Stranica 11 od 13 PrvaPrva ... 910111213 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 301 do 330 od 372

Tema: Mage

  1. #301
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    1.073

    Re: Mage

    = Citat = Izvorno postao LinkEX
    Talente ne biraš prema "nije mi fora stavljat tamo jer se drukčije zove" principu, jer te takvog nitko neće htjeti u grupu.
    Pitao si i čovjek ti je pristojno odgovorio, a ako ti se sviđa tako kako je i ne želiš mijenjati, zašto uopće pitaš?

    Btw., dobrodošao na forum.
    Mozda je tek krenio .... Ali staviti sve talente u 1 grupu nije bas way to go...

  2. #302
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724

    Re: Mage

    kako da stavim mage talente da bude "najjaci"

  3. #303
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    1.073

    Re: Mage

    Pitaj Wizarda on ti je pro s tom classom Ovisi sta zelis pve ili pvp?

  4. #304
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: Mage

    = Citat = Izvorno postao green man
    zbog cega spec ocajan?
    ne namjeravam stavljat u arcane jos, vise mi se svidja cistokrvni fire

    sto se tice gemova, na stam sam stavio jel nisam imao healtha (nije toliko vazno za magea ali u nekim situacijama se pokazalo da je to bio dobar potez).
    Stamina gemove se ne stavlja, imas blink, frost/fire ward, mana shield i naravno ice block kao survival mehanizme i njihovo pravilno koristenje je kljuc uspjeha .

    U arcane stavljas talente jer ti daju 16% more dmga na fireball, te focus magic koji ti daje zapravo 3% staticnog crita, i jedini spec di se focus magic se ne koristi je frostfire, koji je dobar na jednom jedinom fajtu, ali i tamo je fire bolji, al ffb se ide radi slow efekta. Te u arcane treeu dobije jos clearcasting koji je dobar za manu te vise spiritia ili mana regena ovisno sto ti je potrebnijee, naravno spirit=crit.
    A talenti kao imp fire blast, incineration, impact, flame throwing, blazing speed, fiery payback... su vise manje potpuno beskorisni pve talenti, a ako zelis ici pvp ides frost. Blast Wave i Dragon Breath imaju svojih koristi, ali naspram buffa kojeg dobivas iz arcane se neisplati izmat, iako ako bas zelis mozes umjesto u Studen of the Mind stavit po 1 talenat u Blast Wave i Dragon Breath.

    I na kraju imas Glyph of Scorch koji koristis svako 30 sec, i kojeg upoce ne koristis ako imas shadow priesta/balance druida u grupi te Glyph of Fire Blast koji u pve-u prakticki nema svrhe, a ni Fire Blast nebi trebao koristit osim u fajtovima s puno kretanja.

    Ukazujem ti na pogreske da ti pomognem, igram maga jako dugo i poprilicno sam dobar u toj klasi, vjeruj mi isprobavao sam sve moguce i nemoguce speceve i znam sto govorim.

    @ THUNDER_DINIX:

    Najbolji dps spec ti je trenutno arcane, tek u par fajtova je fire jaci, fire spec sam maloprije postao, http://www.wowhead.com/talent#of0Vcu0Iz ... Zbhf0o:NziSje arcane spec koji ja koristim, par talenata se moze po potrebi zamjeniti, slow nije inace potreban, ali ga imam radi par fajtova u icc di je koristan.

    Za PvP nisam bas strucan, al ako hoces mogu ti dat neki spec.
    Well, as long as it's interesting.

  5. #305

    Re: Mage

    nije mi namjera bila poceti raspravu ispricavam se ako je tako ispalo..
    wizard hvala na savjetima, glyph od scorch sam stavio prvi kako mi je to spell koji najcesce koristim..
    zanima me kako bi igrao s fireom (kad bi igrao)
    ja pobacam svima living bomb, flamestrike i scorcham,....(i tako unedogled )
    e sad me zanima par skillova iz arcanea koje bi stavio a koje maknuo iz fire-a?

  6. #306
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724

    Re: Mage

    za PvE mi treba. ovi su mi u instancama rekli kao da je najbolje sto prije dobit Living bomb

  7. #307
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: Mage

    Neznam koji si lvl, na 80 je arcane najbolji, a dok lvlas ja bi na frost isao, full frost, do peta, stavit glyph za peta da bude stalno, spec je najbolji za soloanje i dobar je u istancama, reci koji si lvl pa ti slozim.
    Well, as long as it's interesting.

  8. #308
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724

    Re: Mage

    61

  9. #309
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: Mage

    http://www.wowhead.com/talent#oZZAIcckzu0fdgfkd:nkISto bi ja isao na tom lvlu, kasnije sam puni u frost, Frost Channeling 3/3, Chilled to the Bone 5/5, mozda Improved Blizzard 3/3 i Improved Cone of Cold 3/3 tak mos aoeat vece skupine mobova bez problema, ostalo ides u fire, Incineration 3/3 za jaci Cone of Cold, te Ignite za Frostfire Bolt. Kad ides dungeone sam spamas frostbolt i kad ti proca Brain Freeze Frostfire Bolt, a ako vise soloas, questovi i to mozda bolje da odma ides http://www.wowhead.com/talent#oZcZAIccR0uhfdgbk:nkmSpa nastavljas slicno ka i prije prema istom buildu.

    Ako hoces ici fire bas, onda mi se http://www.wowhead.com/talent#oZ0Ec0RhIuqu0hst:VLScini kao najbolji izbor, vise manje klasicni fire built, uz dodatak Dragon Breatha i Blaste Wavea, te Blazing Speeda koji more biti jako koristan kad treba izbjeci smrt.
    Well, as long as it's interesting.

  10. #310
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724

    Re: Mage

    kakav je taj Living bomb?

  11. #311
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: Mage

    Pa dobar, mocan spell, pogotovo za aoe, al nije dobar za solo aoe jer kao fire tesko ces preziviti pulanje vise mobova zato je frost bolji, a inace u istanci kad bacis lb (living bomb) na par mobova pa ono eksplodira auu lipo je to, iako je vrlo vjerovatno da ces umrijeti jer ces povuci agro. A s glyphom i na single targetu je to dobar dmg, mislim fire ti je bolji za istance sto ce dpsa tice, ali frost ima puno veci surivability i aoe capability, tak da bi ja frost isao, ili dual spec ftw .
    Well, as long as it's interesting.

  12. #312
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    www.pcplay.hr/forum
    Postova
    3.847

    Re: Mage

    Neces tesko prezivjet puno mobova ako si fire...

    Ja sam od lvl 10 specao fajr i nisam uopce puno umirao u solo kvestanju, a i ne levelira se tako sporo ko što ljudi vele...

  13. #313
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: Mage

    A kad sam ja lvla mozda se stogod i promjenilo, al isto sumnjam da ima bolje od forsta, pogotovo sad kad je pet stalno uz tebe, ali fire izgleda solidno, ne toliko aoe capable al uz random dungeone i normalno questanje ni neka razlika, neznam kako stoji stvar s manom, mislim da je frost bolji, ma uglavnom i jedan i drugi a i treci (arcane) tree su dobri za lvlanje.
    Well, as long as it's interesting.

  14. #314
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701

    Re: Mage

    Frost je prejeben, igro sam frendovog magea i na lvlu 62 je Frostbolt critao za 2,5k, a šansa je 100% za crit ako je meta freezana, a da ne pričam o Ice Lanceu koji radi 3x dmga. Frost je jednostavno prejeben za levelanje.
    A arcane uzmi kad skupis za dual spec, ili ako nikad ne skupis onda na 80 prebaci talente na arcane. Bolestan DPS.

  15. #315
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    www.pcplay.hr/forum
    Postova
    3.847

    Re: Mage

    @Wizard

    Da, al kolko sam primjetio kad sam lvlao firea, moraš nakon svakih 4-5 mobova pit da restoraš manu...

  16. #316
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701

    Re: Mage

    = Citat = Izvorno postao Devil Dog
    @Wizard

    Da, al kolko sam primjetio kad sam lvlao firea, moraš nakon svakih 4-5 mobova pit da restoraš manu...
    Frostbolt daje replenishment, neznam jel Fireball isto daje, ali bi trebao.
    I još + mage armor i imaš predobru regeneraciju mane.

  17. #317
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    www.pcplay.hr/forum
    Postova
    3.847

    Re: Mage

    Ne znam, magea sam igrao još prošle godine i misli da nije davao

  18. #318
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701

    Re: Mage

    To su novo sad uveli, nekih par patcheva ranije.

  19. #319
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: Mage

    Samo frost ima replanishment, a opceprihvaceno je da je frost najbolji lvling spec, lakse je, manje treba piti, manje se umire, imas peta, uvik mozes pobici cak i od dosta lvla jacih alija, ali nije da je fire los.
    Well, as long as it's interesting.

  20. #320
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701

    Re: Mage

    I frost AoE leveling, mmm.
    Povučeš hrpu mobova i frost nova'š ih i fino blizzard do mile volje

  21. #321
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724

    Re: Mage

    e to je premocno da. u instancama kad bacam blizzard potuče sve mobove

  22. #322
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724

    Re: Mage

    kako i kada funkcionira living bomb?

  23. #323
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: Mage

    Living Bomb is a mage spell that debuffs the target with a DoT, dealing 1380 damage over 12 seconds (at max rank). After the debuff expires, or when it is dispelled, the target explodes, dealing 690 damage to all enemies within 10 yards (at max rank).

  24. #324
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: Mage

    = Citat = Izvorno postao Worthaur
    Living Bomb is a mage spell that debuffs the target with a DoT, dealing 1380 damage over 12 seconds (at max rank). After the debuff expires, or when it is dispelled, the target explodes, dealing 690 damage to all enemies within 10 yards (at max rank).
    ali ono sto je lipo tu je sto LB mozes na vise targeta, znaci na trashu lb na sve mobove i onda kad pocne eksplodiravat uzivas u critovima dok ne povuces agro i umres
    Well, as long as it's interesting.

  25. #325
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.030

    Re: Mage

    = Citat = Izvorno postao Wizard
    = Citat = Izvorno postao Worthaur
    Living Bomb is a mage spell that debuffs the target with a DoT, dealing 1380 damage over 12 seconds (at max rank). After the debuff expires, or when it is dispelled, the target explodes, dealing 690 damage to all enemies within 10 yards (at max rank).
    ali ono sto je lipo tu je sto LB mozes na vise targeta, znaci na trashu lb na sve mobove i onda kad pocne eksplodiravat uzivas u critovima dok ne povuces agro i umres
    mislis dok ne povuces aggro i ice blokas

  26. #326
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: Mage

    ali ib ima cd, neces ga imat svaki put
    Well, as long as it's interesting.

  27. #327
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724

    Re: Mage

    procitao sam ja sta pise tamo, ali meni se to nije ni 1 aktiviralo

  28. #328
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: Mage

    jer ti mob umre u manje od 12 sec, nije od neke koristi na mobovima, na boss fajtovima te za aoe u raidu je korisno
    Well, as long as it's interesting.

  29. #329
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724

    Re: Mage

    pa taj LB je magija, tek sam juce skuzio kad sam kupio lvl 2 te magije. nisam ju isprobao jos

  30. #330
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724

    Re: Mage

    eo moj lik na 70 lvl. ajde popljujte me malo kak sam los, cekam...

    napominjem: ne kuzim se skoro nimalo u obleku, profesije i te dumine. ovu robu sto imam na sebi sam uzimao usput sto sam nasao, nisam nikad nista kupovao. talenti znam da mi ne valjaju, to su mi i u igri prigovarali, ne kontam se bas ni u talente, to sam uzimao one koji su mi se svidjali

    http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... underdinix

Slične teme

  1. Mage Knight
    By Mirogamemasta in forum Tabletop Gaming
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 27-03-2010, 19:27
  2. Mage Knight Apocalypse
    By ylem in forum Gaming općenito
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 23-11-2006, 12:52

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •