda), i brzi valjda oh il ono srednje brzi , al sad ce za 2 tjedna valjda patch, pa ce bit novi talenti i sve je vise noob frendly pa ce bit lakse
    Well, as long as it's interesting.

  9. #909
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701

    Re: Rogue

    Ako si subt specan, nabavi što sporiji mh dagger (sa što većim damageom, ne dpsom) jer će tako ambush raditi veći damage.
    Ako si combat speccan, nabavi spori mh sword/mace/axe i brzi offhand.

    Assassination nemoj specati do lvla 50 barem, dok ne dobiješ mutilate, i onda si nabavi jedan spori mh dagger i brzi oh dagger ili ostani combat/odnosno subt do 70 i tek onda se prebaci na assassination.

    Subt ti ima prejak dmg od ambusha koji skine mobovima veći dio healtha iz prvog udarca, combat se više oslanja na nabijanje combo pointa sa sinister strikeom i rokanje s eviscerateom uz dosta velik white dmg, dok assassination bursta s mutilateom i nije baš nešto dok ga ne dobiješ (iako se naravno može levelati kao assassination i prije mutilatea)

    Nije ti loš spec, samo uzmi Improved Ambush talent, bitan je ako se levelaš kao subt.

    Ja sam se do 60 levelao sam subt specom, a 60-80 assassination mutilate.


    Sretno.

  10. #910
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Re: Rogue

    Hvala
    Jedno pitanjce, koliko mi je bitan relentless strikes trenutno? Razmišljo sam da prebacim pointove u opportunity.

  11. #911
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Rogue

    to je dobro za levlanje, kasnije za raid i ne tolko, ako jako brzo kolješ mobove RS zna jako dobro pomoč....

  12. #912
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Re: Rogue

    Ima li kakav guide sa mapama koji pokazuje na kojim područjima mogu dignuti pick lock (možda addon nekakav). Stao sam na 95 i nikako da nađem chestove više :/

  13. #913
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Rogue

    e to buš moral krast od humanoida, zaleti se u zonu di su humanoidi i grindaj one zaključane kutijice, sad za tvoj skill na 95 neam pojma, koji si to lvl ?

  14. #914
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Re: Rogue

    35 trenutno o.o

  15. #915
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Rogue

    a onda po tim područjima traži di su humanoidi i pljačkaj ih, grindaj Locked Boxex i diži lockpicking

  16. #916
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Re: Rogue

    Thanks. Imam žešći osjećaj kao da balkance pick pocketam. Toliko su siromašni humanoidi u wowu da je to strašno, većina njih samo kruh ima na sebi

  17. #917
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Rogue

    hehe znam da, ali se zna recimo desit u Outlandu ili Northrendu da u tim škrinjicama dobiš dragulje za JW ^^

  18. #918
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Re: Rogue

    Sad mi je rogue 50 lvl trenutno i ide fino i polako Ovaj combat je puno bolji nakon patcha, ne znam kakvi su ostali specovi ali mi se dps povećao za najmanje 30 % Sada si aš kemijam kako da složim combat pvp spec ali nikako da smislim koje talente uzet a koje ne :/

  19. #919
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Nov 2010
    Lokacija
    Kraljevstvo Nebesko - Ravencrest
    Postova
    46

    Re: Rogue

    rogovi strah i trepet za bakterije *_*
    Svi pametni svatko tjera svoje
    Svi hrabri a mraka se boje


    http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... razenaroba

  20. #920
    Junior Member Plants Vs Zombies Ervin16's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2016
    Postova
    15

    Re: Rogue

    1 rogue vs 2 paladina ... ishod? kažu da pravi rogue ne moze cak ni jednog obicnog paladina ubit -.-"
    ____________
    Optimizacija web stranice

Slične teme

  1. Red Rogue
    By Feanor in forum Gaming općenito
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 03-04-2013, 16:11

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •