Stranica 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 151

Tema: Priest

  1. #31
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    1.504
    meni svečenici nevaljaju...bolji su mi mageovi

    http://www.croaxes.com | http://usluge.croaxes.com |Human Mage lvl 22 <Balkanci>

  2. #32
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    meni su priestovi dobri,ako ništa onda si bar u svakoj grupi
    i rulaju u PvP na 49om lvlu (shadow)

  3. #33
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    1.504
    yee imam svoj post u sigu tvom
    inače,ja sam mage,prije sam bio priest,al ja ti to ništa ne kužim

    http://www.croaxes.com | http://usluge.croaxes.com |Human Mage lvl 22 <Balkanci>

  4. #34
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    = Citat = Izvorno postao Đeri
    yee imam svoj post u sigu tvom
    inače,ja sam mage,prije sam bio priest,al ja ti to ništa ne kužim
    naravno da ima',zaslužio si tj. tvoj bratić je zaslužio

  5. #35
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    Otišo sam kod svog frenda i igrali smo debelog smrdljivog......dwarf priesta,neznam zakaj ljudi ne vole hilati al meni je baš kul,u svaku grupu te prime.
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  6. #36
    Senior Member It lives by night cmeljo22's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Postova
    591
    meni također osim ako imas nekog kretena u grupi koji se dere cim mu hp padne ispod 50%....
    takvim zivcanim slepcima netreba ni dati sa igraju
    Boli me K***C !!11

  7. #37
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    = Citat = Izvorno postao cmeljo22
    meni također osim ako imas nekog kretena u grupi koji se dere cim mu hp padne ispod 50%....
    takvim zivcanim slepcima netreba ni dati sa igraju
    općenito ako se odlučite na klase koje su tražene (warrior/priest) očekujte da vas okrivljuju za svaki grup vajp

  8. #38
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    = Citat = Izvorno postao aRaGoN
    = Citat = Izvorno postao cmeljo22
    meni također osim ako imas nekog kretena u grupi koji se dere cim mu hp padne ispod 50%....
    takvim zivcanim slepcima netreba ni dati sa igraju
    općenito ako se odlučite na klase koje su tražene (warrior/priest) očekujte da vas okrivljuju za svaki grup vajp
    E takve likove mrzim,koda nije ljudsko griješiti ono,ne stankaš moba i onda ti se neki klinjo počme derati,ili lik umre jer ga nisam zahilo i počme se derat.
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  9. #39
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    = Citat = Izvorno postao cronicus
    E takve likove mrzim,koda nije ljudsko griješiti ono,ne stankaš moba i onda ti se neki klinjo počme derati,ili lik umre jer ga nisam zahilo i počme se derat.
    zato ja najviše igram navečer 9+sati (tada idem u instance) jer nema previše
    djece ispod 14godina.Ali činjenica je da tenkat i hilat ne može svatKo,iako IMO za grp vajpove najviše krivi dječica koja fearaju u instancama,priest koji
    ne da warru da drži aggro već neke svoje spelove baca,warr koji tenka sa 2h sword ili dual wield...ako je grupa dobra,rog će sappat jednog,priest odma shield stavi,rog se povlači,warr charga,uzima aggro,priest stavlja shield,a u međuvremenu mage sa pyroblastom masakrira

  10. #40
    Senior Member It lives by night cmeljo22's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Postova
    591
    word!

    Ali ima bolesnih guildi na kor'gallu DEPENDANCE hebacka raid guilda neki dan lock jedan zaasnio na raid i odmah dobi /gkick LUDACI
    Boli me K***C !!11

  11. #41
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    = Citat = Izvorno postao cmeljo22
    word!

    Ali ima bolesnih guildi na kor'gallu DEPENDANCE hebacka raid guilda neki dan lock jedan zaasnio na raid i odmah dobi /gkick LUDACI

    pjur ovisnici....kaj drugo

  12. #42
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    = Citat = Izvorno postao flander
    pjur ovisnici....kaj drugo
    /sign

    stvarno mi nisu jasne te hardcore gilde...svaki dan da ja 5+sati odvajam da
    bih ubio nekog tamo nefariana ili onixiu?!

    ne hvala,meni je puno veće zadovoljstvo ubiti paladina ili spriesta

    uvijek sam više volio PvP nego PvE,mislim ajde nekad otić u instancu da pokupiš neki item , ali PvP posjeduje

  13. #43
    Senior Member It lives by night cmeljo22's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Postova
    591
    ma inace pvp oprema mi je bolja a i epici idu od pvp-a tako da.....

    100% bolji pvp nego pve
    Boli me K***C !!11

  14. #44
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    pa WoW je i prvobitno baziran na PvP-u,hebate PvE,to kad ti dosadno onda malo grindaš

  15. #45
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    Off topic-Ja osobno preferiram PvE,iako sam ujedno vrijeme bio PvP skiller.

    On-topic-na Kari serveru sam igro sam jednim undead shadow priestom lvl 49(ime mu Puss,za znatiželjne),ja warrior lvl 49 sa par lvla,ulazimo on i ja u onaj hordin hall sa battlemasterima odma wispovi i /s...OMG you faking teh twinks!!!Ali kaj je bilo najbolje taj priest je bio uber skilz0r i znao je solo zaklat dvojicu u areni,ubijat lvl 54 likove u duelima,i redovito smo na battlegroundima on i ja bili prvi BG ljestvicamatak smo si pribavili jednu solidnu PvP reputaciju.
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  16. #46
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    http://armory.wow-europe.com/#character ... lagcarrier

    ^ovo gore^ je twink.ffs lik ima oko 2khp-a,znam ga jer sam se s njim borio sa svojim drujom lvl 19.Nas jedno 5 se sletilo na njega nemožemo ga ubit..
    stvarno,zbog ovakvih twinkova mi dođe da quitam WoW,i općenito rijetko idem u BG'e na lvl 19 i 29 jer jednostavno ima previše twinkova.Mislim najbolje mi je kada rogue ima +30 agility i stamina,crusader,minor spid increase,i cijeli plavi gear pa onda misli da posjeduje u pvp.ono povraća mi se od takvih ljudi...

    kada se ipak borim sa takvima,upalim dobru staru
    Monty Python - Always Look on the Bright Side of Life

  17. #47
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    http://armory.wow-europe.com/#character ... han&n=PussS

    profil od priesta skojim sam išo u boj u 2v2 arene


    a ovo ja profil od mog warra(divite se opremi)

    http://armory.wow-europe.com/#character ... =Svinjoguz
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  18. #48
    kad mi se jedan mali natakario bio sa svojim shadow pristom sa spikom ej znas sta, tvoj hunter nema sta traziti kao dps, de ti fino njega makni i uzmi dizat nesto drugo...ja biti dps u instancama... ja reko wtf... no nakon toga vidis sh pristovi imaju zbilja dps dotad sam se furo da je priest jedino za holly... ali posto je blizzard nerfo huntere ...staces

  19. #49
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    Ipak sam poćeo sam priestom, blood elf.......obrisao sam human warriora zato što je sranje....ne volim baš warriore, a pogotovo ne humane.....tako da mi je sada sa blood elf priestom odlično.....sada ću lvl 6, odigrao sam i dva duela....dok sam bio lvl 4...protiv rougea koji je isto lvl 4 zgazio sam ga, i protiv warlocka koji je bio lvl 5 (a ja 4) isto sam ga zgazio...ljudi se izvlače na sve moguće načine....ali jednostavno sam bolji. Prije sam imao Night Elf Priesta na lvl 25, s njim mi je bilo odlično igrati...tako da sam se opet vratio na priesta i to blood elf.
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  20. #50
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    = Citat = Izvorno postao Nightyx
    Ipak sam poćeo sam priestom, blood elf.......obrisao sam human warriora zato što je sranje....ne volim baš warriore, a pogotovo ne humane.....tako da mi je sada sa blood elf priestom odlično.....sada ću lvl 6, odigrao sam i dva duela....dok sam bio lvl 4...protiv rougea koji je isto lvl 4 zgazio sam ga, i protiv warlocka koji je bio lvl 5 (a ja 4) isto sam ga zgazio...ljudi se izvlače na sve moguće načine....ali jednostavno sam bolji. Prije sam imao Night Elf Priesta na lvl 25, s njim mi je bilo odlično igrati...tako da sam se opet vratio na priesta i to blood elf.
    dva duela na lvl 6 ništa ne znače,to je uglavnom ona fora "ko prvo udari taj pobjeđuje"

  21. #51
    = Citat = Izvorno postao Nightyx
    Ipak sam poćeo sam priestom, blood elf.......obrisao sam human warriora zato što je sranje....ne volim baš warriore, a pogotovo ne humane.....tako da mi je sada sa blood elf priestom odlično.....sada ću lvl 6, odigrao sam i dva duela....dok sam bio lvl 4...protiv rougea koji je isto lvl 4 zgazio sam ga, i protiv warlocka koji je bio lvl 5 (a ja 4) isto sam ga zgazio...ljudi se izvlače na sve moguće načine....ali jednostavno sam bolji.SPrije sam imao Night Elf Priesta na lvl 25, s njim mi je bilo odlično igrati...tako da sam se opet vratio na priesta i to blood elf.
    Ovo je lagani materijal za sig ..

  22. #52
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.286
    = Citat = Izvorno postao aRaGoN
    = Citat = Izvorno postao Nightyx
    Ipak sam poćeo sam priestom, blood elf.......obrisao sam human warriora zato što je sranje....ne volim baš warriore, a pogotovo ne humane.....tako da mi je sada sa blood elf priestom odlično.....sada ću lvl 6, odigrao sam i dva duela....dok sam bio lvl 4...protiv rougea koji je isto lvl 4 zgazio sam ga, i protiv warlocka koji je bio lvl 5 (a ja 4) isto sam ga zgazio...ljudi se izvlače na sve moguće načine....ali jednostavno sam bolji. Prije sam imao Night Elf Priesta na lvl 25, s njim mi je bilo odlično igrati...tako da sam se opet vratio na priesta i to blood elf.
    dva duela na lvl 6 ništa ne znače,to je uglavnom ona fora "ko prvo udari taj pobjeđuje"
    ili ko se moze hilat a bas je legenda ovaj Nightyx

  23. #53
    Senior Member Lord of The Fleas Spectre's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postova
    442
    Strgo sam ne ovo "jednostavno sam bolji"
    Svaka čast čovjeće, na lvl 4 imaš šta... 3 spella?
    42

  24. #54
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.286
    eee ali nemoj zaboravit Warlock je bio lvl 5..

  25. #55
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Djetinjstvo mladoga dendrofila.
    Postova
    1.514
    = Citat = Izvorno postao Shadowhell
    = Citat = Izvorno postao Nightyx
    Ipak sam poćeo sam priestom, blood elf.......obrisao sam human warriora zato što je sranje....ne volim baš warriore, a pogotovo ne humane.....tako da mi je sada sa blood elf priestom odlično.....sada ću lvl 6, odigrao sam i dva duela....dok sam bio lvl 4...protiv rougea koji je isto lvl 4 zgazio sam ga, i protiv warlocka koji je bio lvl 5 (a ja 4) isto sam ga zgazio...Prije sam imao Night Elf Priesta na lvl 25, s njim mi je bilo odlično igrati...tako da sam se opet vratio na priesta i to blood elf.
    Ovo je lagani materijal za sig ..
    Više teži nego lagani...

    ljudi se izvlače na sve moguće načine....ali jednostavno sam bolji.
    Dobar je lima, bit će nešto od njega...
    Na lijevoj ruci rogovi, a desnom se krstim. Duboki mi džepovi i dugački mi prsti.

  26. #56
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    Oke će te me šta sprdati sada?? 5 stranica samo o meni i o tome......jednostavno sam bolj!? Pa šta kad jesam
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  27. #57
    muahaha
    u skladu s nestasicom svecenika na wowu,
    slab je i ovaj topic na forumu.
    sad cu ga ja malo ressat..
    ugl, krenuo sam igrat sa priestom,
    uvijek sam htio hilat a nisam bio bog-zna-kaki hiler sa svojim rogueom...
    nego, de jedan pure holy build plz.
    htio bih iskljucivo hilat po instancama i to je to.
    aj ak neko zna
    Otvor' ženo kapiju, man' se očenaša, evo mene i mojih hordaša ...


  28. #58
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    malo mi je jadno to sa klasama u wowu, jer realno gledajući....u rejdu i borbi protiv bossova, potrebni su jedino warriori i priestovi..kao nije tako?
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  29. #59
    Trebaš i nekog DPS gamadara.

  30. #60
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    malo sam njub pa neznam što točno znaći to što si rekao.....ali mogli bi dodati nekog stuntera još npr. rouge i to je to svi ostali su nepotrebni.
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

Slične teme

  1. Warrior Priest
    By Dr. Kam in forum Warhammer + Dawn of War
    Odgovora: 42
    Posljednji post: 24-02-2009, 13:33
  2. Shadow Priest help!!
    By Blacky_123 in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 19-04-2008, 20:47
  3. Judas Priest - 02.07.2008. Dom Sportova
    By Worthaur in forum Multimedia
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 15-01-2008, 10:32

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •