Stranica 17 od 31 PrvaPrva ... 7151617181927 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 481 do 510 od 920

Tema: Rogue

  1. #481
    = Citat = Izvorno postao flander
    @ Zicmi evo mogu i ja reći da si bezveze potratio par talenata na gluposti, prvo Dirty tricks, koji ce mi to klinac, sapam nikada, eventualno kada sam u raidu pa ono sapam jedno da lakša bude borba, blind ko blinde dal troši više ili manje energija tal sve jedno, jel 10 sekundi ti je sasvim dovoljno da se izlječiš sa FA i da ti se energi recovra, onda si stavio recimo u onaj Heightended senses koji fakat ništa ne koristi, otkriva stealth detection protiv koga, i ovak samo mog rogovi bit stealth na neogranićeno, a i ako naletiš na rogu znaš da nemaš kaj čekat nego lupi čim prije, i ovo za 4% da izbjegneš ranged napade, kaj mi to vrijedi kad ako idem protiv maga ili locka koji imaju gro instant magija, potpuno nepotrebno, Enveloping Shadow se meni isto činio korisnim ali rijetko se desi da izbijegneš AoE.
    Tako da fakat nisi neš bolji od mene ako se tiće potrošnje talenata
    Dirty tricks je super za pvp vjeruj mi, incresed range za jako puno i smanjen energy cost. Ako nikad ne sapash onda nemoj uzet al mislim da bi trebo, ima puno situacija gdje smo samo zato sto sam 2 puta uspio sapat pobjedili arenu (sap / trinket / sap = 40 sekundi cc!). Neznam za ostale klase ali ako nemash engi kapu Heightened senses je odlican protiv drugih rogova (ako ih nemozes vidjet nemozes ih ni lupit prije -> rogue s tim uvjek pobjeđuje rogua bez toga zato jer ce ga prvi lupit), kad te hunter / mage pocne gađat izdalek a prije toga te izbacio iz stealtha sa Flare-om / Frost novom pomaze ti da zivis duze. Vjeruj mi s 3 talenta u Enveloping Shadows imas sveukupno mnogo vise shanse da rezistash aoe spell i to radi vrlo dobro.
    Zicmi - 70 - dwarf - rogue - Twilight's Hammer
    Zicmi - tauren - warrior - Al' akir
    Zic - blood elf - priest - Bloodfeather
    Zmijoljubac - orc - hunter - Bloodfeather

  2. #482
    = Citat = Izvorno postao Colossus
    Evo procitao sam par postova i vidim da netko zeli talent za daggere , ja cu ti dati savjet i nemoj ici na dagere bolje odi na neke swordove ili mace jer ti je dmg puno veci ako ides na hemo spec (zbog patcha), ja sa njim dilam isto kao i neki dageras sa backstabom a jos i kosta manje energya tako da ti se to puno vise isplati a i veci je white dmg evo primjer (ovaj specc ja trenutno koristim):
    http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 1210400000
    Ovaj specc je vise za arene ali mozes isto napraviti i sa swordovima samo stavi umjesto mace spec stvai sword
    Ali meni najdrazi specc je 21/0/40:
    http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 1210501350
    To ti je moj savjet, probaj pa javi, ali siguran sam da neces pozaliti
    talente koje sada koristiš su zajebali do bola blizzardovci ... I ja sam htio probat slicni spec al sad vise preparation ne resetira cd od Adrenalina i još su smanjili dmg od Hemorhagea za 15% omg!

    Edit:
    jel se isplati uzet ghostly strike?? Nekako mi se cini beskoristan s obzirom na danasnje warriore ^^
    Zicmi - 70 - dwarf - rogue - Twilight's Hammer
    Zicmi - tauren - warrior - Al' akir
    Zic - blood elf - priest - Bloodfeather
    Zmijoljubac - orc - hunter - Bloodfeather

  3. #483
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    da to je možda problem kod mene, ja baš ne igram arenu previše, doduše opće je ne igram, tako da je onda ok tvoj build

  4. #484
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    63
    Da znam da su smanjili i hemo i preparation ali meni je svejedno specc sasvim dobar jos uvijek mogu dobiti 1v2 ali razmisljao sam o prebacivanju na 21/0/40 ili 30/0/31 ali moram jos viditi, ali bez obzira sto su hemo smanjili ja ostajem pri njemu jer i dalje mislim da je puno bolji od sinestar strika , a da za ghostly strike pa po meni korisna je stvarcica i nije bezveze potrosen point kada uzmes u obzir da daje 125% wep dmg i 15% dodge jako korisno da vidis kako je lijepo kada sa time critam nekog mage po 1800-2000 tako da bi ti ja to preporucio
    ~~~Copkati nos je kod nekih ljudi jedini put uci u sebe.~~~

  5. #485
    da zvuci dobro, al sto se tice 21/0/40 speca radi je bi uzo josh 1 u shadowstep jer su ga totalno poboljšali i sad ga josh mozes resetirat sa preparationom -> nikakav hunter, mage il lok vise ti nikad nece pobjec a i zakon je za pve jel reduca agro masovno.
    Zicmi - 70 - dwarf - rogue - Twilight's Hammer
    Zicmi - tauren - warrior - Al' akir
    Zic - blood elf - priest - Bloodfeather
    Zmijoljubac - orc - hunter - Bloodfeather

  6. #486
    = Citat = Izvorno postao flander
    da to je možda problem kod mene, ja baš ne igram arenu previše, doduše opće je ne igram, tako da je onda ok tvoj build
    Ma spec je dobar za sve osim za grindanje, morash jenog po jenog moba ubijat. Mozes ti i po 5 al previse zajebancije zahtjeva buduci da ih morash backstabom lupit s leđa
    Zicmi - 70 - dwarf - rogue - Twilight's Hammer
    Zicmi - tauren - warrior - Al' akir
    Zic - blood elf - priest - Bloodfeather
    Zmijoljubac - orc - hunter - Bloodfeather

  7. #487
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    zato mi je i dopizdio i mutilate i backstab, moš samo s leđa, ovak hemmo i opleti

  8. #488
    = Citat = Izvorno postao flander
    zato mi je i dopizdio i mutilate i backstab, moš samo s leđa, ovak hemmo i opleti
    Istina tesko je s dagger rogom pogotovo protiv ekipe koja zna kako bjezat dagger rogama (onaj ludi strejf uvjek pokida zivce) al nas kako kazu treba imat skilla za igrat daggere ^^
    Zicmi - 70 - dwarf - rogue - Twilight's Hammer
    Zicmi - tauren - warrior - Al' akir
    Zic - blood elf - priest - Bloodfeather
    Zmijoljubac - orc - hunter - Bloodfeather

  9. #489
    Senior Member Lord of The Fleas Daniel666's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    385
    Sta mislite o ovom talent bildu za rogue?

    http://www.worldofwarcraft.com/info/cla ... 1210500000

    Bild je za mene koji se većinom borim s mačevima i koristim stealth.
    All power demands sacrifice

  10. #490
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    makneš ova dva iz imp SS jel igraš sa Hemo pa ti SS ne treba, i staviš u Dodge 5%, a Imp Slice and dice je preheben

    http://www.worldofwarcraft.com/info/cla ... 1210500000

  11. #491
    Senior Member Lord of The Fleas Daniel666's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    385
    je li bolje deflection + riposte ili lightning reflexes?
    All power demands sacrifice

  12. #492
    = Citat = Izvorno postao Daniel666
    Sta mislite o ovom talent bildu za rogue?

    http://www.worldofwarcraft.com/info/cla ... 1210500000

    Bild je za mene koji se većinom borim s mačevima i koristim stealth.
    malo cudan spec, za maceve (fist / mace isto tako) imas dva izbora: Hemorhage ili Sinister Strike. Nije dobro unaprijedit oba dva, obicno je puno efikasnije unaprijedit samo jedan preko talenata i drzat se toga, bar do iduceg respeca . Preporucujem ti hemo jer kosta samo 35 energije, premda lupa nesto slabije na lvlu 70 to je mala razlika pogotovo ako imas neki dobar epic sword jer Hemorhage daje bonus dmg u postotku (110% weapon dmg / 120% ako improvash Sinister Calling ) i u čarđevima Hemo-a koji ti dodaju josh 36 dmg-a po udarcu (1 hemo daje 10 čarđeva x 36 dmg = 360 bonus dmg -> dobro s macevima jel lupas vise puta ako imas improvan sword talent jel ces iskoristit vishe čarđeva sto znaci vise dmg-a). Talenti Improved Sinister Strike i Agression ti nerade sa Hemorhage-om te ih se neisplati uzimat uopce, dok su Blade flurry i Weapon Expertise ''a must have'' super za PvP, PvE, Grindanje, za sve jednostavno (Jednom sam u areni ubio 2 warriora sam(ostali su na full hp nakon sto su mi zgenkali frendicu iz gilda u 2v2 areni) dok sam bio Combat/SS rogue sa Blade Flurry-em , da nespominjem kolko pomaze u grindanju il da dospiješ na vrh DMG-metera u raidu). Sto se tice Setup talenta nisam ga nikad uzeo, ali mi se cini nije bas prekoristan ( 45% je malo a ionako nezelis da te niko lupi jer ce te ubit brzo tako da ces ih onesposobit stunlockom, gouge-om, blindom dok ih kašiš što još više umanjuje vrijednost ovog talenta -> ako te izlupaju mrtav si, combo point nepomazu -> ako te ne izlupaju nevrjedi ti 3 talenta. I da omg ides u combat i neuzmes improved sprint, to sam tek sad vidio onako moras to uzet, pogotovo za PvP (imba). Za Ghostly strike stvarno neznam, josh ga nisam isprobo (protiv ench shamana, drugih roga, huntera cini mi se vrlo korisno pa cu ga ubacit u spec dolje), također Combat potency talent mi se jako sviđa al ako ides na Hemorhage mozes ga imat samo na 2/5 tako da se neisplati (Preparation i Dirty Deeds je bolje).
    Evo ovakoSbi ti ja to slozio da sam na tvom mjestu. Zadnja 2 talenta stavi u Nervs of steel ako si Orc, Heightened senses ako si Night Elf a ako nisi nista od toga onda stavi 2 u improved kick ili 1 Malice / 1 Dual Wield Specialization ako volish okrugle brojeve .

    Btw Flanderova prepravka mi se nesviđa isto

    Sretno gankanje, Zicmi (lazy fat dorf ).
    Zicmi - 70 - dwarf - rogue - Twilight's Hammer
    Zicmi - tauren - warrior - Al' akir
    Zic - blood elf - priest - Bloodfeather
    Zmijoljubac - orc - hunter - Bloodfeather

  13. #493
    = Citat = Izvorno postao Daniel666
    je li bolje deflection + riposte ili lightning reflexes?
    Deflection + Riposte je bolje.

    Cisto zabave radi ocu probat tankat nesto s ovimSspecom
    Zicmi - 70 - dwarf - rogue - Twilight's Hammer
    Zicmi - tauren - warrior - Al' akir
    Zic - blood elf - priest - Bloodfeather
    Zmijoljubac - orc - hunter - Bloodfeather

  14. #494
    Senior Member Lord of The Fleas Daniel666's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    385
    Zicmi ti si faca
    All power demands sacrifice

  15. #495
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.286
    nemojte igrat roga....

    ovo se ljudima desi nakon sto pocnu igrat rogonju :

    9H4yKF0EDcQ

  16. #496
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    3.630
    = Citat = Izvorno postao lizard
    nemojte igrat roga....

    ovo se ljudima desi nakon sto pocnu igrat rogonju :

    9H4yKF0EDcQ



  17. #497
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    63
    = Citat = Izvorno postao Zicmi
    da zvuci dobro, al sto se tice 21/0/40 speca radi je bi uzo josh 1 u shadowstep jer su ga totalno poboljšali i sad ga josh mozes resetirat sa preparationom -> nikakav hunter, mage il lok vise ti nikad nece pobjec a i zakon je za pve jel reduca agro masovno.
    Da zato sam ja sada 17/0/44 prejeben specc clothere sada param brze nego ikada ,a i ne samo njih
    ~~~Copkati nos je kod nekih ljudi jedini put uci u sebe.~~~

  18. #498
    = Citat = Izvorno postao lizard
    nemojte igrat roga....

    ovo se ljudima desi nakon sto pocnu igrat rogonju :

    9H4yKF0EDcQ
    OMG care dobraa
    Zicmi - 70 - dwarf - rogue - Twilight's Hammer
    Zicmi - tauren - warrior - Al' akir
    Zic - blood elf - priest - Bloodfeather
    Zmijoljubac - orc - hunter - Bloodfeather

  19. #499
    = Citat = Izvorno postao Daniel666
    Zicmi ti si faca
    S
    Zicmi - 70 - dwarf - rogue - Twilight's Hammer
    Zicmi - tauren - warrior - Al' akir
    Zic - blood elf - priest - Bloodfeather
    Zmijoljubac - orc - hunter - Bloodfeather

  20. #500
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    63
    = Citat = Izvorno postao lizard
    nemojte igrat roga....

    ovo se ljudima desi nakon sto pocnu igrat rogonju :

    9H4yKF0EDcQ
    loooooooool
    ~~~Copkati nos je kod nekih ljudi jedini put uci u sebe.~~~

  21. #501
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680
    okrenes se i zaslatas nekog pocnes trcati i vrsitati AMBUSH CRIT !
    maca na forumu

  22. #502
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Tanaris
    Postova
    1.371
    ok, gledah sad ove buildove za roga i neki vele dobri, neki ne... ugl sam gledo ove sa prvih nekoliko stranica teme.. al posto je onda bila stara verzija jel moze bit neko dobar i postat neki pvp build za roga...
    za sad koristim daggere ( 35 lv sam ) pa me zanima jesu u pvp bolji daggeri ili swordovi/buzdovani/wtv ?
    You must treat a rogue like your proctologist.

    Step 1: Drop your pants
    Step 2: Bend over
    Step 3: Look at him and ponder
    Step 4: Ask what he intends to do with the broomstick and KY Jelly.

  23. #503
    = Citat = Izvorno postao B4j4
    ok, gledah sad ove buildove za roga i neki vele dobri, neki ne... ugl sam gledo ove sa prvih nekoliko stranica teme.. al posto je onda bila stara verzija jel moze bit neko dobar i postat neki pvp build za roga...
    za sad koristim daggere ( 35 lv sam ) pa me zanima jesu u pvp bolji daggeri ili swordovi/buzdovani/wtv ?
    Jooj pogle stranicu dvije prije, ja sam posto par mojih mišljenja
    --
    Edit: pogle 31 stranicu 6 post
    Zicmi - 70 - dwarf - rogue - Twilight's Hammer
    Zicmi - tauren - warrior - Al' akir
    Zic - blood elf - priest - Bloodfeather
    Zmijoljubac - orc - hunter - Bloodfeather

  24. #504
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Tanaris
    Postova
    1.371
    evo da postam koje talente za sad rabim: http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0000000000
    You must treat a rogue like your proctologist.

    Step 1: Drop your pants
    Step 2: Bend over
    Step 3: Look at him and ponder
    Step 4: Ask what he intends to do with the broomstick and KY Jelly.

  25. #505
    = Citat = Izvorno postao B4j4
    evo da postam koje talente za sad rabim: http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0000000000
    nije loshe, stvarno dobro zapravo al ako ideš na daggere morash imat improved Gouge, nemozes bez toga
    Zicmi - 70 - dwarf - rogue - Twilight's Hammer
    Zicmi - tauren - warrior - Al' akir
    Zic - blood elf - priest - Bloodfeather
    Zmijoljubac - orc - hunter - Bloodfeather

  26. #506
    e ovakav sam ja talent tree imao i mogu rec da je bio jeben...
    http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0000000000

  27. #507
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Tanaris
    Postova
    1.371
    = Citat = Izvorno postao Zicmi
    = Citat = Izvorno postao B4j4
    evo da postam koje talente za sad rabim: http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0000000000
    nije loshe, stvarno dobro zapravo al ako ideš na daggere morash imat improved Gouge, nemozes bez toga
    da, znam
    sad bildam onaj racku u subu za sansu extra comboa... pa cu poslje toga na gouge. znaci samo gouge improvam jel ?
    edit: e da, 42 lv sam, znaci trebacu jos 4 lvla da zavrsim to i improvam gouge na 5.5 sec
    You must treat a rogue like your proctologist.

    Step 1: Drop your pants
    Step 2: Bend over
    Step 3: Look at him and ponder
    Step 4: Ask what he intends to do with the broomstick and KY Jelly.

  28. #508
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postova
    912
    Ljudi pls recite mi je li bolje sa swordovima u pve-u i pvp-u ili sa daggerima?Pls neki dobar talent build.
    Asus P5N32-E sli plus,4 gb ddr2 ram 800 mhz,XFX GeForce 295 GTX,C2D E6700 na 2.66 GHz.
    Tonight we dine in hell!!!!!!!!
    There is no good,no evil-only decisions and consequences.
    Live for nothing but die for something.

  29. #509
    Ovisi koje daggere i swordove imas.
    Inace, isao bi na maceove za PVP, swordove za instance i daggere za lvlanje.

  30. #510
    Senior Member Lock'n'Load Kasho's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Spavaca soba...
    Postova
    154
    = Citat = Izvorno postao M3lkor
    Ovisi koje daggere i swordove imas.
    Inace, isao bi na maceove za PVP, swordove za instance i daggere za lvlanje.

    ne za levelanje daggere pobogu , to swordovi idu lakse ti je levelat viruj mi razlika se osjeti

    za pvp ovisi mos ic na hemo npr tamo uzmes maceve radi stun-a a ako si sub ili mutilate bild onda ides na daggere u principu ja preferiram daggere ali eto na tebi je

    zapravo mos pvpat sa svime ali ovisi do koje granice

Slične teme

  1. Red Rogue
    By Feanor in forum Gaming općenito
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 03-04-2013, 16:11

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •