Stranica 6 od 13 PrvaPrva ... 45678 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 151 do 180 od 372

Tema: Mage

  1. #151
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    lik uopce nije nesto, mislim dobar je, al nis posebno, jedino mu moram priznati da dosta dobro koristi ice block, ja sam se tek vratio i jos se nisam pravo priviknuo na ice bloc

    btw. likovi koje je ubijao su noobovi, a par ih je imalo tako sramotan gear da je to sramota ubacit u neki pvp film...

    Ovo samo pokazuje kako je PvP unisten u danasnje vrime
    Well, as long as it's interesting.

  2. #152
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Djetinjstvo mladoga dendrofila.
    Postova
    1.514
    tip suxa, nema pojma koristit frost specc
    Na lijevoj ruci rogovi, a desnom se krstim. Duboki mi džepovi i dugački mi prsti.

  3. #153
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    63
    = Citat = Izvorno postao Wizard
    Fire je sad za raidovanje, vecinom ljudi preferiraju frost, dok lvlas neces osjetiti neku preveliku razliku, zapravo oces u pocetku al kasnije je slicno, znaci pocni s fireom, lakse je.

    Sto se tice PvP a tu moras naci spec koji ti pase, biti mag je lagano, pogotov frost mag, samo trebas imat ruke spremne na tipkama koje koristis, ja samo pvpam pa mi je arcane/fire kombinacija, kazem ti da ima puno dobrih specova samo malo treba eksperimentirat
    Evo ja kada sam bio u Karazhanu imali smo jednog full epic fire mage i jednog onako solidnog frost mage i taj frost mage je bio daleko ispred nas po dmg ja sam bio 2. , a fire mage je bio 3. (nezelim spominjati imena tih mageva ) tako da iako preferiraju fire ja mislim da je frost na 70 puno bolji za pvp i za pve
    ~~~Copkati nos je kod nekih ljudi jedini put uci u sebe.~~~

  4. #154
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    auuuu, ma kakvi, frost spec u pve je smece, neznam kakvi je bio taj vas fire mag a kakvi taj vas frost mag al znam da je za raidanje najbolje fire, mislim neki dan sam u ZA bia bolji od frost maga koji ima poprilicno bolji gear od mene, on je frost a ja fire, al za pvp, znaci moze biti i bolje
    Well, as long as it's interesting.

  5. #155
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680
    hm ne na long fights bez mane ostane tu je problem kolko ti god bilo uskladeno pot+gem sa fire tako da je frost za long =)
    maca na forumu

  6. #156
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    neznam ak se dobro napravi specc mana se ne trosi tako lako uz to da se koriste mana potovi i stonovi pravilno jos i evocation, ja imam u raidovima full buffed skoro 13k mane tako da...jos sada s novim mana stoneom

    Jedan Scroch me dojde 180 mane, znaci da ja mogu izcastat nekih 70 scrochova s mojom manom i u to neracunam ono mane sto mi se vrati te clearcasting...
    Well, as long as it's interesting.

  7. #157
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Djetinjstvo mladoga dendrofila.
    Postova
    1.514
    = Citat = Izvorno postao Colossus
    = Citat = Izvorno postao Wizard
    Fire je sad za raidovanje, vecinom ljudi preferiraju frost, dok lvlas neces osjetiti neku preveliku razliku, zapravo oces u pocetku al kasnije je slicno, znaci pocni s fireom, lakse je.

    Sto se tice PvP a tu moras naci spec koji ti pase, biti mag je lagano, pogotov frost mag, samo trebas imat ruke spremne na tipkama koje koristis, ja samo pvpam pa mi je arcane/fire kombinacija, kazem ti da ima puno dobrih specova samo malo treba eksperimentirat
    Evo ja kada sam bio u Karazhanu imali smo jednog full epic fire mage i jednog onako solidnog frost mage i taj frost mage je bio daleko ispred nas po dmg ja sam bio 2. , a fire mage je bio 3. (nezelim spominjati imena tih mageva ) tako da iako preferiraju fire ja mislim da je frost na 70 puno bolji za pvp i za pve
    da lol taj fire mag je bio sa heroic epicima equipan a frost imao +900 dmg, pa si ti misli
    Na lijevoj ruci rogovi, a desnom se krstim. Duboki mi džepovi i dugački mi prsti.

  8. #158
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.286
    = Citat = Izvorno postao Wizard
    lik uopce nije nesto, mislim dobar je, al nis posebno, jedino mu moram priznati da dosta dobro koristi ice block, ja sam se tek vratio i jos se nisam pravo priviknuo na ice bloc

    btw. likovi koje je ubijao su noobovi, a par ih je imalo tako sramotan gear da je to sramota ubacit u neki pvp film...

    Ovo samo pokazuje kako je PvP unisten u danasnje vrime
    nisam dao tog tipa kao primjer nekog skilla ... (mada nevidim sta mu fali jer se svi ovdje prave neke prave fatze i pwneri a vecina zapravo se nezna blinkat pod stunom)... nego zato jer su lijepo prikazani fire i frost specovi...

    EDIT : sta ga boli racku ako je ubijao noobove?? sad je on trebo gledat armory od svih ovo ono ma daj .... serete malo previse....

  9. #159
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    ja zasad tjeram fire/arcane magea iako fire koristim,scorch mi je prezakon,netreba mu da se dugo napuni i baci spell,uglavnom moja taktika,s 40 yardi bacim 2 puta fireball,onda ga scorchom i zadnjih 100-200 helta ga spičim fireblastom

  10. #160

    hmm

    arcane / fire za instance i raidove ... frost za pvp , arena!

    druge nema
    iako barem na mom serveru , jakoooo malo mage-a igra arenu. smao par njih

  11. #161
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Booty Bay
    Postova
    346
    e napravio sam si novog maga i digo ga na 43, sad opet neznam dal bi lvlo ko fire ili frost... sa merlinom sam lvlo ko fire a sad...
    kaj bi vi??

  12. #162
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Jedem Majonezu, u slast
    Postova
    706
    = Citat = Izvorno postao RaptOR?
    e napravio sam si novog maga i digo ga na 43, sad opet neznam dal bi lvlo ko fire ili frost... sa merlinom sam lvlo ko fire a sad...
    kaj bi vi??
    full arcane deri, be spešl
    na^^jem vas sve na Qurac!!!
    na^^jem vas sve na Qurac!!!
    na^^jem vas sve na Qurac!!!

  13. #163
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Booty Bay
    Postova
    346
    ne, frost cu bit..

    full arcane

  14. #164
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Malo koji mag, zapravo igrac u wow-u zna cjeniti full arcane, zaje*bani talenti ali ako ih znas poslozit cudo, zna i sam posto furam arcan oduvjek a nema speca koji nisam proba

    Ja ti preporucam full frost, i to http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 5010001000Sza 43.lvl i Winter's Chill ti se neisplati uzmat prije ice lancea, s imp blizzard je glavna magija, jednostavo mozes bez ikakvih problema ubit 6-7 moobova svoj lvl. I diga bi imp cone of cold, dize ogroman dmg, odlizan za zavrsnu magiju kad iz vec s blizz spustis samo s coneom dokrajcis
    Well, as long as it's interesting.

  15. #165
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Booty Bay
    Postova
    346
    e vidio sam nekog full arc maga ispred if-a.
    lik trga sve i svakog, par ljudi ga je dobilo... (ukljucujuci mene )

  16. #166
    Senior Member Respawned sorcerer Maze's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Ironforge
    Postova
    1.233
    tbh, vidim likove sa arcane fire prebolestan damage dilaju, boost intelecta, 50% više critical strike bonusa, arcane power (<3) itd.. prejebena stvar za raidove.
    This beasts around me are nothing compared to the beast within. (bm>mm)

  17. #167
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Zg
    Postova
    97
    Meni je inace arcane/fire specc najdrazi
    Opalim pyroblast sa arcane energy + trinket
    Onda Presence of mind
    I ode 8k hp najmanje

    Al fire nema sanse u areni
    Al zato frostovi ownaju http://<br /> <a href="http://youtu...kRmR3hoU8s</a>SSto se vidi iz prilozenog ( 5 frost maga )
    Rare is the mortal who volunteers to ride the lightning

  18. #168
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    sto se toga tice da fire nema sanse u areni, mislim da si u krivu, ja sam arcan fire i ide mi relativno dobro u areni, jedan pada odma htio on to ili ne, ako znas igrat prezivit ces nemoj se brinit, barem mag moze prezivit...a frost, meni se neda biti frost prelagano je biti frost u areni, skoro mu je ko sl/sl locku, nema tu zabave, svaka budala moze to igrat
    Well, as long as it's interesting.

  19. #169
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Zg
    Postova
    97
    Pa kolko imas unbuffed hpa kad ides tak arenu ?
    MS warrior bi te sam trebo dotaknut i vec si odapeo
    Rare is the mortal who volunteers to ride the lightning

  20. #170
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Prokleta LHC crna rupa me progutala. Di je sada onaj znak "Exit"
    Postova
    574
    = Citat = Izvorno postao Baxon
    Pa kolko imas unbuffed hpa kad ides tak arenu ?
    MS warrior bi te sam trebo dotaknut i vec si odapeo
    Ako znas igrat onda nemreš odapet. A i ako su uložio dobro u fire onda nebi te niti trebao taknit. Pogotovo ako imas Impact nema šanse brale.

  21. #171
    Senior Member It lives by night O-Okac's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    bogu ispod dupet*
    Postova
    629
    Covjek ima pravo ne-frost mage zivi samo par sekunid protiv mene

    pravio sam male testove treba mi 10 sekundi da ubijem pvp gearanog fire magea ak ga mogu slobodno nukat

  22. #172
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Zg
    Postova
    97
    Ripaz u krivu si care
    Ak imash maga na 70. trebo bi to znati, meni warr dodje i opali par spellova ja odapnem, ili ako me rog prvi dotakne pa me stun-locka 20 sekundi isto nemam sanse ( osim sa ice blockom, al onda ce me opet pocet stun lockat kad zavrsi )
    Rare is the mortal who volunteers to ride the lightning

  23. #173
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    = Citat = Izvorno postao O-Okac
    Covjek ima pravo ne-frost mage zivi samo par sekunid protiv mene

    pravio sam male testove treba mi 10 sekundi da ubijem pvp gearanog fire magea ak ga mogu slobodno nukat
    Sja cu samo stajat i cekat da me ubijes...

    @ Baxon: imam 10k hpa unbuffed, nije hp vazan

    Pa imas frost novu, imas blink, imas cone of cold, imas poly, onda opet imas blink, uvik imas ice block, i meni su roge zajebane, shadowstep je premocan, ali nis nije nemoguce, a war je u areni skoro najlaksa klasa za ubit, malo vatre bacis na njega i skuva se u onom plateu.

    Sve je u tajmingu, neces stavit ib ako te napade war odma, stavit ces ga kad imas na sebi nekoliko debuffova, a nema hp-a vise...
    Well, as long as it's interesting.

  24. #174
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Jedem Majonezu, u slast
    Postova
    706
    = Citat = Izvorno postao Wizard
    = Citat = Izvorno postao O-Okac
    Covjek ima pravo ne-frost mage zivi samo par sekunid protiv mene

    pravio sam male testove treba mi 10 sekundi da ubijem pvp gearanog fire magea ak ga mogu slobodno nukat
    Sja cu samo stajat i cekat da me ubijes...

    @ Baxon: imam 10k hpa unbuffed, nije hp vazan

    Pa imas frost novu, imas blink, imas cone of cold, imas poly, onda opet imas blink, uvik imas ice block, i meni su roge zajebane, shadowstep je premocan, ali nis nije nemoguce, a war je u areni skoro najlaksa klasa za ubit, malo vatre bacis na njega i skuva se u onom plateu.

    Sve je u tajmingu, neces stavit ib ako te napade war odma, stavit ces ga kad imas na sebi nekoliko debuffova, a nema hp-a vise...
    rofl
    na^^jem vas sve na Qurac!!!
    na^^jem vas sve na Qurac!!!
    na^^jem vas sve na Qurac!!!

  25. #175
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Zg
    Postova
    97
    Onda si teski skillzor, al iskreno nisam dugo igro maga tak da ne znam
    Rare is the mortal who volunteers to ride the lightning

  26. #176
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    ma ja sam njub teski, ali mislim da war nemore prestavljati veliki problem u areni, pogotovo ako imas dobrog hilera, roga je malo zafrkanija, al sve to ovisi od igraca do igraca, ja najvise mrzim kad mi dojde spriest ili sl sl lock
    Well, as long as it's interesting.

  27. #177
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Booty Bay
    Postova
    346
    = Citat = Izvorno postao Baxon
    Ripaz u krivu si care
    Ak imash maga na 70. trebo bi to znati, meni warr dodje i opali par spellova ja odapnem, ili ako me rog prvi dotakne pa me stun-locka 20 sekundi isto nemam sanse ( osim sa ice blockom, al onda ce me opet pocet stun lockat kad zavrsi )
    1.warr dodje i opali abilitye a ne spellove.
    2. Rogu mos bez problema pobijec iz stun locka (blink, trinket,ice block...)
    3. Frost mage za pvp, a ako znas pom pyro owna isto.
    jedino kaj ak si frost trebas igrat s rogom ako os preko 2k, ako si pom pyro trebas s resto drujom ili jos jednim pom pyro magom...

    i ako tebe nekog od magova ovdije ubije warr nek rerolla drugu klasu il nek ode igrat tetris ili pac-mana.
    bez uvrede ^^

  28. #178
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    = Citat = Izvorno postao RaptOR?
    i ako tebe nekog od magova ovdije ubije warr nek rerolla drugu klasu il nek ode igrat tetris ili pac-mana.
    bez uvrede ^^
    sta seres ti sad tu, nesto se pravis pametan, sta je sada tetris neko sranje za glupe, aj mali nemoj molin te taka sranja vise govoriti, mislim stvarno kadkad me neko tako izivcira glupin komentarima
    Well, as long as it's interesting.

  29. #179
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    1.073
    = Citat = Izvorno postao RaptOR?
    = Citat = Izvorno postao Baxon
    Ripaz u krivu si care
    Ak imash maga na 70. trebo bi to znati, meni warr dodje i opali par spellova ja odapnem, ili ako me rog prvi dotakne pa me stun-locka 20 sekundi isto nemam sanse ( osim sa ice blockom, al onda ce me opet pocet stun lockat kad zavrsi )
    1.warr dodje i opali abilitye a ne spellove.
    2. Rogu mos bez problema pobijec iz stun locka (blink, trinket,ice block...)
    3. Frost mage za pvp, a ako znas pom pyro owna isto.
    jedino kaj ak si frost trebas igrat s rogom ako os preko 2k, ako si pom pyro trebas s resto drujom ili jos jednim pom pyro magom...

    i ako tebe nekog od magova ovdije ubije warr nek rerolla drugu klasu il nek ode igrat tetris ili pac-mana.
    bez uvrede ^^
    a najjače je da kupuješ likove s ebaya il whateva...i onda se tu pametuješ

  30. #180
    Senior Member Lock'n'Load Kasho's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Spavaca soba...
    Postova
    154
    = Citat = Izvorno postao RaptOR?
    = Citat = Izvorno postao Baxon
    Ripaz u krivu si care
    Ak imash maga na 70. trebo bi to znati, meni warr dodje i opali par spellova ja odapnem, ili ako me rog prvi dotakne pa me stun-locka 20 sekundi isto nemam sanse ( osim sa ice blockom, al onda ce me opet pocet stun lockat kad zavrsi )
    1.warr dodje i opali abilitye a ne spellove.
    2. Rogu mos bez problema pobijec iz stun locka (blink, trinket,ice block...)
    3. Frost mage za pvp, a ako znas pom pyro owna isto.
    jedino kaj ak si frost trebas igrat s rogom ako os preko 2k, ako si pom pyro trebas s resto drujom ili jos jednim pom pyro magom...

    i ako tebe nekog od magova ovdije ubije warr nek rerolla drugu klasu il nek ode igrat tetrisSili pac-mana.
    bez uvrede ^^

    aj prika razvalit cu te i u tetrisu 1v1 ako os

    inace nema tu moze te razvalit ovaj onaj , neku klasu je lakse neku klasu teze ubit , no to ne znaci raptor da te warr ne moze razbit ko malu zvecku radi toga sta si mage...to samo znaci da ti protiv neke klase triba malo vise skillaS, no ti znas sve o tome jel tako??? nisan ni sumnja...

Slične teme

  1. Mage Knight
    By Mirogamemasta in forum Tabletop Gaming
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 27-03-2010, 19:27
  2. Mage Knight Apocalypse
    By ylem in forum Gaming općenito
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 23-11-2006, 12:52

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •