Stranica 5 od 7 PrvaPrva ... 34567 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 121 do 150 od 182

Tema: F1 2010

  1. #121
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: F1 2010

    [quote=Neven <R>]
    = Citat = Izvorno postao "Systematic Reverse":khjaym3s
    kakvi su recommended reqs?

    oce mi radit kul?

    amd athlon 6400+ x2 @3.2
    4gb rama
    gainward 9600gt golden sample 512mb
    Meni radi odlično na 1920*1080 sve high kolko sam vidio, ista konfa ko ti samo radeon HD4850.[/quote:khjaym3s]

    ok, tnx.
    #paperplatoongoonz

  2. #122
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Apr 2009
    Postova
    274

    Re: F1 2010

    = Citat = Izvorno postao bornathepicek
    Koji bug sa boxom? Šta nevalja?

    Uglavnom moji dojmovi. Igram na logitechovom volanu sa force feedbackom, volan može zaokrenut 90 stupnjeva (možda i malčice više, ko bog za formulu). Igra je prokleti gušt, onaj filing kada pretićeš je fakat tu, osjećaj vožnje na expertu(il šta je već najteže) je prebrutalan, ako zaboraviš na izlasku iz nekog zavoja da nesmiješ stisnut gas do daske, okreneš se dvaput
    Neznam za vas ljudi meni je igra potpuno ostvarila očekivanja. Neznam kakva je igra u usporedbi sa stvarnošću, nikad nisam vozio formulu

    Nema boljeg filinga od potpune koncentracije za Logitechovim volanom. Kad netko uđe u sobu i neš me pita, ja aposlutno ne dajem nikakvu reakciju na pitanje, tolko me zaokupi igra. Igra je bolest.

    Dao bih ocjenu 8.8/10
    Uđrš i box kao peti u uvijek završavaš na 24 mijestu

  3. #123
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: F1 2010

    = Citat = Izvorno postao Forbs
    Uđrš i box kao peti u uvijek završavaš na 24 mijestu
    Igraš utrku na 100% dužine ili skraćenu .Ako je tako na 100% dužine onda je stvarno blesavo .

  4. #124
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    187

    Re: F1 2010

    Evo ja sam ulozio nekih 1h u igru, odigro practice, kvalifikacije i uturku onu prvu u karijeri. Na medium zavrsio prvi ali bilo je muka. Igra se bas mora na gamepad igrat, reko bi da je to neki minimum. Ja imam neki srot trenutacno pa sam moro 360 emulator stavljat i to mi je okrenulo sve gumbe naopacke na padu (r2=r1, x=o). Igra mi se cini jako lagana na prvi pogled, naravno probat cu kasnije na teze bez onih dodatnih pomagala kaj su po defaultu al kroz par dana kad si nabavim orididi 360 controler jer mi je na ovom malo bolje nago na tastaturi. Skoro sve se svodi na to da ulozis neko vrijeme na practice i naucis stazu. Pretjecanja mi se cine isto lagana jer se AI zatvara dosta lose a zna se i dubretarki zabit kad netreba. Stete nema kolko vidim skoro nikakve, a onaj flashback treba izbacit iz svih trkacih igri nema nikakvog smisla jer je igra onda fakat pre lagana kak god gledas i na cem god igras, to vrijedi za sve igre univerzalno.

    Jedno pitanje za nekog ko ima normalan gamepad jer ima ona fora sa r2, ak ti je to gas, da kolko se jako stisne da tolko ide kao kod ps3 konrolera? Jer ovak sam nabijam gas jer ovaj srot to nema i znatno me usporava ovak bi ulazio puno fluidnije u zavoje na manje okretaja.

    Ovak na prvi pogled dao bi nekih 7/10 jer ovo nema veze sa simulacijom al ima potencijala za ubit vrijeme i vjerujem da je dost teze igrat kad se digne difficulty.

  5. #125
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Calculator
    Postova
    1.172

    Re: F1 2010

    Ja smatram da se nebi trebalo izbacit, ako tebi ne paše nemoj koristit i gotovo. Uglavnom još nisam dobio odogvor na svoje pitanje, a to je: Što nevalja sa boxevima(ili prolascima kroz box)?

  6. #126
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    187

    Re: F1 2010

    Evo citaj dosta je opsirno za pisat. Nije neki bed lako se sredi.

    http://community.codemasters.com/forum/ ... issue.html

  7. #127
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: F1 2010

    Pa jbeo ga ti ako voziš 20-50%utrke i npr 5-8 si ajmo reć, zovu te u box vratiš se i onda si 22..i onda moš se jebat jer su svi već zbrisali i odvojili se od tebe i onda fail.
    faceplam.jpg

  8. #128
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: F1 2010

    Kad još malo sredim dojmove, čini mi se da igra i nije toliko loša, pogotovo mi se sviđaju dodatni elementi poput karijere i sličnog, ali gledajući sam vozni model, mogao je biti bolji. Kao da cijelo vrijeme vozim na traction controlu. Nije to to, što se tiče fizike, F1 Challenge 99-02 je i dalje po tom pitanju bolji. Plus, nije mi jasno zašto nisam uspio podesiti jedan logitechov volan s kojim je odmah bilo neigrivo zbog velike mrtve zone, a na Chillstreamu nisam mogao promijeniti nijedan control assignment, što je vrlo retardirano.

  9. #129
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    831

    Re: F1 2010

    zanima me, budući da mi trkaći inžinjer često govori da pogledam/uzmem setup auta od timskog kolege, jeli to moguće zato jer ja ne vidim tu opciju nigdje ?
    C2D E8400 @3.6 GHz + Scythe Katana 3 / Gigabyte GA-EP45-DS3 / Gainward HD 4850 512 MB/ 2 x 2 GB Kingmax DDR2-800 / WDC 640 GB / Corsair 450 W / LG W2361 23'' Wide / Logitech 5.1 X-530 / Chillstream / W7 Ultimate64bit

  10. #130
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: F1 2010

    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  11. #131
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: F1 2010

    = Citat = Izvorno postao D.O.M.I.
    zanima me, budući da mi trkaći inžinjer često govori da pogledam/uzmem setup auta od timskog kolege, jeli to moguće zato jer ja ne vidim tu opciju nigdje ?
    To ti ka ono, samo da te malo motivira kako je on bolji.
    Moj kobayashi je kripl ali me jede na kvalifikacijama.

  12. #132
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  13. #133
    Moderator Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.352

    Re: F1 2010

    Eto jučer je objavljena F1 2010 recenzija na HCL-u, video recenzija unutar detaljnije tekstualne recenzije naravno

    RECENZIJA:SF1 2010

    Inđoj

    Eh, i ako vam se ova sviđa, naše druge video recenzije pogledajte na YouTube kanalu - http://www.youtube.com/user/HCLGamingPortal


  14. #134
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Na rubu egzistencije
    Postova
    2.263

    Re: F1 2010

    Meni ovo izgleda kao Grid s formulama i novim carrier modom, bzvz
    btw ove HCL video recenzije su stvarno na nivou lik zvuci kao da gledam neku pro emisiju na Tv
    za razliku kako to inače ispada kad neko na našim prostorima radi video recenziju...
    AMD Phenom x4 B35 @3.2 Ghz/Gigabyte HD6850@920/1150Mhz/DDR667 3gb/Dell U2311H

  15. #135
    Moderator Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.352

    Re: F1 2010

    = Citat = Izvorno postao kikl0p
    Meni ovo izgleda kao Grid s formulama i novim carrier modom, bzvz
    btw ove HCL video recenzije su stvarno na nivou lik zvuci kao da gledam neku pro emisiju na Tv
    za razliku kako to inače ispada kad neko na našim prostorima radi video recenziju...
    Why thank you , cijela video produkcija je osobni rad moje malenkosti pa je fino čut pohvale. Radi se inače na novoj video recenziji, bude kroz ovaj tjedan postana na HCL .

  16. #136
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: F1 2010

    Nisam još probao karijeru, ali priča se da je AI jako loš i skriptiran.

  17. #137

    Re: F1 2010

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Nisam još probao karijeru, ali priča se da je AI jako loš i skriptiran.
    kakav bi bio drugacije, ne kontam ta nije ti ovo flatout. U F1 samo vozi stazu i pretici kad mos i kad si razvaljen skreni desno - nista kompleksno...

  18. #138
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: F1 2010

    A zatvaranje, preticanje, draftanje, to onda nije potrebno u F1 jel? Dosta je da drugi vozači oko tebe samo mutavo voze po idealnoj liniji?

  19. #139
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: F1 2010

    Vozni model je stvarno loš, oversteera nema nego se samo dogodi magičan trenutak kada ti zanese zadnji kraj i potpuno te okrene.

  20. #140
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: F1 2010

    Imao prilike probati igru na G27 montiran na sjedalicu u položaju kokpita F1 i sve spojeno na veliku telku .Tipa je taj stolac i volan koštao oreko 5 somova kuna

    Ajme koja razlika ...a kako se tek uživiš u sve skupa .Bolest .

  21. #141
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2010
    Postova
    590

    Re: F1 2010

    Odigrao jednu sezonu, bio prvi. Igra mi dosadila.

  22. #142
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Calculator
    Postova
    1.172

    Re: F1 2010

    Jesam li ja jedini da se životinjski oznojim nakon svake utrke odvožene na volanu?
    Igra iscrpljuje, al fakat

  23. #143
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: F1 2010

    Ja se tako oznojim štogod vozim. F1 još niti nije ništa u usporedbi sa hrvanjem protiv volana kad pokušavam zadržati auto na kišnoj stazi na GTR-u ili onoj staroj F1. Počeo sam igrati i RBR koji sadrži i ovo navedeno, plus horor jurcanja po šumi 150 na sat ne znajući što te čeka

  24. #144
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: F1 2010

    Daaaa, RBR owna u tom pogledu. Mogao bi si ga instalirat, dobra ideja.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  25. #145
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: F1 2010

    Definitivno je pretežak za vozit, ali koliko god kilometara uspiješ nanizat prije nego udesiš i sebe i auto te zabavi Internetovi kažu da ima neka kolekcija modova nazvana RBR 2010 sa novim autima i stazama, to definitivno moram stavit kad odvezem sve šta se u originalu nudi.

    Btw, jel postoji RBR thread na ovom forumu? Searchao sam pa nisam ništa našao, a ne vjerujem da igra nema temu.

  26. #146
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.745

    Re: F1 2010

    Evo šta će patch popravljat, valjda će nakon njega igra biti igriva

    1. Corrupt Save Games - We have identified an over-zealous anti-cheating check that manifested as falsely identified corrupt saves, specifically the ones relating to practice and R&D upgrades, the save-games should now load without issue. However if any of you are experiencing corrupt saves outside of this then please continue to send your PS3 save game files to us (Xbox360 & PC saves aren’t of any use to us) and we can test these against the latest patch to see whether all instances of this issue have now been fixed

    2. AI not pitting in dry races where a mandatory pit stop was required (20% or more) – This has been fixed.

    3. Player held in pit-stop too long – We’ve improved exit logic so that it isn’t too cautious in holding players during a pit-stop.

    4. Puncture frequency reduced – The likelihood of players suffering punctures has been reduced.

    5. Pit-stop lock-ups - Fixed several instances which caused the pit crew to lock-up and not be able to service the cars.

    6. Automatically updating race strategy – Selecting prime tyres from the tyre menu (over default option) now updates the strategy so that the pit-crew assign options during the pit stop as opposed to re-attaching another set of primes (in a dry race of 20% or more).

    7. First lap calculates correctly – The lap time for the first lap of the race now calculates correctly, from the lights going out as opposed to the cars crossing the start line.


    In addition to these fixes we’ve also made improvements to the game based on your forum feedback:-


    1. OSD changes – showing split times rather than gap to leader – We’ve changed how the OSD timing information functions so that split times are now displayed on the OSD, showing race time and race time differences to the other cars – I.e. how far ahead/behind are at a sector boundary.

    2. AI affected more by damage received – Damage sustained by an AI’s car will have a greater effect their handling characteristics, effectively slowing damaged AI down more. AI cars that cannot maintain a racing speed will naturally yield to faster cars & come into the pits for repairs. As before, If they receive too much damage, they will retire from the race.

    3. AI yielding to other cars when not on flying lap in qualifying - Improved AI behaviour to move off the racing line or out of the player’s way when the player is on a flying lap.

    4. Increased wheel support – Increased wheel support and force feedback tweaks (where applicable) for the following wheels; Thrustmaster Ferrari F430 Force Feedback (officially supported), Thrustmaster Ferrari GT Experience (officially supported), Thrustmaster RGT Force Feedback Pro Clutch (not officially supported but will work), Fanatec Porsche 911 Turbo S & GT3 RS2 (both officially supported).

    5. Wet weather improvements - Rebalanced graphical and handling effect of cars driving on a wet track - the level of wetness has been increased as well as tyre trails being made more prominent.

    6. Improved Damage Modelling – Tweaks to the damage system so that more damage is visible / received during lesser impacts.

    7. Next lap invalidated time trial logic - In time trial the next lap is no longer invalidated for any offence committed in the 3rd sector. It is calculated per track and is predominantly based on the final corner.

    8. AI: Driver Behaviours - Addressed some issues in driver behaviour balancing that were causing occasionally unrealistic finishing positions.



    There have also been several PC specific improvements as well:-


    1. PC &#39;replay saving&#39; and playback – You will be able to save out the files to replay them later or share them with others.

    2. DX11 – The F1 2010 patch will enable the game to run on DX11. All of the graphical improvements are configurable from graphical options when in DX11. Specifically, "ultra" settings for &#39;shadows&#39; and &#39;postprocess&#39;. (These options require a lot of processing power, and are only recommended for high-end graphics cards.

    3. Eyefinity Support – F1 2010 now supports 3 x 1 or 3 x 2 monitor display setups (minimum requirement of 3 x monitors)

    4. Optimisations – We have made better use of multi-core processors in general, which will lead to better framerates on higher end machines.

    5. Additional Support - Support for SandyBridge processors, which also adds support for currently available &#39;modern&#39; processors, like Core i7, which wasn&#39;t correctly detected previously.


  27. #147
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: F1 2010

    F1 2010 Patch PC 1.01 Released, i to sa povećom listom fixeva.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  28. #148
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: F1 2010

    ej, koji kurac me ownaju kad udjem u box?

    mucim se na hard, ok vozim, udjem u box i onda kad izadjem kao da sam bio godinama u njemu, svi me ownaju wotafak?!

    btw nije mi losa igra.

    moram se jos malo uvjezbat.

    igram na medium traction control i abs.

    ostalo sam pogasio.
    #paperplatoongoonz

  29. #149
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: F1 2010

    Greška u igri, net je pun infoa o tome, doći će patch koji će to i sve ostalo ispravit. Kako tužno, igrao sam samo par dana nakon kaj je igra došla i od tad niš, totalno me ne privlači jer su poprilično zeznuli igru.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  30. #150
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    831

    Re: F1 2010

    patch je vani već nekoliko dana

    http://www.codemasters.com/map.php?disp ... p|id=41009

    inače, priča se da je bug s boxom još uvijek ponekad prisutan a i poboljšanja nisu naročito velika, osobno još nisam stigao isprobati al po svemu sudeći varira od korisnika do korisnika
    C2D E8400 @3.6 GHz + Scythe Katana 3 / Gigabyte GA-EP45-DS3 / Gainward HD 4850 512 MB/ 2 x 2 GB Kingmax DDR2-800 / WDC 640 GB / Corsair 450 W / LG W2361 23'' Wide / Logitech 5.1 X-530 / Chillstream / W7 Ultimate64bit

Slične teme

  1. Mod DB - 2010 top 100
    By Arbiter of Change in forum Gaming općenito
    Odgovora: 21
    Posljednji post: 05-01-2011, 11:18
  2. E3 2010
    By Grim in forum Gaming općenito
    Odgovora: 66
    Posljednji post: 24-06-2010, 17:50
  3. 2500 kuna za pobjednika PES 2010 VFA turnira 20.3.2010.
    By W1k1n6 in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 17-03-2010, 11:34
  4. ZOI 2010
    By Da_killah in forum Alt-F4
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 25-02-2010, 17:43
  5. KIS 2010
    By Slayer in forum Software
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 02-07-2009, 14:56

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •