Stranica 1 od 21 12311 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 620

Tema: Hunter

  1. #1
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    1337 Zagreb
    Postova
    1.001

    Hunter

    Sve o kunter klasi pitajte i raspravljajte ovdje..
    može

  2. #2
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050

    Re: Hunter

    = Citat = Izvorno postao M4mut
    Sve o hunter klasi pitajte i raspravljajte ovdje..
    Evo ja mislim da su hunteri jedna od jaboljih klasa za ubijanje npcova,jer su ranged based,te imaju lude petove,koji napadnu npca te mu "zaokupljuju pažnju dok vi izdaleka ga strefate sa strelama....ja nisam mogo vjerovat da pet na 20 lvl ima 1025 armora ja nisam mogo vjerovat,duplo više od mene....i ja mislim da kad bi ste si bildali beastmasery talent tree vaš pet bi posto mini-boss(ok nebaš mini boss),sa svim onim upgrejdovima i sve....evo ja svog huntera bildam za Ranged attack(marksmanship talent tree),te sam si malo stavio u survival te malo u beast mastery....je obavio tko vdje onaj elite quest za huntera??onaj za onaj epic quiver i za epic bow ?

  3. #3
    Senior Member Lock'n'Load Cyric the BLood God's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Abbys
    Postova
    197
    da obavio sam ga sa frendovim characterom ..njemuse nije dalo igrat ...quest je fakat zajeban...dosta sam se namucio sa zadnja 2 demona
    Wrath, hate, pain and death
    The code we live by
    It's in our souls
    Metal is the way

  4. #4
    Moj main je hunter i mislim da je to jedna od najboljih main klasa trenutno sam lv 50 i mogu pobjedit monstera koji je 5-6 lv ispred mene bez da me on dirne. ja sam mms hunter a pet mi sluzi kao tank kad mu zafali healtha ja samo upotrijebim mend pet i eto svake sekunde healam ga za oko 200 hp ako proivnik krene na mene ja sam upotrijebim feign deadth i on opet ode na peta. jedino u borbi prsa o prsa nisu nesto. inace extra
    Ragnaros:
    Hunter 70 (0/45/16)
    Rogue 70 (41/0/20)

  5. #5
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    hunteri suxaju u prsa u orsa ali zato postoje petovi

  6. #6
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    1.102
    e,kak kod huntera pripitomit pet-a...

    noob question

  7. #7
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    moraš doć do 10 lvl da bip išo kod onog tipa u adrasilu koji ce te to naučuit(ako igraš s elfovima)

  8. #8
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    1.102
    = Citat = Izvorno postao Morgoth
    moraš doć do 10 lvl da bip išo kod onog tipa u adrasilu koji ce te to naučuit(ako igraš s elfovima)
    ja sam dwarf al dobro,jer sam sad s hunterom tek lvl6...

  9. #9
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    1.102
    cek kaj je dampir tak loše napiso da je mamut izbriso

  10. #10
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    1337 Zagreb
    Postova
    1.001
    = Citat = Izvorno postao dabl eM
    cek kaj je dampir tak loše napiso da je mamut izbriso
    napiso je ''wow je sranje''

    mislim..to je njegovo mišljenje i ja ga cijenim..al HUNTER topic nije za takve komentare
    može

  11. #11
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    1.102
    = Citat = Izvorno postao M4mut
    = Citat = Izvorno postao dabl eM
    cek kaj je dampir tak loše napiso da je mamut izbriso
    napiso je ''wow je sranje''

    mislim..to je njegovo mišljenje i ja ga cijenim..al HUNTER topic nije za takve komentare
    aha

  12. #12
    Senior Member Ninja hurdle dex's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    underworld
    Postova
    777
    ma hunteri su zakon... imo sam jednog na 10 day free a i igro sam s frendovim.... zakon su... pogledajte koji film od Luptisa... lik i nije bas na bajnom mjesz na honor listi al kad pogledate koji njegov film... isse... lik NE hunter i njegov pet dernu shamana i magea zajedno.... zamislite... lik se u isto vrijeme bori sa 5 rogueova i killa njih 4 (ak se nevaram)... lik je legenda... hunteri su legende... kad krenem igrat za pravo igram sa NE hunterom...

  13. #13
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ljubuški, BiH
    Postova
    734
    = Citat = Izvorno postao dex
    ma hunteri su zakon... imo sam jednog na 10 day free a i igro sam s frendovim.... zakon su... pogledajte koji film od Luptisa... lik i nije bas na bajnom mjesz na honor listi al kad pogledate koji njegov film... isse... lik NE hunter i njegov pet dernu shamana i magea zajedno.... zamislite... lik se u isto vrijeme bori sa 5 rogueova i killa njih 4 (ak se nevaram)... lik je legenda... hunteri su legende... kad krenem igrat za pravo igram sa NE hunterom...
    nadam se ne na Kor'Gallu jer ces biti M4mut-ova lovina, (a ti bi trebao biti lovac ^^)

  14. #14
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    uuuuuuuuuuuuuu m4amut je svemoćan,ali ja znam ko ga more pobjedit...a to je CHUCK NORRIS

  15. #15
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    1.102
    šta on nemože

    al da ovaj post ne bude offtopic,ja sam kažem da sam jako zadovoljan svojim hunterom...

  16. #16
    Senior Member Lock'n'Load Cyric the BLood God's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Abbys
    Postova
    197
    evo ja gotovo svakog huntera u pvp-u mogu nabiti ali duel tesko..imas kod ans 2 huntera Roadmaster i Freeak ..totalni divljaci nemres i nabiti da si isus ali njihovi petovi su mi zakon ...od freeaka pet full bijeli vuk zove se Sotona a od Roadmastera ful crni zove se Isus ....e pvpam s njima gotovo svaki dan ..znamo kadkada izgubiti ali uvjek se kladimo ko ce iamt vise KB i HK u Bg-u...trenutno ih sisam na veliko u AV na KB i HK
    Wrath, hate, pain and death
    The code we live by
    It's in our souls
    Metal is the way

  17. #17
    Senior Member Lord of The Fleas Spectre's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postova
    442
    BUMP - BUMP - BUMP

    Ne mogu vjerovati da se od Srpnja nije ovdje ništa pisalo. Ja, kao hunter, sam zgrožen!

    Pa da resurrectam temu! Eto, za huntere i one koji misle da znaju nešto o hunterima, što mislite o novom patchu. Meni se čini da će nas uskoro stići neft patrol, jer kao BM te posebno kao Marksmanship ubijamo sve i svakog! Magovi i Warloci koji su nas prije gazili sada bježe od nas čim nas vide. Silencing Shot je tolko bolestan da zbog njega (a naravno i zbog novog ultra moćnog Arcane Shota koji mi critta preko 2k na plateu ako pokupim par buffića poput BG zerker buffa) borbe protiv casteru su postale daleko lakše i dominantnije. Eto, postajte sad šta želite, još samo da dodam:
    1. Moj spec je 0/43/8, čisti PvP spec.
    2. Danas sam napokon nabavio chest koji je može mjeriti s mojim 7/8 DS setom, jer sam do sada koristio ZG chest

    -Pen
    42

  18. #18
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    BOme evo počeo sam igrat sa HUnterom,i kao iskusni Hunter gdje sam igrao na pirat serverima,na BLizzu ubijaju,Mark Talenti su ,a bome ni Beast Mastery nije loš,vrlo zanimljiva i močna klasa sada posloje patcha

  19. #19
    Senior Member Lord of The Fleas Spectre's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postova
    442
    Da, PvP rokamo, samo sam čuo da smo slabiji u PvEu sad, što je totalno za očekivati budući da Aimed Shot je sada loš za dmg cycle, no to će se sve promijeniti na lvl 62 kada dobijemo Steady Shot! Realno gledajući, mislim da ćemo tada biti u vrhu dmg liste! I neka bog(ovi) pomogne/u svima u PvP tada!
    42

  20. #20
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ljubuški, BiH
    Postova
    734
    evo, ja sa opceniti mislio da ce hunter biti totalno nerfani u trenutnom patchu, no ispalo je da su hunteri sada postali imba (uh da mi je biti u njihovi gildu.. ali oni su alije na korgallu...).. npr. ja i moj frend Aragonn (lvl 60 hunter isto) u arenama napravimo toliko bolestan dmg da vecina borbi zavrsi prije nego sto borba pocne ^^

    moj build = http://www.wow-europe.com/en/info/under ... 0000000000

  21. #21
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Dobri su hunteri, igra sam s njima kadkad, s jednim mocnim, jedan od boljih na serveru je bia prije nego je presta igrat i fora su, kaze mi frend koje mu je to jedna od drazih klasa da su sada oslabili, nean pojma, alito su i zasluzili, najteze je huntera dobiti u duelu, ali fora su mi zbog peta ibowa, to mi ej uvik bilo zakon s bowm igrap
    Well, as long as it's interesting.

  22. #22
    Senior Member Ninja hurdle dex's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    underworld
    Postova
    777
    moj frend ima female ne huntera prije je bio pola pola bm i mm... al unazad koji mjesec je full mm... ja kad kod njega gledam kak igra... neznam jel da placem, da se smijem, da sam zacuden il nest stoto... to nije normalno... hunteri su sada po mojem jedna od najacih klasa za pvp... i kako ste vec rekli ocekivo se veliki nerf uz novi patch al ono O.o ... za kojih mjesec dana ocekujem adsl... wow stoji na stolu i ceka prijatelje iz t-coma.. al opet dolazi dvojba koja klasa... ok da neidem u OT izgleda da cu bit hunter :'(

  23. #23
    Senior Member Lord of The Fleas Spectre's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postova
    442
    Pa ovisi šta te zanima. Hunter je daleko najbolja klasa sa levelanje, tj. najbrže se levela, i nikad ti neće biti dosadno. Nećeš umirati ako pullaš 5 moba na sebe, možeš solirati mobove 10+ levela iznad tebe itd. Isto tako, s ovim patchem, Hunter je bog i batina u PvP. No ako hočeš PvE, odnosno raiding protiv NPC bossova i sl., hunter neće biti među top dmg dealerim (bar trenutno nije, no Steady Shot+Kill Command, hmm...), pa ako si dmg horny probaj maga ili warlocka (warlock je isto fora za levelanje jer ima peta, i isto dere sve osim huntera u PvP) [rogue je dosta nerfan u TBC pa bih ga stavio na mrvicu veću poziciju na dmg listi iznad huntera u PvE].
    42

  24. #24
    Senior Member Ninja hurdle dex's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    underworld
    Postova
    777
    igrah na trialu s hunterom i sa frendovim likom podosta... al samo se bojim kad za koji mjesec dodem do lvl 60 u nekom od novih patcheva da nebi bio neki biiiiiiiiiiig nerf.. al ipak su oni mocni i ovak... razmisljo sam i da uzmem druida sa balance il feral talentima i derat sam pvp al opet od vecine druida se ocekuje da po instancama trckaraju i hilaju... a to bas i nevolim... no hunteri... roar... prejaki su... meni su oni najbolja klasa.... al sad se opet postavlja glupo pitanje... kad pocnem igrat taman ce i tbc izac... pa sad neznam koju rasu da uzmem... posto me frendovi zovu na jedan server di ima vecina ljudi iz okolice ali oni su ally... a ja sam bas u tbc mislio bit blood elf >D al ok.. postoje i drugi serveri... znaci kad odem na taj frendov serv di su oni ally neznam el da uzmem night elfove (koji su mi jedna od najboljih rasa) il pak one nove draeneje.... koji mi se po izgledu bas i nesvidaju...

  25. #25
    Senior Member Nuke me please Shadow's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postova
    227
    Ma daj covječe što se peglaš oko rase, pogledaj raciale i odluci, kakav izgled i ostale gluposti (Dwarf paladin odi)
    ?????????????????????????????????????
    NEMAM IDJEU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  26. #26
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Djetinjstvo mladoga dendrofila.
    Postova
    1.514
    Moze mi tko rec sta je to nerfanje??? (n b sam)
    Na lijevoj ruci rogovi, a desnom se krstim. Duboki mi džepovi i dugački mi prsti.

  27. #27
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    1337 Zagreb
    Postova
    1.001
    = Citat = Izvorno postao LD
    Moze mi tko rec sta je to nerfanje??? (n b sam)
    smanjivanje jačine, buffanje je jačanje, nerfanje oslabljivanje
    može

  28. #28
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ljubuški, BiH
    Postova
    734
    = Citat = Izvorno postao dex
    ... al samo se bojim kad za koji mjesec dodem do lvl 60 u nekom od novih patcheva da nebi bio neki biiiiiiiiiiig nerf.....
    vjeruj mi hunter je najbolji... jutros kada sam kupio HW Street Sweaper... neznam jesu li se alije vise bojale mene ili moje puske xD
    P.S. critovi su od oko 4k (sa Aimed Shotom, bez buffova!)

  29. #29
    Senior Member Lord of The Fleas Spectre's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postova
    442
    Koliki ti je RAP da dobiješ 4k Aimed Shot crit bez ikakvih buffova u 2.0 patchu? To mi zvuči jaaaaako nategnuto, jer ja imam Ashjre'thul, Crossbow of SmitingSpa nema šanse da tolko crittam.
    42

  30. #30
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ljubuški, BiH
    Postova
    734
    gle, nadji malog gnom maga lvl 60, i nadaj se da nije pri kompu a ima nekoliko tisuca HP
    a RAP je negdje oko 900-1000, ali imam i u marksmanshipu 2 boda u Rapid Killingu (dobro, ipak nije skrozSbez buffova... )

    i da, (No.1) nisi skuzio da puske rade veci dmg od samostrela i luka ?
    Gun>Crossbow>Bow = dmg
    Bow>Gun>Crossbow = brzina (manje od 2.0)
    Crossbow>Bow>Gun = statuti
    toliko sam ja skuzio preko svih odgledanih hunter filmova, itema(http://www.thottbot.com) i osbnog iskustva

    i da, (No.2) frend mi koristi Dwarven Hand CannonSsa Trueshot Aura i Aspect of the Hawk sa aimedom naroka i oko 3k

Slične teme

  1. The Hunter
    By Blek_Stena in forum Gaming općenito
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 08-08-2011, 18:23
  2. Silent Hunter
    By SnowFlake in forum Gaming općenito
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 13-10-2007, 21:16
  3. Monster Hunter
    By MapHtH in forum MMOG
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 24-03-2006, 18:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •