Stranica 1 od 13 12311 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 372

Tema: Mage

  1. #1
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    1337 Zagreb
    Postova
    1.001

    Mage

    Sve o Mage klasi pitajte i raspravljajte ovdje..frost, fire ili mozda arcan?ask...
    može

  2. #2
    Senior Member Ninja hurdle dex's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    underworld
    Postova
    777
    frostfire kako kaze ime t3 seta

  3. #3
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    ja sam noob i igram sa mageom na lighbringeru(cronicus) i odlucil sam se za frost magije jer usporavaju neprijatelja i mogu ga zaledit dok neki warrior uleti i koka ga.........a ja mu se ljepo s daljine smijem i gađam ga sa frostboltom i cone of coldom

    sto se firea tice oni su uglavnom DOT i ne usporavaju neprijatelja tak da vas warrior može sasječ u 4udarca

    arcane su uglavnom neke sporedne magije i ne bi se trebali odlučit za nih
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  4. #4
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    = Citat = Izvorno postao cronicus
    ja sam noob i igram sa mageom na lighbringeru(cronicus) i odlucil sam se za frost magije jer usporavaju neprijatelja i mogu ga zaledit dok neki warrior uleti i koka ga.........a ja mu se ljepo s daljine smijem i gađam ga sa frostboltom i cone of coldom

    sto se firea tice oni su uglavnom DOT i ne usporavaju neprijatelja tak da vas warrior može sasječ u 4udarca

    arcane su uglavnom neke sporedne magije i ne bi se trebali odlučit za nih


    arcane magije su dosta dobre tek tolko da znaš,pogotovo onaj Arcane Explosion,koji je kasnije instant magija a pritom i dere više neprijatelja od jednom,jako dobra je za ulet u skupinu i cepaš sve od jednom

  5. #5
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    U magea je fora jer na koje god talente da se odlucisimas prednosti i mana, svakisu dobri, jasmaarcan/fire, vise arcan, nova zadnjamagija u arcanu jepremocna, i dilam daleko vise dmg odbilokojeg magea, ili zapravobilokoga , idem na sto vise instant dmga, znaci instant magije, stobrze killanje, ako neubijemu prvih 5-6 sec znaci dasam popusia, ali arcan je itekao mocan, frost je sada dosta mocniji zbog eta, a fire je uvik bia i osta vecini najdrazi izbor za pvp, a dragon breath i pono dot dmga je odlicna stvar, a frost moze killati puno odjednom i to je glavna prednost, najlosiji je frost za duele ali u BG pogotovo masovnim kaav owna, i frost magea je jako teskoubiti jer imatoliko shildeva, usporavanjai sl. ali arcan nisu sporedne magije, zapravo su glavne, to su magije koje ti daju dmg na sve elemente i koje ti daju manu, meni jearcan apsolutno najbolji iako nemos pobici, ili ubijes ili si ubijen ali dmgjemoja ljubav , ti si ocito low lvl mage, najbolje ti je ici na fire jer ces najbrze dizat lvle, a u arcanu digni arcane explosion i arcane concetration
    Well, as long as it's interesting.

  6. #6
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    da arcane xplosion je izuzetak......

    jel valja onaj summon water elemental talent?
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  7. #7
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    koji si lvl?? ako nisi tek pocea igrat, bez uvrede ali sam bi treba znati sta valja a sta nevalja, a malo promisli o svome pitanju pa ces shvatiti koj je odgovor, i poritaj sta daje talent i vidi di se nalazi talent, to bi bilo dovoljno
    Well, as long as it's interesting.

  8. #8
    Senior Member Lord of The Fleas Spectre's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postova
    442
    Danas mi se frend bunio protiv Water Elementala, kao prvo warrior je, a to automatski znači da uglavnom gubi od magova. No, nekako dobiva duel protiv frost maga, i mag padne ispod 20%, kad odjednom summona Water Elementala, Ice Blocka se i WE ubije warriora do kraja, sa 2x1k Frost Bolt critta
    42

  9. #9
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    tek sam pocel igrat....odlucil sam se za frost jer mi extra povecava vrijeme dok je zaledjen malo sam se raspital po gildi i rekli da ak sam lvll 33 sad i lvll 33 warr dodje na mene mrtav sam osim ak ga ne zaledim a frost talenti mi povecavaju ucinak
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  10. #10
    ja sam 60 mage.. i mislim da je u AV najbolji frost spec jer su to veliki tereni i ako ides klat mobove - pogotovo drek thara koji mi uzme 1/3 healtha po udarcu, tu jednostavno moras imati shield koji absorba dmg . a i onaj talent za povcavanje crita za frost spellove isto je super na mobove koji se dugo ubijaju (bossovi u av). a sta se tice water elementala to je ja mislim najbolji talent za magea- ima vise kombinacije, protiv mobova npr. derem drek thara ko ludog.. summoniras si water elementala i spammas mu frostbolte + one stvar kaj ti povecava crit chance za frost spellove do 10% , da tome dodas tvoj pet koji svakih 2.5 sekundi napravi jos jedan dodatni frost bolt oko 600 dmg.. ispadne bolesni dmg... kaj znaci oko ~1500 dmg ak ne crita oko ~3000 dmg ak critaju na 2.5 sec.. a i za sve meleere je frost puuno bolji.. rogueove ownam ko nikad.. ak me stunaju imas blink - pocnes mu castat frostbolt da ga dodatno slowas.. dok ti se priblizi imas frost nova.. ako vec do onda nece bit mrtav. isto je s ostalim meleerima.. samo mi lockovi malo problema zadaju al dobro tu je remove curse

  11. #11
    Ja imam 34 arcane i 17 frost spec poredane talente.
    Bio sam nekad full frost sa water elementalom i sve to, +291 dmg od opreme i sa int buffom imam 426inta.

    Nisam na PVP serveru, nego igram PVE, ijako odigram koji pvp zbog gusta ili jer mi nesto treba od opreme.

    Mogu reci da dok sam bio full frost krito jesam cesce i kritovi su bili cca +/- 1700 ali zbog paznje na +dmg kojeg sam zelio skupit od opreme int mi je pao na mizarnih 365 i imao sam samo oko 6k mane.
    Prelaskom na arcane 34, dobio sam vise inta, jace kritove i vecu sansu za krit ( krit sansa sa frost buildom mi je bila 9,35% a sada je 14% ), sada trenutno kritovi su oko 1900 a znaju se i dogoditi 2000+.
    Moram reci, da ijako imam 34 pointa u arcaneu, i dalje moji osnovni napadi su frost.
    Moje misljenje je da se arcane isplati, prvo zbog clearcastinga (cesto se ukljucuje) , nadalje POM ( Presence of mind ).. itd. Sto se tice shielda - koristim Mana Shield, Ice barrier je ucinkovitiji, al posto vise raidam nego idem u pvp, nas mage-ove nebi trebali lupati uopce, jer smo ranged, a za primanje udaraca zaduzen je tank.

    da ne serem previse evo link pa pogledajte moj talent build:
    http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0000000000

    ocekujem kritike/pohvale za build, uvijek dobrodosle
    --
    37/0/17
    Frost human mage
    --

  12. #12
    Ajde, evo jedna prigodna pjesmica o starom rivalstvu (dobra stara vremena):



    Mages vs. Locks


    Said a mage to a lock, as they sat on the ground:
    "My class are the baddest bus drivers around!
    One minute in Felwood, pursued by a bear;
    Next minute in Ironforge to rest and repair."

    "That's all very well," the lock said with a snort,
    "But clearly it's better to summon than port --
    As much as it's better to ride than to crawl.
    You drive people away, but they come when we call."

    "That's as it may be," the mage finally allowed,
    "But we truly excel in control of the crowd.
    If too many trolls stand between us and treasure,
    We turn them to sheep to be sheared at our leisure."

    "Sheep are cute," said the lock, "and quite fit for a dip,
    But they don't have the style of a corset and whip.
    My demon can charm any orc till he purrs --
    I just loot their chests while they're staring at hers."

    The mage was struck silent, but answered at last:
    "Our water's essential to make things go fast.
    Just think of a raid with no water at all --
    You'd start out in spring and not finish till fall!"

    "Water's nice," said the lock, "for those folks who can't tap;
    But remember one thing when your raid turns to crap --
    When all priests are down and the tank has been owned:
    You may bring the drinks, but we get people stoned."

    Written by Psicorp, american warlock

  13. #13
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    warlocki su totalne pičke...ak im fear ne upali mage ih pwna
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  14. #14
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    1.102
    bi te videl samnom u areni...
    felguard te sam zatuce

  15. #15
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    oni novi pet od lock owna clothere, ali trenutno je najjaca klasa mgae s full frost talentima, i dobrim +dmgom na opremi, niko im nemoze nista kad imaju peta
    Well, as long as it's interesting.

  16. #16
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    708
    ma da frost mage najjaca...moš mislit,pwnam ih s full fire bez da me taknu...
    warlock i hunter su najjaca klasa atm.ostalo ovisi o playeru
    Twista + Mitch = Twitch

  17. #17
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    fire mage owna frost magea, wtf, fire su trenutno najslabiji mage talenti, nemogu ownat frost magea, osim ako je skill u pitanju , cak i arcan talenti ih mogu ownat, a arcan talenti su uvjerljivo najlosiji talenti za duel, ja sam bia arcan mage, uvik, arcan own u all
    Well, as long as it's interesting.

  18. #18
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    708
    ma vise je fire maga nego frost maga sad, kad su svi pvp,s full fire mozes stunlockat bilo koga(osim paladina,druida i frost maga ),sheepaš ga ,upališ trinket (ako imaš),castaš fireball,pa fire blast,pa dragons breath koja ga distracta za 3 sekunde,u to vrijeme castaš jedan scorch onda blast wave i samo t2-t3 warrior ce prezivit a ako si crito (a imaš combustion moraš critat)onda i oni padnu.
    inace kad mi frost mage sumona elementala,upalim frost ward,cs'am maga i pocnem instantima pa njemu(aoe tako da dmgam i elmentala),ako se ice blocka ode elemntal posto ne mozeš ice blockat i nazad u istoj sekundi više(global cooldown )-kao sto je vurtne radio
    Twista + Mitch = Twitch

  19. #19
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    a kad on tebe cs-a, crita te oko 1,5dmg s prosjecnom opremom, stavif ice barrier, ima fire ward, jos ako te sheepa na pocetku, nemozes doc do njega pa je aoe besmislen, vise je zavrsetka , ja sam vecinom na bg vrimeprovodia, dueli nisu dobar pokazatelj igraceva skilla, ali u AV je odlicno biti frost mage, samo sto moras imati malo bolju opremu, velik +dmg..., barem tr1, zato je arcan dobar jer si dobar i bez uber itema, na bg se drzis po strani, sto dalje, slow i presence of mind+arcanane power+firebal, onda fire blast pa arcan missles, to je s opremom <tr1 s dvi istant magije oko 2500, onda jos oko 2500 s arcane misselsom a, ako ti crite arcane missels dodaj jos 1000-1500dmga slobodno , meni arcane uvik bia najdrazi, a u 70lvl imas cili arcane tree i do pyroblasta u fire i ignite i incinerate, jos imas improved cs i puno mane to su mi uvik bili najdrazi talenti i akd ides na arcan, samo intelect sto veci skupis, imas crit chance veliki, tako da ti crit nije problem, i imas 2 cd-a od po 3min ali i bez njih ownas ako znas igrat
    Well, as long as it's interesting.

  20. #20
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    708
    dode ti mage,cs'a dok spamaš arcane missilis i 10 sec blejiš
    srecom glupi alyi neznaju cs'at rofl.malo je takvih
    Twista + Mitch = Twitch

  21. #21
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    To je najveca prednost arcan magea ako ga i csas dok casta arcan on samo predje na fier jer arcan talneti daju dodatni dmg i crit na sve, a dignes talente u fire za smanjiti cast od fireballa i da smanjis cd od fireblasta
    Well, as long as it's interesting.

  22. #22
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    708
    onda to nije vise 51 arcane,vec fire/arcane.
    a te spike ap+pom+(trinket)+pyro(fireball)dosade...
    anyway ja drzim da je arcane atm pve spec osim 40/11/0 ali to je onda cd mage .svake 3 min...
    ok.ovisi o playeru i kako on s time funkcinira,ali ja atm preferiram fire
    Twista + Mitch = Twitch

  23. #23
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Nikako 51 u arcan, to ej bespotrebno, u arcanu se digne sta treba, ostalo u fire ili frost ovisi sta zelis koristiti
    Well, as long as it's interesting.

  24. #24
    rofl , passko nub shh! svi te pwnaju

    Frost mage ftw no matter what,sve pwna.

  25. #25
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    708
    hahahahahhaha nisam znao da si ti tu!!nabzor
    zasto me pitas koj spec da koristiš ak sam nub
    Twista + Mitch = Twitch

  26. #26
    = Citat = Izvorno postao passko
    hahahahahhaha nisam znao da si ti tu!!nabzor
    zasto me pitas koj spec da koristiš ak sam nub
    nene,to je bilo kad sam probavo fire,samo sam provjeravao kod svakok maga koji je bio online atm :> da nebi nesto usro,Indi je bio afk na trnutak pa sam tebe moro pitat
    hehe,a tu sam ja,registriro se ja jos u 2005oj,al sam zaboravio da postojim ovdje uopce pa sad malo trollam WoW topix :>


    edit :

    Krivo sam reko za ove specc-s SkillS> Everything

  27. #27
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    za lvlanje je najbolje uzet fire talente

    za end game raidanje uzmes frost ili arcane/frost



    btw jako vam to ovisi o opremi jel vam povecan fire ili frost dmg
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  28. #28
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    1337 Zagreb
    Postova
    1.001
    ja evo zarollo BE maga i sad je lvl 25, sve u frost talentano
    može

  29. #29
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    ne isplati ti se frost na tak niskom lvlu...uzmi frost kad bush mogo ice barrier
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  30. #30
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    1337 Zagreb
    Postova
    1.001
    = Citat = Izvorno postao cronicus
    ne isplati ti se frost na tak niskom lvlu...uzmi frost kad bush mogo ice barrier
    ne, frost od početka...sa frost talentima dobijem puno na frost damagu...a i usporim moba pa dok dođe do mene mrtav je 3 puta
    može

Slične teme

  1. Mage Knight
    By Mirogamemasta in forum Tabletop Gaming
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 27-03-2010, 19:27
  2. Mage Knight Apocalypse
    By ylem in forum Gaming općenito
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 23-11-2006, 12:52

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •