Stranica 2 od 11 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 304

Tema: Druid

  1. #31
    Guest
    = Citat = Izvorno postao aRaGoN
    ja razmišljam da zarolam druju,ali mi je malo glupo što ću u većini grupa ipak hilat,a mrzim hilanje,kolko se puta dogodi situacija

    [Party]S[Seronja]S: U STUPID !&%^ WHY DIDNT U !"%&ING HEALED ME ?!
    Vidi prije sam bio resto, skontao sam da od toga nema kruha (niko do prist) , a u Outlendsima kao feral nadjes parti za instance turbo brzo, samo kontaj da onda nista od mace nego samo medvjed.

  2. #32
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Outland
    Postova
    151
    Ja imam lvl 53 tauren druida i rula. magevi se tako zeznu kad me napadnu. A ako je njih prvi vidim, onda jadni nemaju sanse. Jedino me sad muci sto nemogu jos naci nikakve setove za feral i restoration osim na AH (i tamo JAKO rijetko) a tamo su toliko skupi da ih se neisplati kupit. Ima ko kakvu informaciju di bi ih se moglo naci kao drop?
    Barghast, lvl 70 Tauren Druid, Karazhan Server

    http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... n=Barghast

  3. #33
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680
    Hm....ja nikad nemam problema sa droodom hehe malo pojasni zasto bi se zeznuli?
    maca na forumu

  4. #34
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Outland
    Postova
    151
    Hmm, samo da se prisjetim, ah da, tip me polymorphao dok sam jahao, i krenuo bacat onaj pyro-nesto. Taman kad sam se ja petvorio u medu, to me pogodilo i tip je popapao feral charge, pa jedan mangle, pa stomp kad sam se prebacio u humanoid formu i jedan thorns. Nakon toga je uslijedilo mangle x4 u cat formi i za kraj jedan ferocious bite. Necu reci da druid moze svaki put razbit magea, samo kazem da oni moraju biti oprezni. jer druidima polymorph nis ne znaci, je se iz sheep pretvaram ravno u dire bear a ako me zaledi (ono zaustavi sa onim ledom na nogama, kak se zove magija) odmah u humanoid, swarm i nastavim u cat. samo sam to htio reci. Nije m bila namjera omalovazavat mage-ove. ONi znaju biti itekako nezgodni.
    Barghast, lvl 70 Tauren Druid, Karazhan Server

    http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... n=Barghast

  5. #35
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    = Citat = Izvorno postao Gorky
    S ONi znaju biti itekako nezgodni.
    u dont say

  6. #36
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Outland
    Postova
    151
    da, ali isto tako mogu brzo umrijeti ako ih ja prvi vidim.
    Barghast, lvl 70 Tauren Druid, Karazhan Server

    http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... n=Barghast

  7. #37
    Guest
    A u biti ako si prvi ubijas svakog, ne toliko brzo kao roug ali bez problema ako si prvi sve ubijas

  8. #38
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680
    instant pyro na 3-6k moze a si za
    maca na forumu

  9. #39
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Outland
    Postova
    151
    = Citat = Izvorno postao xaviaz
    instant pyro na 3-6k moze a si za
    Kao sto je postovani kolega gore napisao, ako si prvi, sve je moguce. Ako te ja prvi vidim, to ti je prawl, pa te stunam (zaboravio ime) pa 2 mangle (svaki 500+ dmg a ako bas nemas srece onda se dogodi crit, koji je meni u cat formu 23.??% pa dobijes 700+ dmg) pa fearie fire pa opet mangle s tim da su tu i obicni udarci koji su uredno 1.00 po 150+ dmg. cat form je stvoren za castere al je slab sa oklopom tak da ni dobar za melee. a s obzirom da mage i lock bas i nemaju puno zdravlja ako se nije snaso jako brzo, mrtav je nakon 7 sec od stuna. Barem po mom iskustvu. Al opet kazem, sve je sreca. Ak ti mene prvi vidis, izgorit cu a da necu ni znati kaj me pogodilo.
    Barghast, lvl 70 Tauren Druid, Karazhan Server

    http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... n=Barghast

  10. #40
    Senior Member Lord of The Fleas Spectre's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postova
    442
    mage će ti se blinkat istog trena kad ga stunaš, možda stigneš ubacit jedan mangle, al teško. zato protiv maga nikad ne počinješ s Pounce (tako se zove taj stun).
    42

  11. #41
    Guest
    AAAAAAAA. Pa gdje je Omen of cl. kako si to mogao izostaviti, s macom on uljece stalno, a sta je nekome potrositi taj jedan talent point kada i onako moras staviti 10 pointa u resto

  12. #42
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Outland
    Postova
    151
    moze se on blinkat al mu stun jos radi, taman da ja dodjem do njega, jer sam ubrzan, jos jedan mangle i onda Fer.bite koji mi cesce uspije kao crit nego ne. A to je jos 600 dmg ili ako je sve bilo crit (a znalo se dogodit) onda i 1k. Nema puno mage-ova koji mogu to prezivit.

    Nazalost nisam isao na restoration, al cu morat, on mi vise donosi nego balance, malo sam se zeznuo, isao sam skroz na feral da dobijem mangle a Omen je full daleko, mozda ga ispravim pa uzmem Omen a mangle ostavim za lvl 60, vidjet cu.
    Barghast, lvl 70 Tauren Druid, Karazhan Server

    http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... n=Barghast

  13. #43
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680
    Erm stun ce mu jos raditi ? meni se to nije dogodilo ni kod jednog stuna mage ce ti burst dmg sve sta ima ti ces morati heal jedan a on cim te vidi silence i jos ako ima imp silence pa na 4 sec nemrems nis taman da te pokosi dokraja a on ce tebe dovesto 100 posto na jedan heal.Ovo sa blinkom svaki exp. igrac bi trebao imati bid key,nekom je lakse bez njih,rijetko sam vidio magea koji si je trazio blink nakon stuna pa vidis da se blinka nakon 2-3 sec to ces vidjeti rijetko bar u ovo vrijeme
    maca na forumu

  14. #44
    Guest
    Ma joj kao u svemu sve to ovisi o iskustvu i brzini. Nego nazad na temu Naturalist je must have za druida

  15. #45
    Guest
    = Citat = Izvorno postao xaviaz
    instant pyro na 3-6k moze a si za
    Dao sam si malo zadatka i igrao sam cijeli tjedan pvp, i mogu reci magovu su po prilican izazov (cak najveci), tako da nekad se pobjedi a nekad ne, sve ovisi koliko brzo mogu form promjeniti i imali tko u blizini da mu pomogne.

  16. #46
    Senior Member Lord of The Fleas Voldemort's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    468
    Too bad da d00dovi nemoju nikakav silence,da imaju maga bi bilo puno lakse za dobit najbolja solucija je full feral i samo ga zgazit u cat formi,druid moze napravit dosta puno dmga u kratkom roku.Sada zavisi koji je mag ako je fire- arcane brze gine ,frost za Bg-ove a pogotovo za arene je predobar!

  17. #47
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Outland
    Postova
    151
    Nema silence, al ima swarm, posluzi kad treba malo usporit mage-a u bacanju.
    Barghast, lvl 70 Tauren Druid, Karazhan Server

    http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... n=Barghast

  18. #48
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    ma maga ti je najbolje usporit sa roguom,onaj Poison kaj usporava cast time činimi se za 60%,ludnica hehe

  19. #49
    Senior Member Lord of The Fleas Voldemort's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    468
    http://www.wowhead.com/?talent=hE0uZZEbet0esxcz-ali
    Trebam nekog iskusnog druja da mi malo pogleda talent tree i kaze vrijedi li ista,isto tako volio bih resto i balance build ako balance uopce vrijedi za PvP.Hvala

  20. #50
    Senior Member Lord of The Fleas Spectre's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postova
    442
    link ti je za (loš) Shaman Resto build
    42

  21. #51

  22. #52
    Guest
    da li se isplati staviti 5 talenata na ovo za pvp Natures Grasp,

  23. #53
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Outland
    Postova
    151
    Ja sam imao, pa sam izbrisao, al cu sad opet stavit , nije lose, pogotovo ako se nadje pametni warrior pa te charge-a pa ga to pogodi i dok se on oslobodi, ti si vec dalekoooooo
    Barghast, lvl 70 Tauren Druid, Karazhan Server

    http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... n=Barghast

  24. #54
    Senior Member Ninja hurdle dex's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    underworld
    Postova
    777
    help...

    sto mislite o ovom buildu
    http://www.wow-europe.com/en/info/ba...01000000000000

    ostala su 2 talenta... da ih stavim u nurturing instinct ili natural shapeshifter..
    ili ako nesto od ostalih nije potrebno da zamjenim...

  25. #55
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    = Citat = Izvorno postao dex
    help...

    sto mislite o ovom buildu
    http://www.wow-europe.com/en/info/ba...01000000000000

    ostala su 2 talenta... da ih stavim u nurturing instinct ili natural shapeshifter..
    ili ako nesto od ostalih nije potrebno da zamjenim...
    Pričekaj novi patch,doći će novi talenti za svaku klasu pa tako i za druida.
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  26. #56
    Senior Member Lord of The Fleas Spectre's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postova
    442
    = Citat = Izvorno postao cronicus
    Pričekaj novi patch,doći će novi talenti za svaku klasu pa tako i za druida.


    Umm...

    .

    .

    .
    Ne?
    42

  27. #57
    Senior Member Ninja hurdle dex's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    underworld
    Postova
    777

    i ja bas gledam... nigdje nisam vidio da se spominju novi talenti za sve klase...

  28. #58
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    = Citat = Izvorno postao dex

    i ja bas gledam... nigdje nisam vidio da se spominju novi talenti za sve klase...
    Ma htio sam reć da če se dosta toga promijeniti nakon patcha,pa pričekaj da vidimo kakvo će stanje bit sa drujom.
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  29. #59
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Outland
    Postova
    151
    Koliko sam ja cuo, Gift of the wild ce biti moguce nauciti kao skill, a ne kao do sada iz knjige, druidi "bi trebali" osim normalne flight form-e dobiti i Epic flight form (valjda kao bear u dire bear)

    Eh da DING 70!!!!!

    Talenti 5/41/14
    Barghast, lvl 70 Tauren Druid, Karazhan Server

    http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... n=Barghast

  30. #60
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    = Citat = Izvorno postao Gorky
    Koliko sam ja cuo, Gift of the wild ce biti moguce nauciti kao skill, a ne kao do sada iz knjige, druidi "bi trebali" osim normalne flight form-e dobiti i Epic flight form (valjda kao bear u dire bear)

    Eh da DING 70!!!!!
    Gratz i puno sreće u obavljanju questova za epic form i hilanju idiota u heroic instancama sa tranquilitijem .
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •