Stranica 1 od 31 12311 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 920

Tema: Rogue

  1. #1
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    1337 Zagreb
    Postova
    1.001

    Rogue

    Sve o stealth klasi raspravljajte ovdje
    može

  2. #2
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    Ja mislim da nije dobro bildat rogua kao stealth classu,pogotovo ako ćeš vrijeme provodit na bgu,jer tamo ti stealth nepomogne puno,najviše ti pomognu tamo combat i assasination...

  3. #3
    Senior Member Lock'n'Load Cyric the BLood God's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Abbys
    Postova
    197
    vidi se da nikada nisi igrao sa roguom...

    kao prvo stealth ti najvise pomogne u pvp-u
    drugo sublety tree je prebolestan u kombinaciji sa assasination tree-om
    znaci napravi si ovakav build i koljes ekipu 21/3/27

    hemorage increas tvoj dmg na protivniku,ima preparatzion sto zanci da imas Cd na Vanish i ColdBlood instantno znaci : cheap shoot 3 cp+hemorage+hemorage=5cp-a zbnaci ne iskoristis kidney ako je amge /lock/priest nego odmah upalis coldblood i evo ti crita od 2000-2500 dmg samo ako imas plavi gear ...a ako iasm epix znaci vise agy itd--....rokas oko 3000 ovisi kako si buffan i te pizdarije ...ukratko dignes si master of deception i nemre te isus skuziti kada se prosuljas pokraj njega ..nabacis malo engineringa i gg imas one gogglese i vidis i ti nevidljivo ...znaci lako pwnas ekipu ...a ovo kaj pecas o combat assasination ...umires prvi...zagarantirano... jer ako te ja spazim ti=dead neces se iz cheap shoota maknuti a vec e ti faliti oko 3500-hp...i odna ako si malo punija klasa (warrior,shaman,hunter)ioopet isto vanish i po starom....
    a kod ovog builda ti jebeno treba crit gear 31/8/12 ... to ti je veoma ubojito za cloth nositelje znaci : ambush+backstab=4 cp jedan gauge =5 cp +coldblood= ead ako nisi vec prije crko
    sada combat build jeben za borbu protiv warriora koji se furaju na MS i shamana koji se furaju na Enchantment 20/31..cehap shoot +sinister+sinister = evis onda riposite ako ti parrirao .i odan samo spamas sinister i malo kidney ...jeben build za pve najbolje koristit swordove za špocetak Dal rend set na main hand crusader ili lifestealing a na off 15+agy ...ako kojim slucajem imas Skullforge reavere e na njih enchentas lifesteal
    a za dagger isti spec 20/310 isto pocinjes cheapshotom samo ovaj put roknes backstab +sinister+gauge +backstab= evis = oko 2000 do 3000 aki trebas ti dosta dugo i puno energya
    Wrath, hate, pain and death
    The code we live by
    It's in our souls
    Metal is the way

  4. #4
    Senior Member Lock'n'Load Cyric the BLood God's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Abbys
    Postova
    197
    I da kod rogua je poanta da koristis stealth a ne da se zaletavas ko warrior ..jer katkad neznas kaj te doceka na sredini mape
    Wrath, hate, pain and death
    The code we live by
    It's in our souls
    Metal is the way

  5. #5
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    by the way ja sam igro s roguom,i doveo ga na 60 lvl.,problem je u tome šta je rogue super za pvp ali ne za bg(jer se onda nemre koristit stealth),ali super ga je imat jer može lako se uvuć u neprijateljsku bazu i otet flag ali šta ce ti to ako si sam a nemreš iskoristit stealth,samo ce ti sprint spasit dupe pogotovo ako si si ga nabildo u talentima,jedino onda možeš ic po pomoć...
    inače ako si bildaš combat i assasination,onda si na bg "nepobjediv",stealth je dobar samo kad biš htio nekoga dočekat u zasjedi...
    evo ovo su vam dva najbolja načina za bildat rogua ako je za cobat onda ga je najbolje ovako nabildat:
    http://www.worldofwarcraft.com/info/cla ... 0000000000

    a za stealth :

    http://www.worldofwarcraft.com/info/cla ... 3303210151

  6. #6
    Senior Member Lock'n'Load Cyric the BLood God's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Abbys
    Postova
    197
    decko jel tebi dobro ?

    ovo kaj si slozio je ..ali ...ali bas najgluplja stvar koju sam ikada vidio


    bzw na kojem serveru igras jer znam jednog n00b-a sa Aggramara koji ima isti ..fala bogu da je na hordi
    Wrath, hate, pain and death
    The code we live by
    It's in our souls
    Metal is the way

  7. #7
    Senior Member Lock'n'Load Cyric the BLood God's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Abbys
    Postova
    197
    i jos si slagoa po novome ..dobro evo kako ti to radi kada dode novi patch
    1) assasination:
    http://www.wow-europe.com/en/info/under ... 2000000000
    2)combat:
    Swordovi :To save the template for future reference, copy the URL below:
    http://www.wow-europe.com/en/info/under ... 0000000000
    daggeri:http://www.wow-europe.com/en/info/un...00000000000000
    3) najbolji talent build za pvp
    http://www.wow-europe.com/en/info/under ... 0003112150

    ali daleko najbolji
    Wrath, hate, pain and death
    The code we live by
    It's in our souls
    Metal is the way

  8. #8
    Senior Member Lock'n'Load Cyric the BLood God's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Abbys
    Postova
    197
    a kao drugo.. u WSG-u uvijek druidi ili shamani furaju zastavu ...a ako njih nema onda hunteri ..a onda tek rogovi koji imaju barem 4 djela pvp gear zbog increasanog sprinta
    kod roguova je zadaca da brene zastavu i ako je neko copio da genkaju tog lika i da ce zarobe natrag
    Wrath, hate, pain and death
    The code we live by
    It's in our souls
    Metal is the way

  9. #9
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    rogue ima jedan od jebenijih talentova od svih ko ne najebeniji,te se od njih može napravit miljun strategija....i da prestani spammat,tri posta zaredom :naughty: to nije baš dobro

  10. #10
    Senior Member Ninja hurdle dex's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    underworld
    Postova
    777
    vidjet ce se kako rogueovi playaju poslije novog patcha

  11. #11
    Senior Member Lock'n'Load Cyric the BLood God's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Abbys
    Postova
    197
    e pisao sam u razmacima jer ja radim na poslu dragi moj ..a sef neda da se zajebavam na netu

    evo vam mali filmic o Hemorageu
    http://www.youtube.com/profile_videos?user=BlackMenace
    nisam bas ziher da cete ga moci pogledat ....nekak sam ga sjebano uplodao na net

    a drugo istian da ima pun kurac strategija za rogua ali ove kaj sam metnuo su najbolje i gotovo ih svi koriste
    Wrath, hate, pain and death
    The code we live by
    It's in our souls
    Metal is the way

  12. #12
    Senior Member Nuke me please Shadow's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postova
    227
    Nice...Cyric koji ti build koristiš i koje weapone?
    ?????????????????????????????????????
    NEMAM IDJEU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  13. #13
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.853
    = Citat = Izvorno postao Cyric the BLood God
    e pisao sam u razmacima jer ja radim na poslu dragi moj ..a sef neda da se zajebavam na netu

    evo vam mali filmic o Hemorageu
    http://www.youtube.com/profile_videos?user=BlackMenace
    nisam bas ziher da cete ga moci pogledat ....nekak sam ga sjebano uplodao na net

    a drugo istian da ima pun ***** strategija za rogua ali ove kaj sam metnuo su najbolje i gotovo ih svi koriste
    Sprint + Vanish rulz jebeno si u IF onog u AH sredio i pobjegao
    svaka cast to je rogue

  14. #14
    Member Plants Vs Zombies Zenislav's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Ri
    Postova
    52
    Sad bas idem igrat s roguom i zanima me koji je zabavniji:
    Assassination ili Stelth opcija koju ste ono postali za bildat.

  15. #15
    = Citat = Izvorno postao Shadow
    Nice...Cyric koji ti build koristiš i koje weapone?
    Hmmm mislim da je u main handu vis'kag the bloodletter a u offu brutallity blade nisam 100% siguran

    sto se tice filma nice ganking man osobno preferiram 31/8/12 sa preditaration blade u main handu ali nakon filma zamslim se da li da promjenim taktiku
    Ragnaros:
    Hunter 70 (0/45/16)
    Rogue 70 (41/0/20)

  16. #16
    Senior Member Lock'n'Load Cyric the BLood God's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Abbys
    Postova
    197
    kao sto rekoh koristim 23/2/26 ti je bio guild u tom filmu ali sada imam 21/3/27,...ukratko hemorage ... a od opreme to ti je NS 5/8 a kasnije full
    bootsi su bili AB pvp gear , a u mainu je Viskagh kako kaze ovaj a u off handu ti je Felstriker...ukratko to kanim i postici sada sa ovim NE roguom
    Wrath, hate, pain and death
    The code we live by
    It's in our souls
    Metal is the way

  17. #17
    Senior Member Lock'n'Load Cyric the BLood God's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Abbys
    Postova
    197
    e da oprostite na doble posstu..onaj druid..koji me je zaspamao sa MF....on vam je tada bio Grand Marshal......ukratko kreten ne ici na balance ako zelis postici nes u pvp-u...najbolje biti fereal/resto...da vis kako bus trco sa zastavom...
    Wrath, hate, pain and death
    The code we live by
    It's in our souls
    Metal is the way

  18. #18

    lol

    Daj neznam koji idiot ima daggere a telante sa cold blood i preparation takvi n00bovi samo uce igrat sa CDima, najbolji build za daggere je seal fate build i ako imas 5 nightslayera stavis i vigora 31-8-12, onih 8 talenata dobijes 30% crita na backstrab, a onih 12 dobijes master of deception i nesto % crita na ambush, swordovi suckaju ofc ali talenti full pve su 20-31-0. inace ja uvik stavim master of deception...

  19. #19
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    Evo vjerovali ili ne ja sam baš tako počeo razvija talente sa roguom a da opeč nisam posjetio ovaj topic nakon 2 i pol mjeseca igranja WoW-a na Blizzu,dobro trenutno sam 46lvl al sam u tom smislu krenuo razvijat talente(Ragnaros PvP) http://www.wow-europe.com/en/info/under ... 0003112150S

    mislim svaka čast,dmg mi je pre jeben a pogotovo još kad ga kombiniram sa onim Poisons stvarima. Samo me zanima dal mi može neko reči koje su arene dobre za razvijanje lockpicking skilla,moj je trenutno 165 a nikak da najdem kutije koje mogu otvorim,samo nalazim one koje nemrem otključat,znam da sam trebo to od prije mislit al ako neko zna nek reče Hvala unaprijed

  20. #20
    sta se tice lockpicking napravis ovak: noge putem SM cathedral i onda otkljucas ona 2 vrata vani ispred samih instanci, uletis u katedralu, otkljucas vrata od nje i onda natrag van. reset, opet unutra i ponavljas. s vremenom ce ti se ona vrata vani resetirat, pa njih open itd itd. ja sam tak u 1h dignuo do 225 od nekih 160 ili tako nesto. uzivaj


    ps
    deadliness 5/5
    to ti je totalni trosak talenata. razmisli: 10% na recimo tvojih 550-600 AP-a ti je znaci oko 55 u prosjeku. a 55 AP-a ce ti dat, kaj, 10 vise dmg-a? ako mene pitas, mizerno za tih 5 talenata, radje pucaj u bilo kaj drugo, ostalo je oke ak ti se svidjaju ti utility

  21. #21
    = Citat = Izvorno postao flander
    Evo vjerovali ili ne ja sam baš tako počeo razvija talente sa roguom a da opeč nisam posjetio ovaj topic nakon 2 i pol mjeseca igranja WoW-a na Blizzu,dobro trenutno sam 46lvl al sam u tom smislu krenuo razvijat talente(Ragnaros PvP) http://www.wow-europe.com/en/info/under ... 0003112150S

    mislim svaka čast,dmg mi je pre jeben a pogotovo još kad ga kombiniram sa onim Poisons stvarima. Samo me zanima dal mi može neko reči koje su arene dobre za razvijanje lockpicking skilla,moj je trenutno 165 a nikak da najdem kutije koje mogu otvorim,samo nalazim one koje nemrem otključat,znam da sam trebo to od prije mislit al ako neko zna nek reče Hvala unaprijed
    je si li ti horda ili ally na raggyu? sve u svemu sjajn build. sto se tice ovih deadlines hmm posto koristis hemo ne znam gdje bi ih drugo stavio mozda u +5% to dodge ili u improved poisons ili imp. sap za pve ali nije neka greska sto su tu.
    Inace jos jedan sjajan build 17/31/3 sa swordovima (najbolje bi bilo chromaticly tempered sword i maladath) gledao sam lika u full bf-u kako kolje dva warra u isto vrijeme sa tim buildom
    Ragnaros:
    Hunter 70 (0/45/16)
    Rogue 70 (41/0/20)

  22. #22
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    Undead Rogue lvl 46 Flander

  23. #23
    Senior Member Lock'n'Load Cyric the BLood God's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Abbys
    Postova
    197
    Taj tip kojeg si vidio to ti je bio Rip a on ima faking skilll bed mi je jednio kaj je lik prestao igrat htio sam se jednom klat protiv njega -.- steta prava steta .-.... a jos je i bio u mojoj grupi sa x-realm bg-ovima (((
    Wrath, hate, pain and death
    The code we live by
    It's in our souls
    Metal is the way

  24. #24
    = Citat = Izvorno postao Cyric the BLood God
    Taj tip kojeg si vidio to ti je bio Rip a on ima faking skilll bed mi je jednio kaj je lik prestao igrat htio sam se jednom klat protiv njega -.- steta prava steta .-.... a jos je i bio u mojoj grupi sa x-realm bg-ovima (((
    da prestao je igrati ali koliko znam ime mu je grim i sa al'akira je.
    evo film
    http://video.google.com/videoplay?docid ... q=grim+pvpS
    Ragnaros:
    Hunter 70 (0/45/16)
    Rogue 70 (41/0/20)

  25. #25
    Senior Member Lock'n'Load Cyric the BLood God's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Abbys
    Postova
    197
    [quote=WoW Fan][quote="Cyric the BLood God":2tpe2our]Taj tip kojeg si vidio to ti je bio Rip a on ima faking skilll bed mi je jednio kaj je lik prestao igrat htio sam se jednom klat protiv njega -.- steta prava steta .-.... a jos je i bio u mojoj grupi sa x-realm bg-ovima ((([/quote]

    da prestao je igrati ali koliko znam ime mu je grim i sa al'akira je.
    evo film
    [url="http://video.google.com/videoplay?docid=-3639329295421373779&q=grim+pvp"]http://video.google.com/videoplay?docid ... q=grim+pvp[/url]S [/quote:2tpe2our]


    ma zejbo sam se a znam da je s Al Akira jer je Al akir u mojoj grupi

    i znam da mu je ime Grim samo sam se ja zajebo mi na nasem serveru imamo rogua pod imenom Rip..... koji je to smrad sa malo previse skilla
    Wrath, hate, pain and death
    The code we live by
    It's in our souls
    Metal is the way

  26. #26
    Ako tražite neke rogueove koji imaju skilla onda tražite Grima (kojeg ste našli) , Dowshu, Happyminti (nerf sap) ili Mene

    Btw. Ako želiš rogue-a dobro skillati za BG onda skillaj Mutilate (ak si dagger) a ako nisi tj. ako si sword/fist/mace skillaj AR (To vam je 31 talent u Combat tree-u )

    Ali od novog patcha vam se najviše isplati Mutilate. Još kad sada svaka budala može imati Rang14 daggere (Koje smo MI trebali mjesecima farmati!!!!! ) i dobiti u samo 1 danu... Combat dagger je.. kao da je nerfan^^
    Pa, nebih se bas slozio s tobom.

  27. #27
    Senior Member Lord of The Fleas Spectre's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postova
    442
    Dobro, ako pričamo o PvP-u, šta je sa Hemo? Sa swordom naravno.
    42

  28. #28
    hemo = najbolji stunlock sa macevima. sa nozevima ic hemo ne vidim smisla, to mi je debilno

  29. #29
    Senior Member Lord of The Fleas Spectre's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postova
    442
    A naravno, stun lock je jeben, no i sam dmg koji Hemo radi je super, i još mali energy cost.
    42

  30. #30
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    http://www.worldofwarcraft.com/info/cla ... .html#none


    da li je ovo dobar build ili bi se dalo kaj sredit?

Slične teme

  1. Red Rogue
    By Feanor in forum Gaming općenito
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 03-04-2013, 16:11

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •