Stranica 1 od 6 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 151

Tema: Priest

  1. #1
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    1337 Zagreb
    Postova
    1.001

    Priest

    Sve o našim svećenicima pitajte ovdje...shaddow ili holy?
    može

  2. #2
    Senior Member Ninja hurdle dex's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    underworld
    Postova
    777
    holy - full set -> shadow - pvp

  3. #3
    jel igra tko od vas svećenikom,jel dobar ili nije.ja tek sada krećem sa njim pa da znam što mogu očekivati.

  4. #4
    Guest
    ja sam igrao sa earlockom,hunterom,rogueom prije no što sam se odlučio za priesta...ja volim hilati a ne biti shadow priest tak da ak očeš biti neki mega pwner zaboravi..mislim možeš ali trebaš znati svoju klasu jako dobro I nečeš biti u end-game guild-u sa shadow..( eventualno ako si si jako dobra s GH-om) tak za opremu bitrebao derati pvp stalno....u end-game se od njih očekuje da hilaju ne da rade dmg...ali da budemo jasni...sa shadow priestom možeš biti mega ultra PWNZOR ali jednostavno takvi su JAKO rijetki,,,,ima jedan lik na stromrageu shadow priest ima 6k hp...PUNO za priesta i pwn-a bilo koga.....to hodanje u pvp će ti dopizdit pa češ svejedno u end-game a tamo češ samo HILATI

  5. #5
    Senior Member Lock'n'Load Cyric the BLood God's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Abbys
    Postova
    197
    meh mi imamo premade timove ...ali mrzim kada uleti nam u BG shadow priest i pocne nekja svoje derat umjesto da pomaze drugima i da ih hila...ali najjace mi je kada kreten ne taga rogua ..ovaj sam vanish i nabije ga ko picku ....vvari i Rip......najneugodniji horde roguovi na Aggramaru.... ali fala bogu mi imamo Mayntu i Gipsy
    Wrath, hate, pain and death
    The code we live by
    It's in our souls
    Metal is the way

  6. #6
    Senior Member It lives by night O-Okac's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    bogu ispod dupet*
    Postova
    629
    SP su bog ubij za srediti onaj njihov vampiric touch je premocan i jos imaju 35 % dmg eductiona protivi melle klass pravi ih je dozivlja ubit al na svu srcecu rijetki so

    i onaj njihov shield mrzim ><

    kao rogue najbolje ih je stuntlockat a kao paladin ili ih stuntlockas (o.O zbog nekog razloga paladini stuntlockaju boje od rogue ) ili ih pokusas nadzivjeti jer vecina SP ima jako malo mane

    za ostale klase neznam jer jdnostavno neznam sta raditi protivi njih

  7. #7
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    21
    = Citat = Izvorno postao Cyric the BLood God
    meh mi imamo premade timove ...ali mrzim kada uleti nam u BG shadow priest i pocne nekja svoje derat umjesto da pomaze drugima i da ih hila...ali najjace mi je kada kreten ne taga rogua ..ovaj sam vanish i nabije ga ko picku ....vvari i Rip......najneugodniji horde roguovi na Aggramaru.... ali fala bogu mi imamo Mayntu i Gipsy
    Vvari je noob, dok Rip nije ...

  8. #8
    Senior Member Lord of The Fleas Voldemort's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    468
    U vezi stun lock paldina kad se mlatim protiv rogue odma me cheap shot ja trinket stun seal jdgm. Crusader Strike tako da mi vecina roguova moze

  9. #9
    = Citat = Izvorno postao Voldemort
    U vezi stun lock paldina kad se mlatim protiv rogue odma me cheap shot ja trinket stun seal jdgm. Crusader Strike tako da mi vecina roguova moze
    samo tako

  10. #10
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Opuzen
    Postova
    65
    Hmm ja iman svecenika i jako su fora atm sam shadow u dobrom bwl guildu pa ako si zainteresiran možemo se dogovorit samo javi

  11. #11
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    RL
    Postova
    13
    Imam UD priesta sa 6/8 t1, 6/8 t2, 3/9 t3 ( shoulders, wrists, ruke)...standardna holy oprema (najbolji ringovi, neck c'thuna, aq plašt). Naravski ima i shadow oprema ono iz 20man instanci. Pa ako bi ko kupio nek me pm-a ili posta tu.

  12. #12
    disciplin priestevi rulaju, kakav shadow i sl ,nema klase koju ne moze dobiti

  13. #13
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    RL
    Postova
    13
    = Citat = Izvorno postao vuky
    disciplin priestevi rulaju, kakav shadow i sl ,nema klase koju ne moze dobiti
    Pa da Pain supression specc je sada, ajde nemojte se sramit acc istjece za mjesec

  14. #14
    Senior Member It lives by night cmeljo22's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Postova
    591
    ma najjadnije je kad cujem i igraonici kak neki lik vice: mamu mu j**em nije me zahilo, i onda njemu sere... a stoji jos 20 likova koih treba heal..
    takvi ljudi su glupi jer neshvacaju sta ce on healat nekog shita kad ima puno bolji heroj do njega s boljim armorom statom i ostalim.... a ovaj pada 2 hita (kavi likovi su za mene n00bovi)
    Boli me K***C !!11

  15. #15
    = Citat = Izvorno postao cmeljo22
    ma najjadnije je kad cujem i igraonici kak neki lik vice: mamu mu j**em nije me zahilo, i onda njemu sere... a stoji jos 20 likova koih treba heal..
    takvi ljudi su glupi jer neshvacaju sta ce on healat nekog shita kad ima puno bolji heroj do njega s boljim armorom statom i ostalim.... a ovaj pada 2 hita (kavi likovi su za mene n00bovi)
    okani se ti igraonice i igraj na pravim serverima

  16. #16
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    RL
    Postova
    13
    Pa tko to igra wow u igraonicu gdje u najvise slucajeva lagira dok mozes kuci Uostalom je crnjak, stalno ti neko dože i veli: daj da te inspectam.

  17. #17
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    Oćito priestovi i nisu toliko popularni, ali ja sada igram sa nf priestom 23 lvl zakon je
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  18. #18
    = Citat = Izvorno postao Nightyx
    Oćito priestovi i nisu toliko popularni, ali ja sada igram sa nf priestom 23 lvl zakon je
    Mda, gdje bi mi bili bez naših Priestova?

  19. #19

    hehe

    masamo discpilna hollz kad lupis 60 i nema te niko osim mozda bubble boya i roga koji ce cekat da ti strune mana xD

  20. #20
    Senior Member It lives by night cmeljo22's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Postova
    591
    ajd ako moze kakav build za priesta holy i shadow
    Boli me K***C !!11

  21. #21

  22. #22
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Opatija
    Postova
    66
    dok nisi 70 budi shadow,onda prijedi na holy/discipline kombinaciju ili full.
    SP radi bolestan dmg,u 5sekundi napravi oko 3k dmg=mindblast 1.5sec=1,1k dmg,SWeath=1,1k dmg instant i mind flay u 3sec 1k dmg
    bar mi tako sad radi.a na 70 bit ce jos vise.
    disc talent tree je isto dobar,ono pojacavanje inta i svega me privlaci
    i moze cak napravit neki dmg.dok holy je cisti pve.
    Bloodfeather- lvl 70 Troll priest Docttor
    Guild: Blackened

  23. #23
    Senior Member Ninja hurdle JedimiNjoke's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Svašta me pitaš...
    Postova
    773
    = Citat = Izvorno postao Demo
    = Citat = Izvorno postao Cyric the BLood God
    meh mi imamo premade timove ...ali mrzim kada uleti nam u BG shadow priest i pocne nekja svoje derat umjesto da pomaze drugima i da ih hila...ali najjace mi je kada kreten ne taga rogua ..ovaj sam vanish i nabije ga ko picku ....vvari i Rip......najneugodniji horde roguovi na Aggramaru.... ali fala bogu mi imamo Mayntu i Gipsy
    Vvari je noob, dok Rip nije ...
    Rip je presto igrat, Vvari je u redu jedino zbog tog geara koji fura. Pravi skill je bio Rip... A Gipsy i Mynta (ne Maynta Azmaer konju nepismeni! Ta žena je na TSu pravi urnebes sa DTom i ostalim spaljenicima) su priča za sebe. Predobri Priestovi, znaju kad treba healat, a kada radit dmg. Dok je daleko najjači shadow priest Dantie. Taj ima tickove prestrašne...
    Zabušant...

    = Citat = Izvorno postao lukas2
    ej kaj kazete da osnovamo super guild Hunters Guild
    Perun - lvl70 warrior - <Deeprun Pest Control> - Aggramar

  24. #24

    hahah

    discpiplina/holly rula na lvl 60+ bilo koga ma kakav shadow kad napravis The DING na lvl 70 samo disciplina i hollz shadow zahebi!

  25. #25
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Opatija
    Postova
    66
    ionako se zna u guildi imat par SP-a zbog davanja mane svojo grupi i hilanje dmgom
    Bloodfeather- lvl 70 Troll priest Docttor
    Guild: Blackened

  26. #26
    Senior Member Nuke me please kamikaza's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    caen i tc-base (ZAGREB)
    Postova
    227
    Shadow pvp-instance holy-mix shadow holy za arene a o ostalom se da raspravljat u nedogled...
    x-fire: prokamikaza
    =]S[=kamikaza Krvi ćemo vam se napit!™

  27. #27
    Ej imam i ja priest lv 45 holy bilo je zabavno prvih par lvl a onda sranje tak je dosadno hilat

  28. #28
    = Citat = Izvorno postao manijak za kompom
    Ej imam i ja priest lv 45 holy bilo je zabavno prvih par lvl a onda sranje tak je dosadno hilat
    Mmmm......Shadow Priest.

  29. #29
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Opatija
    Postova
    66
    ako ti je dosadno hilat onda si trebao uzet neku dps klasu.
    Ja sam izabrao priesta jer sam zelio hilat,i kako je nekoc bilo- priest je bio master of healing dok sada, paladini i shamani ludo hilaju,a i druidi imaju odlicne hot spellove..i to bih zelio da blizz popravi..jer telenti kod priesta su malo cudni.. da bis mogao bit nesto trebas napravit kombinaciju holy/disc,jer spirit buf,mana reg,+ % mana..puno pomaze..dok hybrid klase imaju samo jedan tree za healanje.
    Bloodfeather- lvl 70 Troll priest Docttor
    Guild: Blackened

  30. #30
    Senior Member It lives by night cmeljo22's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Postova
    591
    Kad se vec raspravljalo o ludim priestovima svi koji imaju priliku nek ddu do kor'galla i pogleaju BOXCAR-a lik radi uber damage
    Boli me K***C !!11

Slične teme

  1. Warrior Priest
    By Dr. Kam in forum Warhammer + Dawn of War
    Odgovora: 42
    Posljednji post: 24-02-2009, 13:33
  2. Shadow Priest help!!
    By Blacky_123 in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 19-04-2008, 20:47
  3. Judas Priest - 02.07.2008. Dom Sportova
    By Worthaur in forum Multimedia
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 15-01-2008, 10:32

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •