Stranica 7 od 17 PrvaPrva ... 56789 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 181 do 210 od 486

Tema: Paladin

  1. #181
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    = Citat = Izvorno postao Shadowhell
    = Citat = Izvorno postao Nightyx
    http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/paladin/talents.html?5000000000000000000050000000000000000 000005023035100033003331051
    Miči improved dev aura, stavi još 2 pointa u vengeance, stavi point u sanctity auru, 2 pointa u imp sanctity auru

    Još ako ti se da, miči vinidication, stavi pointe u benediction
    thx na savjetima ali ja još to malo prekontroliram kak mi ide točno....
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  2. #182
    World of Warcraft PTR Patch 2.2.0

    .
    .
    .

    Paladins

    * Blessing of Freedom cooldown increased to 25 seconds.
    * Blessing of Protection: This spell can no longer be cast on others when stunned. It can only be cast on self (to break the stun) under those circumstances.
    * Blessing of Kings, Light, Might, Salvation, Sanctuary and Wisdom increased to 10 minutes.
    * Blessing of Sacrifice now has a 1-minute cooldown.
    * Consecration will now properly hit large creatures.
    * Greater Blessing of Kings, Light, Might, Salvation, Sanctuary and Wisdom increased to 30 minutes.
    * Guardian's Favor now increases duration of Blessing of Freedom by 2/4 seconds.
    * Eye for an Eye: This ability can now trigger while the Paladin is sitting.
    * Hammer of Wrath cast time reduced to .5 seconds, global cooldown reduced to .5 seconds.
    * Illumination: Paladins will now correctly gain mana from this ability if they sit down to drink right after a healing crit, and receiving mana from this ability will no longer cause a Paladin who is sitting to stand up.
    * Judgement: The Judgement spells will no longer cause triggered effects to go off twice.
    * Redoubt: This ability can now trigger while the Paladin is sitting.
    * Reckoning: This ability can now trigger while the Paladin is sitting.
    * Righteous Defense: In some cases this ability would fail to work properly when the Paladin casting it had just been crowd controlled by a creature. That is now fixed.
    * Seal of Righteousness: The tooltip for this ability has been improved. It now displays a different number for one-handed weapons and two-handed weapons, and adjusts to the speed of your current weapon. It displays a single number, rather than a range of numbers for different handedness and speeds.
    * Seal of Vengeance: The damage from this ability will now stack properly when two different characters are applying Seal of Vengeance effects to a target.
    * Seal of Vengeance duration increased to 15 seconds. In addition, when Seal of Vengeance strikes a target that already has 5 applications you will cause instant Holy damage.

    .
    .
    .

  3. #183
    Ma "Cleanse me" animacije su mi najjače .. bit će atentata na blizconu

  4. #184
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    jel ima di za cijeli patch kaj bu bilo?

  5. #185
    = Citat = Izvorno postao flander
    jel ima di za cijeli patch kaj bu bilo?
    The latest patch notes can always be found at http://www.worldofwarcraft.com/patchnot ... notes.html

  6. #186
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    16
    Nije daprigovaram ali paladini nisu bas najbolji zato predlazem huntere!
    WOW Tauren!

  7. #187
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    16
    nevolim paladine jer sam igro s jednim ali nisu mi ni najbolji jer nisu bas najaci i nema ih puno ali huntera, warlocka, rogue-eva, shamana i druida njih je puno!
    WOW Tauren!

  8. #188
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571
    ja sam se potrgo kad sam ovu rimu čuo:

    I'm a little pally, short and stout,
    This is my hammer, and this is my mount.
    When i see a horde i scream and shout,
    I turn on my bubble and hearth right out...



    Idu mi pallyji na živce. Imao sam svojedobno jednog ali samo na lvl 36, ali nekak mi ne leže.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  9. #189
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680
    pala ftw ja sam raidao ko retri odlicna stvar )osvjezenje nakon tolko heal-a)
    maca na forumu

  10. #190
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Outland
    Postova
    151
    Moze reci ko sta hoce, al ja za 5 man i 10 man instance imam radije holy paladina nego resto shamana, kad me paladin pogodi sa crit healom za 7k+ a potrosi mane ko ja za shapeshift (a btw, to je jako cesto), ja umirem od srece. Mislim da sam samo jednom vidio da je paladin ostao OOM, i to na princu kad je ovaj bio na 3 posto, pa vise i nije bilo bitno.
    Barghast, lvl 70 Tauren Druid, Karazhan Server

    http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... n=Barghast

  11. #191
    Senior Member Lock'n'Load fiLLix's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postova
    167
    Moze neki pvp/pve build za lvl 49 pallya?
    Tko je brži il' je zec?

  12. #192
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Skoro pa Osijek :P (Bizovac)
    Postova
    14
    = Citat = Izvorno postao xaviaz
    pala ftw ja sam raidao ko retri odlicna stvar )osvjezenje nakon tolko heal-a)
    a shta si to rejdao? deadmines?

    Dva speca koja su prekirzhena za rejd jesu Retri i Enhancement, kad nema mane, nema dps-a.

    Istina ja sam sada retri, iako se respecam za svaki rejd u holy, no svejedno, dobio sam gorehowl od princa

    Gogo loladins!

  13. #193
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680
    hm daj da vidim kara runs i grull...drugi pala na serveru raida ssc/tk...heh
    enchant shamy imamo i to isto raida ko i ja u drugom guildu isto ssc/tk tako da...
    maca na forumu

  14. #194
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Skoro pa Osijek :P (Bizovac)
    Postova
    14
    tako da shta tochno? imate lack dps-a...

    zhelish rechi da si kao dps efikasan isto kao npr. aff lock, ele shammy? ma chak je i shpriest bolji, no dobro, oni su izuzeci zbog bolesnog mp/hp regena

  15. #195
    Senior Member Ninja hurdle JedimiNjoke's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Svašta me pitaš...
    Postova
    773
    Enhancment shaman nije za raid? Jel ti to mene zajebavaš? DW enh shammy radi dmga ko DW fury warr, možda i više. Imali smo mi u guildu jednog, al je specco resto jer mu je dopizdio enh (čitaj nije mogao pičit arene, jer ga brzo ubiju) - sad isti radi samnom 2 v 2 arenu. Dečko je imao prebolestan dmg output. Spori MH i OH (zbog wf procca) mana potovi i rokaj mile do sutra. Samo nemoj aggro navuć, boss te okrzne i ciao.

    Edit: evo dobro poznati retri pally http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... n=Scorpion
    Zabušant...

    = Citat = Izvorno postao lukas2
    ej kaj kazete da osnovamo super guild Hunters Guild
    Perun - lvl70 warrior - <Deeprun Pest Control> - Aggramar

  16. #196
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Skoro pa Osijek :P (Bizovac)
    Postova
    14
    Uh uh, nice gear there... Ok, ispravljam svoja zadnja dva posta "Chast iznimkama"

    Gle, na mom serveru ja nisam vidio josh nijednog retrija koji rejda... Trudim se, pokushavam ugrabit shto bolji equipment, ali jednostavno se moram speccat holy i /beg raid da mi da koji dps item...

  17. #197
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680
    gle...ofc da se trudis mislis da sam aj iz 1. raidao ko retri heh...helao sam jedno dobra 2 mjeseca ....)a onda je krenulo istinu za volju nisam imao svaki dan inv za raid al se islo....
    maca na forumu

  18. #198
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152
    molio bih pomoć za ovaj pvp build

    http://www.wowhead.com/?talent=sfxuMxzhxoZxbuZGbhtMo

    nisam siguran jel mogu žrtvovat bodove iz protection tree pa da pojačam retri tree? jer je blessing of kings jako tražen koliko sam čuo, skoro must have i za raidove i za group pvp
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  19. #199
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680
    da ak heal radis a ovo je kao neki "Dmg" spec,mislim spec ti ne valja ak se sjecam tek si poceo lvl-ati i uso u wow tako da odi retri za dps a poslje se lagano prebacis na holy za heal po instancama
    maca na forumu

  20. #200
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152
    u healing je potrošeno dosta najviše radi holy shocka, jer mi je to jedini ranged napad. tj ako neki dripac proba pobjeć da ga imam s čim downat. ali predloži slobodno nešto bolje
    btw želio bih bit sposoban i za healanje
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  21. #201
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680
    ovak nemoj biti sposoban za heal vjeruj mi ako ces raid prvo ces se na hilati ko majka =)ako Bog da mozda ti daju dps status ^^,bjezati nece posto postoji seal koji im nedaje veci speed od tvog + bof za sebe stun ako si retri i repentance =) http://www.wowhead.com/?talent=sfxuMxzhxoZxbuZGbhtMo
    ovako nes znaci rokat ces sealovi ce ti kostati samo 20 % od costa a sa spirutal focus ces moci heal ak imas vise ekipe na sebi =)mozes ga zamjeniti sa precision u def kak oces tvoj izbor dmg/lvl build
    maca na forumu

  22. #202
    Nikad nemozes s istim specom u pvp i pve, (ako pricamo o retri)

    Ovi build koji si stavio 31/11/19, ako nije neki error u stranici , je u potpunosti beskoristan holy spec mozes samo healat. ako ides na holy shock onda stavljas 0 pointa u retribution , ako zelis retribution pvp build imas 2 speca koja su provjereno najbolja, ( izbor tvoj ovisno skim igras arenu ili sta ti je draze)

    http://www.wowhead.com/?talent=sxZZEbctGcuiIstS-maximalan dps build

    http://www.wowhead.com/?talent=sZVGkhMhZebctG0uVIozS- s ovim ti je cd za stun smanjen na 6sec , imas dodatnih , hm cirka 150 resilience i hit rating, ali otprilike 20% manji damage i 15% manje spell crit

  23. #203
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680
    iss lol =) uzo njegov link i nije mi promjenio talente ..sve u svemu skyward njemu treba lvling =),tako da mu eye for eye netreba a imp soc um? zake to ne..3 crit pogotovo u raidu ako vec slazes max dps build,divine purpose isto za max dps ? =) chance hit >,al jbg stvar ukusa ja sam i raidao i pvpao build se jako malo razlikuje=)
    maca na forumu

  24. #204
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152
    hvala obojici, razmotrit ću savjete btw aj nabacite još jedan healing build dobar ako nije problem.
    btw xaviaz aj prepravi onaj moj build kako si mislio

    EDIT: evo mrvicu izmjenio ovaj max dps build.
    http://www.wowhead.com/?talent=sxxbZZEfct0cuiIsz
    jel bio moglo nešto tako za npr raidanje ko retri i za otić ponekad u bg neki?
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  25. #205
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680
    sa svakim buildom mos raditi bg =) za raid ti treba 3%chance hit jel ga nemas na pocetku raidanja u opremi tako visoko =)al fantacism je Bog =) 15 % crita =) i ofc threat red,gle ovisi sta oces najbolje da si sam build napravis ovisi o stilu igranja mi smo ti dali par buildova ti izaberi jedan ili sam napravi =)za heal

    http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0000000000

    ovo sam korstio za raid arenu
    maca na forumu

  26. #206
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152
    hvala vam, nešto ću smuljat prema vašim prijedlozima. ali očekujte još paladin related pitanja
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  27. #207
    = Citat = Izvorno postao xaviaz
    sa svakim buildom mos raditi bg =) za raid ti treba 3%chance hit jel ga nemas na pocetku raidanja u opremi tako visoko =)al fantacism je Bog =) 15 % crita =) i ofc threat red,gle ovisi sta oces najbolje da si sam build napravis ovisi o stilu igranja mi smo ti dali par buildova ti izaberi jedan ili sam napravi =)za heal

    http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0000000000

    ovo sam korstio za raid arenu
    Koliko san ja skuzia pita je za end game spec ali nema veze, usput sta ce ti intellect i strenght u holy specu ?-.- nadam se da u areni nisi bio s ovim specom ;D nemas conc. auru ;D a bez nje nemas 100% za interrupt cast i 50% manje trajanje silence-a

  28. #208
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680
    da bio sam jer sam paralelno raidao i pvp radio =) um 5/5 str uf moj bed ^
    maca na forumu

  29. #209
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: Paladin

    Evo upravo patchao na 2.4.2.

    Zanimljiva stvar u novom patchu:

    Seal of the Crusader: This ability now increases the damage dealt by Crusader Strike by 40%.

    40% bokte mazao na kruh, wtf... Već vidim par sto novih threadova na forumima "nerf retardin!" ?
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  30. #210
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Paladin

    kul, idem se respeccat na full retri da dobijem crusader strike
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

Slične teme

  1. Tales of the Drunken Paladin
    By Raz in forum Gaming općenito
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 06-08-2010, 07:54

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •